Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mama


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinoula87 είπε:

Το ξέρω...αλλά δνε είναι εύκολο..όταν κάνεις ελεύθερα,κάθε μήνα περίμενεις κάτι..... ελπίζεις..

Κ όταν δεν σου έρχεται, απογοητεύεσαι..

Δεν ξέρω.. αληθεια.αυτη τη φορά το είχα πιστέψει...?

Κορίτσακι μου μην ανησυχείς εσύ..είναι πολύ νωρίς ...

Μακάρι να είσαι μια απ' τις τυχερές της παρέας,να πάρουμε δύναμη όλες..?

Καλημέρα κορίτσι μου διάβαζα με αγωνία ότι έχεις γράψει και σε νιώθω! Λοιπόν άκου... Με τον άντρα μου προσπαθούσαμε από το Σεπτέμβριο για παιδάκι... Κάθε μήνα στη μέση του μήνα ξεκίναγα και το σκεφτόμουν....Και να τα τεστ και να το άγχος! Τελικά τον Ιανουάριο τα καταφέρνουμε, δεν πρόλαβα να χαρώ και στις 5 μέρες αποβαλλω... Όση στεναχώρια κ να σου πω ότι πέρασα δεν περιγράφεται σε λέξεις.... Μέχρι που είπα δε θα κάτσω να πεθάνω κιόλας! Του λέω του άντρα μου θέλω να σταματήσουμε τις προσπάθειες για ένα διάστημα κάναμε κανονικά χωρίς να μας απασχολεί ούτε το παιδάκι ούτε τίποτα! Τον Απρίλιο λοιπόν και ενώ τ είχα βγαλει εντελώς από το κεφάλι μου εκεί που εβαφα τα αυγά λέω δεν κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης??( είχα πάντα στο σπίτι τεστ!!) Κάνω και μ βγαίνει αχνό θετικό... Λέω καλά μαλακιες... Και το πετάω... Μιας κ ημουν 6 μερες πριν την περιοδο!Μέχρι τη Δευτέρα του Πάσχα πρέπει να έκανα 20 τεστ που γινόντουσαν όλο και πιο θετικα οσο περνουσαν οι μερες,τα  μικροβιολόγικα ηταν κλειστα λογω γιορτων! Την Τριτη του Πασχα βρισκω 1 μικροβιολόγικο σε όλη την Πάτρα! Πάω δινω αίμα και μετά από 5 ώρες τσααακ τηλέφωνο! 135 η χοριακη μου! Δεν το πίστευα!!!! Τωρα βρισκομαι προς 5ο μηνα και ειμαι τρελα ευτυχισμένη!Σου έγραψα όλο αυτό το κείμενο για να καταλάβεις μεσες ακρες τι πέρασα και να μην απελπίζεσαι! Εφ' όσον είστε υγιής και εσύ κ ο άντρας σου θα τα καταφέρετε! Και κάποιο προβληματάκι αν υπάρχει θα τα καταφέρετε πλέον μπορείς να κάνεις παιδάκι ότι κ να συμβαίνει.... Βγαλτο απο το μυαλό σου όσο δύσκολο κ αν είναι και θα δεις πόσο γρήγορα θα έρθει.... Μην το σκέφτεσαι κάθε φορά π έχετε επαφή είναι ακόμα χειρότερο κ αγχωτικό! Απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρουλη σου και ξέχνα το θέμα παιδάκι λες κ δν το έχεις καν σκοπό!Ασχολησου με κάτι σαν χόμπι καταπιασου με κάτι! Και θα δεις πόσο γρήγορα θα έρθει!!!! Και πρέπει να σκεφτόμαστε πως υπάρχουν πολλά χειρότερα από αυτά που περνάμε κ να ευχαριστούμε το Θεό που μας έχει δώσει λίγα βάρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου διάβαζα με αγωνία ότι έχεις γράψει και σε νιώθω! Λοιπόν άκου... Με τον άντρα μου προσπαθούσαμε από το Σεπτέμβριο για παιδάκι... Κάθε μήνα στη μέση του μήνα ξεκίναγα και το σκεφτόμουν....Και να τα τεστ και να το άγχος! Τελικά τον Ιανουάριο τα καταφέρνουμε, δεν πρόλαβα να χαρώ και στις 5 μέρες αποβαλλω... Όση στεναχώρια κ να σου πω ότι πέρασα δεν περιγράφεται σε λέξεις.... Μέχρι που είπα δε θα κάτσω να πεθάνω κιόλας! Του λέω του άντρα μου θέλω να σταματήσουμε τις προσπάθειες για ένα διάστημα κάναμε κανονικά χωρίς να μας απασχολεί ούτε το παιδάκι ούτε τίποτα! Τον Απρίλιο λοιπόν και ενώ τ είχα βγαλει εντελώς από το κεφάλι μου εκεί που εβαφα τα αυγά λέω δεν κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης??( είχα πάντα στο σπίτι τεστ!!) Κάνω και μ βγαίνει αχνό θετικό... Λέω καλά μαλακιες... Και το πετάω... Μιας κ ημουν 6 μερες πριν την περιοδο!Μέχρι τη Δευτέρα του Πάσχα πρέπει να έκανα 20 τεστ που γινόντουσαν όλο και πιο θετικα οσο περνουσαν οι μερες,τα  μικροβιολόγικα ηταν κλειστα λογω γιορτων! Την Τριτη του Πασχα βρισκω 1 μικροβιολόγικο σε όλη την Πάτρα! Πάω δινω αίμα και μετά από 5 ώρες τσααακ τηλέφωνο! 135 η χοριακη μου! Δεν το πίστευα!!!! Τωρα βρισκομαι προς 5ο μηνα και ειμαι τρελα ευτυχισμένη!Σου έγραψα όλο αυτό το κείμενο για να καταλάβεις μεσες ακρες τι πέρασα και να μην απελπίζεσαι! Εφ' όσον είστε υγιής και εσύ κ ο άντρας σου θα τα καταφέρετε! Και κάποιο προβληματάκι αν υπάρχει θα τα καταφέρετε πλέον μπορείς να κάνεις παιδάκι ότι κ να συμβαίνει.... Βγαλτο απο το μυαλό σου όσο δύσκολο κ αν είναι και θα δεις πόσο γρήγορα θα έρθει.... Μην το σκέφτεσαι κάθε φορά π έχετε επαφή είναι ακόμα χειρότερο κ αγχωτικό! Απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρουλη σου και ξέχνα το θέμα παιδάκι λες κ δν το έχεις καν σκοπό!Ασχολησου με κάτι σαν χόμπι καταπιασου με κάτι! Και θα δεις πόσο γρήγορα θα έρθει!!!! Και πρέπει να σκεφτόμαστε πως υπάρχουν πολλά χειρότερα από αυτά που περνάμε κ να ευχαριστούμε το Θεό που μας έχει δώσει λίγα βάρη!

Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου κ για την αισιοδοξία σου..έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες..

Αλλά τι να κάνω πες μου...πώς να το βγάλω απ' το μυαλό μου ,που όλο αυτό μου έχει γίνει αυτοσκοπός...

Πάντα περιμένω κάτι να δω..και πάντα τπτ..και πάντα απελπιζομαι κ λέω πάρτο χαλαρά..και οταν πλησιάζουν οι μέρες όλο πάντα ελπίζω...

Δνε ξέρω τι δεν κάνω καλά.κ δεν ξέρω κ τι άλλο να κάνω...

Ξέρω πως υπάρχουν κοπέλες που παλεύουν χρόνια...κ με άλλες μεθόδους..και λέω να μην είμαι αχάριστη,αφού έμεινα μια φορά στο παρελθόν, έστω κ αν παλλινδρομησε,θα μπορέσω να ξανά μείνω..

Αλλά το θέλω τόσο πολύ και όσο το θέλω, βλέπω ότι τόσο δεν έρχεται..

Εν τω μεταξύ,είναι κ ο κύκλος μου που είναι όλες μανουλες κ νιώθω τόσο μόνη μου...

Αυτά..

Συγνώμη αν κουράσα, συγνώμη αν σας στεναχώρησα..

Απλά ήθελα να τα πω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

wgw lew na min ksana kaneis test k na min koitas meres!!2 me 3 fores tin vdomada k eisai mesa..apolause tin stigmi k tha erthei tha to deis?

Μακάρι....

Μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου κ για την αισιοδοξία σου..έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες..

Αλλά τι να κάνω πες μου...πώς να το βγάλω απ' το μυαλό μου ,που όλο αυτό μου έχει γίνει αυτοσκοπός...

Πάντα περιμένω κάτι να δω..και πάντα τπτ..και πάντα απελπιζομαι κ λέω πάρτο χαλαρά..και οταν πλησιάζουν οι μέρες όλο πάντα ελπίζω...

Δνε ξέρω τι δεν κάνω καλά.κ δεν ξέρω κ τι άλλο να κάνω...

Ξέρω πως υπάρχουν κοπέλες που παλεύουν χρόνια...κ με άλλες μεθόδους..και λέω να μην είμαι αχάριστη,αφού έμεινα μια φορά στο παρελθόν, έστω κ αν παλλινδρομησε,θα μπορέσω να ξανά μείνω..

Αλλά το θέλω τόσο πολύ και όσο το θέλω, βλέπω ότι τόσο δεν έρχεται..

Εν τω μεταξύ,είναι κ ο κύκλος μου που είναι όλες μανουλες κ νιώθω τόσο μόνη μου...

Αυτά..

Συγνώμη αν κουράσα, συγνώμη αν σας στεναχώρησα..

Απλά ήθελα να τα πω...

 

 

Δεν με κούρασες απλά θυμήθηκα εμένα πριν λίγο καιρό! Είναι δύσκολο πολύ το ξερω! Εχε πιστη κ υπομονη και θα ερθει! Βγαλτο από το μυαλουδάκι σου και θα δεις πόσο γρήγορα θα δεις θετικά πραγματάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια .. αίμα δεν έχω δει..

Μόνο κάτι καφέ άχνα στο σκούπισμα,κ όχι πάντα...

Και σε άλλους μου κύκλους έχω καφέ,αλλά λίγο πριν μου κατέβει η περίοδος.τωρα έχω καθυστέρηση και αυτά τα άχνα καφέ...

Να ναι τπτ ορμονολογικο;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinoula87 είπε:

Πάντως κορίτσια .. αίμα δεν έχω δει..

Μόνο κάτι καφέ άχνα στο σκούπισμα,κ όχι πάντα...

Και σε άλλους μου κύκλους έχω καφέ,αλλά λίγο πριν μου κατέβει η περίοδος.τωρα έχω καθυστέρηση και αυτά τα άχνα καφέ...

Να ναι τπτ ορμονολογικο;?

ormonologiko den nomizw mporei na katevainei siga siga min axwnesai! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadopoyloy? είπε:

ormonologiko den nomizw mporei na katevainei siga siga min axwnesai! 

Καλημέρα ???...καλά είμαι..τί να κάνω κορίτσι μου..σε παίρνει τη πρώτη μερα απ' κάτω αλλά μετά πρέπει να πάρεις τα πάνω σου...

Συνεχίζουμε..

Εσύ τι κάνεις.?.πώς είσια??πώς νιώθεις;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Καλημέρα ???...καλά είμαι..τί να κάνω κορίτσι μου..σε παίρνει τη πρώτη μερα απ' κάτω αλλά μετά πρέπει να πάρεις τα πάνω σου...

Συνεχίζουμε..

Εσύ τι κάνεις.?.πώς είσια??πώς νιώθεις;;?

kalimera koritsi mouetsi einai auta pefteis sikwnesai mpravo koritsi mou o epomenos minas tha einai tuxeros  kala eimai k niwthw kala..oute enoxlisi oute tpt? mono dispnia polu exw poy me zorizei alla ola kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

kalimera koritsi mouetsi einai auta pefteis sikwnesai mpravo koritsi mou o epomenos minas tha einai tuxeros  kala eimai k niwthw kala..oute enoxlisi oute tpt? mono dispnia polu exw poy me zorizei alla ola kala!!

Και γω ..τί πράγμα κ αυτό..

Μπορεί κ ψυχολογίκο..

Ποτέ περίμενεις?σε μια εβδομάδα;;?

Θύμισε μου, προσπάθειτε καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinoula87 είπε:

Και γω ..τί πράγμα κ αυτό..

Μπορεί κ ψυχολογίκο..

Ποτέ περίμενεις?σε μια εβδομάδα;;?

Θύμισε μου, προσπάθειτε καιρό;

mporei na einai kserw k egw...perimenw tin apo tetarti k meta!3os minas prospatheias?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

mporei na einai kserw k egw...perimenw tin apo tetarti k meta!3os minas prospatheias?

Α μια χαρά κορίτσι μου... Είναι πολύ αρχή κ πολύ αισιόδοξο όλο αυτό...

Εύχομαι αυτός ο μήνας να ναι ο τυχερός σου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Α μια χαρά κορίτσι μου... Είναι πολύ αρχή κ πολύ αισιόδοξο όλο αυτό...

Εύχομαι αυτός ο μήνας να ναι ο τυχερός σου...?

s euxaristwww makari koritsi mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

s euxaristwww makari koritsi mou!!

Περιμένω νέα σου....και ότι απορίες έχεις απ' σύμπτωματα..εδώ είμαι...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Περιμένω νέα σου....και ότι απορίες έχεις απ' σύμπτωματα..εδώ είμαι...??

nai ennoeitai koritsi mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katerinoula87 καλημέρα μου διάβασα τα ποστ σου και θα ήθελα να σου πω ότι τα καφέ που βλέπεις μπορεί να είναι από την εμφύτευση! Αν δεν έχεις αίμα θα σου έλεγα να κάνεις 3να τεστ να δεις!

Εγω στην αναμενόμενη μέρα περιόδου είχα καφέ για 4 μέρες και ήμουν έγκυος τελικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Earp είπε:

@Katerinoula87 καλημέρα μου διάβασα τα ποστ σου και θα ήθελα να σου πω ότι τα καφέ που βλέπεις μπορεί να είναι από την εμφύτευση! Αν δεν έχεις αίμα θα σου έλεγα να κάνεις 3να τεστ να δεις!

Εγω στην αναμενόμενη μέρα περιόδου είχα καφέ για 4 μέρες και ήμουν έγκυος τελικά

Το είχα σκεφτεί κ γω..και να σου πω την αλήθεια είχα μέσα μου ελπίδα...

Αλλά δυστυχώς σήμερα το πρωί αδιαθετησα κανονικά..έχω αιματακι δλδ..

Οπότε πάει κ η τελευταία μου ελπίδα...

Δεν ξέρω τελικά, να μετράω γόνιμες? Να κάνω τεστ ωορρηξίας; Η όλα αυτά τελικά δεν έχουν καμία σημασία;!

Γτ αυτή τη φορά έκανα το clear blue το ψηφιακό,κ έδειξε χαμόγελο..και ήρθα σε επαφή εκείνη την μέρα..

Κι είχα ελπίδες ..

Μήπως τελικά είναι καλύτερα να το αφήσω στο φλου?

Εσείς κάνατε σύστηματικα? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Το είχα σκεφτεί κ γω..και να σου πω την αλήθεια είχα μέσα μου ελπίδα...

Αλλά δυστυχώς σήμερα το πρωί αδιαθετησα κανονικά..έχω αιματακι δλδ..

Οπότε πάει κ η τελευταία μου ελπίδα...

Δεν ξέρω τελικά, να μετράω γόνιμες? Να κάνω τεστ ωορρηξίας; Η όλα αυτά τελικά δεν έχουν καμία σημασία;!

Γτ αυτή τη φορά έκανα το clear blue το ψηφιακό,κ έδειξε χαμόγελο..και ήρθα σε επαφή εκείνη την μέρα..

Κι είχα ελπίδες ..

Μήπως τελικά είναι καλύτερα να το αφήσω στο φλου?

Εσείς κάνατε σύστηματικα? ?

Σου εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο τυχερός σου! 

Λοιπόν εγώ έκανε τα ίδια τεστ οωρρηξιας τα οποία τα θεωρω εξερετικα! Εγώ έκανα επαφές και όταν αναβοσβινε η φατσουλα και φυσικά όταν έβγαινε θετικό και την επόμενη ημέρα! Καθόμουν στο κρεβάτι για 15 λεπτά επίσης και όχι ντουζ μετά την επαφή! Και πάνα από όλα να είσαι χαλαρή όσο μπορείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Σου εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο τυχερός σου! 

Λοιπόν εγώ έκανε τα ίδια τεστ οωρρηξιας τα οποία τα θεωρω εξερετικα! Εγώ έκανα επαφές και όταν αναβοσβινε η φατσουλα και φυσικά όταν έβγαινε θετικό και την επόμενη ημέρα! Καθόμουν στο κρεβάτι για 15 λεπτά επίσης και όχι ντουζ μετά την επαφή! Και πάνα από όλα να είσαι χαλαρή όσο μπορείς! 

Μάλλον κάτι δεν έκανα καλά..

Θέλει ίδια ώρα.? Γτ εγώ τα έκανα ότι ώρα ήθελα καθε μέρα..

Δεν πέτυχα ποτε να αναβοσβηνει η φατσούλα...μόνο μια μέρα σταθερή την πέτυχα κ την επόμενη βγήκε αρνητικό..

Πώς δουλεύουν ακριβώς? 

Εσύ δλδ με αυτά βοηθηθηκες? Έκανες ούτως η άλλως,η εκείνες τις μέρες συγκεκριμένα;

Συγνώμη αν σε κούρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λ

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Μάλλον κάτι δεν έκανα καλά..

Θέλει ίδια ώρα.? Γτ εγώ τα έκανα ότι ώρα ήθελα καθε μέρα..

Δεν πέτυχα ποτε να αναβοσβηνει η φατσούλα...μόνο μια μέρα σταθερή την πέτυχα κ την επόμενη βγήκε αρνητικό..

Πώς δουλεύουν ακριβώς? 

Εσύ δλδ με αυτά βοηθηθηκες? Έκανες ούτως η άλλως,η εκείνες τις μέρες συγκεκριμένα;

Συγνώμη αν σε κούρασα

Δεν με κουράζεις καθόλου 

Λοιπόν τα συγκεκριμένα τεστ θέλουν μόνο με πρωινά ουρά και ανάλογος τι κύκλο έχεις ας που εγώ είχα 30 μέρες κύκλο οπότε από 10 ημέρα ξεκινούσα τα τεστ 15 μέρα είχα οωρρηξια! Δεύτερο υπάρχουν δύο ειδών clear blue ovulation test το ροζ που σου βγάζει την ημέρα που κάνεις οωρρηξια μόνο και τα μπλε τα μπλε που είναι λίγο ποιο ακριβά και σου βγάζει την φατσουλα που αναβοσβηνει και σου λέει ότι πλησιάζεις στην οωρρηξια! Εγώ έχω χρησιμοποιήσει και τα δύο! Πάτα στο ίντερνετ να δεις την διαφορά! Εμένα με βοήθησαν αρκετά πριν από αυτή την εγκυμοσυνη είχα και άλλες δύο που δεν προχώρησαν αλλά είχα μένει έγκυος με τα τεστ οωρρηξιας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Papadopoyloy? είπε:

Wkoritsia moy egw me auta ta test den evgala akri pote!na sas kanw mia erwtisi?einai aparetito na exeis ugra otan perimeneis periodo k na eisai egkuos?

Κορίτσι μου..και έγκυος να είσαι που στο εύχομαι όλοψυχα,θα έχεις υγρά ναι...

Αλλά κ περίοδο να περιμένεις πάλι μπορεί να έχεις..

Δυστυχώς είναι τόσο ίδια τα συμπτώματα περίοδου με έγκυμοσυνης.. μα τόσο ίδια...

Αλλά αν άλλη φορά δεν είχες υγρά πριν τη περίοδο.. ίσως τώρα να ναι ο μήνας σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Λ

Δεν με κουράζεις καθόλου 

Λοιπόν τα συγκεκριμένα τεστ θέλουν μόνο με πρωινά ουρά και ανάλογος τι κύκλο έχεις ας που εγώ είχα 30 μέρες κύκλο οπότε από 10 ημέρα ξεκινούσα τα τεστ 15 μέρα είχα οωρρηξια! Δεύτερο υπάρχουν δύο ειδών clear blue ovulation test το ροζ που σου βγάζει την ημέρα που κάνεις οωρρηξια μόνο και τα μπλε τα μπλε που είναι λίγο ποιο ακριβά και σου βγάζει την φατσουλα που αναβοσβηνει και σου λέει ότι πλησιάζεις στην οωρρηξια! Εγώ έχω χρησιμοποιήσει και τα δύο! Πάτα στο ίντερνετ να δεις την διαφορά! Εμένα με βοήθησαν αρκετά πριν από αυτή την εγκυμοσυνη είχα και άλλες δύο που δεν προχώρησαν αλλά είχα μένει έγκυος με τα τεστ οωρρηξιας! 

Ααααα για αυτό..τα ροζ έχω.. μόλις τελειώσουν θα πάρω τα μπλε...

Ελπίζω να μην χρειαστεί βασικα... αχαχα ??

Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Κορίτσι μου..και έγκυος να είσαι που στο εύχομαι όλοψυχα,θα έχεις υγρά ναι...

Αλλά κ περίοδο να περιμένεις πάλι μπορεί να έχεις..

Δυστυχώς είναι τόσο ίδια τα συμπτώματα περίοδου με έγκυμοσυνης.. μα τόσο ίδια...

Αλλά αν άλλη φορά δεν είχες υγρά πριν τη περίοδο.. ίσως τώρα να ναι ο μήνας σου...

mia exw mia den exw ti na pw den kserw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katerinoula87 είπε:

Ααααα για αυτό..τα ροζ έχω.. μόλις τελειώσουν θα πάρω τα μπλε...

Ελπίζω να μην χρειαστεί βασικα... αχαχα ??

Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια ?

Σου εύχομαι σύντομα εγκύουλα και ότι απορία έχεις πες μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...