Μετάβαση σε περιεχόμενο

Clear blue


Mamounitsa

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! 4 η μέρα καθηστεριση και πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή!!! Τι λέτε λάθος κάτι δεν πάει καλά! Για πείτε εσείς που έχετε κάνει από τα συγκεκριμένα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 4 η μέρα καθηστεριση και πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή!!! Τι λέτε λάθος κάτι δεν πάει καλά! Για πείτε εσείς που έχετε κάνει από τα συγκεκριμένα τεστ 

Αφού υπάρχει γραμμή είσαι έγγυος... Είτε άχνη είτε έντονη... Ανέβασε φβτο αν θες... Κ τρέχα παράλληλα για χοριακη σίγουρα θα δείξει...απ' ότι ξέρω θεωρούνται από τα πιο αξιόπιστα τα συγκεκριμένα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αφού υπάρχει γραμμή είσαι έγγυος... Είτε άχνη είτε έντονη... Ανέβασε φβτο αν θες... Κ τρέχα παράλληλα για χοριακη σίγουρα θα δείξει...απ' ότι ξέρω θεωρούνται από τα πιο αξιόπιστα τα συγκεκριμένα τεστ

Ευχαριστώ για την απάντηση! Και εγώ έτσι ήξερα πως η αχνη είναι και θετική αλλά είχα κάνει πάλι τεστ πριν πολλές μέρες και ενώ πάλι ήταν άχνη η χοριακη ήταν αρνιτικη! Και επίσης εδώ το εργαστήριο είναι κλειστό το απόγευμα και ανοίγει Δευτέρα καταλάβενεις η αγονια μου δεν έχει όριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 4 η μέρα καθηστεριση και πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή!!! Τι λέτε λάθος κάτι δεν πάει καλά! Για πείτε εσείς που έχετε κάνει από τα συγκεκριμένα τεστ 

Αν μπορεις ,ανεβασε φωτο..Καλα αποτελεσματα και θετικη χοριακη σ ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Αν μπορεις ,ανεβασε φωτο..Καλα αποτελεσματα και θετικη χοριακη σ ευχομαι!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Νομίζω δε φαίνεται από τη φώτο! Μπορείς να μου πεις πως ανεβάζω γιατί δεν έχω ιδέα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Νομίζω δε φαίνεται από τη φώτο! Μπορείς να μου πεις πως ανεβάζω γιατί δεν έχω ιδέα? 

Aν μπεις για να γραψεις ,στην κατω μερια σου γραφει να επιλεξεις αρχειο.Διαλεγεις φωτο..Δεν ξερω λεπτομερειες...Δεν εχω ανεβασει ποτε ,αλλα μαλλον ετσι γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 4 η μέρα καθηστεριση και πάρα πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή!!! Τι λέτε λάθος κάτι δεν πάει καλά! Για πείτε εσείς που έχετε κάνει από τα συγκεκριμένα τεστ 

Helloooo πόση ώρα μετά σου εμφάνισε την αχνη? Μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να σου δείχνει αχνή!! Τώρα αφού θα κάνεις χοριακη την Δευτέρα αν θες επανέλαβε άλλο ένα τεστ αύριο η μεθαύριο αν είσαι θα σκουρυνει περισσότερο γραμμη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Helloooo πόση ώρα μετά σου εμφάνισε την αχνη? Μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να σου δείχνει αχνή!! Τώρα αφού θα κάνεις χοριακη την Δευτέρα αν θες επανέλαβε άλλο ένα τεστ αύριο η μεθαύριο αν είσαι θα σκουρυνει περισσότερο γραμμη!! 

Γεια ααα δεν άργησε να μου τη βγάλει τα πρώτα λεπτά! Θα δω μήπως κάνω αλλιώς θα σκάσω θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Γεια ααα δεν άργησε να μου τη βγάλει τα πρώτα λεπτά! Θα δω μήπως κάνω αλλιώς θα σκάσω θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτο

Ωραιότατα !! Δεν έχω βάλει κι εγώ ποτέ νομίζω όμως ανεβαίνει εκεί που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία!! Καλά με τα δίκια σου κι εγώ όλη μέρα θα έκανα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

15641537724251234526822.jpg

Ναι.Αχνοφαίνεται!Σε ποση ωρα την ειδες;;Κανε αυριο το πρωι ενα νεο.Σου ευχομαι ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Σχεδόν άμεσος σίγουρα 7-10 λεπτά 

Τοσο νομιζω γραφει το τεστ ε;;Ενα νεο με πρωινα ουρα θα λύσειι το μυστήριο.Καλη επιτυχια και ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ να ειναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Τοσο νομιζω γραφει το τεστ ε;;Ενα νεο με πρωινα ουρα θα λύσειι το μυστήριο.Καλη επιτυχια και ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ να ειναι!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ μακάρι!!!! Έχω καταμπερδευτει με αυτά τα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ μακάρι!!!! Έχω καταμπερδευτει με αυτά τα τεστ 

Καλη επιτυχία κοπέλα μου!Να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη επιτυχία κοπέλα μου!Να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα νεα!

Σε ευχαριστώ μακάρι και εσύ τη βλέπεις αυτή τη γραμμή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ μακάρι και εσύ τη βλέπεις αυτή τη γραμμή? 

Να σου πω την αληθεια την βλέπω παρα πολυ αχνη...Δεν ειμαι η καταλληλότερη για να ερμηνευσω τεστ..Εχω δει πολλα τετοια σε εμενα..Με χοριακες κατω απο 5..Σου ευχομαι πραγματικα και απο καρδιας να ειναι θετικο και να εγινε καθυστερημενη σύλληψη.Κανε ενα το πρωι και απο Δευτερα χοριακη.Ειναι η πιο αξιοπιστη!Τις ευχες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σου πω την αληθεια την βλέπω παρα πολυ αχνη...Δεν ειμαι η καταλληλότερη για να ερμηνευσω τεστ..Εχω δει πολλα τετοια σε εμενα..Με χοριακες κατω απο 5..Σου ευχομαι πραγματικα και απο καρδιας να ειναι θετικο και να εγινε καθυστερημενη σύλληψη.Κανε ενα το πρωι και απο Δευτερα χοριακη.Ειναι η πιο αξιοπιστη!Τις ευχες μου!!!

Σε ευχαριστώ ναι θυμάμαι είχαμε μιλήσει! Δεν ξέρω αλλά νομίζω κ εγώ ότι θα είναι κάτω του 5 αλλά η καθυστέρηση με κάνει κ ελπίζω μαζί με τη γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ ναι θυμάμαι είχαμε μιλήσει! Δεν ξέρω αλλά νομίζω κ εγώ ότι θα είναι κάτω του 5 αλλά η καθυστέρηση με κάνει κ ελπίζω μαζί με τη γραμμή 

Να ελπιζεις και να προσευχεσαι!!!Εχουμε δει τοσα πολλα εδω μεσα!!Ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου δεν μπορώ να την καταλάβω την γραμμή κάνε άλλο ένα αύριο πρωί πρωί!!! Άντε και εύχομαι να είναι σκούρο σκούρο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορώ να την καταλάβω την γραμμή κάνε άλλο ένα αύριο πρωί πρωί!!! Άντε και εύχομαι να είναι σκούρο σκούρο!! 

Σε ευχαριστω κορίτσι μου δεν θα κάνω άλλο μάλλον γιατί δεν έχω και δεύτερων μόνο άγχος μου προκαλεί Δευτέρα κατευθείαν χοριακη πρώτα ο Θεός! Η αλήθεια είναι πως από κοντά φαίνεται λίγο καλύτερα από φώτο χανει αλλά πολύ λίγο! Μόλις έχω νέα θα σας πω ευχαριστώ και πάλι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...