Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro 07/05

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4           

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλέ Ελενάκι είμαστε τελείως σειρές εγώ είχα γενέθλια 5/4 καιπηκα κι εγώ στα αντα :) τα πιο ωραία γενέθλια με τις μπουμπουδες στην κοιλιά δεν το φανταζομουν ποτέ ότι θα κλείνω τα τριάντα και θα χαίρομαι χαχαχαχαχαχαχ...ότι καλύτερο σου εύχομαι και με το καλό να κάνεις την αρχή να γεννησουμε μετά και οι υπόλοιπες ❤️

Τι να σου πω κοριτσαρα μου εμένα μου πήρε 10ε παραπάνω από την αυχενική Παπ α..θα αρχίσεις να το νιώθεις σιγά σιγά κι εγώ στην 17η άρχισα να σιγουρευομαι ότι είναι η μπέμπα αυτό που νιώθω τώρα πια άστο αύριο κλείνω την 23η και την νιώθω να κάνει τούμπες χαχαχαχαχχα...όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου είναι ιερό πράγμα η μητρότητα και θα έρθει σε όλες μας αργά η γρήγορα..:)) 

 

Καλημέρα σε όλα τα ομορφοκοριτσα 😘

Χρόνια πολλά @Frogelμου ότι επιθυμείς σου εύχομαι κ σε εσένα με το καλό κ με έναν πόνο κουκλίτσα μ.... Είναι ότι καλύτερο είναι η δεύτερη φορά που θα περάσω τα γενέθλια μου με ένα Νίνι στην κοιλίτσα κ είμαι πολύ χαρούμενη  τώρα για τα πρώτα Άντα είμαι λίγο μπερδεμένη 😂😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Ελενακι12 @Frogelδεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποιήσει αλλά είσαστε δίπλα τυχερές γιατί με τις μπουμπουκες στην κοιλίτσα δεν θα περάσετε την κρίση των πρωτων Άντα.. Γιατί πιστέψτε με αυτά είναι τα δύσκολα τα δεύτερα είναι παιχνιδάκι.. Και θα σας πω και κάτι που μου έλεγαν κι εμένα και δεν το καταλάβαινα... Τώρα ξεκινάει η καλύτερη ηλικία σας

Θα συμφωνήσω κούκλα μου μαζί σου νιώθω τόσο τυχερή που δεν με νοιάζει η ηλικία μου ❤️μόνο υγεία κ ευτυχία 😍😘❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου καλησπερα..Ελπιζω ολες να ειστε καλα..Εγω σημερα πηγα στην μοναδα για την καλλιεργεια ουρων γιατι εχω  εντονες ενοχλησεις και επι τη ευκαιρια εκανα και μια χοριακη..Σημερα ηταν 75 απο 56 που ηταν τη Δευτερα..Ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω την Παρασκευη...Εχω απογοητευτει πολυ και ανησυχω οτι δεν θα κυλησουν καλα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Kοριτσια μου καλησπερα..Ελπιζω ολες να ειστε καλα..Εγω σημερα πηγα στην μοναδα για την καλλιεργεια ουρων γιατι εχω  εντονες ενοχλησεις και επι τη ευκαιρια εκανα και μια χοριακη..Σημερα ηταν 75 απο 56 που ηταν τη Δευτερα..Ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω την Παρασκευη...Εχω απογοητευτει πολυ και ανησυχω οτι δεν θα κυλησουν καλα τα πραγματα...

Κορίτσι μου γλυκό, με στεναχωριέσαι  περίμενε και τη Παρασκευή να δεις, μερικές φορές αργεί να ξεκινήσει ο διπλασιασμός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, με στεναχωριέσαι  περίμενε και τη Παρασκευή να δεις, μερικές φορές αργεί να ξεκινήσει ο διπλασιασμός

Τι να πω δυσκολο το βλεπω..Τα νιωθω καπως περιεργα τα πραγματα απο την ωρα που με πηραν τηλ ..εχω εν τω μεταξυ και αυτες τις ενοχλησεις σαν ενα καψιμο εσωτερικο ..δεν ξερω πρεπει να περιμενω και την καλλιεργεια αυριο..Μετα και απο οτι μου εχει συμβει ανησυχω και για την υγεια μου πολυ η μην παθει κατι η μητρα μου..αλλα δεν πιστευω να ειναι εξωμητριο μετα απο εξωσωματικη μου κανει λιγο κουλο..τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!!
Βαλτε με 07/05 παρακαλώ! 
Ελπίζω ο μήνας των γενεθλίων μου να έρθει με δώρο- εκπληξη! 

 

Το ίδιο εύχομαι κι εγώ misofeggaro μου! Μακάρι ο μήνας που γεννηθηκαμε να μας φέρει και τα νινακια μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel μου χρόνια σου πολλά! Να είσαι γερή κι ότι επιθυμείς να το βρίσκεις μπροστά σου. Με το καλό να υποδεχτείτε την κουκλάρα σας!🥰🥰🥰🥰

Να σας πω εμένα κορίτσια τα πρώτα αντα δεν με ενόχλησαν και τόσο. Τώρα που πλησιάζουν τα δεύτερα με πιάνει ένα άγχος!😥 Τα χρόνια όμως είναι για να τα ζούμε. Αυτό είναι το σημαντικότερο. Να είμαστε γερές κι ας περνάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσες είχαν γενέθλια... Έκλεισα και εγώ τα 38 πριν μια εβδομάδα! Και εμένα τα πρώτα αντα ούτε που με επηρέασαν κάπου, τώρα τα δεύτερα που πλησιάζουν τα σκέφτομαι λίγο πιο πολύ!!!! 

Λοιπόν έχω και εγώ ένα σοβαρό προβληματισμό να σας θέσω να περνάει η ώρα..... Αρχές του Μάρτη ευτυχώς με φώτισε ο Θεός και πήγα για ρίζα και μετά από δέκα μέρες κλείσανε τα πάντα... Όμως χρειάζομαι και κούρεμα που δεν έκανα μαζί με τη βαφή. Εσείς τι θα κάνετε με τα μαλλιά σας??? 

Α. Υπομονη???? 

Β. Κομμώτρια σπίτι που δεν σας έχει ξανακουρεψει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Spongebob είπε:

Τι να πω δυσκολο το βλεπω..Τα νιωθω καπως περιεργα τα πραγματα απο την ωρα που με πηραν τηλ ..εχω εν τω μεταξυ και αυτες τις ενοχλησεις σαν ενα καψιμο εσωτερικο ..δεν ξερω πρεπει να περιμενω και την καλλιεργεια αυριο..Μετα και απο οτι μου εχει συμβει ανησυχω και για την υγεια μου πολυ η μην παθει κατι η μητρα μου..αλλα δεν πιστευω να ειναι εξωμητριο μετα απο εξωσωματικη μου κανει λιγο κουλο..τι να πω..

Δε νομίζω να είναι εξωμητριο, μέσα στη μητρα δε το εμφυτευουν; μπορεί να φύγει και να πάει στη σάλπιγγα; δε ξέρω αλλά δε νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσες είχαν γενέθλια... Έκλεισα και εγώ τα 38 πριν μια εβδομάδα! Και εμένα τα πρώτα αντα ούτε που με επηρέασαν κάπου, τώρα τα δεύτερα που πλησιάζουν τα σκέφτομαι λίγο πιο πολύ!!!! 

Λοιπόν έχω και εγώ ένα σοβαρό προβληματισμό να σας θέσω να περνάει η ώρα..... Αρχές του Μάρτη ευτυχώς με φώτισε ο Θεός και πήγα για ρίζα και μετά από δέκα μέρες κλείσανε τα πάντα... Όμως χρειάζομαι και κούρεμα που δεν έκανα μαζί με τη βαφή. Εσείς τι θα κάνετε με τα μαλλιά σας??? 

Α. Υπομονη???? 

Β. Κομμώτρια σπίτι που δεν σας έχει ξανακουρεψει? 

Χρόνια σου πολλά kostef μου.🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Ότι επιθυμείς κορίτσι μου! Γρήγορα με ένα δεύτερο παιδάκι!

Εγώ ευτυχώς έχω πολύ μακριά μαλλιά και να μην τα κόψω δεν θα έχει διαφορά. Επίσης δεν τα βάφω κι έτσι μπορώ να περιμένω. Εγώ τον άντρα μου πειράζω για αυτό το θέμα. Έχει πολλά μαλλιά και όταν δεν τα κόβει φουντώνουν πολύ. Ευτυχώς τα είχε κόψει πριν την καραντίνα αλλιώς θα αναγκαζόταν να κάτσει να του τα κόψω εγώ!🐑 Μόνο που φαντάζομαι πως θα ήταν με πιάνουν τα γέλια!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χρόνια σου πολλά kostef μου.🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Ότι επιθυμείς κορίτσι μου! Γρήγορα με ένα δεύτερο παιδάκι!

Εγώ ευτυχώς έχω πολύ μακριά μαλλιά και να μην τα κόψω δεν θα έχει διαφορά. Επίσης δεν τα βάφω κι έτσι μπορώ να περιμένω. Εγώ τον άντρα μου πειράζω για αυτό το θέμα. Έχει πολλά μαλλιά και όταν δεν τα κόβει φουντώνουν πολύ. Ευτυχώς τα είχε κόψει πριν την καραντίνα αλλιώς θα αναγκαζόταν να κάτσει να του τα κόψω εγώ!🐑 Μόνο που φαντάζομαι πως θα ήταν με πιάνουν τα γέλια!😆

Σε ευχαριστώ πολύ!!! 

Εγώ δεν είχα ποτέ πολύ μακρύ μαλλί κ απλά τώρα έχουν σπάσει πολύ στις άκρες και δεν τα αντέχω να μπερδεύουν! Μόλις κάνω και το γάμο πρώτα ο Θεός να φτιάξουν τα πράγματα θα πάω να κόψω ένα καρεδακι να το ευχαριστηθώ!!!! 

Και ο άντρας μου έτσι είναι χάχα έχει κ σγουρό μαλλί!!!! Το μικρό σκέφτομαι να κουρέψω να περάσει και η ώρα χάχα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσες είχαν γενέθλια... Έκλεισα και εγώ τα 38 πριν μια εβδομάδα! Και εμένα τα πρώτα αντα ούτε που με επηρέασαν κάπου, τώρα τα δεύτερα που πλησιάζουν τα σκέφτομαι λίγο πιο πολύ!!!! 

Λοιπόν έχω και εγώ ένα σοβαρό προβληματισμό να σας θέσω να περνάει η ώρα..... Αρχές του Μάρτη ευτυχώς με φώτισε ο Θεός και πήγα για ρίζα και μετά από δέκα μέρες κλείσανε τα πάντα... Όμως χρειάζομαι και κούρεμα που δεν έκανα μαζί με τη βαφή. Εσείς τι θα κάνετε με τα μαλλιά σας??? 

Α. Υπομονη???? 

Β. Κομμώτρια σπίτι που δεν σας έχει ξανακουρεψει? 

Εγώ θα σου έλεγα υπομονή γιατί πρώτων είμαι τις λογικής γυναικολόγο αλλάζω κομμώτρια όχι. (Εχω την ίδια κομμώτρια την αδελφή μου εδώ και 20 χρόνια και ξέρει τι ακριβώς μου πάει) και δεύτερον ακόμα και να μπορεί να έρθει η δικιά σου κομμώτρια σπίτι σου δεν ξέρεις σε πόσες έχει πριν από εσένα. 

ΥΓ Η ξαδέλφη μου μια μέρα πριν τον γάμο μου φώναξε μια φίλη της να την κούρεψε γιατί δεν προλάβαινε να πάει στην αδελφή μου η φίλη της 15 χρόνια κομμώτρια λοιπόν της το κατέστρεψε το μαλλί θεοστραβο... Εγώ που δεν νιώθω να πιάσω την βούρτσα πιο ίσια θα τις τα εκοβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ θα σου έλεγα υπομονή γιατί πρώτων είμαι τις λογικής η γυναικολόγο αλλάζω κομμώτρια όχι. Εχω την ίδια κομμώτρια την αδελφή μου εδώ και 20 χρόνια και ξέρει τι ακριβώς μου πάει και δεύτερον ακόμα και να μπορεί να έρθει η δικιά σου κομμώτρια σπίτι σου δεν ξέρεις σε πόσες έχει πριν από εσένα. 

ΥΓ Η ξαδέλφη μου μια μέρα πριν τον γάμο μου φώναξε μια φίλη της να την κούρεψε γιατί δεν προλάβαινε να πάει στην αδελφή μου η φίλη της 15 χρόνια κομμώτρια λοιπόν της το κατέστρεψε το μαλλί θεοστραβο... Εγώ που δεν νιώθω να πιάσω την βούρτσα πιο ίσια θα τις τα εκοβαν

Ναι και εγώ τέτοια σχέση έχω με τη κομμώτρια μου. Αφού να φανταστείς μένω Ηράκλειο και αλλάζω νόμο στο τόπο καταγωγής μου είναι η κωμμωτρια Ρέθυμνο! Γιαυτό και το σκέφτομαι δε θέλω κατά βάθος να κουρευτω αλλού.... Για τη βαφή δεν το συζητώ και 5 μήνες να κρατήσει η καραντίνα δεν τα βάφω αλλού... Τυχερή που είναι η αδερφή σου η κομμώτρια που σου κάνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2020 at 7:34 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

🤣🤣🤣 Κι εγω αυτο ελπιζω γιατι αν γινει τεράστια θα με ζοριζει και θα φαω και εγω ολο το καλοκαιρι και δε θα παλευεται καθολου!  Αυτο εχει να κανει μαλλον με το σωματοτυπο ή με το μωρο, δεν εχω καταλήξει 🤣🤣🤣 Ολες οι κοιλιτσες με μωρακια μεσα ειναι ωραιες! Και η συνυφαδα μου στα παιδια της δεν είχε καθολου κοιλια,  σαν να ειχε παραφαει ηταν, στον 8 ηταν οπως είμαι εγω τώρα 😂, αλλα δεν ταλαιπωρήθηκε καθόλου! 

Εσυ κοριτσι μου πως εισαι? Πως πας? Το μωράκι σου?

Η αλήθεια είναι ότι θα φάμε όλο το καλοκαίρι και θα’χει και ζέστη άσε...🤣

Καλά μωρέ, σπίτι..τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό! Αθήνα είμαι δεν έχω γυρίσει Λονδίνο από τότε που ήρθα για το γάμο...

Εσύ πώς είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Ναι και εγώ τέτοια σχέση έχω με τη κομμώτρια μου. Αφού να φανταστείς μένω Ηράκλειο και αλλάζω νόμο στο τόπο καταγωγής μου είναι η κωμμωτρια Ρέθυμνο! Γιαυτό και το σκέφτομαι δε θέλω κατά βάθος να κουρευτω αλλού.... Για τη βαφή δεν το συζητώ και 5 μήνες να κρατήσει η καραντίνα δεν τα βάφω αλλού... Τυχερή που είναι η αδερφή σου η κομμώτρια που σου κάνει!!! 

Ναι δεν το συζητάω είμαι και άνθρωπος που τα βαριέμαι αυτά αντε να έπρεπε να κάθομαι να ψάχνω τι θέλω να κάνω και να πρέπει να το εξηγήσω κιόλας ενώ τώρα της λέω θέλω κούρεμα και βρίσκει μόνη της το στυλ. Όσο για την βαφή ευτυχώς δεν έχω άσπρα οπότε μπορώ να τα αφήσω όσο θέλω γιατί αν έπρεπε να τα βάφω κάθε μήνα θα είχα φρικάρει τελευταία φορά τα έβαψα τον Ιούλιο για τον γαμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι θα φάμε όλο το καλοκαίρι και θα’χει και ζέστη άσε...🤣

Καλά μωρέ, σπίτι..τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό! Αθήνα είμαι δεν έχω γυρίσει Λονδίνο από τότε που ήρθα για το γάμο...

Εσύ πώς είσαι;;

Αααα και τώρα δε μπορεις να γυρισεις προς το παρον Λονδινο! Καλα ειμαι κι εγω.... προσπαθω να βρίσκω πραγματα να γεμιζει η μερα, μην καθομαι ολη μερα νετφλιξ 😂😂😂

Εμεις θελουμε αυτο το μηνα να κανουμε τον Πολιτικο γιατι βολεύει τον κουμπάρο ... Οποτε θα παρω τηλεφωνο αυριο να μου πουν πως γινεται τωρα η διαδικασια... Ξερω ότι επιτρεπουν μονο το ζευγαρι και τους κουμπαρους αλλα εμεις ετσι κιβαλλιως ετσι θα το καναμε δεν θα ειχαμε κοσμο. Κοσμο θα εχουμε μια και καλη στον θρησκευτικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Ψυχούλα μου αχ μωρεεεε με το καλό ρε κοριτσάκι μ.... Την επόμενη φορά που θα πας θα την ακούσεις μια χαρα❤️❤️❤️❤️❤️να ακούς κ να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σ😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Τι όμορφη εικόνα! Αχ τι μου θύμησες! Ναι είναι μικρό ακόμα το λουλουδάκι! Νομίζω αν πας την άλλη εβδομάδα το πιθανότερο είναι να την ακούσεις την καρδούλα. Πότε σου έκλεισε ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Αχ τι ωραία!!! Όλα προχωράνε καλά!!! Εγώ νομίζω άκουσα καρδιά 6 και κάτι δεν είμαι σίγουρη πλέον δεν τα θυμάμαι καλά αν κ δεν έχει περάσει πολύ καιρός! 

Με την άδεια όλα καλά? Σου έγραψε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι όμορφη εικόνα! Αχ τι μου θύμησες! Ναι είναι μικρό ακόμα το λουλουδάκι! Νομίζω αν πας την άλλη εβδομάδα το πιθανότερο είναι να την ακούσεις την καρδούλα. Πότε σου έκλεισε ραντεβού;

Κοιτάζω τις φωτό κ λιώνω!!! Θα πάω σε 3εβδ

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ψυχούλα μου αχ μωρεεεε με το καλό ρε κοριτσάκι μ.... Την επόμενη φορά που θα πας θα την ακούσεις μια χαρα❤️❤️❤️❤️❤️να ακούς κ να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σ😍

Ευχαριστώ πολύ....ήταν η πρώτη φορά που πήγα σε αυτόν τον γιατρό όποτε σίγουρα θέλει λίγο χρόνο να τον εμπιστευτώ...Πάντως είναι διευθυντής στην γυναικολογική στο νοσοκομείο και φαίνεται η εμπειρία του!!!πολυ καλός αλλά τυπικός....80€ η επίσκεψη (φιλική τιμή) ακριβουλης θα έλεγα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Αχ τι ωραία!!! Όλα προχωράνε καλά!!! Εγώ νομίζω άκουσα καρδιά 6 και κάτι δεν είμαι σίγουρη πλέον δεν τα θυμάμαι καλά αν κ δεν έχει περάσει πολύ καιρός! 

Με την άδεια όλα καλά? Σου έγραψε? 

Εμένα μου είπε ότι την βλέπομε να χτυπά είναι θετικό σημάδι...!!! άρα έτσι θα είναι

μου έδωσε ένα χαρτί που βεβαιώνει την κύηση...ο λογιστής μας είπε ότι αυτό άκρη....άρα λογικά από αύριο κανονικά στην άδεια ειδικού σκοπού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Τι ωραία φωτογραφία είναι αυτή ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...