Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνω τελικά μαμα;


FunnyBunny

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Η περίοδος μου ξεκίνησε 11/06 Και τελείωσε 16/06.. Η επόμενη περίοδος μου είναι να έρθει 07/07. 16/06 Η περίοδος μου τελείωσε το πρωί και το βράδυ είχαμε με τον σύντροφό μου ελεύθερες επαφές. 20/06 είχα κάτι πονακια όπως αυτά της ωορρηξίας. 24/06 το πρωί είχα έντονο πόνο κάτω δεξιά στο σημείο που είναι οι ωοθήκες και οι σάλπιγγες.. υπάρχει περίπτωση να έχω μείνει εγκυος; δε μπορώ άλλο να περιμένω αν και είναι νωρίς να κάνω είτε χοριακη και πόσο μάλλον τεστ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η FunnyBunny είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Η περίοδος μου ξεκίνησε 11/06 Και τελείωσε 16/06.. Η επόμενη περίοδος μου είναι να έρθει 07/07. 16/06 Η περίοδος μου τελείωσε το πρωί και το βράδυ είχαμε με τον σύντροφό μου ελεύθερες επαφές. 20/06 είχα κάτι πονακια όπως αυτά της ωορρηξίας. 24/06 το πρωί είχα έντονο πόνο κάτω δεξιά στο σημείο που είναι οι ωοθήκες και οι σάλπιγγες.. υπάρχει περίπτωση να έχω μείνει εγκυος; δε μπορώ άλλο να περιμένω αν και είναι νωρίς να κάνω είτε χοριακη και πόσο μάλλον τεστ.?

Καλησπερα κοριτσι μου..νομιζω ειναι λιγουλακι νωρις για συμπτωματα και σιγουρα για τεστ! Λιγες μερουλες ακομα υπομονη..Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι για να μην σε αγχωνει (δυσκολο, το ξερω!) 

Σου ευχομαι παρολα ταυτα να εχεις δικιο κ να εισαι εγκυουλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου όντος είναι πάρα πολύ Νόρις αλλά και πάλι θεωρώ πάρα πολύ δύσκολο να έχεις μηνει πιο πιθανό είναι να έχεις ωορριξια αυτές τις ημέρες αν θες να επιδιώξεις μια εγκυμοσύνη καλύτερα οι επαφές σου να είναι στη μέση του κύκλου! 

Εύχομαι γρήγορα το επιθυμητό αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου..νομιζω ειναι λιγουλακι νωρις για συμπτωματα και σιγουρα για τεστ! Λιγες μερουλες ακομα υπομονη..Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι για να μην σε αγχωνει (δυσκολο, το ξερω!) 

Σου ευχομαι παρολα ταυτα να εχεις δικιο κ να εισαι εγκυουλα!! 

Σε ευχαριστώ πολυ... τι να πω.. ποσες φορές η ίδια αγωνια ... μακάρι να είμαι και σε 9 μήνες να έχουμε το νινί μας αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου όντος είναι πάρα πολύ Νόρις αλλά και πάλι θεωρώ πάρα πολύ δύσκολο να έχεις μηνει πιο πιθανό είναι να έχεις ωορριξια αυτές τις ημέρες αν θες να επιδιώξεις μια εγκυμοσύνη καλύτερα οι επαφές σου να είναι στη μέση του κύκλου! 

Εύχομαι γρήγορα το επιθυμητό αποτέλεσμα! 

Σε ευχαριστώ πολυ... με φίλες που το συζήτησα δεν πιστεύουν να είμαι επειδή ήταν νωρίς για ελεύθερες επαφές.. αν και πριν λίγους μήνες που μίλησα με την γυναικολόγο μου είπε ότι επειδή είμαι πολύ νέα είναι ευκολότερο να μείνω έγκυος. Μακάρι αυτή τη φορά να έγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η FunnyBunny είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ... με φίλες που το συζήτησα δεν πιστεύουν να είμαι επειδή ήταν νωρίς για ελεύθερες επαφές.. αν και πριν λίγους μήνες που μίλησα με την γυναικολόγο μου είπε ότι επειδή είμαι πολύ νέα είναι ευκολότερο να μείνω έγκυος. Μακάρι αυτή τη φορά να έγινε...

Φυσικά και είναι εύκολο να μηνεις έγκυος όμως δεν είναι μόνο η ηλικία! 

Πρέπει να κάνεις ωορριξια για να πιαστεί το μπεμπέ ωορριξια αποκλείετε να είχες εκείνη τη μέρα οπωτε λίγο δύσκολο! Καλύτερες επαφές είναι από 7η μέρα περιόδου και μετά μέχρι 20 ασπουμε για να είσαι μέσα είτε σε μικρό κύκλο είτε σε μεγάλο! 

Καλή επιτυχεία και πάλι κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Φυσικά και είναι εύκολο να μηνεις έγκυος όμως δεν είναι μόνο η ηλικία! 

Πρέπει να κάνεις ωορριξια για να πιαστεί το μπεμπέ ωορριξια αποκλείετε να είχες εκείνη τη μέρα οπωτε λίγο δύσκολο! Καλύτερες επαφές είναι από 7η μέρα περιόδου και μετά μέχρι 20 ασπουμε για να είσαι μέσα είτε σε μικρό κύκλο είτε σε μεγάλο! 

Καλή επιτυχεία και πάλι κορίτσι μου! 

Έχεις δίκαιο δυστυχώς έχουμε περιορισμένο χρόνο για προσπάθειες λόγω υποχρεώσεων... αν οχι αυτή τη φορά που κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μας επισκεφτεί ο πελαργός την επόμενη ελπίζουμε!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η FunnyBunny είπε:

Έχεις δίκαιο δυστυχώς έχουμε περιορισμένο χρόνο για προσπάθειες λόγω υποχρεώσεων... αν οχι αυτή τη φορά που κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μας επισκεφτεί ο πελαργός την επόμενη ελπίζουμε!!!❤️

Σου εύχομαι γρήγορα γεμάτη κοιλίτσα ναι κατανοώ δεν είναι πάντα εφικτό! Αλλά καλύτερα και μια να είναι ας είναι στη μέση του κύκλου θα μου πεις αυτά δε γίνονται με ραντεβού χααχα!! Αλλά όσο μπορείτε σε εκείνες τις μέρες! Εύχομαι σύντομα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...