Μετάβαση σε περιεχόμενο

10η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

στις On 22/11/2019 at 3:15 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

Καρεν μου χαρηκα πολυ με την εγκυμοσυνη σου!!Να σου πω οτι κ γω για ενα μηνα είχα αίμα κ πήγαν όλα καλά!!Κ γω ενεσιμη προσγεστερονη κ πολυ πολυ ξαπλα!!Σου εύχομαι παντα χαρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 30/11/2019 at 2:33 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Καρεν μου χαρηκα πολυ με την εγκυμοσυνη σου!!Να σου πω οτι κ γω για ενα μηνα είχα αίμα κ πήγαν όλα καλά!!Κ γω ενεσιμη προσγεστερονη κ πολυ πολυ ξαπλα!!Σου εύχομαι παντα χαρές!!!

Εμένα δυστυχώς κάπου εδώ θα σταματήσει η προσπάθεια μου αύριο έχει απόξεση ,ούτε καρδιακός παλμός έμβρυο στάσιμο ο σάκος μεγαλώνει λόγω προγεστερονης και η χοριακη σέρνεται όλα καλά όμως εστιάζω στα θετικά μονάχα τα φιλία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εμένα δυστυχώς κάπου εδώ θα σταματήσει η προσπάθεια μου αύριο έχει απόξεση ,ούτε καρδιακός παλμός έμβρυο στάσιμο ο σάκος μεγαλώνει λόγω προγεστερονης και η χοριακη σέρνεται όλα καλά όμως εστιάζω στα θετικά μονάχα τα φιλία μου 

Πραγματικά λυπάμαι πολύ! Διάβαζα κατά καιρούς την ιστορία σου...δεν ξέρω τι να σου πω για να απαλύνω τον πόνο σου ..το έχω ζήσει πολλές φορές αυτό που ζεις! Δεν ξέρω τι αντοχές έχεις κ φυσικά δεν είναι ώρα για παραπάνω λόγια για το αύριο..από μένα αν κ δε γνωριζόμαστε έχεις την αμέριστη συμπαράσταση μου κ μια τεράστια αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου λυπαμαι τόσο πολύ  που τα περνάς όλα αυτά.

Δε ξερω τι λόγια να βρω να σου πω.. :(

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά και να ξέρεις πως ότι χρειαστείς είμαι εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

@karen μου λυπαμαι τόσο πολύ  που τα περνάς όλα αυτά.

Δε ξερω τι λόγια να βρω να σου πω.. :(

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά και να ξέρεις πως ότι χρειαστείς είμαι εδώ.

Όλα καλά θα πάνε δεν το κρύβω έχω στενοχωρηθεί παρά πολύ αλλά θα περάσει ,πάλι από την αρχή δίχως ωάρια δίχως ψυχολογία και το ταμείο μείον εσεις τι εγεινε με το σύζυγο Εμένα με βλέπω μάνα στα 50?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Όλα καλά θα πάνε δεν το κρύβω έχω στενοχωρηθεί παρά πολύ αλλά θα περάσει ,πάλι από την αρχή δίχως ωάρια δίχως ψυχολογία και το ταμείο μείον εσεις τι εγεινε με το σύζυγο Εμένα με βλέπω μάνα στα 50?

Ξέρω πως τώρα ίσως είναι δύσκολο να το δεις όμως μετα από 9 εμβρυομεταφορές όλες με αρνητική χοριακή είδες θετικό στην 10η..αρα μπορεί να γινει κοριτσακι μου απλά έχεις ταλαιπωρηθεί με όλες τις προηγούμενες προσπάθειες. Πλεον όμως έχεις τις βάσεις να προχωρήσει σε εμφύτευση. Σε παρακαλώ μόνο πάρτε όσο χρόνο θέλετε αλλα μην εγκαταλείψετε την προσπάθεια! Μανούλα θα γίνεις είμαι σίγουρη γι αυτό!

Κι εμείς με ταμείο μείον μαζεύουμε ότι μπορούμε... "είναι πολλα τα λεφτά Άρη.." Ο αντρας μου έχει προστατίτιδα και πρέπει πρώτα να φύγει το μικρόβιο και μετα να προχωρήσουμε... η μια ατυχία μετα την άλλη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Εμένα δυστυχώς κάπου εδώ θα σταματήσει η προσπάθεια μου αύριο έχει απόξεση ,ούτε καρδιακός παλμός έμβρυο στάσιμο ο σάκος μεγαλώνει λόγω προγεστερονης και η χοριακη σέρνεται όλα καλά όμως εστιάζω στα θετικά μονάχα τα φιλία μου 

Λυπάμαι ειλικρινά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η karen είπε:

Εμένα δυστυχώς κάπου εδώ θα σταματήσει η προσπάθεια μου αύριο έχει απόξεση ,ούτε καρδιακός παλμός έμβρυο στάσιμο ο σάκος μεγαλώνει λόγω προγεστερονης και η χοριακη σέρνεται όλα καλά όμως εστιάζω στα θετικά μονάχα τα φιλία μου 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Λυπάμαι ειλικρινά...

..και γω λυπαμαι κοριτσι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

@karen μου θα ερθει η στιγμη που ολα αυτα θα ειναι αναμνησεις, θα κρατας στα χερια σου το μωρακι σου και θα χαμογελας. 

Σου στελνω μεγαααλη αγκαλια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε

στις On 3/12/2019 at 4:59 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Ξέρω πως τώρα ίσως είναι δύσκολο να το δεις όμως μετα από 9 εμβρυομεταφορές όλες με αρνητική χοριακή είδες θετικό στην 10η..αρα μπορεί να γινει κοριτσακι μου απλά έχεις ταλαιπωρηθεί με όλες τις προηγούμενες προσπάθειες. Πλεον όμως έχεις τις βάσεις να προχωρήσει σε εμφύτευση. Σε παρακαλώ μόνο πάρτε όσο χρόνο θέλετε αλλα μην εγκαταλείψετε την προσπάθεια! Μανούλα θα γίνεις είμαι σίγουρη γι αυτό!

Κι εμείς με ταμείο μείον μαζεύουμε ότι μπορούμε... "είναι πολλα τα λεφτά Άρη.." Ο αντρας μου έχει προστατίτιδα και πρέπει πρώτα να φύγει το μικρόβιο και μετα να προχωρήσουμε... η μια ατυχία μετα την άλλη...

 

Είναι διασταυρωμένη η προστατίτιδα; Είναι συχνή λάθος διάγνωση αν δεν έχετε πάει στον κατάλληλο γιατρό. Μπορώ να σου πω τη δική μας εμπειρία για να καταλάβεις, αν σε ενδιαφέρει. Από λάθος διάγνωση ο σύζυγός μου πήρε μεγάλες ποσότητες ισχυρών αντιβιώσεων. Αυτό είναι επικίνδυνο και μειώνει και την ποσότητα των σπερματοζωαρίων. Αν είστε Αθήνα, μπορώ να σας συστήσω ουρολόγο με ειδίκευση σε ανδρολογικά θέματα για να το τσεκάρετε. Το θέμα το γνωρίζω πάρα πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...