Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα Έλληνες        Ζήτω η 25η Μαρτίου του 1821!

Ζήτω το ΕΘΝΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, ΧΡΟΝΙΑ  ΠΟΛΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΟ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ! ΔΙΠΛΗ ΓΙΟΡΤΗ  ΣΗΜΕΡΑ ΥΓΕΙΑ  ΑΓΑΠΗ ΧΑΡΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟ  ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷💙💙💙💙💙💙καρδιά απο σίδερο και ηθικό ατσάλι! 

25-martiou-02-giortazo.gif

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα Έλληνες        Ζήτω η 25η Μαρτίου του 1821!

Ζήτω το ΕΘΝΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, ΧΡΟΝΙΑ  ΠΟΛΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΟ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ! ΔΙΠΛΗ ΓΙΟΡΤΗ  ΣΗΜΕΡΑ ΥΓΕΙΑ  ΑΓΑΠΗ ΧΑΡΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟ  ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷💙💙💙💙💙💙καρδιά απο σίδερο και ηθικό ατσάλι! 

25-martiou-02-giortazo.gif

Χρόνια πολλά σε όλους μας. Να μας προστατεύει η Παναγία να τα ξεπεράσουμε όλα!! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου να στε καλά χαίρομαι που και άλλες μανούλες κ μη σκέφτονται του ίδια και δεν είμαι η μόνη!! 
    • Βασικά όταν πήγα για το Ντοπλερ μου είπε "όλα είναι καλά, από εμένα να φύγετε ήσυχοι και δε θα τα ξαναπούμε".  Τέλος πάντων, δε θέλω να σε κοιτάζω κι εσένα... Θα κάνω τις εξετάσεις την Τρίτη και την άλλη Δευτέρα θα πάω στο μαιευτήρα μου να δω πως θα πορευτούμε.  Εσείς τι νέα, κορίτσια;;
    • Καλησπέρα κορίτσια! Εγω αδιαθέτησα εχθές βράδυ... οπότε συνεχίζουμε κ παμε για τον 5 μήνα προσπαθειών. Ποιά κοπέλα έχει αναλάβει το πινακάκι; Αν θέλει ας με αλλάξει, 6/7 περιμένω πάλι
    • κοριτσάκι μου μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... οκ ο εξωσωματικός σου απαράδεκτος ειδικά που έχετε και οικογενειακές σχέσεις... θα έπρεπε να είναι δίπλα σου να σε στηρίζει... η καισαρική επιλέγεται στις εξωσωματικές αλλά ο κυριότερος λόγος είναι η συνήθης μεγάλη ηλικία της επιτόκου και οι συχνες πολύδυμες κυήσεις... ή όταν υπάρχουν θέματα υπέρτασης και διαβήτη... εσύ δεν πληρείς καμία από τις παραπάνω προϋποθέσεις για να μην δοκιμάσεις τον φ.τ... οπότε θα σου έλεγα προχώρα με τον μαιευτήρα αλλά απλώς να μην βιαστείς... δώσε χρόνο... και αφού έχει 2 βδομάδες να σας δει ο εμβρυομητρικός σημαίνει ότι θα σε ξαναδεί πολύ σύντομα... επίσπευσε το για να ησυχάσεις... τουλάχιστον 2-3 βδομαδούλες μπορείς να κάνεις υπομονή, αν σε καθησυχάσει ξανά για το βάρος...
    • Οχι καλέ μια βδομαδα καθυστερηση ειναι πολυ!!! Και σε σενακαλη επιτυχια ! Να πανε ολα κάλά!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...