Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξία


Guest

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια ..έχω κύκλο 28-30 μέρες .. γενικά είναι σταθερός !! 

Με το αγόρι μου προσπαθούμε για μωράκι τελευταία περίοδος 22/6

γονιμες μέρες από 1/7 μέχρι 7/7 

επαφες 30/6  | 2/7 | 5/7 

απο χθες έχω διάφανα  υγρά τς οποία είναι άοσμα  .. είναι ένδειξη ότι τελειώνουν οι γόνιμες μέρες ??? ( Τα υγρά συνεχίζουν )

πιστευετε υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ??? Σας ευχαριστώ πολύ !!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η diana8 είπε:

γεια σας κορίτσια ..έχω κύκλο 28-30 μέρες .. γενικά είναι σταθερός !! 

Με το αγόρι μου προσπαθούμε για μωράκι τελευταία περίοδος 22/6

γονιμες μέρες από 1/7 μέχρι 7/7 

επαφες 30/6  | 2/7 | 5/7 

απο χθες έχω διάφανα  υγρά τς οποία είναι άοσμα  .. είναι ένδειξη ότι τελειώνουν οι γόνιμες μέρες ??? ( Τα υγρά συνεχίζουν )

πιστευετε υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ??? Σας ευχαριστώ πολύ !!!! ???

Γειά σου! Αφού προσπάθησες τις γόνιμες μέρες υπάρχει πιθανότητα.

Τα υγρά αυτά είναι πηχτά - κολλώδη σαν ωμό ασπράδι αυγού; Γιατί αν είναι έτσι τότε μπορεί να είναι η ωορρηξία σου. Γιατί εγώ αυτά τα υγρά τα είχα την ημέρα που βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας που έκανα. Είχα έρθει σε επαφή εκείνη την μέρα και την επόμενη. Και όντως εκείνο τον μήνα έμεινα έγκυος.

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος! Και αν δεν είσαι εύχομαι σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η diana8 είπε:

γεια σας κορίτσια ..έχω κύκλο 28-30 μέρες .. γενικά είναι σταθερός !! 

Με το αγόρι μου προσπαθούμε για μωράκι τελευταία περίοδος 22/6

γονιμες μέρες από 1/7 μέχρι 7/7 

επαφες 30/6  | 2/7 | 5/7 

απο χθες έχω διάφανα  υγρά τς οποία είναι άοσμα  .. είναι ένδειξη ότι τελειώνουν οι γόνιμες μέρες ??? ( Τα υγρά συνεχίζουν )

πιστευετε υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ??? Σας ευχαριστώ πολύ !!!! ???

Σύμφωνα με τις ημερομηνίες που λες η ωορρηξία σου μπορεί να είναι σήμερα και γι'αυτό να έχεις αυτά τα υγρά!! Προσπάθησε να έχεις πάλι σήμερα σίγουρα!! Σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Γειά σου! Αφού προσπάθησες τις γόνιμες μέρες υπάρχει πιθανότητα.

Τα υγρά αυτά είναι πηχτά - κολλώδη σαν ωμό ασπράδι αυγού; Γιατί αν είναι έτσι τότε μπορεί να είναι η ωορρηξία σου. Γιατί εγώ αυτά τα υγρά τα είχα την ημέρα που βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας που έκανα. Είχα έρθει σε επαφή εκείνη την μέρα και την επόμενη. Και όντως εκείνο τον μήνα έμεινα έγκυος.

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος! Και αν δεν είσαι εύχομαι σύντομα!

Σε ευχαριστω πολυ !!!  Μακαρι !!!την πρώτη μερα ναι ηταν πιο πηχτά ..όμως τωρα πλέον ειναι διάφανα και οχι τοσο πολυ ... μίλησα με τ γυναικολόγο και μου ειπε πως ειναι μετα την ωορρηξία και πως πλέον οι γόνιμες μέρες μου τελείωσαν κ πως υπάρχει περίπτωση κύησης .. μακαρι κορίτσια μου μακαρι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Σύμφωνα με τις ημερομηνίες που λες η ωορρηξία σου μπορεί να είναι σήμερα και γι'αυτό να έχεις αυτά τα υγρά!! Προσπάθησε να έχεις πάλι σήμερα σίγουρα!! Σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!

Μακαρι ευχαριστω πολυ !!!! Ο Γυναικολογος ειπες οτι πέρασαν οι γόνιμες κ πως υπάρχει περίπτωση κύησης ... τι να πω κορίτσια μου μακαρι αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ !!!  Μακαρι !!!την πρώτη μερα ναι ηταν πιο πηχτά ..όμως τωρα πλέον ειναι διάφανα και οχι τοσο πολυ ... μίλησα με τ γυναικολόγο και μου ειπε πως ειναι μετα την ωορρηξία και πως πλέον οι γόνιμες μέρες μου τελείωσαν κ πως υπάρχει περίπτωση κύησης .. μακαρι κορίτσια μου μακαρι !!! 

Όταν είναι πιο πηχτά είναι πριν την ωορρηξία. Αυτό παρατήρησα εγώ σε μένα και αυτό έχω διαβάσει γενικά. Άρα τώρα θα έγινε η ωορρηξία σου.

Άρα η 5/7 ήταν η καλύτερη μέρα από τις 3 που είχες επαφή. Γιατί είναι πιο κοντά στην ωορρηξία. Το σπέρμα ζει κάποιες μέρες μέσα, οπότε και χθες 7/7 να είχες ωορρηξία υπάρχει ελπίδα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Όταν είναι πιο πηχτά είναι πριν την ωορρηξία. Αυτό παρατήρησα εγώ σε μένα και αυτό έχω διαβάσει γενικά. Άρα τώρα θα έγινε η ωορρηξία σου.

Άρα η 5/7 ήταν η καλύτερη μέρα από τις 3 που είχες επαφή. Γιατί είναι πιο κοντά στην ωορρηξία. Το σπέρμα ζει κάποιες μέρες μέσα, οπότε και χθες 7/7 να είχες ωορρηξία υπάρχει ελπίδα! ?

Μακαρι πραγματικά !!! Δεν προσπαθούμε πολυ καιρο ειμαστε στο 3 μήνα αλλα το θελουμε πολυ !! Υγρά τωρα εχω πολυ λίγα διάφανα την Παρασκευή ηταν πιο πολλα κ πηχτά !! Οποτε ναι και να εγινε η ωορρηξία μια ελπίδα την εχω ? τωρα όσο για το φούσκωμα που νιώθω ειναι σαν αυτο πριν την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Μακαρι ευχαριστω πολυ !!!! Ο Γυναικολογος ειπες οτι πέρασαν οι γόνιμες κ πως υπάρχει περίπτωση κύησης ... τι να πω κορίτσια μου μακαρι αλήθεια 

Πώς ξέρει ο γυναικολόγος ότι πέρασαν οι γόνιμες μέρες? Μόνο με υπέρηχο μπορεί να στο πει αυτό με σιγουριά!! Αν υπάρχει εγκυμοσύνη θά τό μάθεις σε 2 εβδομάδες...! Συνέχισε τις επαφές και σήμερα και αύριο πάντως για εμένα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...