Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τη γνώμη σας παρακαλώ!


Ροζ

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η zouzouna79 είπε:

Διαφωνώ ότι τα συμπτώματα εμφανίζονται μετα την 6 εβδομάδα, καθώς καθε περιπτωση ειναι μοναδικη.Εγω για παραδειγμα ειχα πρωτογνωρα σημαδια στον οργανισμό μου πριν ακομα την καθυστερηση ,που σίγουρα δεν τα ειχε δημιουργησει το μυαλό μου οπως πχ απιστευτη διψα και λαχανιασμα σε απλες ασκήσεις που καθημερινά κανω με ιδιαιτερη ανεση.

Επειδή έχω μείνει τρεις φορές έγκυος εμένα τότε εμφανίζονταν! Η κόπωση ή η εύκολη κούραση  ναι μπορεί να εμφανιστεί νωρίς, όχι όμως οι αναγούλες και οι εμετοι με την καθυστέρηση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια μου σας Ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφέρον, δυστυχώς δεν αντεξα κ την εκανα σήμερα, αρνητική!Αλήθεια σας λεω το ειχα πιστέψει οτι θα ήμουν. Είπα σε μια φιλη μου τα συμπτώματα κ μου λεει λογικό να το εχεις πιστέψει γιατι ολα αυτα που της περιεγραψα ειναι σημάδια εγκυμοσύνης. Κ μ λεει μηπως στο εργαστήριο εγινε καποιος λαθος ή μηπως αργησε η σύλληψη? Ρε κοριτσια τι λέτε εσεις εχει συμβει ποτε εδω στο φόρουμ λαθος χοριακη?πήρα το γιατρό κ μου λεει θα δωσουμε περιθώριο μεχρι Δευτέρα κ μετα υπερυχο για κυστη, ορμονολογικες εξετάσεις κτλ τι να πω. Εχω εξαψεις θερμοκρασία σημερα 37,8 κ δε νιωθω άρρωστη. Τι να συμβαίνει?θα σκασω φφφφ

Λυπαμαι πολύ :(

τι να σου πω εγώ έκανα χοριακη μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο κ βγήκε θετικό, συνήθως λενε δεν κάνει λάθος η χοριακη... μίλησες με το γιατρό σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Λυπαμαι πολύ :(

τι να σου πω εγώ έκανα χοριακη μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο κ βγήκε θετικό, συνήθως λενε δεν κάνει λάθος η χοριακη... μίλησες με το γιατρό σου ;

Τελικα 4 μερες καθυστέρηση σημερα ηρθαν αλλα οχι τελείως!ο γιατρός μ είπε οτι αν δε μου ερχόταν να πηγαινα να με δει σε 5 ημέρες. Τελικα ήρθε αλλά λιγο θα δείξει. Ποναω αρκετά τα δέκατα παραμένουν 37,3. Τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Τελικα 4 μερες καθυστέρηση σημερα ηρθαν αλλα οχι τελείως!ο γιατρός μ είπε οτι αν δε μου ερχόταν να πηγαινα να με δει σε 5 ημέρες. Τελικα ήρθε αλλά λιγο θα δείξει. Ποναω αρκετά τα δέκατα παραμένουν 37,3. Τι να πω!

Τι να σου πω εγώ προσωπικά θα άκουγα το γιατρό μου ή θα πήγαινα να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...