Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Το στήθος είναι πολύ θετικό. Έτσι κατάλαβα κ εγώ την εγκυμοσύνη μου. Δε πρηζοταν ποτέ μα ποτέ κ την μέρα που περίμενα πόναγε ελάχιστα κ πρηστικε λίγο.... Έκανα τεστ κ ήταν αχνοοοοοοο θετικό κ χωρική μετα 117. 

Βρε λες;;;;;; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ναι καταλαβα...Το ενιωθες αυτο συνεχεια με το στομαχι;Εγω ετσι νιωθω μετα το φαγητο κ συνηθως τα βραδια.Στις ποσες μερες καθυστερησης εκανες χοριακη;

Και στον ύπνο το μεσιμερη το έπαθα κ με φαγητό οπότε δεν μπορώ να σου πω στάνταρ.... Έκανα τεστ την 2η μερα καθυστέρησης και χοριακη έκανα 5 6 μέρεςετα το τεστ αν θυμάμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Ποπο τι καλαααα νέα ειναι αυτα !!! Μπραβο σου κορίτσι μου ... Να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις τωρα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!

Πώς είσαστε??Σας παρακολουθώ κάθε μέρα και εγω μια απο τα ιδια..ολο τρωω τις τελευταίες μέρες περιμενω 25/11 Να δω αν αυτή την φορά τα καταφέραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις ειδα καφε στο σκουπισμα οχι πολυ .. για να δουμε μαλλον ηρθε νωριτερα 2 μερες πριν.!!! Ποτε δεν μου εχει ξανα αρχισει ετσι με καφε παντα ροζ ανοιχτο και σιγα σιγα κοκκινο... να ανησυχησω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου μολις ειδα καφε στο σκουπισμα οχι πολυ .. για να δουμε μαλλον ηρθε νωριτερα 2 μερες πριν.!!! 

Εγώ πάντως με τη γραμμή στο τεστ ωορρηξίας είμαι πολύ αισιόδοξη...γιατί κανονικά δε θα έπρεπε να υπάρχει...είπε μια κοπέλα πιο πάνω ότι δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις τεστ ωορρηξίας για εγκυμοσύνης και ότι είναι κατηγορηματικό αυτό...εγώ όμως είχα διαβάσει ότι εάν γίνει εμφύτευση στο τεστ ωορρηξίας φαίνεται γραμμή, λόγω του ότι η ορμόνη LH που αυξάνεται στην ωορρηξία παραμένει ανεβασμένη αν έχει γίνει εμφύτευση ? οπότε ναι μεν το τεστ ωορρηξίας δεν είναι τεστ εγκυμοσύνης αλλά μπορεί να συμβεί αυτό...όπως είπε και η άλλη κοπέλα πιο πάνω που είχε μείνει έγκυος και της έβγαινε θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ πάντως με τη γραμμή στο τεστ ωορρηξίας είμαι πολύ αισιόδοξη...γιατί κανονικά δε θα έπρεπε να υπάρχει...είπε μια κοπέλα πιο πάνω ότι δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις τεστ ωορρηξίας για εγκυμοσύνης και ότι είναι κατηγορηματικό αυτό...εγώ όμως είχα διαβάσει ότι εάν γίνει εμφύτευση στο τεστ ωορρηξίας φαίνεται γραμμή, λόγω του ότι η ορμόνη LH που αυξάνεται στην ωορρηξία παραμένει ανεβασμένη αν έχει γίνει εμφύτευση ? οπότε ναι μεν το τεστ ωορρηξίας δεν είναι τεστ εγκυμοσύνης αλλά μπορεί να συμβεί αυτό...όπως είπε και η άλλη κοπέλα πιο πάνω που είχε μείνει έγκυος και της έβγαινε θετικό!

Κοριτσι μου μαλλον ερχεται ειναι στο δρομο... δεν πειραζει τον επομενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω παντός κοριτσια θελω να δω αν θα αδιαθετισω αύριο     ... Οπως σας ειπα εκανα την κυριακη τεστ (ξεκαθαρα αρνητικο )μετα απο μεγαλη αιπνια απο την ανυπομονησία μου ... Δεν ξερω αν εχω πιθανοτητες να βγήκε λαθος αλλα η μεση μ με εχει πεθανει μια εβδομάδα τωρα οπως και το κεφάλι μου και υγρα εχω πολλα και πονακια σαν περιόδου εχω πολλες μερες συνεχόμενες ... Αν θα εχω καθηστεριση θα κανω ξανα τεστ γιατι πολλες μερες τωρα μου δειχνει σαν να μου ερχεται να αδιαθετισω @diana8 και εσενα αυτο σου προτείνω ... Γιατι ειμαστε και οι δυο στις πρώτες προσπάθειες και στην ιδια ηλικια και μπορεί να έχουν τρελαθεί οι ορμονες μας .

Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι συμβαίνει! Έστειλα στο κορίτσι μας εδώ μήνυμα πριν καμιά ώρα και δεν το βλέπω πουθενά τώρα. Τέλος πάντων θα το ξαναγράψω. Το πολύ πολύ να επαναληφθω!? Έγραψα ότι συμφωνώ με το lacostaki ότι ποτέ δεν είναι αξιόπιστο ένα τεστ πριν την εγκυμοσύνη. Στην δική μου περίπτωση με μια ημέρα καθυστέρηση ήθελες το μεγεθυντικο φακό του Σέρλοκ Χολμς για να το δεις. Με το ζόρι φαινόταν μια σκιά. Την επόμενη ημέρα φαινόταν αλλά ήταν αχνή. Πιστεύω ότι αν έκανα νωρίτερα σε καμία περίπτωση δεν θα έδειχνε κάτι. Άρα άμα δεν την δεις την ακατανομαστη μην πάψεις να ελπίζεις!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ποπο τι καλαααα νέα ειναι αυτα !!! Μπραβο σου κορίτσι μου ... Να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις τωρα !!! 

Σαμανη μου ναιιιιιι ηρέμησα πολύ άγχος έβγαλα.... Δόξα το θεό όλα καλα.... Ναιιι αυτό θα κάνω από εδώ και περα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι συμβαίνει! Έστειλα στο κορίτσι μας εδώ μήνυμα πριν καμιά ώρα και δεν το βλέπω πουθενά τώρα. Τέλος πάντων θα το ξαναγράψω. Το πολύ πολύ να επαναληφθω!? Έγραψα ότι συμφωνώ με το lacostaki ότι ποτέ δεν είναι αξιόπιστο ένα τεστ πριν την εγκυμοσύνη. Στην δική μου περίπτωση με μια ημέρα καθυστέρηση ήθελες το μεγεθυντικο φακό του Σέρλοκ Χολμς για να το δεις. Με το ζόρι φαινόταν μια σκιά. Την επόμενη ημέρα φαινόταν αλλά ήταν αχνή. Πιστεύω ότι αν έκανα νωρίτερα σε καμία περίπτωση δεν θα έδειχνε κάτι. Άρα άμα δεν την δεις την ακατανομαστη μην πάψεις να ελπίζεις!?

Ελα @diana8 τα κοριτσια εδω εχουν ενα ποιντ ! Μια δυο μερες ακομα υπομονή ... Αν δουμε αιμα αιμα δηλαδη κανονική ροη τοτε θα πουμε παμε για επομενο μηνα δυνατα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου μολις ειδα καφε στο σκουπισμα οχι πολυ .. για να δουμε μαλλον ηρθε νωριτερα 2 μερες πριν.!!! Ποτε δεν μου εχει ξανα αρχισει ετσι με καφε παντα ροζ ανοιχτο και σιγα σιγα κοκκινο... να ανησυχησω? 

Όχι κορίτσι μ καθόλου αν δεις ότι δεν έχει έρθει μέχρι αύριο πρωί μάλλον θα έχουμε πολύ καλά νέα κ στο εύχομαι ??❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες ότι δεν πρέπει να στεναχωριέσαι χωρίς λόγο. Το λέω και για τον εαυτό μου επειδή το έκανα στην εγκυμοσύνη μου και εντέλει δεν την απόλαυσα καθόλου από το άγχος. Το πρώτο νινακι της παρέας μας θα γεννηθεί όμορφο και υγιές και εμείς θα είμαστε εδώ να το καμαρώνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σαμανη μου ναιιιιιι ηρέμησα πολύ άγχος έβγαλα.... Δόξα το θεό όλα καλα.... Ναιιι αυτό θα κάνω από εδώ και περα????

Οταν θα ειναι η ωρα θελω να μοιραστείς μαζι μας αν θες πως το ειπες στην οικογενεια σου και τετοια ευχαριστα ... Αααα και τον πρωτο υπέρηχο που ακουσατε το μωρακι σας ! Πως ηταν πως ένιωσες τετοια πράματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες ότι δεν πρέπει να στεναχωριέσαι χωρίς λόγο. Το λέω και για τον εαυτό μου επειδή το έκανα στην εγκυμοσύνη μου και εντέλει δεν την απόλαυσα καθόλου από το άγχος. Το πρώτο νινακι της παρέας μας θα γεννηθεί όμορφο και υγιές και εμείς θα είμαστε εδώ να το καμαρώνουμε! 

Πόσο με συγκηνησες κοριτσάκι μου..... Σε ευχαριστώ πολύ από εδώ και περα μόνο θα το απολαμβάνω ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου μολις ειδα καφε στο σκουπισμα οχι πολυ .. για να δουμε μαλλον ηρθε νωριτερα 2 μερες πριν.!!! Ποτε δεν μου εχει ξανα αρχισει ετσι με καφε παντα ροζ ανοιχτο και σιγα σιγα κοκκινο... να ανησυχησω? 

Καλό αυτό!? Έρχεται το δεύτερο θετικό μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Όχι κορίτσι μ καθόλου αν δεις ότι δεν έχει έρθει μέχρι αύριο πρωί μάλλον θα έχουμε πολύ καλά νέα κ στο εύχομαι ??❤️❤️❤️❤️

Πφφ διαβασα ενα σωρο χαζομαρες στο ιντερνετ για τα καφε υγρα !!! Ηταν μονο στο σκουπισμα εγω παντως εχω ετοιμαστει :) περιμενω !!! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης σου κοριτσι μου να προσεχεις ♥️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλό αυτό!? Έρχεται το δεύτερο θετικό μας!!!!!!!

Καθε δυο λεπτα παω τουαλετα να δω ηρθε δεν ηρθε ... εχω ετοιμαστει και ψυχολογικα και σωματικα :) χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι συμβαίνει! Έστειλα στο κορίτσι μας εδώ μήνυμα πριν καμιά ώρα και δεν το βλέπω πουθενά τώρα. Τέλος πάντων θα το ξαναγράψω. Το πολύ πολύ να επαναληφθω!? Έγραψα ότι συμφωνώ με το lacostaki ότι ποτέ δεν είναι αξιόπιστο ένα τεστ πριν την εγκυμοσύνη. Στην δική μου περίπτωση με μια ημέρα καθυστέρηση ήθελες το μεγεθυντικο φακό του Σέρλοκ Χολμς για να το δεις. Με το ζόρι φαινόταν μια σκιά. Την επόμενη ημέρα φαινόταν αλλά ήταν αχνή. Πιστεύω ότι αν έκανα νωρίτερα σε καμία περίπτωση δεν θα έδειχνε κάτι. Άρα άμα δεν την δεις την ακατανομαστη μην πάψεις να ελπίζεις!?

Έτσι κ εγώ με 110 χοριακη είχα ένα τεστ πολύ αχνοοοοοοο το έβλεπες με το φακό στο φως της ημέρας. Αν το έβγαζα φωτογραφία με τίποτα δε φαινόταν στο κινητό τόσο πολύ αχνό ήταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Κοριτσακι μου ποσοοο χαρηκα το διαβασα και αμα το πιστεψεις ανατριχιασα απο χαρα..απολευσε την καλυτερη περιοδο μια γυναικασ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλό αυτό!? Έρχεται το δεύτερο θετικό μας!!!!!!!

Επειδη εχω 3 μερες περιοδο μονο.. οταν ερχεται ερχεται κατευειαν ροζ προς κοκκινο και μετα κοκκινο ποτε δε εχει συμβει καφε πρωτα ... θα μας τρελανει η περιοδος μου φαινεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Οταν θα ειναι η ωρα θελω να μοιραστείς μαζι μας αν θες πως το ειπες στην οικογενεια σου και τετοια ευχαριστα ... Αααα και τον πρωτο υπέρηχο που ακουσατε το μωρακι σας ! Πως ηταν πως ένιωσες τετοια πράματα.

Φυσικά με μεγάλη μου χαρα?Λοιπόν.... Στην μαμά μ την πήρα με βίντεο κλήση δεν την είχα πει βέβαια ότι προσπαθώ η κάτι κ μηλαμε κανονικά κ ξαφνικά της λέω είσαι έτοιμη να ακούσεις το όνομα σου????? Σοβαρή με κοιτάει κ προσπαθεί να καταλάβει περνάν κάποια δευτερόλεπτα κ χαμογελάει κ μου λέει αλήθεια???? Λέω ναιιιιιι χάρηκε πάρα πολύ με συγκηνησες πολύ...... Ο άντρας μ είχε πάρα πολύ πλάκα ακόμα το λέω κ γελάω.... Γυρνάει από την δουλειά μπαίνει στο σπίτι κ του λέω κάτσε λίγο που θέλω να σε πω μου λέει πες μ του λέω κάτσε ε  κάθεται κ του λέω θα γίνεις δεύτερη φορά μπαμπάς κ μου λέει..... ΓΙΑΤΊ????????? χαχαχαχαχαχαχαχαχα αχαχαχ τα έχασε ο άνθρωπος γελασα πάρα πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πόσο με συγκηνησες κοριτσάκι μου..... Σε ευχαριστώ πολύ από εδώ και περα μόνο θα το απολαμβάνω ???????

Με το καλό να κάνεις το παιδάκι σου!!! Πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά! Ακούσατε κ καρδούλα η είναι νωρίς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Πφφ διαβασα ενα σωρο χαζομαρες στο ιντερνετ για τα καφε υγρα !!! Ηταν μονο στο σκουπισμα εγω παντως εχω ετοιμαστει :) περιμενω !!! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης σου κοριτσι μου να προσεχεις ♥️????

Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική εγώ αυτό θα σου πω μόνο ?σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου να είσαι καλα.... Κ σου εύχομαι να έχεις ένα σπορακι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό να κάνεις το παιδάκι σου!!! Πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά! Ακούσατε κ καρδούλα η είναι νωρίς? 

Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου γλυκιά ❤️❤️❤️❤️όχι δεν ακούσαμε θα πάω την Δευτέρα πάλι να ακούσουμε ανυπομονώ ??❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...