Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλημέρα σας..ελπίζω να είστε όλοι καλά..λοιπόν εδώ και ένα μισή μήνα έχουμε αποφασίσει εγώ με σύζυγό μου να αποκτήσουμε ένα μωράκι.. εγώ κανονικά περίοδο έχω στις 28 Δεκεμβρίου αλλά 2 με 3 εβδομάδες πριν πριζεται το στήθος μου σήμερα λοιπόν ξύπνησα και πίεσα το στήθος μου και βγήκε ένα διαφανές υγρό χωρις όμως να πονάει το στήθος μου και έχω ανησυχήσει μήπως είναι κάτι..σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παολα είπε:

Καλημέρα σας..ελπίζω να είστε όλοι καλά..λοιπόν εδώ και ένα μισή μήνα έχουμε αποφασίσει εγώ με σύζυγό μου να αποκτήσουμε ένα μωράκι.. εγώ κανονικά περίοδο έχω στις 28 Δεκεμβρίου αλλά 2 με 3 εβδομάδες πριν πριζεται το στήθος μου σήμερα λοιπόν ξύπνησα και πίεσα το στήθος μου και βγήκε ένα διαφανές υγρό χωρις όμως να πονάει το στήθος μου και έχω ανησυχήσει μήπως είναι κάτι..σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

καλημέρΑ κ καλως ηρθες.. εύχομαι γρήγορα να έρθει το πολυπόθητο... γενικότερα όταν ξεκινάμε προσπάθειες να ξέρεις έχουμε όλα τα συμπτώματα ..κατα φαντασίαν χαχα...

τώρα σχετικά με αυτό που έγραψες αν σου έχει ξανα συμβεί ίσως πρέπει να κάνεις εναν ορμονολογικό έλεγχο να τσεκάρεις την προλακτίνη σου σε τί επίπεδα είσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παολα εύχομαι γρήγορα να έρθει η εγκυμοσύνη!!!Γενικά όταν ξεκινάμε ελεύθερες επαφές έχε στο νου σου ότι το σώμα μας ψιλοτρελενεται... παρόλα αυτά αύριο καλό είναι να ενημερώσεις τον γυναικολόγο σου και αυτός θα σε καθοδηγήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2019 at 10:45 ΠΜ, ο/η Παολα είπε:

Καλημέρα σας..ελπίζω να είστε όλοι καλά..λοιπόν εδώ και ένα μισή μήνα έχουμε αποφασίσει εγώ με σύζυγό μου να αποκτήσουμε ένα μωράκι.. εγώ κανονικά περίοδο έχω στις 28 Δεκεμβρίου αλλά 2 με 3 εβδομάδες πριν πριζεται το στήθος μου σήμερα λοιπόν ξύπνησα και πίεσα το στήθος μου και βγήκε ένα διαφανές υγρό χωρις όμως να πονάει το στήθος μου και έχω ανησυχήσει μήπως είναι κάτι..σας ευχαριστώ πάρα πολύ 

Δε θυμάμαι σε ποια φάση του κύκλου το είχα πάθει! Αλλά επειδή εγώ έχω διάφορα στο στήθος (όχι καρκίνο ευτυχώς) τα οποία κ παρακολουθώ πήγα κατευθείαν να κάνω υπέρηχο γτ αγχώθηκα(τότε προσπαθούσα για παιδάκι κ δεν ερχόταν) η ακτινολόγος λοιπόν Μ ειπεμοτι δεν είναι κάτι ανησυχητικό κ ότι θα ανησυχούσαμε αν έβγαζε υγρό από μόνος του ο μαστός! Τη ρώτησα αν πρέπει να κάνω εξετάσεις κ Μ είχε πει όχι! 

Ένα μήνα μετά πήγα στο γυναικολόγο για το ετήσιο τσεκαπ και Μ είπε κατηγορηματικά δε θα πειράζεις το στήθος σου μετά την ωορρηξία είναι λογικό να βγάζει κάποιες φορές...ο έλεγχος.του μαστού αυστηρά τις μέρες που έχεις περίοδο άντε κ μια βδομάδα μετά τη περίοδο! 

Δε το ξανακάνω ποτέ μετά την ωορρηξία κ δε ξαναειδα ποτέ υγρό στις θηλές μου! 

Ωστόσο εννοείται ότι πρέπει να.παρεις ιατρική γνώμη! Στα έγραψα απλά για να σ φύγει το αγχος το πολυ! Θεωρώ ότι πρέπει να δουν κ τι υγρό κ σε τι ποσότητα βγαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...