Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Ρώτα στο Access to Genome στην Τσιμισκή

Σ'ευχαριστω πολύ για την απάντηση!Τώρα την έχω κάνει και περιμένω αποτέλεσμα!τα έκανα σε ένα εργαστήριο γενετικής στην Καλαμαριά!ελπίζω να μου βγουν καλά

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 10 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ για την απάντηση!Τώρα την έχω κάνει και περιμένω αποτέλεσμα!τα έκανα σε ένα εργαστήριο γενετικής στην Καλαμαριά!ελπίζω να μου βγουν καλά

Μια χαρά θα βγουν!!! Καλή συνέχεια

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Kate89? Καλός ήρθες!!!! Χαλάλι σου λίγο που μας χάθηκες ελπίζω να είσαι καλά εσύ το μίνι και. Να περάσατε τέλεια στις διακοπές σας!!! Πες μας τα νέα σου τι λέει η κοιλίτσα η δική σου φουσκωσε??? Εγώ κορίτσια το νιώθω μόνο πολύ χαμιλα και νιώθω πολλές. Φορές τη μέρα να μου ζουλαει τη κυστη σε φάση που δε κατουριεμαι αλλά αν πατήσει επάνω πρέπει να πάω τώρα τουαλέτα γιατί νομίζω θα μου φύγουν χαχα!!! 
    • Αχ γλυκιά μου να ξέρεις πόσο σε ζηλεύω που το ξέρεις, να ξέρες πόσο...... Θα αποκτήσεις σίγουρα μωράκι υγιές κ δε θα βασανίσεις στην αναμονή με μια κύηση ως τις 12 εβδομαδες να ανακαλύψεις αν τελικά μπορείς να πετάξεις απ τη χαρά σου που θα κάνεις ένα υγιές μωρό ή θα το πάρει ο θεούλης κοντά του.... 
    • Θα σου προτεινα την Ελμινα Λευκου ειναι αιματολογος ειδικευμενη στην θρομβοφιλια.Θα σε βοηθησει πολυ. Πολλες γνωστες μου εμειναν ικανοποιημενες και εβγαλαν εις περας την κυηση τους κ συνελαβαν κιολας
    • Αυτό το ένιωσα και εγώ περίπου στο ύψος του σκωληκοειδητι αλλά όχι παρά πολύ έντονα !!!
    • Δημητρούλα σε ευχαριστούμε πολύ για τα μυστικά 😉 εύχομαι καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις !!! Εύχομαι να έχουμε και πολλά αλλά ευχάριστα από τα υπόλοιπα κορίτσια! Εγώ είμαι στην αναμονή ,δεν αισθάνομαι κάτι το ιδιαίτερο ,μόνο κάποιες ενοχλήσεις δεξιά και αριστερά στις ωοθήκες ανα διαστήματα αλλά τίποτα το ιδιαίτερο ! Αναμένουμε 🙂
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...