Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρειαζομαι συμβουλες απο μαμαδες του φορουμ


Recommended Posts

καλησπερα

ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα low-thirties εγω ειμαι high-thirties και δουλευουμε μαζι στο ιδιο γραφειο. κανω προσπαθειες εδω και 4 μηνες αλλα δεν εχω καταφερει κατι. παραμενει παντα ευγενικη οταν μου λεει οχι για να βγουμε κτλ. και ενω μου λεει τα προβληματα της και γενικα εχουμε καλη επαγγελματικη σχεση νιωθω πως δεν νιωθει κατι για μενα και δεν μου δινει σημασια. απο προσπαθειες που εχω κανει μου λεει πως δεν ειναι σωστο σε χωρο εργασιας γιατι τι θα γινει αν μετα η σχεση αποτυχει και ο ενας προσπαθησει να καταστρεψει τον αλλο. ισχυει. ομως το βασικο προβλημα πιστευω πως ειναι το παιδι. ειναι 3 χρονων απο προηγουμενη σχεση και αφιερωνει το 100% του χρονου της. δεν εχει καποια αλλη σχεση ουτε βλεπει αλλον. επειδη ειναι υπερβολικα πειθαρχημενη και αυστηρη υποθετω πως και η ιδια εχει πεισει τον εαυτο της να ξεχασει ερωτικα ζητηματα. κανω προσπαθειες της εχω προτεινει να την βγαλω και το παιδι της βολτα της εχω δωσει δωρα ρουχα για το παιδι . επαθε σοκ ενιωσε πολυ υποχρεωμενη με ευχαριστησε κτλ . απο εμπειρια που εχετε τι στρατηγικη θα ακολουθουσατε? συνεχιζω σε αυτο το δρομο? πρεπει να κανω κατι αλλο? αισθανομαι ωρες ωρες οτι γινομαι πολυ φορτικος και μπορει να περναει απο το μυαλο της "ωχ παλι τα ιδια με αυτον που εμπλεξα ... ".

α επισης περα απο εξυπνη και με αγωγη τυχαινει να ειναι και η ομορφοτερη γυναικα του κοσμου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Πολύ καλή η προσέγγιση σου αλλά μπορεί η κοπέλα απλώς να μην ενδιαφέρεται για σένα ερωτικά....

 

αν ενδιαφεροταν θα εψαχνα συμβουλες σε ονλινε φορουμ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η dieksodo είπε:

 

αν ενδιαφεροταν θα εψαχνα συμβουλες σε ονλινε φορουμ?

Αφού τότε δεν ενδιαφέρεται,κανείς δε μπορεί να κάνει κάτι για αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Αφού τότε δεν ενδιαφέρεται,κανείς δε μπορεί να κάνει κάτι για αυτό.

οι γυναικες ειναι απλα πρακτικα πλασματα

ενδιαφερονται για ασφαλεια και στη συγκεκριμενη περιπτωση για το παιδι

ως εκ τουτου το πιο πιθανο ειναι πως το μυαλο της δεν σκεφτεται το θεμα γενικως

το ερωτημα ειναι λοιπον σε μαμαδες που εχουν περασει απο αυτη την κατασταση

ποιο ειναι το κουμπι σας? ξερω γω να σας προτεινει καποιος να σας βγαλει εξω με το παιδι σε ενα παιδοτοπο να ηρεμησετε? ειναι λυση η υπομονη? και ποσο? μια γυναικα με παιδι 3 χρονων που σκεφτεται μονο το παιδι ποτε θα σταματησει να σκεφτεται μονο το παιδι? σε ενα χρονο ? 2? ποτε?

ενω εδω οι μαναδες του φορουμ δεν ξερετε τι ειναι στο μυαλο μια μαμας ποιος θα το ξερει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dieksodo είπε:

καλησπερα

ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα low-thirties εγω ειμαι high-thirties και δουλευουμε μαζι στο ιδιο γραφειο. κανω προσπαθειες εδω και 4 μηνες αλλα δεν εχω καταφερει κατι. παραμενει παντα ευγενικη οταν μου λεει οχι για να βγουμε κτλ. και ενω μου λεει τα προβληματα της και γενικα εχουμε καλη επαγγελματικη σχεση νιωθω πως δεν νιωθει κατι για μενα και δεν μου δινει σημασια. απο προσπαθειες που εχω κανει μου λεει πως δεν ειναι σωστο σε χωρο εργασιας γιατι τι θα γινει αν μετα η σχεση αποτυχει και ο ενας προσπαθησει να καταστρεψει τον αλλο. ισχυει. ομως το βασικο προβλημα πιστευω πως ειναι το παιδι. ειναι 3 χρονων απο προηγουμενη σχεση και αφιερωνει το 100% του χρονου της. δεν εχει καποια αλλη σχεση ουτε βλεπει αλλον. επειδη ειναι υπερβολικα πειθαρχημενη και αυστηρη υποθετω πως και η ιδια εχει πεισει τον εαυτο της να ξεχασει ερωτικα ζητηματα. κανω προσπαθειες της εχω προτεινει να την βγαλω και το παιδι της βολτα της εχω δωσει δωρα ρουχα για το παιδι . επαθε σοκ ενιωσε πολυ υποχρεωμενη με ευχαριστησε κτλ . απο εμπειρια που εχετε τι στρατηγικη θα ακολουθουσατε? συνεχιζω σε αυτο το δρομο? πρεπει να κανω κατι αλλο? αισθανομαι ωρες ωρες οτι γινομαι πολυ φορτικος και μπορει να περναει απο το μυαλο της "ωχ παλι τα ιδια με αυτον που εμπλεξα ... ".

α επισης περα απο εξυπνη και με αγωγη τυχαινει να ειναι και η ομορφοτερη γυναικα του κοσμου

 

Είναι πολύ γλυκα τα συναισθήματα που περιγράφεις! Καταλαβαίνω πως νιώθεις! Σίγουρα κ η ίδια νιώθει κολακευτικά για το ενδιαφέρον σου, αν κ δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω πως μπορεί να αισθάνεται κ πως μπορεί να σε βλέπει! 4 μήνες είναι ένα καλό διάστημα ώστε να εξέφραζε τυχόν ερωτικο ενδιαφέρον... Αν πάλι οι εμπειρίες της από προηγούμενους συντρόφους είναι αρνητικες ... Ίσως απλώς οι 4 μήνες να είναι κ πολύ λίγο. Ο "επιμενων νικα" μου έχει αποδειχθεί άπειρες φορές στη ζωή μου! Δείξε επιμονή κ υπομονή λοιπόν, κ άλλαξε πορεία... Σταμάτα να δείχνεις τόσο ανοιχτά το ενδιαφέρον σου, αποστασιοποιησου διακριτικά ώστε να δεις αντιδράσεις. 

Καλή επιτυχία 🙏🙃😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ τυχερή η κοπέλα! Συνέχισε την προσπάθειά όμως χωρίς να δείχνεις αδυναμία. Δώσε βάση σε αυτό που σου λέω. Συνέχισε να δείχνεις το ενδιαφέρον σου όμως όχι την ΑΔΥΝΑΜΙΑ σου. 

Εάν ισχύει το ότι είναι συγκρατημένη, σοβαρή και έχει κ παιδί ίσως θέλει λίγη προσπάθεια ακόμη για να την κερδίσεις. Οι γυναίκες αυτής της κατηγορίας ίσως δεν "ερωτοχτυπηθουν" αλλά κάνουν σοβαρές σχέσεις γιατί είναι ορθολογικοι άνθρωποι οπότε πιστεύω ότι έχεις ελπίδες.

Συγκινήθηκα πολύ...

Σου εύχομαι να γίνετε γρήγορα ζευγάρι..!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dieksodo είπε:

καλησπερα

ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα low-thirties εγω ειμαι high-thirties και δουλευουμε μαζι στο ιδιο γραφειο. κανω προσπαθειες εδω και 4 μηνες αλλα δεν εχω καταφερει κατι. παραμενει παντα ευγενικη οταν μου λεει οχι για να βγουμε κτλ. και ενω μου λεει τα προβληματα της και γενικα εχουμε καλη επαγγελματικη σχεση νιωθω πως δεν νιωθει κατι για μενα και δεν μου δινει σημασια. απο προσπαθειες που εχω κανει μου λεει πως δεν ειναι σωστο σε χωρο εργασιας γιατι τι θα γινει αν μετα η σχεση αποτυχει και ο ενας προσπαθησει να καταστρεψει τον αλλο. ισχυει. ομως το βασικο προβλημα πιστευω πως ειναι το παιδι. ειναι 3 χρονων απο προηγουμενη σχεση και αφιερωνει το 100% του χρονου της. δεν εχει καποια αλλη σχεση ουτε βλεπει αλλον. επειδη ειναι υπερβολικα πειθαρχημενη και αυστηρη υποθετω πως και η ιδια εχει πεισει τον εαυτο της να ξεχασει ερωτικα ζητηματα. κανω προσπαθειες της εχω προτεινει να την βγαλω και το παιδι της βολτα της εχω δωσει δωρα ρουχα για το παιδι . επαθε σοκ ενιωσε πολυ υποχρεωμενη με ευχαριστησε κτλ . απο εμπειρια που εχετε τι στρατηγικη θα ακολουθουσατε? συνεχιζω σε αυτο το δρομο? πρεπει να κανω κατι αλλο? αισθανομαι ωρες ωρες οτι γινομαι πολυ φορτικος και μπορει να περναει απο το μυαλο της "ωχ παλι τα ιδια με αυτον που εμπλεξα ... ".

α επισης περα απο εξυπνη και με αγωγη τυχαινει να ειναι και η ομορφοτερη γυναικα του κοσμου

 

Μακάρι να ήταν απλά τα πράγματα στον έρωτα αλλά δεν είναι. Ίσως και για αυτό είναι το ομορφότερο συναίσθημα. Δεν είναι τόσο απλό για μια γυναίκα να βάλει έναν άνθρωπο στη ζωή της όταν έχει ήδη παιδί. Όχι ότι τελειώνει η ζωή της αλλά το παιδί είναι η προτεραιότητα της. Ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις τον άλλο κι αν θα φερθεί όπως εσύ επιθυμείς στο παιδί σου κι αυτό μπορεί να σε σταματάει. Εντάξει η δουλειά μπορεί να σε φρενάρει λίγο αλλά δεν μπορείς να σκέφτεσαι αρνητικά ότι θα γίνει εκείνο και το άλλο. Δεν είναι εκδικητική η αγάπη. Τι πάει να πει θα κάνει κακό ο ένας στον άλλο; Αν έχεις πραγματικά αισθήματα για εκείνη και για το παιδί της σίγουρα αξίζει να προσπαθήσεις χωρίς βέβαια να γίνεσαι φορτικός. Κι εμένα ο άντρας μου μήνες με κυνηγούσε για να βγούμε και στο τέλος με έπεισε😉. Όχι ότι δεν μου άρεσε απλά είμαι δύσκολη στον έρωτα όπως και πολλές άλλες κοπέλες. Ο χρόνος θα δείξει πιστεύω! Αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η dieksodo είπε:

οι γυναικες ειναι απλα πρακτικα πλασματα

ενδιαφερονται για ασφαλεια και στη συγκεκριμενη περιπτωση για το παιδι

ως εκ τουτου το πιο πιθανο ειναι πως το μυαλο της δεν σκεφτεται το θεμα γενικως

το ερωτημα ειναι λοιπον σε μαμαδες που εχουν περασει απο αυτη την κατασταση

ποιο ειναι το κουμπι σας? ξερω γω να σας προτεινει καποιος να σας βγαλει εξω με το παιδι σε ενα παιδοτοπο να ηρεμησετε? ειναι λυση η υπομονη? και ποσο? μια γυναικα με παιδι 3 χρονων που σκεφτεται μονο το παιδι ποτε θα σταματησει να σκεφτεται μονο το παιδι? σε ενα χρονο ? 2? ποτε?

ενω εδω οι μαναδες του φορουμ δεν ξερετε τι ειναι στο μυαλο μια μαμας ποιος θα το ξερει

 

Καλημέρα δεν θέλω να σε προσγείωση απότομα αλλά το παιδί είναι απλά δικαιολογία η κοπέλα απλά δεν ενδιαφέρεται και επίσης τα ερωτήματα που θέτεις είναι λίγο άκυρα. Εδώ ολόκληρος φροιντ και δεν κατάφερε να βρει τι υπάρχει στο μυαλό μιας γυναίκας και θες εσύ να το μάθεις από ένα φόρουμ; εδώ καλά καλά δεν το ξέρουμε εμείς. Και αυτό που θέλω να πω είναι ότι οι αντιδράσεις αλλάζουν και από γυναίκα σε γυναίκα αλλά και ατομικά στην ίδια γυναίκα ανάλογα με τον ποιον έχει απέναντι της. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά η ίδια η γυναίκα που σε σένα λέει ότι δεν θέλει σχέση μέσα στη δουλειά μπορεί αύριο μεθαύριο να ερωτευτεί έναν άλλο συνάδελφο και να μην της καίγεται καρφάκι για όλα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσωπικά ακόμη κι αν ενδιαφερόμουν για κάποιον ή έστω κολακευόμουν από την προσέγγιση κάποιου, θα είχα όντως δύο αναστολές: το παιδί και το κοινό εργασιακό περιβάλλον. 

Πώς να παρουσιάσω στο παιδί ένα νέο σύντροφο; Θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά, από τη στιγμή που έχω κιόλας απογοητευτεί από τον πατέρα του παιδιού. 

Από την άλλη η κοπέλα μπορεί όντως να μην ενδιαφέρεται ή ακόμη και να έχει ήδη σχέση με κάποιον. 

Εγώ θα πρότεινα αφού έχεις ήδη εξαντλήσει όλες τις τακτικές προσέγγισης κι έχουν αποβεί άκαρπες, να το παίξεις λίγο αδιάφορος. Να τη ρωτάς φυσικά για το παιδί πώς είναι κλπ (θα το εκτιμήσει) αλλά πέραν αυτού να βάλεις φρένο στην εκδήλωση του ενδιαφέροντός σου. Το έχει λάβει το μήνυμα ότι την θέλεις, για να δούμε τι θα κάνει εάν κάνεις πίσω. Εμείς οι γυναίκες συνήθως "κολλάμε εκεί που μας φτύνουν" αλλά βέβαια αυτό μπορεί να μην ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις! Όπως και να έχει, καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η dieksodo είπε:

οι γυναικες ειναι απλα πρακτικα πλασματα

ενδιαφερονται για ασφαλεια και στη συγκεκριμενη περιπτωση για το παιδι

ως εκ τουτου το πιο πιθανο ειναι πως το μυαλο της δεν σκεφτεται το θεμα γενικως

το ερωτημα ειναι λοιπον σε μαμαδες που εχουν περασει απο αυτη την κατασταση

ποιο ειναι το κουμπι σας? ξερω γω να σας προτεινει καποιος να σας βγαλει εξω με το παιδι σε ενα παιδοτοπο να ηρεμησετε? ειναι λυση η υπομονη? και ποσο? μια γυναικα με παιδι 3 χρονων που σκεφτεται μονο το παιδι ποτε θα σταματησει να σκεφτεται μονο το παιδι? σε ενα χρονο ? 2? ποτε?

ενω εδω οι μαναδες του φορουμ δεν ξερετε τι ειναι στο μυαλο μια μαμας ποιος θα το ξερει

Σωστ

Σωστή η σκέψη σου ,απλά κάθε γυναίκα είναι εντελώς διαφορετική ειδικά όσον αφορά το αισθηματικό κομμάτι.Κανεις δε μπορεί να ξέρει τι συμβαίνει στο μυαλό της συγκεκριμένης μαμάς...Σε κάθε περίπτωση μπράβο σου που έχεις εκδηλώσει το ενδιαφέρον σου,από εκεί κ πέρα δε μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.Ισως είναι κ μια ευκαιρία ,να δεις κ τις αντιδράσεις  της ίδιας,αν αποστασιοποιηθείς λίγο.Καλη επιτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η dieksodo είπε:

οι γυναικες ειναι απλα πρακτικα πλασματα

ενδιαφερονται για ασφαλεια και στη συγκεκριμενη περιπτωση για το παιδι

ως εκ τουτου το πιο πιθανο ειναι πως το μυαλο της δεν σκεφτεται το θεμα γενικως

το ερωτημα ειναι λοιπον σε μαμαδες που εχουν περασει απο αυτη την κατασταση

ποιο ειναι το κουμπι σας? ξερω γω να σας προτεινει καποιος να σας βγαλει εξω με το παιδι σε ενα παιδοτοπο να ηρεμησετε? ειναι λυση η υπομονη? και ποσο? μια γυναικα με παιδι 3 χρονων που σκεφτεται μονο το παιδι ποτε θα σταματησει να σκεφτεται μονο το παιδι? σε ενα χρονο ? 2? ποτε?

ενω εδω οι μαναδες του φορουμ δεν ξερετε τι ειναι στο μυαλο μια μαμας ποιος θα το ξερει

 

Επειδή έχω παιδί θα σου πω μόνο αυτό. ΠΟΤΕ!!! Πάντα το παιδί θα είναι η πρώτη και η τελευταία της σκέψη! Εσύ είσαι αυτός που πρέπει να εισβάλει στο κόσμο τους κι αυτό δεν είναι καθόλου εύκολο. Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να μην ενδιαφέρεται. Πάντα το νόμισμα έχει δύο όψεις! Ελπίζω για σένα να είναι τυχερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2019 at 6:54 ΜΜ, ο/η dieksodo είπε:

καλησπερα

ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα low-thirties εγω ειμαι high-thirties και δουλευουμε μαζι στο ιδιο γραφειο. κανω προσπαθειες εδω και 4 μηνες αλλα δεν εχω καταφερει κατι. παραμενει παντα ευγενικη οταν μου λεει οχι για να βγουμε κτλ. και ενω μου λεει τα προβληματα της και γενικα εχουμε καλη επαγγελματικη σχεση νιωθω πως δεν νιωθει κατι για μενα και δεν μου δινει σημασια. απο προσπαθειες που εχω κανει μου λεει πως δεν ειναι σωστο σε χωρο εργασιας γιατι τι θα γινει αν μετα η σχεση αποτυχει και ο ενας προσπαθησει να καταστρεψει τον αλλο. ισχυει. ομως το βασικο προβλημα πιστευω πως ειναι το παιδι. ειναι 3 χρονων απο προηγουμενη σχεση και αφιερωνει το 100% του χρονου της. δεν εχει καποια αλλη σχεση ουτε βλεπει αλλον. επειδη ειναι υπερβολικα πειθαρχημενη και αυστηρη υποθετω πως και η ιδια εχει πεισει τον εαυτο της να ξεχασει ερωτικα ζητηματα. κανω προσπαθειες της εχω προτεινει να την βγαλω και το παιδι της βολτα της εχω δωσει δωρα ρουχα για το παιδι . επαθε σοκ ενιωσε πολυ υποχρεωμενη με ευχαριστησε κτλ . απο εμπειρια που εχετε τι στρατηγικη θα ακολουθουσατε? συνεχιζω σε αυτο το δρομο? πρεπει να κανω κατι αλλο? αισθανομαι ωρες ωρες οτι γινομαι πολυ φορτικος και μπορει να περναει απο το μυαλο της "ωχ παλι τα ιδια με αυτον που εμπλεξα ... ".

α επισης περα απο εξυπνη και με αγωγη τυχαινει να ειναι και η ομορφοτερη γυναικα του κοσμου

 

Γεια σου φιλε! 

Εσυ καταρχάς έχεις σκεφτεί τι σημαίνει το να κανείς σχέση με μια γυναίκα που είναι και εργαζόμενη μαμά; Και μάλιστα τόσο μικρού παιδιού. Έχεις σκεφτεί ότι πιθανότατα ο «ελεύθερος» χρόνος της είναι από ελάχιστος έως ανύπαρκτος; Εγώ οριακά βρίσκω 1-2 ώρες τη μέρα για το σύζυγο μου που μένουμε και στο ίδιο σπίτι και αυτό υπό την προϋπόθεση ότι το σπίτι είναι μαζεμένο και δεν έχω πέσει ξερή για ύπνο από τις 10... βέβαια ο γιος μου είναι 8 μηνών αλλά φαντάζομαι πως ένα 3χρονο δεν έχει λιγότερες «απαιτήσεις» σε χρόνο και ενέργεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...