Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρέχουν Υγρά ξαφνικά στα πόδια μου


Recommended Posts

στις On 27/1/2020 at 7:23 ΜΜ, ο/η irenefron είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Εχω αγχωθεί λίγο. Έκανα μπάνιο κ την ώρα που στέγνωνα τα μαλλιά μου ένιωθα υγρά να τρέχουν στα πόδια μου. Είναι φυσιολογικό ; Έχει συμβεί σε καμία ; 

Κορίτσι μου τι έγινε τελικά;
Είσαι καλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Πηγα σήμερα στο γιατρό γιατί είδα κ καφέ υγρά και αυτό κορύφωσε το άγχος μου όπως καταλαβαίνετε!! Όλα είναι καλά. Το αμνιακό υγρό μπόλικο. Όσον αγορά τα καφέ υγρά μου είπε ότι είναι παλιό αίμα  και μου έδωσε μια αντιβίωση 1 φορά τη μερα για τυχόν μικρόβια μέσα στην μητρα εξαιτίας των καφέ υγρών. Η αντιβίωση μου είπε ότι δεν βλάπτει το μωρό. Τη στιγμή που είδα τα καφέ υγρά είχα κ αρκετά έντονο πόνο σαν πόνο περιόδου κ κου έδωσε στο ιατρείο ένα adalat και μου είπε να πάρω κ το πρωί άλλο ένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η irenefron είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Πηγα σήμερα στο γιατρό γιατί είδα κ καφέ υγρά και αυτό κορύφωσε το άγχος μου όπως καταλαβαίνετε!! Όλα είναι καλά. Το αμνιακό υγρό μπόλικο. Όσον αγορά τα καφέ υγρά μου είπε ότι είναι παλιό αίμα  και μου έδωσε μια αντιβίωση 1 φορά τη μερα για τυχόν μικρόβια μέσα στην μητρα εξαιτίας των καφέ υγρών. Η αντιβίωση μου είπε ότι δεν βλάπτει το μωρό. Τη στιγμή που είδα τα καφέ υγρά είχα κ αρκετά έντονο πόνο σαν πόνο περιόδου κ κου έδωσε στο ιατρείο ένα adalat και μου είπε να πάρω κ το πρωί άλλο ένα.

Adalat γιατι; Εγω ειχα πάρει ενα εκτακτως επειδή είχα ανεβασει πίεση στο ιατρειο του.

Όλα καλά θα πανε. Να προσεχεις. !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Adalat γιατι; Εγω ειχα πάρει ενα εκτακτως επειδή είχα ανεβασει πίεση στο ιατρειο του.

Όλα καλά θα πανε. Να προσεχεις. !

Για τον έντονο πόνο που είχα εξαιτίας των συσπάσεων. Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η irenefron είπε:

Για τον έντονο πόνο που είχα εξαιτίας των συσπάσεων. Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

τελεια κοριτσακι μου να προσεχεις τον ευατο σου και το μωρακι σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα να έχει από την αρχή της εγκυμοσύνης πολλές συσπάσεις ;; Είμαι στην 16η εβδομάδα κ κανα δυο εβδομάδας μόνο δεν τις ένιωθα. Κατα τ αλλά σε μόνιμη βάση. Δυσκολεύομαι μέχρι κ να αλλάξω πλευρό στο κρεβάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

τελεια κοριτσακι μου να προσεχεις τον ευατο σου και το μωρακι σου !!!!

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα εγώ πάντως τώρα 26 εβδ κάθε πρωί έχω έτσι μόλις σηκώνομαι τρέχουν νερά αλλά δεν είναι τίποτα μπορεί να είναι και ουρά αμνιακό υγρό πάντως μια χαρά εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...