Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λίγο πριν τα Χριστούγεννα


Recommended Posts

Κάτι έχει αλλάξει. Λίγο πριν τα Χριστούγεννα και συνεχίζω τις εκρήξεις θυμού και το μελόδραμα χωρίς λόγω.
Μεγάλη η πίεση της δουλειάς έλεγα..Ατελείωτες ώρες ύπνου και πολλές μα πολλές σοκολάτες,χωρίς να είμαι λάτρης (με τέσσερα σοκολατάκια στην τσεπη 1 μηνα τώρα..?)Είναι η 3η ημέρα καθυστέρησης...έχω κάποια πονάκια μα είμαι απο εκείνες που την πρωτη μέρα πεφτουν στο κρεβάτι απο τους πόνους και αυτα δεν ειναι τιποτε σε αυτο που είχα συνηθισει...το καθένα ξεχωριστα δεν μου ελεγε κατι μα ολα μαζι πλεον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kathrene είπε:

Κάτι έχει αλλάξει. Λίγο πριν τα Χριστούγεννα και συνεχίζω τις εκρήξεις θυμού και το μελόδραμα χωρίς λόγω.
Μεγάλη η πίεση της δουλειάς έλεγα..Ατελείωτες ώρες ύπνου και πολλές μα πολλές σοκολάτες,χωρίς να είμαι λάτρης (με τέσσερα σοκολατάκια στην τσεπη 1 μηνα τώρα..?)Είναι η 3η ημέρα καθυστέρησης...έχω κάποια πονάκια μα είμαι απο εκείνες που την πρωτη μέρα πεφτουν στο κρεβάτι απο τους πόνους και αυτα δεν ειναι τιποτε σε αυτο που είχα συνηθισει...το καθένα ξεχωριστα δεν μου ελεγε κατι μα ολα μαζι πλεον.....

Καλεεεε μου μυρίζεται μπεμπεεε τρέχα πρωί πρωί για χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kathrene είπε:

Κάτι έχει αλλάξει. Λίγο πριν τα Χριστούγεννα και συνεχίζω τις εκρήξεις θυμού και το μελόδραμα χωρίς λόγω.
Μεγάλη η πίεση της δουλειάς έλεγα..Ατελείωτες ώρες ύπνου και πολλές μα πολλές σοκολάτες,χωρίς να είμαι λάτρης (με τέσσερα σοκολατάκια στην τσεπη 1 μηνα τώρα..?)Είναι η 3η ημέρα καθυστέρησης...έχω κάποια πονάκια μα είμαι απο εκείνες που την πρωτη μέρα πεφτουν στο κρεβάτι απο τους πόνους και αυτα δεν ειναι τιποτε σε αυτο που είχα συνηθισει...το καθένα ξεχωριστα δεν μου ελεγε κατι μα ολα μαζι πλεον.....

Με το καλό κορίτσι μου, σου εύχομαι να σου έρθει το πιο όμορφο δώρο για τα Χριστούγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...