Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσαγωγος


Recommended Posts

Βρε κορίτσια μου έχω μια απορία είμαι 7 μηνών ακριβώς και από χθες το απόγευμα έχω πολύ έντονο πόνο στον δεξί προσαγωγό και ο πόνος πάει και λίγο λίγο πιο μπροστά (καταλαβαίνετε που ).. σήμερα αφού είδα ότι δεν περνάει ο πόνος ενημέρωσα τον γιατρό μου και που είπε ότι οφείλεται στην μήτρα, μου αύξησε τα ουτροτζεσταν και μου είπε ξεκούραση..έχει συμβεί σε κάποια από εσάς; Μου φαίνεται παράξενο ο προσαγωγος να σχετίζεται με την μήτρα και την εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!φανταζομαι οτι ειναι επδ μεγαλωνει το μπεμπε και πιεζει.και εμενα με πιανουν πολυ συχνα πονοι στο εντερο απο τπν εκτο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Κι εγώ είμαι στον 7ο και εδώ και λίγες μέρες έχω ενόχληση στους προσαγωγούς.Νομίζω από τη λεκάνη είναι και όχι από τη μήτρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ και τις δύο για τις απαντήσεις! Η αλήθεια είναι ότι είχαμε μιλήσει τηλεφωνικά με τον γιατρό μου και μου είπε ότι οφείλεται στη μήτρα..σε λίγο έχω ραντεβού οπότε θα μάθω σίγουρα αν σχετίζεται ή όχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ιωάννα γερ είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ και τις δύο για τις απαντήσεις! Η αλήθεια είναι ότι είχαμε μιλήσει τηλεφωνικά με τον γιατρό μου και μου είπε ότι οφείλεται στη μήτρα..σε λίγο έχω ραντεβού οπότε θα μάθω σίγουρα αν σχετίζεται ή όχι..

Αν μάθεις πες κ σε μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Αν μάθεις πες κ σε μας ??

Λοιπόν ο πόνος που νιώθω εγώ είναι όντως από την μήτρα κάνω πολλές συσπάσεις και νιώθω τον πόνο εκεί , ακινησία .. βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ελπίζω εσάς να είναι από την λεκάνη! Με το καλό τα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ιωάννα γερ είπε:

Λοιπόν ο πόνος που νιώθω εγώ είναι όντως από την μήτρα κάνω πολλές συσπάσεις και νιώθω τον πόνο εκεί , ακινησία .. βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ελπίζω εσάς να είναι από την λεκάνη! Με το καλό τα μωράκια σας!

Εγω νιώθω σαν πιάσιμο στους προσαγωγούς,καμία σχέση με την κοιλιά ή με συσπάσεις.Σε ποια εβδομάδα είσαι?Ολα καλά με το μωράκι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ευτυχώς το μωράκι μου όλα καλά παραμεγαλωνει είπε ο γιατρός τώρα είμαι 30 εβδομάδων! Κ εγώ σαν πιάσιμο ένιωθα στον προσαγωγό δεν ξέρω πως αυτό μπορεί να σχετίζεται με την μήτρα και τις συσπάσεις..όση ώρα κράτησε η εξέταση έκανα 6 συσπάσεις, υπερβολικό για τις εβδομάδες που είμαι..εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ιωάννα γερ είπε:

Ναι ευτυχώς το μωράκι μου όλα καλά παραμεγαλωνει είπε ο γιατρός τώρα είμαι 30 εβδομάδων! Κ εγώ σαν πιάσιμο ένιωθα στον προσαγωγό δεν ξέρω πως αυτό μπορεί να σχετίζεται με την μήτρα και τις συσπάσεις..όση ώρα κράτησε η εξέταση έκανα 6 συσπάσεις, υπερβολικό για τις εβδομάδες που είμαι..εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι;

Εγω ειμαι 29 και 3,δεν νιώθω προς το παρόν συσπάσεις..Τι βάρος έχει το μωράκι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Εγω ειμαι 29 και 3,δεν νιώθω προς το παρόν συσπάσεις..Τι βάρος έχει το μωράκι σου?

Είναι 1700 τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Mια χαρα...Μεγαλώνουν γρήγορα!

Ναι πραγματικά! Εσένα πόσο είναι το μωράκι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ιωάννα γερ είπε:

Ναι πραγματικά! Εσένα πόσο είναι το μωράκι σου;

Eγώ 27 κ 3 που ειχα παει ηταν 1130,μπαμπατσικη ☺️Τώρα σε 2 εβδομάδες παλι..Κοριτσάκι ή αγοράκι περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Eγώ 27 κ 3 που ειχα παει ηταν 1130,μπαμπατσικη ☺️Τώρα σε 2 εβδομάδες παλι..Κοριτσάκι ή αγοράκι περιμένεις?

Αγοράκι!! Μια χαρά είναι τα μωράκια μας!! Υγιέστατα και γερά να είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...