Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Πήγες για τις εξετάσεις? Τώρα ποτέ σου είπε με ξανα πας για υπέρηχο?

Πήγα για όλες!! Οι πιο πολλές βγήκαν σήμερα, οι υπόλοιπες θα βγουν την άλλη εβδομάδα..θα τις στείλω στο γιατρό. Μου έκλεισε για αυχενική..δε ξέρω πιο πριν.

Πώς είσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2020 at 11:27 ΜΜ, ο/η Princess28 είπε:

Πήγα για όλες!! Οι πιο πολλές βγήκαν σήμερα, οι υπόλοιπες θα βγουν την άλλη εβδομάδα..θα τις στείλω στο γιατρό. Μου έκλεισε για αυχενική..δε ξέρω πιο πριν.

Πώς είσαι εσύ;

Τέλεια... Ααα πότε σου έκλεισε? Τέλος Φλεβάρη λογικά ε?

Εγώ καλά είμαι ήμουν άλογο άρρωστη αλλά γενικά από συμπτώματα τίποτα.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Τέλεια... Ααα πότε σου έκλεισε? Τέλος Φλεβάρη λογικά ε?

Εγώ καλά είμαι ήμουν άλογο άρρωστη αλλά γενικά από συμπτώματα τίποτα.   

Μου έκλεισε για τέλος Φεβρουαρίου ναι..έχουμε ακόμα!

Δεν έχεις συμπτώματα ε; Τυχερή είσαι..εγώ ανακατεύομαι αρκετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Μου έκλεισε για τέλος Φεβρουαρίου ναι..έχουμε ακόμα!

Δεν έχεις συμπτώματα ε; Τυχερή είσαι..εγώ ανακατεύομαι αρκετά

Κάτσε σε καμία βδομάδα μπορεί να έχω και εγώ. Στην κόρη μου κάπου εκεί ξεκίνησαν και έκανα πολλούς εμετούς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Κάτσε σε καμία βδομάδα μπορεί να έχω και εγώ. Στην κόρη μου κάπου εκεί ξεκίνησαν και έκανα πολλούς εμετούς..

Έχεις δίκιο είναι πολύ νωρίς ακόμα...κ εγώ έχω κάνει εμετό 3 φορές..ελπίζω να σου πάει ήρεμα αυτή τη φορά 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου πώς είσαι;

Καλά εδώ μόλις έβαλα την μικρή για ύπνο θα φάω κάτι και θα σιδερωσω... 

Ανυπομονώ για την Πέμπτη..

Εσύ πως πας? Οι εξετάσεις οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλά εδώ μόλις έβαλα την μικρή για ύπνο θα φάω κάτι και θα σιδερωσω... 

Ανυπομονώ για την Πέμπτη..

Εσύ πως πας? Οι εξετάσεις οκ?

Δεν έχουν βγει όλα τα αποτελέσματα ακόμα, αλλά προς το παρόν τ4 μου έδωσε γιατί ο θυροειδής είναι ανεβασμένος..

Λογικό να ανυπομονείς! Εγώ ανυπομονώ να ακούσω καρδιά..μέχρι τότε δε μπορώ να ηρεμήσω.

Κατά τ άλλα ανακατεύομαι πάρα πολύ, πάλι έκανα εμετό σήμερα και γενικά χάλια με το θέμα της ναυτίας. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Δεν έχουν βγει όλα τα αποτελέσματα ακόμα, αλλά προς το παρόν τ4 μου έδωσε γιατί ο θυροειδής είναι ανεβασμένος..

Λογικό να ανυπομονείς! Εγώ ανυπομονώ να ακούσω καρδιά..μέχρι τότε δε μπορώ να ηρεμήσω.

Κατά τ άλλα ανακατεύομαι πάρα πολύ, πάλι έκανα εμετό σήμερα και γενικά χάλια με το θέμα της ναυτίας. Εσύ;

Ναι εννοείται εγώ δεν θα ηρεμήσω μέχρι να φτάσω 10 βδομάδες και γιατί είχε γίνει και αυτό που είχε γίνει πριν λίγους μήνες και έχω λιγο άγχος παραπάνω..

Από συμπτώματα τίποτα ακομα λίγο το στήθος μου νιώθω πιο έντονα ανά στιγμές και λαχανιάζω. Α και υπνιλια...

Υπομονηηηηηηηη.... Να τρως στεγνά.. οι φρυγανιές βοηθάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinaki-dm και @whatever μανουλες Σεπτεμβρίου 2020 και εσείς!!!! Εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη εγκυμοσύνη...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

@katerinaki-dm και @whatever μανουλες Σεπτεμβρίου 2020 και εσείς!!!! Εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη εγκυμοσύνη...!!!

Ναιιιι τέλεια ❤️❤️❤️  Μακάρι όλες μια τελειομημη εγκυμοσύνη ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

Ναιιιι τέλεια ❤️❤️❤️  Μακάρι όλες μια τελειομημη εγκυμοσύνη ❣️❣️

Θα πας αύριο για χορικακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Θα πας αύριο για χορικακη??

Όχι γιατί είμαι εξωτερικό! Την Δευτέρα θα πάω που επιστρέφω!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinaki-dm είπε:

Όχι γιατί είμαι εξωτερικό! Την Δευτέρα θα πάω που επιστρέφω!!!!! ❤️

Τέλειααα!!! Να ευχαριστηθείτε το ταξίδι σας και όταν γυρίσεις πάς. Τι τέλειο ταξίδι θα το θυμάστε για πάντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγωωω!!! Σήμερα τα έμαθα τα ευχάριστα και δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Δεν ξέρω τι να κάνω τι να αλλαξω....έχουν κοπεί τα πόδια μου από το άγχος!!! Θα πάω αύριο για χοριακη! Εντομεταξυ μπορώ να πιω καφέ το πρωί?? Κάνει γενικά να πίνω καφέ (έστω έναν) ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι χίλια δυο πράγματα και δεν μπορώ να ηρεμήσω...είμαι σε υπερένταση 😂😂🤯🤯 Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Να δω πως θα κοιμηθώ σήμερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ria27 είπε:

Ήρθα και εγωωω!!! Σήμερα τα έμαθα τα ευχάριστα και δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Δεν ξέρω τι να κάνω τι να αλλαξω....έχουν κοπεί τα πόδια μου από το άγχος!!! Θα πάω αύριο για χοριακη! Εντομεταξυ μπορώ να πιω καφέ το πρωί?? Κάνει γενικά να πίνω καφέ (έστω έναν) ??? 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Με το καλό και εσύ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Να το πιστέψεις αφού είχες θετικο τέστ!!σήμερα περίμενες κανονικά? Είχες συμπτώματα?  Άντε αύριο θα περιμένουμε μια μεγάλη χοριακη.. 

Εννοείται πως έναν καφέ μπορείς να τον πιείς.. και εγώ πίνω κάθε πρωί...😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Τέλειααα!!! Να ευχαριστηθείτε το ταξίδι σας και όταν γυρίσεις πάς. Τι τέλειο ταξίδι θα το θυμάστε για πάντα!!!!

Ναιιιιιι κ είναι κ ταξίδι τ μέλιτος! Υπέροχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Με το καλό και εσύ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Να το πιστέψεις αφού είχες θετικο τέστ!!σήμερα περίμενες κανονικά? Είχες συμπτώματα?  Άντε αύριο θα περιμένουμε μια μεγάλη χοριακη.. 

Εννοείται πως έναν καφέ μπορείς να τον πιείς.. και εγώ πίνω κάθε πρωί...😉

Περίμενα την Τρίτη να αδιαθετησω. Είχα συμπτώματα από νωρίς!! Από την τρίτη εβδομάδα άρχισε να με πονάει το στήθος μου...όχι πολύ ομως...λίγο δεξιά και αριστερά προς τις μασχάλες....και από την τέταρτη εβδομάδα είχα πολλά νεύρα χωρίς λόγο και πολλά σάλια στο στόμα μου...🙂 Είναι πρώτη φορά που μένω έγκυος οπότε δεν μπορούσα να αναγνωρίσω τα συμπτώματα...πίστευα ότι είναι κάτι αλλο...κατι ορμονικό γιατί έχω πολυκιστικες και έχω διαφορά θεματακια με τις ορμονες...μπήκα στο φόρουμ και άρχισα σιγά σιγά να μαθαίνω και τσουπ...να μαι και εγωωω...δεν το περίμενα τόσο γρήγορα 😂είναι ο δεύτερος μήνας προσπαθειών 🙊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

Ναιιιιιι κ είναι κ ταξίδι τ μέλιτος! Υπέροχα!!

Ουαου!!!!😍 Τι τέλειο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ria27 είπε:

Περίμενα την Τρίτη να αδιαθετησω. Είχα συμπτώματα από νωρίς!! Από την τρίτη εβδομάδα άρχισε να με πονάει το στήθος μου...όχι πολύ ομως...λίγο δεξιά και αριστερά προς τις μασχάλες....και από την τέταρτη εβδομάδα είχα πολλά νεύρα χωρίς λόγο και πολλά σάλια στο στόμα μου...🙂 Είναι πρώτη φορά που μένω έγκυος οπότε δεν μπορούσα να αναγνωρίσω τα συμπτώματα...πίστευα ότι είναι κάτι αλλο...κατι ορμονικό γιατί έχω πολυκιστικες και έχω διαφορά θεματακια με τις ορμονες...μπήκα στο φόρουμ και άρχισα σιγά σιγά να μαθαίνω και τσουπ...να μαι και εγωωω...δεν το περίμενα τόσο γρήγορα 😂είναι ο δεύτερος μήνας προσπαθειών 🙊

Μπράβο τέλεια!!!!! Και εγώ έτσι την πρώτη φορά δεν μπορούσα να καταλάβω και πολύ τα συμπτώματα. 

Και με πολυκυστικές και έμεινες με στον δεύτερο μήνα!!! Συγχαρητήρια. Είχες πάρει τεστακια ωορρηξιας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ria27 είπε:

Ήρθα και εγωωω!!! Σήμερα τα έμαθα τα ευχάριστα και δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Δεν ξέρω τι να κάνω τι να αλλαξω....έχουν κοπεί τα πόδια μου από το άγχος!!! Θα πάω αύριο για χοριακη! Εντομεταξυ μπορώ να πιω καφέ το πρωί?? Κάνει γενικά να πίνω καφέ (έστω έναν) ??? 

Έναν καφέ μπορείς να πιεις!! Σε ζηλεύω κι όλας, εγώ θέλω αλλά δε μπορώ να πιω γιατί ανακατεύομαι με όλα και κάνω εμετούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...