Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Εύχομαι μια υπέροχη Κυριακή σε όλες. Βέβαια θα την περάσουμε σπίτι αλλά είναι στο χέρι μας θεωρώ να την κάνουμε όσο περισσότερο όμορφη μπορούμε!😉💏Με καταλαβαίνετε; Μην επεκταθω παραπάνω και με συλλάβει η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος 👮🚔. Δεν την μπορώ καθόλου την φυλακή!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες καλή Κυριακή να εχουμε. Εμείς έχουμε κανονίσει να έρθει η αδελφή μου με τον γαμπρό μου και τη μικρή να ψήσουμε στο μπαλκονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συγκρατούμενες!! 😊🤪🙃

Όμορφη Κυριακή...Το μόνο ίσως θετικό στην όλη κατάσταση είναι οτι ερχόμαστε κοντά με τους ανθρώπους μας..Κ άμα δε χωρίσουμε μετά απ αυτό θα τα αντέξουμε μωρέ όλα!!!!! 😂😁

Φιλιά!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες καλη κυριακη να εχουμε !!! :) σημερα οπως τις υπολοιπες μερες θα ειμαστε σπιτι... ταινια... καμια δουλιτσα... αυτα κοριτσια μου !!!  Η περιοδος ακομα να εμφανιστει !!!! Θα ηθελα να ρωτησω εαν σας εχει συμβει αυτο : σημερα ειμαι στην 6η μερα καθυστερησης ετσι οπως υπολογιζα οτι θα μ ερθει 17 Μαρτιου αλλα ακομα τπτ !!! Ειμαι 34η μερα σημερα .. κοριτσια μου νιωθω σχεδον καθε μερα οτι μ ερχεται αλλα δεν ερχεται ... και μετα μου περναει σαν να μην περιμενω περιοδο !!! Αφησα να περασουν μερες γιατι εχει τυχει να μου ερθει 34η μερα περιοδο ... εαν δεν ερθει απο αυριο θα κανω τεστ μεσα στην εβδομαδα !!! Το στηθος μου με ποναει οπως καθε φορα πριν την περιοδο !!!  Μιλησα με τον γυναικολογο μου και μου ειπε πως ο κυκλος μου ειναι φυσιολογικος και πως ειναι φυσιολογικο αν σε καθε κυκλο εχω αποκλιση 2-3 μερες ... αλλα μου ειπε εαν δε ερθει συντομα .. να κανω τεστ !!! Ο κυκλος μου συνηθως ειναι 29-31 αλλα εχει τυχει να ερθει και 33η γιαυτο το αφησα να δω αυτη την φορα !!! Μου ειπε πως ειναι στα φυσιολογικα ορια και αν μ αργει 2-3 μερες δεν λεει κατι.!!!!  Εκανα τεστ την 29η που περιμενα ... αλλα βγηκε αρνητικο γιαυτο θελω να το αφησω λιγες μερες ακομα!!! Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως εκανα αργοτερα ωορρηξια και γιαυτο δε εδειξε τιποτα το τεστ ... ( ειχαμε επαφες 11η 12η 13η 14η 24η 25η ) 

εχει τυχει κοριτσια μου να ειχατε κανει τεστ την ημερα που περιμενατε περιοδο να βγηκε αρνητικο και μετα να καταλαβατε οτι ειστε εγκυος ??? Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο !!!    Αρχιζω και φοβαμαι να μην εχω τιποτα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα συγκρατούμενες!! 😊🤪🙃

Όμορφη Κυριακή...Το μόνο ίσως θετικό στην όλη κατάσταση είναι οτι ερχόμαστε κοντά με τους ανθρώπους μας..Κ άμα δε χωρίσουμε μετά απ αυτό θα τα αντέξουμε μωρέ όλα!!!!! 😂😁

Φιλιά!!! 😘

Συμφωνω κοριτσι μου αχαχχαχα καλημερα 🥰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα σε ολες καλη κυριακη να εχουμε !!! :) σημερα οπως τις υπολοιπες μερες θα ειμαστε σπιτι... ταινια... καμια δουλιτσα... αυτα κοριτσια μου !!!  Η περιοδος ακομα να εμφανιστει !!!! Θα ηθελα να ρωτησω εαν σας εχει συμβει αυτο : σημερα ειμαι στην 6η μερα καθυστερησης ετσι οπως υπολογιζα οτι θα μ ερθει 17 Μαρτιου αλλα ακομα τπτ !!! Ειμαι 34η μερα σημερα .. κοριτσια μου νιωθω σχεδον καθε μερα οτι μ ερχεται αλλα δεν ερχεται ... και μετα μου περναει σαν να μην περιμενω περιοδο !!! Αφησα να περασουν μερες γιατι εχει τυχει να μου ερθει 34η μερα περιοδο ... εαν δεν ερθει απο αυριο θα κανω τεστ μεσα στην εβδομαδα !!! Το στηθος μου με ποναει οπως καθε φορα πριν την περιοδο !!!  Μιλησα με τον γυναικολογο μου και μου ειπε πως ο κυκλος μου ειναι φυσιολογικος και πως ειναι φυσιολογικο αν σε καθε κυκλο εχω αποκλιση 2-3 μερες ... αλλα μου ειπε εαν δε ερθει συντομα .. να κανω τεστ !!! Ο κυκλος μου συνηθως ειναι 29-31 αλλα εχει τυχει να ερθει και 33η γιαυτο το αφησα να δω αυτη την φορα !!! Μου ειπε πως ειναι στα φυσιολογικα ορια και αν μ αργει 2-3 μερες δεν λεει κατι.!!!!  Εκανα τεστ την 29η που περιμενα ... αλλα βγηκε αρνητικο γιαυτο θελω να το αφησω λιγες μερες ακομα!!! Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως εκανα αργοτερα ωορρηξια και γιαυτο δε εδειξε τιποτα το τεστ ... ( ειχαμε επαφες 11η 12η 13η 14η 24η 25η ) 

εχει τυχει κοριτσια μου να ειχατε κανει τεστ την ημερα που περιμενατε περιοδο να βγηκε αρνητικο και μετα να καταλαβατε οτι ειστε εγκυος ??? Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο !!!    Αρχιζω και φοβαμαι να μην εχω τιποτα !!!

Καλημέρα! Αν έκανες αργότερα ωορρηξια πιστεύω την "έπιασες" με τις επαφές που έγιναν 24 25η οπότε αν είσαι έγκυος το τεστ 29 ήταν όντως νωρίς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Αν έκανες αργότερα ωορρηξια πιστεύω την "έπιασες" με τις επαφές που έγιναν 24 25η οπότε αν είσαι έγκυος το τεστ 29 ήταν όντως νωρίς!!!! 

Αυτο σκεφτομαι κοριτσι μου γιαυτο περιμενω !!! Θα φανει :) θα κανω υπομονη !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλή Κυριακή να εχουμε. Εμείς έχουμε κανονίσει να έρθει η αδελφή μου με τον γαμπρό μου και τη μικρή να ψήσουμε στο μπαλκονι

Καλημέρα λακοστακι μου.καλη Κυριακή και σε σενα. Εγω ειμαι παρεα με τν μοναξιά μου ο άντρας μου δουλεύει 😑 στειλε κανένα κοψιδακι απ δω αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα συγκρατούμενες!! 😊🤪🙃

Όμορφη Κυριακή...Το μόνο ίσως θετικό στην όλη κατάσταση είναι οτι ερχόμαστε κοντά με τους ανθρώπους μας..Κ άμα δε χωρίσουμε μετά απ αυτό θα τα αντέξουμε μωρέ όλα!!!!! 😂😁

Φιλιά!!! 😘

 

Καλημέρα σας!!!! Κάτι πάτησα πως τα κατάφερα! Καλή Κυριακή να έχουμε! Αυτό έλεγα κ εγώ στον άντρα μου ότι θα σφαχτούμε χαχαχα.... Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είναι εδώ στις γόνιμες και θα τον κυνηγαω οπότε κοιμάται ο μικρός χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα σε ολες καλη κυριακη να εχουμε !!! :) σημερα οπως τις υπολοιπες μερες θα ειμαστε σπιτι... ταινια... καμια δουλιτσα... αυτα κοριτσια μου !!!  Η περιοδος ακομα να εμφανιστει !!!! Θα ηθελα να ρωτησω εαν σας εχει συμβει αυτο : σημερα ειμαι στην 6η μερα καθυστερησης ετσι οπως υπολογιζα οτι θα μ ερθει 17 Μαρτιου αλλα ακομα τπτ !!! Ειμαι 34η μερα σημερα .. κοριτσια μου νιωθω σχεδον καθε μερα οτι μ ερχεται αλλα δεν ερχεται ... και μετα μου περναει σαν να μην περιμενω περιοδο !!! Αφησα να περασουν μερες γιατι εχει τυχει να μου ερθει 34η μερα περιοδο ... εαν δεν ερθει απο αυριο θα κανω τεστ μεσα στην εβδομαδα !!! Το στηθος μου με ποναει οπως καθε φορα πριν την περιοδο !!!  Μιλησα με τον γυναικολογο μου και μου ειπε πως ο κυκλος μου ειναι φυσιολογικος και πως ειναι φυσιολογικο αν σε καθε κυκλο εχω αποκλιση 2-3 μερες ... αλλα μου ειπε εαν δε ερθει συντομα .. να κανω τεστ !!! Ο κυκλος μου συνηθως ειναι 29-31 αλλα εχει τυχει να ερθει και 33η γιαυτο το αφησα να δω αυτη την φορα !!! Μου ειπε πως ειναι στα φυσιολογικα ορια και αν μ αργει 2-3 μερες δεν λεει κατι.!!!!  Εκανα τεστ την 29η που περιμενα ... αλλα βγηκε αρνητικο γιαυτο θελω να το αφησω λιγες μερες ακομα!!! Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως εκανα αργοτερα ωορρηξια και γιαυτο δε εδειξε τιποτα το τεστ ... ( ειχαμε επαφες 11η 12η 13η 14η 24η 25η ) 

εχει τυχει κοριτσια μου να ειχατε κανει τεστ την ημερα που περιμενατε περιοδο να βγηκε αρνητικο και μετα να καταλαβατε οτι ειστε εγκυος ??? Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο !!!    Αρχιζω και φοβαμαι να μην εχω τιποτα !!!

Κοριτσακι μου καλη σου ημερα και καλη Κυριακή...σαφώς αμα εκανες αργα ωορηξια θα έδειχνε αρνητικο τπ τεστακι...ειναι αρκετές μέρες καθυστέρηση..κανε ενα τεστακι αν θες μεσα της εβδομάδας..αν κ νιώθω οτι θα μας έρθεις με πολύ καλα νεα♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλη Κυριακή να έχουμε. Πώς είστε σήμερα;; Κοριτσια εγω βαράω φρίκη μια Κυριακή είχα να περάσω με τον αντρα μού παει κ αυτή.. .αφηστε τα 😑😑😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσακι μου καλη σου ημερα και καλη Κυριακή...σαφώς αμα εκανες αργα ωορηξια θα έδειχνε αρνητικο τπ τεστακι...ειναι αρκετές μέρες καθυστέρηση..κανε ενα τεστακι αν θες μεσα της εβδομάδας..αν κ νιώθω οτι θα μας έρθεις με πολύ καλα νεα♥️

Εαν δεν εμφανιστει θα κανω ναι !!! Μακαρι κοριτσι μου !!! Και να μην ειμαι μακαρι να ερθει να ξανα προσπαθησω αυτο θελω μονο !!! 🌹🌹 καλη κυριακη να εχεις 😍😍 θα σας ενημερωσω συντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εαν δεν εμφανιστει θα κανω ναι !!! Μακαρι κοριτσι μου !!! Και να μην ειμαι μακαρι να ερθει να ξανα προσπαθησω αυτο θελω μονο !!! 🌹🌹 καλη κυριακη να εχεις 😍😍 θα σας ενημερωσω συντομα 

Καλα εννοείται αυτο δεν τα παραταμε οτι και να γίνει ♥️♥️αμε θα περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα σε ολες καλη κυριακη να εχουμε !!! :) σημερα οπως τις υπολοιπες μερες θα ειμαστε σπιτι... ταινια... καμια δουλιτσα... αυτα κοριτσια μου !!!  Η περιοδος ακομα να εμφανιστει !!!! Θα ηθελα να ρωτησω εαν σας εχει συμβει αυτο : σημερα ειμαι στην 6η μερα καθυστερησης ετσι οπως υπολογιζα οτι θα μ ερθει 17 Μαρτιου αλλα ακομα τπτ !!! Ειμαι 34η μερα σημερα .. κοριτσια μου νιωθω σχεδον καθε μερα οτι μ ερχεται αλλα δεν ερχεται ... και μετα μου περναει σαν να μην περιμενω περιοδο !!! Αφησα να περασουν μερες γιατι εχει τυχει να μου ερθει 34η μερα περιοδο ... εαν δεν ερθει απο αυριο θα κανω τεστ μεσα στην εβδομαδα !!! Το στηθος μου με ποναει οπως καθε φορα πριν την περιοδο !!!  Μιλησα με τον γυναικολογο μου και μου ειπε πως ο κυκλος μου ειναι φυσιολογικος και πως ειναι φυσιολογικο αν σε καθε κυκλο εχω αποκλιση 2-3 μερες ... αλλα μου ειπε εαν δε ερθει συντομα .. να κανω τεστ !!! Ο κυκλος μου συνηθως ειναι 29-31 αλλα εχει τυχει να ερθει και 33η γιαυτο το αφησα να δω αυτη την φορα !!! Μου ειπε πως ειναι στα φυσιολογικα ορια και αν μ αργει 2-3 μερες δεν λεει κατι.!!!!  Εκανα τεστ την 29η που περιμενα ... αλλα βγηκε αρνητικο γιαυτο θελω να το αφησω λιγες μερες ακομα!!! Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως εκανα αργοτερα ωορρηξια και γιαυτο δε εδειξε τιποτα το τεστ ... ( ειχαμε επαφες 11η 12η 13η 14η 24η 25η ) 

εχει τυχει κοριτσια μου να ειχατε κανει τεστ την ημερα που περιμενατε περιοδο να βγηκε αρνητικο και μετα να καταλαβατε οτι ειστε εγκυος ??? Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο !!!    Αρχιζω και φοβαμαι να μην εχω τιποτα !!!

Καταρχήν δεν έχεις τίποτα κορίτσι μου μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Συμβαίνουν αυτά. Εγώ είχα μια φορά 10 ημέρες καθυστέρηση. Θα σου πω όμως για φίλη μου που έχει κύκλο 33-35 και είχε κάνει τεστ περίπου σαν κι εσένα και είχε βγεί αρνητικό. Εν τω μεταξύ ήταν σίγουρη ότι είναι έγκυος και τελικά όντως ήταν. Τώρα είναι στον έβδομο. Πάντως χαρά στο κουράγιο σου. Εγώ δεν θα είχα αντέξει να περιμένω!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καταρχήν δεν έχεις τίποτα κορίτσι μου μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Συμβαίνουν αυτά. Εγώ είχα μια φορά 10 ημέρες καθυστέρηση. Θα σου πω όμως για φίλη μου που έχει κύκλο 33-35 και είχε κάνει τεστ περίπου σαν κι εσένα και είχε βγεί αρνητικό. Εν τω μεταξύ ήταν σίγουρη ότι είναι έγκυος και τελικά όντως ήταν. Τώρα είναι στον έβδομο. Πάντως χαρά στο κουράγιο σου. Εγώ δεν θα είχα αντέξει να περιμένω!🥰

Σκεφτομαι μηπως ερθει.. γιατι εχω πονακια που και που μετα μου περναει.. αλλα δεν ερχεται κι εχω και υγρα οπως παντα πριν την περιοδο .. δεν ξερω θα εδειχνε πιστευω το τεστ γιαυτο θελω να περασουν οι μερες ... :) 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Σκεφτομαι μηπως ερθει.. γιατι εχω πονακια που και που μετα μου περναει.. αλλα δεν ερχεται κι εχω και υγρα οπως παντα πριν την περιοδο .. δεν ξερω θα εδειχνε πιστευω το τεστ γιαυτο θελω να περασουν οι μερες ... :) 😍 

Αν έγινε αργά η εμφύτευση το πιθανότερο είναι να μην έδειχνε. Εξάλλου το έκανες χωρίς να έχεις καθυστέρηση και οι γιατροί συμβουλεύουν να κάνουμε τέστ με τουλάχιστον μια ημέρα καθυστέρηση. Όσο για τα πονακια τα είχα κι εγώ.  Αφού ήμουν σίγουρη ότι θα μου έρθει αλλά δεν ήρθε!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αν έγινε αργά η εμφύτευση το πιθανότερο είναι να μην έδειχνε. Εξάλλου το έκανες χωρίς να έχεις καθυστέρηση και οι γιατροί συμβουλεύουν να κάνουμε τέστ με τουλάχιστον μια ημέρα καθυστέρηση. Όσο για τα πονακια τα είχα κι εγώ.  Αφού ήμουν σίγουρη ότι θα μου έρθει αλλά δεν ήρθε!🥰🥰🥰🥰

Συγνωμη π επεμβαίνω κ γραφω κ γω αλλα έχεις δίκιο γιατι εγω η χαζη ειχα βιαστεί εκανα πρωιμο τεστ και μάλιστα κλιαρ μπλου π.λενε οτι είναι τα καλύτερα Πριν τν καθυστερηση και ήταν φουλ αρνητικο ουτε λιγο αχνη...στην 4η μερα καθυστέρησης είχα κανει εγω τεστ και αυτο επειδη ο άντρας μ.μ.επρηζε αλλιώς δεν θα τ έκανα και μας βγήκε σε καλο..ευχομαι και σε σενα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Εμένα κορίτσι 14,5 μήνες που θήλαζα άφαντη η περίοδος...ούτε για δείγμα.. χαχαχα!!έκοψα το θηλασμό για να προσπαθήσω για 2ο!

Ήρθε σήμερα 😁😁😁😁 αλληλούια!!!!! 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ήρθε σήμερα 😁😁😁😁 αλληλούια!!!!! 💙💙

Έλα ρεεεε αγαπηη κ ήλπιζα να αποκτήσει αδελφακι ο μπεμπουλης μας χαχαχαααα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αν έγινε αργά η εμφύτευση το πιθανότερο είναι να μην έδειχνε. Εξάλλου το έκανες χωρίς να έχεις καθυστέρηση και οι γιατροί συμβουλεύουν να κάνουμε τέστ με τουλάχιστον μια ημέρα καθυστέρηση. Όσο για τα πονακια τα είχα κι εγώ.  Αφού ήμουν σίγουρη ότι θα μου έρθει αλλά δεν ήρθε!🥰🥰🥰🥰

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Λιγες μερες υπομονη θα κανω και θα φανει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Εμένα Μ λες κ τρελή αλλά αφού δεν ενδέικνυται εξωσωματικη αυτό το διάστημα , καθόμαστε κ μέσα ε βρε δε του δίνω να καταλάβει?χαχαα. Σήμερα είχα θετικό τεστακι ωορηξιας.. να νιώθω ότι κάνω κ εγώ κάτι βρε παιδί μου... Κ ας μη προκύψει το πολυπόθητο.. έχουμε κ την εξωσωματικη στα σκαριά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Λιγες μερες υπομονη θα κανω και θα φανει !!!

Εμ εσύ έχεις υπομονή εμείς δεν έχουμε για σένα χαχαχααα!!! Κάνε τεστ βρε γλυκιά μου.. θα πας απευθείας για αυχενική στο τέλος... 😄😂💖🌷🌷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμ εσύ έχεις υπομονή εμείς δεν έχουμε για σένα χαχαχααα!!! Κάνε τεστ βρε γλυκιά μου.. θα πας απευθείας για αυχενική στο τέλος... 😄😂💖🌷🌷

Αχαχχαχαχα κοριτσι μου θα κανω  

απλα στεναχωρηθηκα με το αρνητικο κ εχω και αυτα τα πονακια κ ολο λεω οτι θα ερθει  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Αχαχχαχαχα κοριτσι μου θα κανω  

απλα στεναχωρηθηκα με το αρνητικο κ εχω και αυτα τα πονακια κ ολο λεω οτι θα ερθει  

Όλες που ήταν εγγυες ακριβώς την ίδια φράση λέγανε: νόμιζα ότι θα Μ έρθει περίοδος αλλά δεν ερχόταν... 

Μακάρι να είσαι εγγυουλα.!!! Σίγουρα αν κάνεις πιστεύω θα δείξει αφού περάσες τις μέρες ακόμα κ του πιο μεγάλου κύκλου σου.. σωστά δε καταλαβα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έλα ρεεεε αγαπηη κ ήλπιζα να αποκτήσει αδελφακι ο μπεμπουλης μας χαχαχαααα.. 

😂😂😂😂 Κορίτσι προηγεισαι. Άμα δε γίνεις μαμά... Για αδερφάκι δε βάζω μπρος💕💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...