Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας, έκανα τα τεστακια μου από την 8η μέρα . Σήμερα 11η και έδειξε αυτό: νομίζω θετικότατο. Εχθές ήταν αχνό τέτοια ώρα. Έχω κύκλο από 26 έως 28 οπότε του τη δώσει... Σε επαφή έρχομαι πότε;

15701066523968775129930018906179.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας, έκανα τα τεστακια μου από την 8η μέρα . Σήμερα 11η και έδειξε αυτό: νομίζω θετικότατο. Εχθές ήταν αχνό τέτοια ώρα. Έχω κύκλο από 26 έως 28 οπότε του τη δώσει... Σε επαφή έρχομαι πότε;

15701066523968775129930018906179.jpg

Όντος φαίνεται θετικό!!! Καλησπέρα κ ολας!!! Ιδανικά κια σήμερα και αύριο επαφή!! Εχθές είχατε!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Όντος φαίνεται θετικό!!! Καλησπέρα κ ολας!!! Ιδανικά κια σήμερα και αύριο επαφή!! Εχθές είχατε!? 

Όχι!! Είχαμε προχθές!!!???? Τον κρατάω για τις καλές μέρες!!! Χαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mummy5 είπε:

Όχι!! Είχαμε προχθές!!!???? Τον κρατάω για τις καλές μέρες!!! Χαχαχα

 

Χάχα! Καλά κάνεις και προχθές μας κάνει μια χαρά! Όπως είπα και πριν ιδανικά και σήμερα και αύριο! Τώρα αν πρέπει να επιλέξεις σήμερα καλύτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας, έκανα τα τεστακια μου από την 8η μέρα . Σήμερα 11η και έδειξε αυτό: νομίζω θετικότατο. Εχθές ήταν αχνό τέτοια ώρα. Έχω κύκλο από 26 έως 28 οπότε του τη δώσει... Σε επαφή έρχομαι πότε;

15701066523968775129930018906179.jpg

Σήμερα αύριο μεθαύριο... Σερί!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa @Starrr πήγα ήδη κ του είπα!!! Τον ρώτησα αν μπορεί να με εξυπηρετήσει!!! Για σήμερα αύριο κ μεθαύριο... Πέθανε στα γέλια, μου είπε ότι θα με εξυπηρετήσει.. τρελοκομειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ίσως να ήταν θετικό τις προηγούμενες μέρες..... Οπότε περιμένεις περίοδο 15+15=30η ημέρα? 

Δεν ξέρω..εγώ αγχώθηκα απλά επειδή πρώτη φορά στη ζωή μου είδα αίμα στη μέση του κύκλου. Και δε ξέρω τι μπορεί να’ναι.

Κανονικά ο κύκλος μου είναι 25-26 μέρες, τη τελευταία φορά για πρώτη φορά αδιαθέτησα στις 28.τώρα θα δούμε..12-16 μέρες μετά την ωορρηξία είναι φυσιολογικό.άρα αν είχα ωορρηξία τη 14η,και στις 26 φυσιολογικό είναι να μου έρθει..(αν και δε θα’θελα?

Εσύ τι κύκλο έχεις; πότε περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Titika88 που είσαι μαρηηηηη????άλλες μέρες δεν έβαζες γλώσσα μέσα κ τώρα που θέλουμε να μας πεις τα νέα σ χάθηκες???? 

Πες ταα!! Πού είναι τώρα χαμένη αυτή μιλούσε πάντα...μπορεί να έχει δει θετικό τεστάκι και να είναι ακόμα σε σοκ ?? άντε μαρη θα μας σκάσεις @Titika88 ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

@Mamounitsa @Starrr πήγα ήδη κ του είπα!!! Τον ρώτησα αν μπορεί να με εξυπηρετήσει!!! Για σήμερα αύριο κ μεθαύριο... Πέθανε στα γέλια, μου είπε ότι θα με εξυπηρετήσει.. τρελοκομειο?

Χάχα τέλεια αντε λοιπών good lack και καλό τριημέρο χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας, έκανα τα τεστακια μου από την 8η μέρα . Σήμερα 11η και έδειξε αυτό: νομίζω θετικότατο. Εχθές ήταν αχνό τέτοια ώρα. Έχω κύκλο από 26 έως 28 οπότε του τη δώσει... Σε επαφή έρχομαι πότε;

15701066523968775129930018906179.jpg

Και σήμερα και αύριο και μεθαύριο να κάνεις!! ? και να είναι τυχερές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Πώς είσαι κορίτσι μου;

Μα αρνητικό είναι, αλλά το θέμα είναι τη 15η μέρα ενώ βλέπεις αίμα πώς θα έπρεπε να ναι; Αχνή δε θα πρεπε να ναι η γραμμή; Ή όχι; Ήξερα ότι είναι έντονη 24-48 ώρες πριν την ωορρηξία. Τη μέρα που βλέπεις αίμα είναι πριν την ωορρηξία, κατά τη διάρκεια ή μετά; Και η γραμμή πώς πρέπει να’ναι; Δεν έκανα τεστάκια πιο πριν, ένα τεστάκι έκανα τη 15η μέρα που άρχισε το αίμα. Και το έκανα γύρω στις 6 το απόγευμα οπότε ήταν οκ

Να σου πω... Εγώ νομίζω ότι είναι την ημέρα που σπάει, κ είναι λογικό να είναι πιο αχνό, αφού έχει περάσει η ''φαση'' του, τι λέτε κ σεις βρε κορίτσια; Επαφές ποτε είχατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Και σήμερα και αύριο και μεθαύριο να κάνεις!! ? και να είναι τυχερές!!!

Ευχαριστώ!!!! Παναγία μου για όλες μας!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας, έκανα τα τεστακια μου από την 8η μέρα . Σήμερα 11η και έδειξε αυτό: νομίζω θετικότατο. Εχθές ήταν αχνό τέτοια ώρα. Έχω κύκλο από 26 έως 28 οπότε του τη δώσει... Σε επαφή έρχομαι πότε;

15701066523968775129930018906179.jpg

Θετικοοοο ♥️???? 
Επαφουλες καιιι σε λιγες μερες περιμενουμε ευχαριστααα ???????? Καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας, έκανα τα τεστακια μου από την 8η μέρα . Σήμερα 11η και έδειξε αυτό: νομίζω θετικότατο. Εχθές ήταν αχνό τέτοια ώρα. Έχω κύκλο από 26 έως 28 οπότε του τη δώσει... Σε επαφή έρχομαι πότε;

15701066523968775129930018906179.jpg

μωρέεεεε πότε θα δούμε μια τέτοια φώτο κ να ναι εγκυμοσύνης?? χαχαχααα έτσι έτσι με τις δυο γραμμούλες τις όμορφες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Θετικοοοο ♥️???? 
Επαφουλες καιιι σε λιγες μερες περιμενουμε ευχαριστααα ???????? Καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!

Πραγματικά θα κάνω εκτός απ' όλα τα άλλα!@ και πολύ προσευχή, έχω κουραστεί πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

μωρέεεεε πότε θα δούμε μια τέτοια φώτο κ να ναι εγκυμοσύνης?? χαχαχααα έτσι έτσι με τις δυο γραμμούλες τις όμορφες....

Έτσι βρε κορίτσια να είναι τόσο θετική η γραμμουλα στο τέλος του κύκλου για όλες μας!!!! Μακάρι να γίνει το θαύμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Θετικοοοο ♥️???? 
Επαφουλες καιιι σε λιγες μερες περιμενουμε ευχαριστααα ???????? Καλη επιτυχια σου ευχομαι !!!

Και σε σένα καλή μου!!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δεν ξέρω..εγώ αγχώθηκα απλά επειδή πρώτη φορά στη ζωή μου είδα αίμα στη μέση του κύκλου. Και δε ξέρω τι μπορεί να’ναι.

Κανονικά ο κύκλος μου είναι 25-26 μέρες, τη τελευταία φορά για πρώτη φορά αδιαθέτησα στις 28.τώρα θα δούμε..12-16 μέρες μετά την ωορρηξία είναι φυσιολογικό.άρα αν είχα ωορρηξία τη 14η,και στις 26 φυσιολογικό είναι να μου έρθει..(αν και δε θα’θελα?

Εσύ τι κύκλο έχεις; πότε περιμένεις;

Εγώ είμαι έγκυος. ❤️ Μετά από προσπάθεια... Μετρώντας θερμοκρασίες, τεστ ωορρηξίας, υπερήχους για παρακολούθηση ωορρηξιας και κλομιφαινη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 02/10

Mt3508 : 04/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου!!!!!! Εδω ειμαι....οχι αδιαθετησα χτες.....απλα εχω δουλειες και τρεχω.....οχι απ τις καλες δουλειες.....?

Κανονικες δουλειες ...χαχαχαχα

Σας διαβαζωωωω ομως καθε μερα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Κοριτσια μου!!!!!! Εδω ειμαι....οχι αδιαθετησα χτες.....απλα εχω δουλειες και τρεχω.....οχι απ τις καλες δουλειες.....?

Κανονικες δουλειες ...χαχαχαχα

Σας διαβαζωωωω ομως καθε μερα!!!!! 

Α ρε @Titika88 δεν πειραζει τον αλλον μηνα και εγω αυτο το μηνα τιποτα δεν εκανα προ την οωρηξια χαμος την ημερα της οωρηξιας το απολυτο τιποτα δεν ειχα ορεξη ειχα νευρα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου 23η σήμερα όπως σας είπα... νομίζω κ εγώ θα σας ακολουθήσω.. τα νεύρα μου τα χάπια μου .   Παίρνω κ ένα σωρό χαχα .. 

Λοιπόν μετά από ένα εξονυχιστικό έλεγχο στο χαρτί με μικροσκόπιο χαχαχαχα νομίζω είδα ένα απειροελάχιστο ροζ.απο τώρα???. ααααααααα θα τσιριξωω δεν μπορώ πια... Τι θα γίνει ποτέ θα γίνουμε μάνες...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...