Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υιοθεσία


xeniam

Recommended Posts

  • 2 months later...
στις On 17/1/2020 at 8:04 ΜΜ, ο/η xeniam είπε:

Υιοθεσία από την νέα πλατφόρμα.εχει κάνει κανείς;

Καλησπέρα,  έκανες? 

Αν ναι μπορείς να με ενημερώσεις σχετικά ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2020 at 6:18 ΜΜ, ο/η Souzi19 είπε:

Καλησπέρα,  έκανες? 

Αν ναι μπορείς να με ενημερώσεις σχετικά ? 

Καλημέρα πηρες το μυν μου;εμεις καναμε περασαμε και κοινωνική λειτουργο γρηγορα σε εναμιση μηνα...γενικα θα καθυστερησουν οι εκπαιδεύσεις ....κανεις αιτηση κια.μαζευεις τα δικαιολογητικά...αν χρειαστεί ς κατι πες μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xeniam είπε:

Καλημέρα πηρες το μυν μου;εμεις καναμε περασαμε και κοινωνική λειτουργο γρηγορα σε εναμιση μηνα...γενικα θα καθυστερησουν οι εκπαιδεύσεις ....κανεις αιτηση κια.μαζευεις τα δικαιολογητικά...αν χρειαστεί ς κατι πες μου 

Καλημέρα,  πέρα από αυτό το μην δεν βλέπω κάτι άλλο . 

Σε ευχαριστώ που απάντησες . 

Δεν έχω κάνει αίτηση,  απλά ήθελα πληροφορίες όσο λεπτομερώς γίνεται.

Πχ. Τι συζητάτε με τους κοιν.λειτουργους και τι γίνεται μετά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xeniam είπε:

Καλημέρα πηρες το μυν μου;εμεις καναμε περασαμε και κοινωνική λειτουργο γρηγορα σε εναμιση μηνα...γενικα θα καθυστερησουν οι εκπαιδεύσεις ....κανεις αιτηση κια.μαζευεις τα δικαιολογητικά...αν χρειαστεί ς κατι πες μου 

Οι εκπαιδεύσεις τι ειναι? Είναι άσχετη με το θέμα...Κ θέλω κάποιος που ξερει να μου πει λεπτομέρειες.  Μπορείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Souzi19 είπε:

Οι εκπαιδεύσεις τι ειναι? Είναι άσχετη με το θέμα...Κ θέλω κάποιος που ξερει να μου πει λεπτομέρειες.  Μπορείς? 

Ξεκινας με αιτηση μαζευεις δικαιολογητικά  κα (τα εχει μεσα) μετα σε καλει η κοινωνική λειτουργος για  συναντησεις με το ζευγαρι κ με γονεις 5 συνολικα...γινετε συνηθως σε ενα μ εναμιση μηνα...μετα περιμένεις να σε καλεσουν.για την Εκπαίδευση 30 ωρων οποθ μας εκπαιδευουν για το πως να φερομαστε πως να ειμαστρ γονεις..υπαρχουν ολα στο site anynet.gr αυτα παντως καθυστερουν ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικαιολογητικά θελουν τρεξιμο γραψου πρωτα στην πλατφορμα η πας στην κοινωνικη υπηρεσια της περιοχης σου ν στα πουν απο κοντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η xeniam είπε:

Ξεκινας με αιτηση μαζευεις δικαιολογητικά  κα (τα εχει μεσα) μετα σε καλει η κοινωνική λειτουργος για  συναντησεις με το ζευγαρι κ με γονεις 5 συνολικα...γινετε συνηθως σε ενα μ εναμιση μηνα...μετα περιμένεις να σε καλεσουν.για την Εκπαίδευση 30 ωρων οποθ μας εκπαιδευουν για το πως να φερομαστε πως να ειμαστρ γονεις..υπαρχουν ολα στο site anynet.gr αυτα παντως καθυστερουν ..

Όταν λες " για  συναντησεις με το ζευγαρι κ με γονεις 5 συνολικα..." Τι εννοείς? 

Ποιους γονείς? Δεν προκειται για μωράκια που οι γονείς τα εγκατέλειψαν? 

Στη συζήτηση με τον κοινωνικό λειτουργό τι συζητιέται περίπου ? 

Σε ευχαριστώ που απαντάς !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Souzi19 είπε:

Όταν λες " για  συναντησεις με το ζευγαρι κ με γονεις 5 συνολικα..." Τι εννοείς? 

Ποιους γονείς? Δεν προκειται για μωράκια που οι γονείς τα εγκατέλειψαν? 

Στη συζήτηση με τον κοινωνικό λειτουργό τι συζητιέται περίπου ? 

Σε ευχαριστώ που απαντάς !!! 

Εμας τους υποψήφιους ενοω γονεις 🙂 ρωτανε. για την ζωη μας απο παιδικη ηλικια για την σχεση μεταξυ συζηγων ...οικονομικα πως ειστε και κοινωνικα ....παρακαλω δεν κατι τιπ σε καταλαβαινω ..αν πηρατε αυτξη την αποφαση να το προχωρησετε τ πράγματα οντως εφτιαξαν καπως ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xeniam είπε:

Εμας τους υποψήφιους ενοω γονεις 🙂 ρωτανε. για την ζωη μας απο παιδικη ηλικια για την σχεση μεταξυ συζηγων ...οικονομικα πως ειστε και κοινωνικα ....παρακαλω δεν κατι τιπ σε καταλαβαινω ..αν πηρατε αυτξη την αποφαση να το προχωρησετε τ πράγματα οντως εφτιαξαν καπως ....

Αχ σε ευχαριστώ πολύ! 

Δεν έχουμε πάρει απόφαση όχι . Κάνουμε εξωσωματικες προς το παρόν. 

Απλά προσπαθώ να ενημερωθώ γιατί είναι κάτι που το ήθελα Χρόνια...

Θα δούμε 

Σε παρακαλώ όταν έχεις νεότερα μπες και ξαναγράψε μου για την πορεία ...

Σου εύχομαι ολόψυχα το συντομότερο να κρατάτε αγκαλιά το παιδάκι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...