Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Κι εγώ βλέπω μια πολύ αχνή γραμμούλα! Εγώ ξέρω ότι το θετικό τεστ εγκυμοσύνης δεν κάνει λάθος, μόνο το αρνητικό. Εκτός κι αν η κύηση είναι βιοχημική.

Αλλά λες ότι σου έχει συμβεί κι άλλες φορές. Μήπως να πάρεις άλλη μάρκα;

Σου εύχομαι πάντως μέσ' απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος! Κι αν δεν είσαι τώρα να είσαι σύντομα!!! ??

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες!!!

Ρωτήσαμε κάποιο γιατρό και είπε οτι η χοριακη ως 5 μπορει να οφείλεται σε βιταμινες (;;;;;) Παίρνω τις fertilimax..να επηρεάζουν;; Και οτι τα πολυ αχνα τεστ είναι πολυ ευαισθητα και ανιχνευουν τοσο μικρες τιμες.Για εγκυμοσυνη δεν παιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες!!!

Ρωτήσαμε κάποιο γιατρό και είπε οτι η χοριακη ως 5 μπορει να οφείλεται σε βιταμινες (;;;;;) Παίρνω τις fertilimax..να επηρεάζουν;; Και οτι τα πολυ αχνα τεστ είναι πολυ ευαισθητα και ανιχνευουν τοσο μικρες τιμες.Για εγκυμοσυνη δεν παιζει...

Δεν το ήξερα αυτό για τις βιταμίνες. Άρα αυτό θα είναι. Κρίμα. Νόμιζα από 10 μονάδες και πάνω ανιχνεύουν τα πιο ευαίσθητα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nikoleta... είπε:

Δεν το ήξερα αυτό για τις βιταμίνες. Άρα αυτό θα είναι. Κρίμα. Νόμιζα από 10 μονάδες και πάνω ανιχνεύουν τα πιο ευαίσθητα τεστ.

Κι εγω πρωτη φορα το ακούω..Βιταμινες και να ανεβαζουν την ορμόνη;;;Παραξενο μου ακούγεται..Δεν βαριέσαι..Σε λιγες μερες που περιμε΄νω περιοδο θα ξεδιαλύνουν ολα..Σ ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι..Βλεπεις κατι αλλο;;;Οχι ε;;

Εγώ βλέπω κ δεύτερη άχνη γραμμή... Αν θυμάμαι καλά είχες ιστορικό με θετικά τεστακια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ βλέπω κ δεύτερη άχνη γραμμή... Αν θυμάμαι καλά είχες ιστορικό με θετικά τεστακια ???

Ναι...Το χρονικό των αχνών τεστ!Παίρνω το βραβειο οσκαρ!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω πρωτη φορα το ακούω..Βιταμινες και να ανεβαζουν την ορμόνη;;;Παραξενο μου ακούγεται..Δεν βαριέσαι..Σε λιγες μερες που περιμε΄νω περιοδο θα ξεδιαλύνουν ολα..Σ ευχαριστω πολυ!

Ναι θα ξεδιαλύνουν και θα ξέρεις από εδώ και πέρα τι γίνεται με τις βιταμίνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto htan to diko mou prwto thetiko test... thn idia mera h xoriakh mou htan 31.26 ta sugkekrimena den exoun megalh euaisthisia prepei h xoriakh sou na ksepernaei ta 100 gia fainetai arketa egw to ekana 4 meres prin thn anamenomenh periodo 

20190627_083323.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2019 at 1:55 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

ελπιζω μονο να ειναι αληθες.... την τεταρτη μ ειπε ο γιατρος ν κανω χοριακη..οποτε στην αναμονη..

 

Μακαρι κοριτσι μου! Να μας ενημερωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2019 at 5:43 ΜΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες!!!

Ρωτήσαμε κάποιο γιατρό και είπε οτι η χοριακη ως 5 μπορει να οφείλεται σε βιταμινες (;;;;;) Παίρνω τις fertilimax..να επηρεάζουν;; Και οτι τα πολυ αχνα τεστ είναι πολυ ευαισθητα και ανιχνευουν τοσο μικρες τιμες.Για εγκυμοσυνη δεν παιζει...

Μα περιεχουν οι βιταμινες καποια ορμονη παρομοια με της εγκυμοσυνης???? Τι γιατρος ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kamia είπε:

Μα περιεχουν οι βιταμινες καποια ορμονη παρομοια με της εγκυμοσυνης???? Τι γιατρος ηταν?

χαχαχχ!Να μην χαρακτηρίσω...Δεν πιστευω οτι επηρεάζουν οι βιταμινες!Εγω θα τις παιρνω ,να νιώθω και λίγο εγκυος!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2019 at 11:55 ΠΜ, ο/η xrisanthi είπε:

σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ..ευχομαι το τεστακι σ ν ειναι αληθινο...

Τι κανεις κορίτσι;;Αυριο ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι κανεις κορίτσι;;Αυριο ε;;

Καλησπερα κοριτσι μ ναι αυριο πρωι πρωι θα παω για να εχω τα αποτελεσματα ως το μεσημερακι να ξερω θα χαρω η οχι...!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

Καλησπερα κοριτσι μ ναι αυριο πρωι πρωι θα παω για να εχω τα αποτελεσματα ως το μεσημερακι να ξερω θα χαρω η οχι...!!

 

θα χαρούμε ολες μας!Περιμένω με αγωνία!!Μια μεγαλη χοριακηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

θα χαρούμε ολες μας!Περιμένω με αγωνία!!Μια μεγαλη χοριακηηηηηηη

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

θα χαρούμε ολες μας!Περιμένω με αγωνία!!Μια μεγαλη χοριακηηηηηηη

καλημερα κοριτσι μ την εκανα την χοριακη κ ως τη 1 θα εχω τα αποτελεσματα.. μ εχει φαει η αγωνια..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

 

καλημερα κοριτσι μ την εκανα την χοριακη κ ως τη 1 θα εχω τα αποτελεσματα.. μ εχει φαει η αγωνια..!!!

Να ξερεις πως σε σκεφτομαι αληθεια!Απο το πρωι εχω την αγωνία σου!Ολα καλα να πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να ξερεις πως σε σκεφτομαι αληθεια!Απο το πρωι εχω την αγωνία σου!Ολα καλα να πανε!!!!!

σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ ...ελπιζω να σας πω καλα νεα.... βεβαια δεν σ κρυβω πως κ θετικη να ειναι μεχρι αν παω στον γιατρο κ να δω πως ολα ειναι καλα  αρχικα να δουμε ενδομητρια κυηση κ οτι αλλο δουμε δεν θα  ηρεμησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ ...ελπιζω να σας πω καλα νεα.... βεβαια δεν σ κρυβω πως κ θετικη να ειναι μεχρι αν παω στον γιατρο κ να δω πως ολα ειναι καλα  αρχικα να δουμε ενδομητρια κυηση κ οτι αλλο δουμε δεν θα  ηρεμησω...

Σε καταλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε καταλαβαινω...

το εχω παρει απο φοβο.. αυτο λεγαμε χθες με τν αντρα μ .. μ λεει μαθαμε ως πιθανον να εισαι εγκυος κ τελικα δεν μπορουμε να χαρουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

το εχω παρει απο φοβο.. αυτο λεγαμε χθες με τν αντρα μ .. μ λεει μαθαμε ως πιθανον να εισαι εγκυος κ τελικα δεν μπορουμε να χαρουμε...

ετσι ειναι ..η αγωνία δεν τελειωνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

ετσι ειναι ..η αγωνία δεν τελειωνει..

ας ελπισουμε απλα για το καλυτερο για ολες εδω μεσα π προσπαθουμε!!! εσυ πως πας τι γινετε τελικα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ας ελπισουμε απλα για το καλυτερο για ολες εδω μεσα π προσπαθουμε!!! εσυ πως πας τι γινετε τελικα??

Τιποτα...Περιμενω να αδιαθετησω λογικα..Σήμερα επρεπε ,αλλα ουτε φωνη ουτε ακρόαση.Κατι μικρα πονακια και τελος..Δεν περιμένω κατι αλλα οκ...Μεχρι να μου ερθει θα αναρωτιεμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ας ελπισουμε απλα για το καλυτερο για ολες εδω μεσα π προσπαθουμε!!! εσυ πως πας τι γινετε τελικα??

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τιποτα...Περιμενω να αδιαθετησω λογικα..Σήμερα επρεπε ,αλλα ουτε φωνη ουτε ακρόαση.Κατι μικρα πονακια και τελος..Δεν περιμένω κατι αλλα οκ...Μεχρι να μου ερθει θα αναρωτιεμαι..

δεν εκανες ξανα χοριακη εεε ουτε αλλο τεστ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

δεν εκανες ξανα χοριακη εεε ουτε αλλο τεστ???

Εκανα.2,20..Ειναι οι τιμες μου αυτες.Θα το παρω αποφαση.Δεν ξανακανω.Θα περιμενω να αδιαθετησω πια..Ολα πάνε κλιμακωτά ...Πρώτα δεν μπορούσα να κανω τεστ ωορρηξιας γιατι ειναι ανεβασμενη μια ορμόνη και δείχνουν ψευδώς, μετά τα τεστ και τωρα η ανεβο-κατεβασμενη χοριακη...Δεν μπορω να ελέγξω τιποτα πλεον..Οποτε καλα θα κανω να τα αφήσω ολα στην τυχη τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...