Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
    • Εγω γενικα κοιμάμαι το βράδυ λίγο όταν αλλαζω πλευρό ζορίζομαι και η ζεστη με ενοχλεί αρκετα αλλά γενικα κοιμάμαι ακόμα  εγω καμία φορά πονάω ανάμεσα από τα πόδια στους προσαγωγούς με πιάνουν κάτι απότομα για λίγο και με αφηνει  Και τα πόδια μου πρήζονται αρκετά αλλά γενικα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα  ακόμα τουλάχιστον 
    • Εεε ναι χάνουν ακρετα είναι η αλήθεια τις πρωτες μερες στο νοσοκομείο  27/8 γεννήθηκε 3280γρ 30/8 φύγαμε από το νοσοκομείο 3020γρ 29/9 είχε πάει 4060γρ  συνολικά πήρε 1040γρ με αποκλειστικό θηλασμό 
    • Της γεννήσεις μετράνε αλλά όταν φεύγεις από το μαιευτήριο πάνω στο βιβλιαριο γραφει και με τι βαρος φεύγεις απο την κλινική  αλλα οταν σε ρωτάνε ποσο γεννήθηκε λες το βαρος γεννήσεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...