Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικα υγρά- πάντα σημαδι εγκυμοσύνης;


Dietician

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα, έχω γράψει πολλες φορές στο forum. Θα ήθελα τη γνώμη όσων έχουν μείνει έγκυος ή γνωρίζουν. Τα κολπικα υγρά είναι πάντα σύμπτωμα εγκυμοσύνης; είμαι στην 23η ημερα του κυκλου με κυκλο 27-28 ημερων. Ειχα ωορρηξία τη 12η ημέρα. Απο την ωορρηξία μέχρι τωρα, νιώθω πονακια περιόδου, πρησμένο βαρυ στήθος και εχω θερμοκρασία 37. Ολα αυτά με κανουν να ελπίζω, απλά δεν εχω πολλα κολπικα υγρά. Μεχρι και την 21η ημερα του κυκλου, ειχα καποια, απλά τις 2 τελευταιες ημερες δεν έχω πολλα. Αυτό με κάνει να απογοητεύομαι. Αν ημουν εγκυος δεν θα ειχα; 

Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dietician είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, έχω γράψει πολλες φορές στο forum. Θα ήθελα τη γνώμη όσων έχουν μείνει έγκυος ή γνωρίζουν. Τα κολπικα υγρά είναι πάντα σύμπτωμα εγκυμοσύνης; είμαι στην 23η ημερα του κυκλου με κυκλο 27-28 ημερων. Ειχα ωορρηξία τη 12η ημέρα. Απο την ωορρηξία μέχρι τωρα, νιώθω πονακια περιόδου, πρησμένο βαρυ στήθος και εχω θερμοκρασία 37. Ολα αυτά με κανουν να ελπίζω, απλά δεν εχω πολλα κολπικα υγρά. Μεχρι και την 21η ημερα του κυκλου, ειχα καποια, απλά τις 2 τελευταιες ημερες δεν έχω πολλα. Αυτό με κάνει να απογοητεύομαι. Αν ημουν εγκυος δεν θα ειχα; 

Σας ευχαριστώ πολύ

Εγω από πρωσοπικη εμπειρία από 3 εγκυμοσύνες μια τελειωμένη 

Δεν είχα καθόλου υγρά και όταν περιμένα να έρθει περίοδος τότε αρχισα να έχω διάφανα υγρά! 

Θερμοκρασία δεν κοιτούσα

το στήθος μου δεν είχε διαφορά εγώ ειχα συχνοουρια απο την αρχή και έτσι κατάλαβενα ότι είμαι έγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Εγω από πρωσοπικη εμπειρία από 3 εγκυμοσύνες μια τελειωμένη 

Δεν είχα καθόλου υγρά και όταν περιμένα να έρθει περίοδος τότε αρχισα να έχω διάφανα υγρά! 

Θερμοκρασία δεν κοιτούσα

το στήθος μου δεν είχε διαφορά εγώ ειχα συχνοουρια απο την αρχή και έτσι κατάλαβενα ότι είμαι έγκυος! 

Σε ευχαριστώ πολύ. Να σου ζησει το παιδακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Εγώ έχω πολλά υγρά λίγο πριν την ωορρηξία. Ποτέ στην εγκυμοσύνη ιδιαίτερα πολλά.

Σε ευχαριστώ πολύ. Πριν την ωορρηξία εχω και εγώ. Απλα εχω διαβάσει τα υγρα πριν το θετικο τεστ ειναι σύμπτωμα. Μακάρι για ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw twra eimai 28 evdomadwn loipoon apo thn worhksia eixa entono to aisthima oti eimai ugrh ekei Kate to stithos Mia htan prismeno Mia ksefouskwne Kai egw 12 Mera eixa worhksia Kai kata ta Alla oute thermokrasia oute tipota 3 Mera kathisterisis ekana to test den to pisteuaa giati ektos apo auta den eiiixa kanena Allo sumptwma ta upoloipa irthane meta thn 6 evdomada Alla Kai auta kratisane mono 3 evdomades.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο ίδια θέματα θα φτιάξεις βρε κορίτσι? Ολες είχαμε ανησυχία δεν κάναμε 300 θέματα στο forum.  Όλα μπορεί να είναι συμπτώματα. Περίμενε πριν τη περίοδο 1-2 μέρες και κάνε τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Πόσο ίδια θέματα θα φτιάξεις βρε κορίτσι? Ολες είχαμε ανησυχία δεν κάναμε 300 θέματα στο forum.  Όλα μπορεί να είναι συμπτώματα. Περίμενε πριν τη περίοδο 1-2 μέρες και κάνε τεστ 

Συγγνώμη είμαι καινούργια στο φορουμ και νόμισα ότι για να δημοσιευτεί στο ευρύ κοινό, πρεπει να κανω καινούργια συζήτηση και οχι καποιο σχολιο σε παλιά συζήτηση. Καλη επιτυχία σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2020 at 9:06 ΠΜ, ο/η Dietician είπε:

Συγγνώμη είμαι καινούργια στο φορουμ και νόμισα ότι για να δημοσιευτεί στο ευρύ κοινό, πρεπει να κανω καινούργια συζήτηση και οχι καποιο σχολιο σε παλιά συζήτηση. Καλη επιτυχία σου εύχομαι.

Και εγώ καινούργια είμαι και δεν έχω καταλάβει πως λειτουργεί γτ δεν έχω μπει ξανά σε φόρουμ! Έχω ανοίξει κ εγώ ένα θέμα!Εγώ πάντως δεν είχα τίποτα ιδιαίτερο από υγρά..δεν πιστεύω ότι είναι δείκτης! Την πρώτη φορά είχα μια σταγόνα αίμα , εμφυτεύσης,( παλινδρόμηση) τη δεύτερη οχι ( 19 μηνών τώρα)!.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...