Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Αλήθεια το λέτε τώρα???? θέλω να βάλω τα κλάματα.....

Εισαι εγγυουυυυλα πως το λένε, έχεις σποράκιιιιιιιιιι μέσα σου.. όλα καλά θα πάνεεε ξανα κάνε μεθαύριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: 

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Whatever: 

Geo2009:

Χρυσάφω:

για κάνε μια ενημέρωση κ έχουμε εγγυούλα εδωωω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mocca είπε:

3η μερα σήμερα! 

Γλυκιά μου να χαρείς γιατί είσαι έγκυος. Η χαμηλή τιμή της χοριακής δεν πρέπει να σε ανησυχεί γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα θα δεις θα ανέβει κι άλλο και όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Αλήθεια το λέτε τώρα???? θέλω να βάλω τα κλάματα.....

Ναι υπάρχουν κοπέλες που έχουν ξεκινήσει με πολύ μικρή χοριακη και προχώρησε!!! Στην πρώτη μου κύηση ξεκίνησα με 19 μπορεί να είναι απλά νωρίς!! Και είναι δεδομένο ότι είσαι εγλυουλα ελπίζουμε να ανέβει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Εισαι εγγυουυυυλα πως το λένε, έχεις σποράκιιιιιιιιιι μέσα σου.. όλα καλά θα πάνεεε ξανα κάνε μεθαύριο!!!!!

για κάποιο λόγο θέλω να είμαι λίγο συγκρατημένοι προς το παρόν μέχρι τη Δευτέρα τουλάχιστον μετά θα τσιρίξω τόσο πολύ θα με ακούσετε μέχρι και εσείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Γλυκιά μου να χαρείς γιατί είσαι έγκυος. Η χαμηλή τιμή της χοριακής δεν πρέπει να σε ανησυχεί γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα θα δεις θα ανέβει κι άλλο και όλα θα πάνε καλά! 

Αχ είναι βάλσαμο αυτά που μου λέτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mocca είπε:

Αχ είναι βάλσαμο αυτά που μου λέτε!!

Θα ανέβει σου λέω θα είναι παραπάνω Τη Δευτέρα θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι υπάρχουν κοπέλες που έχουν ξεκινήσει με πολύ μικρή χοριακη και προχώρησε!!! Στην πρώτη μου κύηση ξεκίνησα με 19 μπορεί να είναι απλά νωρίς!! Και είναι δεδομένο ότι είσαι εγλυουλα ελπίζουμε να ανέβει!!!! 

Αυτή τη στιγμή τέτοιου είδους παρόμοιες ιστορίες μόνο δύναμη μπορούν να μου δώσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Θα ανέβει σου λέω θα είναι παραπάνω Τη Δευτέρα θα δεις!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mocca είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Έλα δεν θέλω ηττοπάθειες χαμόγελα και χαϊδεύουμε κοιλίτσα...χι χι χι...... Βαλτε εγκυούλα στο πινακάκι παρακαλώ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mocca κορίτσι μου καταλαβαίνω την αγωνία σου σίγουρα αν ήταν πιο μεγάλη η χοριακη θα ήσουν καλύτερα αλλά πραγματικά η τιμή της δεν μας ενδιαφέρει!!! Μας ενδιαφέρει να έχει σωστό διπλασιασμό στο 48ωρο!! Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να χαλαρώσεις να σκέφτεσαι ότι το σπορακι σου είναι στην κοιλίτσα σου!! Υπάρχουν πολλές κοπέλες που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλότερη τιμή και τώρα έχουν αγκαλίτσα τα μωράκια τους!  Προσωπικά γνωρίσω κοπέλα που ξεκίνησε με χοριακη 6 στην 1η μέρα καθυστερησης και τώρα έχει γεννήσει!!! Θετική σκέψη σε παρακαλώ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Η χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι 25... επικοινώνησε με τον γυναικολόγο μου μου είπε ότι μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη ή μπορεί και να μην προχωρήσει καθόλου.. τη Δευτέρα όπως και να χει θα επαναλάβω τη χοριακή... Άρα δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμη!

Συγχαρητηρια ρε κοπελια!!!! Ολα να πανε καλα και να μην σταματας να χαιρεσαι αποδω και περα για πολυ πολυ πολυ καιρο!!!! Καλα σου λενε οι υπολοιπες...κοιτα να περασεις ενα σκ με το χερακι στη κοιλιτσα σου και ολα δευτερα θα ναι θετικα!!!!! Εισαι εγκυος!!!!!!!! Μπραβο!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Αυτή τη στιγμή τέτοιου είδους παρόμοιες ιστορίες μόνο δύναμη μπορούν να μου δώσουν!!!

Να σου δώσουν γιατί να μη σου δώσουν!!! Καλέ ανέβα διάθεση έγκυος είσαι να χαρείς!!!! Πόσες μέρες είσαι σήμερα μετά την ωορριξια!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Κ για πες μας κυρία μου επαφές που είχες , σύμπτωματα κτλ κτλ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Η χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι 25... επικοινώνησε με τον γυναικολόγο μου μου είπε ότι μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη ή μπορεί και να μην προχωρήσει καθόλου.. τη Δευτέρα όπως και να χει θα επαναλάβω τη χοριακή... Άρα δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμη!

Καλούς διπλασιασμους να έχεις και όλα να σου πάνε καλά! Υπομονή και ηρεμία μέχρι τη Δευτέρα! Όσο γίνεται βέβαια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mocca μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!????? κ οι προλαλισαντες κ συμφωνώ απόλυτα θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη. ΑΛΛΑ δεν μας ενδιαφέρει η τιμή μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός της, ΟΠΟΤΕ καλό υπερδιπλασιασμό κ να χαρείς κάθε στιγμή. Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Αν και δεν νομίζω να είναι ο τυχερός μου μήνας αυτός ...εννοώ που έχω και το χάπι για τον θυροειδη και θα πρέπει να το ρυθμίσουμε ...λέω να αφήσουμε την ημερομηνία αυτή και βλέπουμε ποτέ δε ξέρουμε τι γίνεται ??? μπορεί να ρυθμιστεί σε ένα δυο μήνες όποτε συνεχίζουμε τις προσπαθειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mocca είπε:

Η χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι 25... επικοινώνησε με τον γυναικολόγο μου μου είπε ότι μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη ή μπορεί και να μην προχωρήσει καθόλου.. τη Δευτέρα όπως και να χει θα επαναλάβω τη χοριακή... Άρα δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμη!

Κορίτσι μου συγχαρητήρια ...όλα θα πάνε καλά ...να σκέφτεσαι θετικά ...???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αν και δεν νομίζω να είναι ο τυχερός μου μήνας αυτός ...εννοώ που έχω και το χάπι για τον θυροειδη και θα πρέπει να το ρυθμίσουμε ...λέω να αφήσουμε την ημερομηνία αυτή και βλέπουμε ποτέ δε ξέρουμε τι γίνεται ??? μπορεί να ρυθμιστεί σε ένα δυο μήνες όποτε συνεχίζουμε τις προσπαθειες..

Πότε δεν ξέρεις κορίτσι μου!! Άστη έτσι και βλέπουμε!!! Θα ρυθμιστεί γρήγορα θα δεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Πότε δεν ξέρεις κορίτσι μου!! Άστη έτσι και βλέπουμε!!! Θα ρυθμιστεί γρήγορα θα δεις!! 

Δεν μου ειπε κατι για τις επαφες να σταματησω μεχρι να ρυθμιστει !!! Απλα μου ειπε αν μεινω να παω σε αυτον πρωτα !!! 
δεν ξερω ποσο πρεπει να ειναι ο θυροειδης για να μπορεσω να μεινω τωρα ειναι 4,59

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

@Mocca μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!????? κ οι προλαλισαντες κ συμφωνώ απόλυτα θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη. ΑΛΛΑ δεν μας ενδιαφέρει η τιμή μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός της, ΟΠΟΤΕ καλό υπερδιπλασιασμό κ να χαρείς κάθε στιγμή. Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!???????

 Μου είναι πολύτιμα τα λόγια σας ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ όλες!! Και εννοείται τη Δευτέρα θα σας ενημερώσω και πάλι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ για πες μας κυρία μου επαφές που είχες , σύμπτωματα κτλ κτλ.... 

Λοιπόν εμένα ο κυκλος μου είναι 29-30 ημέρες.. ωορηξία αυτό το μήνα είχα τη 15η μέρα και επαφές είχαμε 12η 13η και 16η ημέρα..πρώτη φορά που το στήθος μου δεν ξεκίνησε να πρήζεται τόσο νωρίς όπως πάντα αλλά αντιθέτως με έπιασε πόνος και πρήξιμο πριν 4 ημέρες και σήμερα σκέψου είμαι στην τρίτη μέρα καθυστερήσης... Άλλα συμπτώματα που είχα αλλά με το που ξεκίνησε η καθυστέρηση ηταν καούρα όλη την ημέρα, δέκατα ένας γενικός πόνος στο σώμα και κρυάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...