Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις On 3/3/2020 at 3:15 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

@Sofia0294καλώς ήρθες στο πινακακι μας. Ελπίζω να σου φέρει γούρι..

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Lacostaki μου ήρθε η κυρία☹️. Βάλε με 1/4😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Αγαπημένη μου σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή μη χάνεις το κουράγιο σου πίστεψε σε σένα και τα εμβρυακια σου ❤️

Σ ευχαριστώ ξέρω ότι τα λόγια βγαίνουν μέσα από τη καρδιά σου.. κοινό στόχο εχουνε άλλωστε όλες μας.. ειμαι καλα αλήθεια το λέω. Γερές να ημαστε και εμείς και οι άντρες μας και όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι μου, μπράβο μπράβο μπράβο. Δεν ξέρεις τι χαρά πήρα! Με συγκίνησες αλήθεια γιατί είχα διαβάσει την ταλαιπωρία σου. 

 

Να σαι καλά κοπέλα μου και εσείς όλες με συγκινήσατε σήμερα ας ευχηθούμε η ταλαιπωρία να τελείωσε εδώ και αυτή να είναι η αρχή μιας όμορφης πορείας και εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι! 😃🥳🥳🎉🎉Αχ έχω βουρκωσει από την χαρά μου! Φαντάσου πόσο σε σκεφτόμουν που σε είδα στον ύπνο μου. Είδα ότι κρατούσα ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και ότι ήταν δικό σου! Ήμουν σίγουρη! Όλα να σου πάνε καλά κοριτσάκι μου! Πίστεψε το σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά ένα μικροσκοπικό ανθρωπάκι! Το παιδί σου! Είσαι κι επισήμως μανούλα!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Ωωω αλήθεια; Συγκίνηση!!! μακάρι να δώσει ο Θεός αγάπη μου και να είναι γερό και δυνατό το μωράκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυ τώρα μπήκα να σας διαβασω μετά από 2μερες γιατί μάζευα τα τελευταία χαρτια για την επιτροπή την Παρασκευή!!! @Taggeris σου ευχήθηκα και με πμ δεν έχω λόγια ,μόνο ότι θα γίνεις η καλύτερη μανουλααααα :-) !!! @Σταυρι μου λυπάμαι πολύ αλήθεια αλλά το σωστό είναι αυτό που είπες καλά να είμαστε και προχωράμε και σίγουρα θα έρθει 😉 είμαι σίγουρη :-) !!! Το τι γίνεται στην Μυτιλήνη κορίτσια δεν αντέχω ούτε να το συζητάω , υπομονή εύχομαι στους Έλληνες και να τελειώσει γρήγορα όλο αυτο !!! @Lacostaki μου αδιαθετησα οπότε με βάζεις 01/04 ,και ελπίζω αυτή να είναι η τελευταία μου περίοδος καθώς ξεκινάω εξωσωματική ,με την πρώτη μέρα περιόδου ξεκινάω τα φάρμακα :-):-) πρώτη φορά χαίρομαι τόσο που θα αδιαθετησω και να φτάσω γρήγορα στο νινι μου :-) χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! @Taggeris συγχαρητήρια!!🥳🥳🥳🥳γερή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι 😍😍

@Σταυρι λυπάμαι κορίτσι μου και σε καταλαβαίνω γιατί τα πέρασα κ εγώ.. αισιοδοξία και δύναμη για την επόμενη ετ!

@Evie2 και τις 2 φορές που έμεινα έγκυος άκουσα καρδούλα στην 6η εβδομάδα..ξέρω όμως από φίλες μου που άκουγαν αργότερα!!με το καλό να ακούσεις την ομορφότερη μελωδία 🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΒΟ!!!!!!!!! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου και σε 9 μήνες να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου :) ❤️

Όσο για μένα ήταν σωστό το τεστ... ήρθε η κυρία 2 μέρες καθυστερημένη :(... οπότε @Lacostaki βάλε με 3/4 σε παρακαλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia0294

@Sofia0294

Άσχετο απλά προσπαθούσα να κάνω επικόλληση το πινακακι και να σβήσω το ταγκαρισμενο αλλά δεν σβήνει κι αν δεν έκανα κοινοποίηση δεν με άφηνε να γράψω καινούργιο σχολιο

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Taggeris:ΘΕΤΙΚΟ 

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:03/4

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marselntina @Smurf88 κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!

@Lacostaki  δεν το πιστεύω ότι βλέπω το όνομα μου στο πινακάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυριμου εννοείται βγαίνουν απτην καρδιά μου μπορεί να μην γνωριζόμαστε ρε κορίτσια αλλά το πιστεύω ότι σκεφτόμαστε η μία την άλλη και έχουμε την έγνοια και λέμε και μια προσευχουλα..για μένα είναι τόσο σημαντικό αυτό ένας άγνωστος να προσεύχεται για σένα..όλα καλά θα πάνε γιατί ο στόχος μας είναι ο πιο γλυκός από όλους ❤️

@Αννια27 κοριτσαρα μου πόσο χαίρομαι με τη χαρά σου..να έχεις μια τέλεια αρχή και όλα καλά να πάνε αγάπη μουυυυ..να μας στέλνεις τα νέα να περνάμε μαζί την αγωνία σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Σταυριμου εννοείται βγαίνουν απτην καρδιά μου μπορεί να μην γνωριζόμαστε ρε κορίτσια αλλά το πιστεύω ότι σκεφτόμαστε η μία την άλλη και έχουμε την έγνοια και λέμε και μια προσευχουλα..για μένα είναι τόσο σημαντικό αυτό ένας άγνωστος να προσεύχεται για σένα..όλα καλά θα πάνε γιατί ο στόχος μας είναι ο πιο γλυκός από όλους ❤️

@Αννια27 κοριτσαρα μου πόσο χαίρομαι με τη χαρά σου..να έχεις μια τέλεια αρχή και όλα καλά να πάνε αγάπη μουυυυ..να μας στέλνεις τα νέα να περνάμε μαζί την αγωνία σου ❤️

Κορίτσι μου γλυκοοοο κορίτσακι μου όμορφο σε ευχαριστώ πολύ πολύ , φυσικά και θα σας στέλνω και όπως είπες είμαστε όλες μαζί σε αυτό περνάμε χαρές αγωνίες και λύπες :-) ,εσένα ξεκινήσε να κλωτσαει η μικρή;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2020 at 9:14 ΠΜ, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα... με εχει πιασει μα ανυπομονησια για τν υπερηχο κ νιωθω πως δε μπορω ν περιμενω εως Κυριακής. Μεχρι π σκεφτηκα να παρω τηλ να δω αν εχουν διαθεσιμο πχ σμρ αυριο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι αν παω σμρ αυριο μπορει ν μην ακουσω καρδουλα .ειμαι 6εβδομάδων κ 2ημερων ενω την κυριακη 6κ6

Καλημέρα καλύτερα να περιμένεις μέχρι Κυριακή να ακούσεις και καρδούλα 😊 ελπίζω να ακούς με τα μηχανήματα που έχουν εδώ βέβαια, στην Ελλάδα θα άκουγες σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα καλύτερα να περιμένεις μέχρι Κυριακή να ακούσεις και καρδούλα 😊 ελπίζω να ακούς με τα μηχανήματα που έχουν εδώ βέβαια, στην Ελλάδα θα άκουγες σίγουρα!!

Λεει στη σελιδα οτι ναινμεν ξεκινανε με κανονινο υπερηχο αλλα αν χρειαζετε θα κανουν κολπικο . Οποτε πιστεύω πως ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Λεει στη σελιδα οτι ναινμεν ξεκινανε με κανονινο υπερηχο αλλα αν χρειαζετε θα κανουν κολπικο . Οποτε πιστεύω πως ναι

Κολπικό θα σου κάνουν ούτως ή άλλως τόσο νωρίς! Στην κοιλιά γίνεται αρκετά αργότερα! Απλά λέω ελπίζω να έχουν καλά μηχανήματα και να ακούσεις την καρδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Λεει στη σελιδα οτι ναινμεν ξεκινανε με κανονινο υπερηχο αλλα αν χρειαζετε θα κανουν κολπικο . Οποτε πιστεύω πως ναι

Εμένα μόνο την πρώτη φορά μου έκανε κολπικό που ήμουν 4ε+6η μετά όταν πήγα 6ε+6η μου έκανε κανονικά από την κοιλιά και ακούσαμε και καρδούλα..θα σου κάνει όπως λες από κοιλιά και μόνο αν δεν μπορεί να δει κάτι θα σου κάνει κολπικό.. προσπάθησε όταν πας για υπέρηχο να κατουριεσαι βοηθάει στον υπέρηχο από κοιλιά.. φτάνει η μέρα κοριτσαρα μου άντε με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Εμένα μόνο την πρώτη φορά μου έκανε κολπικό που ήμουν 4ε+6η μετά όταν πήγα 6ε+6η μου έκανε κανονικά από την κοιλιά και ακούσαμε και καρδούλα..θα σου κάνει όπως λες από κοιλιά και μόνο αν δεν μπορεί να δει κάτι θα σου κάνει κολπικό.. προσπάθησε όταν πας για υπέρηχο να κατουριεσαι βοηθάει στον υπέρηχο από κοιλιά.. φτάνει η μέρα κοριτσαρα μου άντε με το καλό ❤️

Κι εμένα κορίτσια μόνο την πρώτη φορά μου έκανε κολπικό. Όταν πήγα να ακούσω την καρδούλα για πρώτη φορά μου έκανε από πάνω.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Εμένα μόνο την πρώτη φορά μου έκανε κολπικό που ήμουν 4ε+6η μετά όταν πήγα 6ε+6η μου έκανε κανονικά από την κοιλιά και ακούσαμε και καρδούλα..θα σου κάνει όπως λες από κοιλιά και μόνο αν δεν μπορεί να δει κάτι θα σου κάνει κολπικό.. προσπάθησε όταν πας για υπέρηχο να κατουριεσαι βοηθάει στον υπέρηχο από κοιλιά.. φτάνει η μέρα κοριτσαρα μου άντε με το καλό ❤️

Κορίτσι μου στον πρώτο υπέρηχο που έκανες τί είδατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσι μου στον πρώτο υπέρηχο που έκανες τί είδατε;

Καλησπέρα! Συγνώμη που πετάγομαι έτσι στο θέμα. Είμαι και εγώ έγκυος 24 εβδομάδων μετά από ταλαιπωρία χρόνων και πέτυχα με την δεύτερη σπερματεγχυση. Στον πρώτο υπέρηχο θα δείτε λεκιθικο σάκο και λογικά εμβρυϊκά στοιχεία. Η καρδούλα του μωρού στις έξι με εφτά εβδομάδες. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Treasure είπε:

Καλησπέρα! Συγνώμη που πετάγομαι έτσι στο θέμα. Είμαι και εγώ έγκυος 24 εβδομάδων μετά από ταλαιπωρία χρόνων και πέτυχα με την δεύτερη σπερματεγχυση. Στον πρώτο υπέρηχο θα δείτε λεκιθικο σάκο και λογικά εμβρυϊκά στοιχεία. Η καρδούλα του μωρού στις έξι με εφτά εβδομάδες. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!

Με το καλό κοπέλα μου! Έτσι είναι! Στην ουσία βλέπεις έναν μαύρο κύκλο με μια κουκιδιτσα μέσα! Τέλειο!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Με το καλό κοπέλα μου! Έτσι είναι! Στην ουσία βλέπεις έναν μαύρο κύκλο με μια κουκιδιτσα μέσα! Τέλειο!☺️

Και σε εσένα εύχομαι σύντομα να ανακοινώσεις τα ευχάριστα!! Σας παρακολουθώ καιρό και χαίρομαι πολύ όταν ακούω θετικά τεστ η χοριακες!! Σας εύχομαι σε όλες λοιπόν γρήγορα μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Εμένα μόνο την πρώτη φορά μου έκανε κολπικό που ήμουν 4ε+6η μετά όταν πήγα 6ε+6η μου έκανε κανονικά από την κοιλιά και ακούσαμε και καρδούλα..θα σου κάνει όπως λες από κοιλιά και μόνο αν δεν μπορεί να δει κάτι θα σου κάνει κολπικό.. προσπάθησε όταν πας για υπέρηχο να κατουριεσαι βοηθάει στον υπέρηχο από κοιλιά.. φτάνει η μέρα κοριτσαρα μου άντε με το καλό ❤️

Α ναι; Εμένα και όταν ήμουν 6 εβδομάδων που έκανα τον πρώτο υπέρηχο μου το έκανε κολπικά, και όταν ήμουν 8 εβδομάδων και πήγαμε να ακούσουμε καρδούλα νόμιζα ότι θα μου το κάνει απ’την κοιλιά αλλά μου το’κανε πάλι κολπικά..και στη 12η εβδομάδα που πήγα στο Ρέα για την αυχενική, αρχικά νόμιζαν ότι είμαι 11+5 και μου έκανε πάλι κολπικό, και το κοιτάει και λέει καλέ αυτό είναι πολύ μεγάλο μπορούμε να δούμε κι απ’την κοιλιά..και μου έκανε απ’την κοιλιά..τελικά ήμουν 12+2 κι όλας όχι 11+5...γι’αυτό μου’χει μείνει έτσι στο μυαλό μάλλον 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Treasure είπε:

Καλησπέρα! Συγνώμη που πετάγομαι έτσι στο θέμα. Είμαι και εγώ έγκυος 24 εβδομάδων μετά από ταλαιπωρία χρόνων και πέτυχα με την δεύτερη σπερματεγχυση. Στον πρώτο υπέρηχο θα δείτε λεκιθικο σάκο και λογικά εμβρυϊκά στοιχεία. Η καρδούλα του μωρού στις έξι με εφτά εβδομάδες. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!

Σευχαριστω πολύ για την απάντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...