Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου :-)

Μια ζωη ελεγα πως θα κανω 4κορίτσια. Με το που έμεινα έγκυος είπα θα κάνω αγόρι...μητρικό ενστικτο, χαχαχα. Ευτυχώς που είναι όλα καλά, αυτό είναι το πιο σημαντικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! 

Όλα καλά κι εμείς με την αυχενική, ξάπλα αραζε με το χερι πισω απο το κεφάλι! Ειδαμε κσι πάθαμε να γυρίσει!

Ιt's a boy!

 

@Ροζ αγαπη μου γλυκια να μην ανησυχεις, αυτα εχουν σκαμπανεβασματα. Εμενα στην 6η μου εξαφανιστηκε το 1 απο τα 2 συμπτωματα δηλαδη το πρησμενο στηθος. Μετα τελικα ξαναμεγαλωσε, μετα επεσε και τωρα παλι τουμπανο. Αυτα αλλαζουν καρδουλα μου, μην φοβασαι.

Συγχαρητήρια!!!αχ συγκινήθηκα κ ας μη σε ξέρω!ειναι κ οι ορμόνες τώρα!❤?.τέλεια νέα!οσο για εμένα κοιμηθηκα κανα δίωρο κ τωρα ππυ σηκώθηκα εχω ανακάτεμα!οπότε εχετε δικιο μαλλον πανε κ έρχονται τα συμπτώματα!σε ευχαριστώ κ εσένα κ ολα τα κορίτσια που απαντάτε στις ανησυχιες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Συγχαρητήρια! Μπράβο κορίτσι μου! ❤❤❤ Πόση ώρα πήρε η εξεταση; Σου είπαν φύλο μωρου;

Σε ευχαριστώ πολύ?? κάναμε 15 λεπτά αλλά επειδή δεν γυρνούσε μου είπε να πάω μια βόλτα και μετά ξανά μπήκα και μέτρησε το ρινικο οστο! δεν μας είπε τι είναι  δεν λένε εδώ στην Αγγλία τοσος νωρίς στο  λένε στην β'επεπεδου αλλιώς πας σε private γιατρό και το βλέπεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! 

Όλα καλά κι εμείς με την αυχενική, ξάπλα αραζε με το χερι πισω απο το κεφάλι! Ειδαμε κσι πάθαμε να γυρίσει!

Ιt's a boy!

 

@Ροζ

Συγχαρητήρια μπράβο με το καλό ο μπέμπης σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Συγχαρητήρια!!!αχ συγκινήθηκα κ ας μη σε ξέρω!ειναι κ οι ορμόνες τώρα!❤?.τέλεια νέα!οσο για εμένα κοιμηθηκα κανα δίωρο κ τωρα ππυ σηκώθηκα εχω ανακάτεμα!οπότε εχετε δικιο μαλλον πανε κ έρχονται τα συμπτώματα!σε ευχαριστώ κ εσένα κ ολα τα κορίτσια που απαντάτε στις ανησυχιες μου!

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ ❤

Χαίρομαι που καταλαβαίνεις πως αυτα αλλαζουν και δεν πρέπει να φοβάσαι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Όλα καλά και εμείς με την αυχενικη διαφάνεια. Για να γυρίσει είδαμε και πάθαμε και εμείς. Κοριτσάκι εμείς! Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια που έχουν σειρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Όλα καλά και εμείς με την αυχενικη διαφάνεια. Για να γυρίσει είδαμε και πάθαμε και εμείς. Κοριτσάκι εμείς! Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια που έχουν σειρά!

Καλημέραααα, με το καλο η μπουμπουκα σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Όλα καλά και εμείς με την αυχενικη διαφάνεια. Για να γυρίσει είδαμε και πάθαμε και εμείς. Κοριτσάκι εμείς! Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια που έχουν σειρά!

Μπράβο συγχαρητήρια με το καλό η μπουμπού σας❤️❤️ και εμείς είδαμε και πάθαμε να γυρίσει άσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kit1982 τελειααα!!Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου!!❤️

@Earp εμένα συνολικά αυχενική-papp-a-γιατρός μου βγήκαν 170€. Πολλά μου είπαν αλλά ήταν πολλές εξετασεις μαζί...Δεν ξέρω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

@Kit1982 τελειααα!!Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου!!❤️

@Earp εμένα συνολικά αυχενική-papp-a-γιατρός μου βγήκαν 170€. Πολλά μου είπαν αλλά ήταν πολλές εξετασεις μαζί...Δεν ξέρω ?

Βασικα η ερώτηση μου ήταν για την μέτρηση για το μωρό εμένα μου είπε ότι ήταν 1.5 mm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Βασικα η ερώτηση μου ήταν για την μέτρηση για το μωρό εμένα μου είπε ότι ήταν 1.5 mm

xaxaxax οκκκκ..??..Εμάς 2mm μας βγήκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

xaxaxax οκκκκ..??..Εμάς 2mm μας βγήκε..

Θεα? μια χαρά?Πόσο εβδομάδων ήσουν όταν τι έκανες! Εγώ ήμουν 12+4 με έβγαλε 12+3 και το μωρό ήταν 59.8 σε μέγεθος! Εσύ πόσο ήσουν όταν την έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Θεα? μια χαρά?Πόσο εβδομάδων ήσουν όταν τι έκανες! Εγώ ήμουν 12+4 με έβγαλε 12+3 και το μωρό ήταν 59.8 σε μέγεθος! Εσύ πόσο ήσουν όταν την έκανες? 

Ετσι, θα μου τα λετε αργα-αργα να τα καταλαβαινω??χαχαχα..Με εβγαλε 12+5 ενω ο γιατρος με ειχε βγαλει 12+4..Απο ΤΕΡ δηλαδη το βγάζουν 4-5 μερες μικροτερο..Ειναι 6,3 εκατοστα, καποιες στιγμες το εβγαζε και 6,5 αλλα ηταν  πολυ ζωηρο και δεν καθοταν σε μια μερια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ετσι, θα μου τα λετε αργα-αργα να τα καταλαβαινω??χαχαχα..Με εβγαλε 12+5 ενω ο γιατρος με ειχε βγαλει 12+4..Απο ΤΕΡ δηλαδη το βγάζουν 4-5 μερες μικροτερο..Ειναι 6,3 εκατοστα, καποιες στιγμες το εβγαζε και 6,5 αλλα ηταν  πολυ ζωηρο και δεν καθοταν σε μια μερια.

Χαχαχα  τι πλάκα που έχεις??? και εμάς ήταν πολυ ζωηρο δεν καθόταν σε μια μέρια κάποια στιγμή στην αρχή με έβγαλε 13 εβδομάδων και μετά αφού γύρισε με έβγαλε 12+3? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Earp είπε:

Κορίτσια καλημέρα απορία 

Εσάς ποσο σας βγήκε η αυχενικη διαφανεια (ρινικο οστο)? 

Εμένα βγήκε 1,90 mm στις 11w και 6 d. Πόσους παλμούς είχατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Εμένα βγήκε 1,90 mm στις 11w και 6 d. Πόσους παλμούς είχατε;

Δεν μου είπαν εμένα άσε που ήμουν τόσο ενθουσιασμενη που ξέχασα να ρωτησω Χαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Όλα καλά και εμείς με την αυχενικη διαφάνεια. Για να γυρίσει είδαμε και πάθαμε και εμείς. Κοριτσάκι εμείς! Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια που έχουν σειρά!

Άντε, υπέροχα!

Ααααχ, μπεμπούλα ??? με το καλό :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Earp είπε:

Κορίτσια καλημέρα απορία 

Εσάς ποσο σας βγήκε η αυχενικη διαφανεια (ρινικο οστο)? 

Γειά σου κορίτσι μου! 

Εμάς 1,8mm 13weeks ακριβως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Annouli είπε:

167 παλμούς ανά λεπτό...

Α τελεια. Σε ευχαριστώ. Εμείς 157. Μου είπαν ότι τώρα θα παίζει από 120 με 170. 

@Annie28 σε ευχαριστώ! Και εσυ με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Τι κάνετε?ξέρω οτι εσείς είστε πιο μπροστά απο εμένα κ ισως τα έχετε περασει αυτα που ρωτάω. Εκτός απο υπομονή μπορεί κάποια να μου πει λύσεις που τη βοήθησαν οταν είχε ανακάτεμα ολη μέρα κ αυτη την απαίσια γεύση στο στόμα?κατι που κανατε κ σας ανακουφιζε?τις περισσότερες μερες ειμαι χαλια ολη μέρα!οτι μπορείτε να προτείνετε καλοδεχουμενο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...