Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο ή αρνητικό?


Popaki21

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι..θέλω τις γνώμες σας! Κανονικά περίμενα να μου έρθει περίοδος χθες..Δεν ήρθε! Έχω πόνους περιοδου αν διαστήματα αυτές τις μέρες και εκεί που νομίζω ότι κατεβαίνει τελικά μου περνάει...Τώρα το βράδυ αποφάσισα να κάνω ένα τεστ από περιέργεια..Και μου έδειξε αυτό το αποτέλεσμα...Είναι θετικό ή αρνητικό? Τι λέτε ?

20191013_195613.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι..θέλω τις γνώμες σας! Κανονικά περίμενα να μου έρθει περίοδος χθες..Δεν ήρθε! Έχω πόνους περιοδου αν διαστήματα αυτές τις μέρες και εκεί που νομίζω ότι κατεβαίνει τελικά μου περνάει...Τώρα το βράδυ αποφάσισα να κάνω ένα τεστ από περιέργεια..Και μου έδειξε αυτό το αποτέλεσμα...Είναι θετικό ή αρνητικό? Τι λέτε ?

20191013_195613.jpg

Είναι καραθετικό συγχαρητήρια είσαι έγκυος!!! Τρέχα αύριο πρωί πρωί να κάνεις χοριακή και πάρε μετά τον γιατρό σου τηλέφωνο να σε κατευθύνει..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει περίπτωση να το επηρεάζει κάτι και να βγαίνει θετικό εκτος την ορμόνη? Ας πούμε μήπως βγαίνει λάθος επειδή το έκανα αργά το βράδυ? Ή μήπως το επηρεάζει ο σίδηρος και το filicine? Δεν ξέρω σόρρυ για τις βλακείες που λέω αλλά έχω ξετρελαθει τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Popaki21 είπε:

Υπάρχει περίπτωση να το επηρεάζει κάτι και να βγαίνει θετικό εκτος την ορμόνη? Ας πούμε μήπως βγαίνει λάθος επειδή το έκανα αργά το βράδυ? Ή μήπως το επηρεάζει ο σίδηρος και το filicine? Δεν ξέρω σόρρυ για τις βλακείες που λέω αλλά έχω ξετρελαθει τώρα..

Αχ τι μου θυμησες τωρα; Και εγω οταν εμεινα εγκυος ετσι δεν το πιστευα γιατι ειχε εμφανιστει αμεσως και αναρρωτιομουν μηπως κατουρησα λαθος ? πονους περιοδου ειχα ολο το δευτερο μηνα ειναι φυσιολογικοτατο. Συγχαρητηρια!!! Ξεκινα να χοροπηδας πανω κατω... Με μετρο βεβαια πλεον μην ταραχτει το μπεμπε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλησπέρα! Εγω για θετικο το βλέπω, αλλά επειδή δεν ειμαι και πολύ έμπειρη απο αυτά ας μας πουν οι ειδικές.... @Bebouli @lactaki @Mamounitsa @Χρυσάφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα! Εγω για θετικο το βλέπω, αλλά επειδή δεν ειμαι και πολύ έμπειρη απο αυτά ας μας πουν οι ειδικές.... @Bebouli @lactaki @Mamounitsa @Χρυσάφω

Περιμένω τις εμπειρίες Σας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι..θέλω τις γνώμες σας! Κανονικά περίμενα να μου έρθει περίοδος χθες..Δεν ήρθε! Έχω πόνους περιοδου αν διαστήματα αυτές τις μέρες και εκεί που νομίζω ότι κατεβαίνει τελικά μου περνάει...Τώρα το βράδυ αποφάσισα να κάνω ένα τεστ από περιέργεια..Και μου έδειξε αυτό το αποτέλεσμα...Είναι θετικό ή αρνητικό? Τι λέτε ?

20191013_195613.jpg

Αν δεν έχεις κάνει ένεση για σπάσιμο ωαρίων είναι θετικοοοο είσαι εγγυουλααα!!!!Κ όχι!!! Δεν επηρεάζουν οι βιταμίνες σίδηρο κτλ που είπες!! Είσαι έγγυος καλέ πως το λένε??? ...χαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αν δεν έχεις κάνει ένεση για σπάσιμο ωαρίων είναι θετικοοοο είσαι εγγυουλααα!!!!Κ όχι!!! Δεν επηρεάζουν οι βιταμίνες σίδηρο κτλ που είπες!! Είσαι έγγυος καλέ πως το λένε??? ...χαχαααα

Δεν έχω κάνει τίποτα πέρα από τις βιταμίνες που παίρνω! Δεν ξέρω φοβάμαι μήπως η χοριακη δείξει αρνητική και απογοητευτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Περιμένω τις εμπειρίες Σας κορίτσια!

Καλησπέρα κορίτσι μου και μένα έτσι μου είχε βγει και ήμουν μια χαρα έγκυος  . Συγχαρητήρια με το καλο εύχομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα να το το καταθετικό!!! ♥️♥️ Συγχαρητήρια κορίτσι μου φυσικά και είναι θετικό φυσικά και δεν το επηρεάζει τίποτα άλλο χαχα!! Πήγαινε κάνε χοριακουλα αύριο!!! Καλή υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Έλα να το το καταθετικό!!! ♥️♥️ Συγχαρητήρια κορίτσι μου φυσικά και είναι θετικό φυσικά και δεν το επηρεάζει τίποτα άλλο χαχα!! Πήγαινε κάνε χοριακουλα αύριο!!! Καλή υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! ♥️♥️♥️

Έχω τρελαθεί! Σας ευχαριστώ πολύ όλες! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Popaki21 είπε:

Έχω τρελαθεί! Σας ευχαριστώ πολύ όλες! ❤

♥️♥️♥️♥️♥️ Απόλαυσε αυτό το μαγικό ταξίδι όσο δεν πάει ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσι μου είσαι έγκυος και με βουλα!! Χάχα! Με το καλό να έχεις μια υγιή και τελειωμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Popaki21 είπε:

Δεν έχω κάνει τίποτα πέρα από τις βιταμίνες που παίρνω! Δεν ξέρω φοβάμαι μήπως η χοριακη δείξει αρνητική και απογοητευτω..

Δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει η χοριακή αύριο αρνητική. και επίσης επειδή έχω χρησιμοποιήσει και εγω τα ιδια τεστ και εμένα η γραμμή ήταν πολύ πιο αχνή από ότι η δική σου είχα ήδη 40 μονάδες... Εγώ με αυτό το τεστ αύριο σε βλέπω πάνω από 80 μονάδες... Πήγαινε πρωί-πρωί και θα επαληθευτώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει η χοριακή αύριο αρνητική. και επίσης επειδή έχω χρησιμοποιήσει και εγω τα ιδια τεστ και εμένα η γραμμή ήταν πολύ πιο αχνή από ότι η δική σου είχα ήδη 40 μονάδες... Εγώ με αυτό το τεστ αύριο σε βλέπω πάνω από 80 μονάδες... Πήγαινε πρωί-πρωί και θα επαληθευτώ

Μακάρι κορίτσι μου! Αύριο θα το σιγουρεψω που θα κανω τη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον επειδη εγω ειμαι άπιστος Θωμάς..αποφασισα να πάρω και ένα τεστ εγκυμοσύνης predictor...και ιδού τα αποτελέσματα.....??

20191013_224436.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Λοιπον επειδη εγω ειμαι άπιστος Θωμάς..αποφασισα να πάρω και ένα τεστ εγκυμοσύνης predictor...και ιδού τα αποτελέσματα.....??

20191013_224436.jpg

Clear blue είναι μαρή αυτό!! Χαχχααχ εμεις είμασταν σιγουρες τα δουλεύουμε καιρό τα τεστακια τα άλλα!! Άντε χοριακη αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Clear blue είναι μαρή αυτό!! Χαχχααχ εμεις είμασταν σιγουρες τα δουλεύουμε καιρό τα τεστακια τα άλλα!! Άντε χοριακη αύριο!! 

Ωχ έχεις δίκιο! Χαχαχα λάθος διατύπωση! Μη με παρεξηγείς είναι από την χαρά μου! Θα πάω αύριο για χοριακη και θα σας ενημερώσω ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Popaki21 είπε:

Ωχ έχεις δίκιο! Χαχαχα λάθος διατύπωση! Μη με παρεξηγείς είναι από την χαρά μου! Θα πάω αύριο για χοριακη και θα σας ενημερώσω ! ❤

Χαχχαχαχχαχ και με τα διιικια σου!!! Όλα καλά να σου πανε!! Περιμένουμε τα νέα σου!! ♥️♥️♥️ ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Λοιπον επειδη εγω ειμαι άπιστος Θωμάς..αποφασισα να πάρω και ένα τεστ εγκυμοσύνης predictor...και ιδού τα αποτελέσματα.....??

20191013_224436.jpg

Τρέχα για χοριακη κ άσε τα τεστ... Θετικότατα όχι απλά θετικά.. σα να έχεις πάνω από 1 μέρα καθυστερήση είναι σκούρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Clear blue είναι μαρή αυτό!! Χαχχααχ εμεις είμασταν σιγουρες τα δουλεύουμε καιρό τα τεστακια τα άλλα!! Άντε χοριακη αύριο!! 

Μπραβο!!!!!!!Συγχαρητηρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Λοιπον επειδη εγω ειμαι άπιστος Θωμάς..αποφασισα να πάρω και ένα τεστ εγκυμοσύνης predictor...και ιδού τα αποτελέσματα.....??

20191013_224436.jpg

Μπραβο!!!!!!!Συγχαρητηρια!!!!!!Τι ωραια εικονα πρωι πρωι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι..θέλω τις γνώμες σας! Κανονικά περίμενα να μου έρθει περίοδος χθες..Δεν ήρθε! Έχω πόνους περιοδου αν διαστήματα αυτές τις μέρες και εκεί που νομίζω ότι κατεβαίνει τελικά μου περνάει...Τώρα το βράδυ αποφάσισα να κάνω ένα τεστ από περιέργεια..Και μου έδειξε αυτό το αποτέλεσμα...Είναι θετικό ή αρνητικό? Τι λέτε ?

20191013_195613.jpg

Θετικότατο κι αυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι..θέλω τις γνώμες σας! Κανονικά περίμενα να μου έρθει περίοδος χθες..Δεν ήρθε! Έχω πόνους περιοδου αν διαστήματα αυτές τις μέρες και εκεί που νομίζω ότι κατεβαίνει τελικά μου περνάει...Τώρα το βράδυ αποφάσισα να κάνω ένα τεστ από περιέργεια..Και μου έδειξε αυτό το αποτέλεσμα...Είναι θετικό ή αρνητικό? Τι λέτε ?

20191013_195613.jpg

Περιμενουμε νουμερο χοριακης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...