Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψηφιακό τεστ ωορηξιας


Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Να μαι πάλι. Δε το βάζω κάτω.. ? ερώτηση!! Ψηφιακό τεστ ωορηξιας . Έχει πάρει κάποια; Τη βοήθησε;; 

Καλησπέρα! Εγώ μόνο ψηφιακά Επερνα είναι τα καλύτερα για μένα και πολύ ξεκάθαρα! Κανεις ένα το πρωί με τα πρωινά ουρά! Εγώ τα clear blue Επερνα είναι λίγο ακριβά αλλά πολυ ξεκάθαρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Καλησπέρα! Εγώ μόνο ψηφιακά Επερνα είναι τα καλύτερα για μένα και πολύ ξεκάθαρα! Κανεις ένα το πρωί με τα πρωινά ουρά! Εγώ τα clear blue Επερνα είναι λίγο ακριβά αλλά πολυ ξεκάθαρα! 

Βρήκα clear blue με 10 ανταλλακτικά. Αξίζει; Και ποτέ τα ξεκίνησες;; Εννοώ πχ 10η μέρα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Βρήκα clear blue με 10 ανταλλακτικά. Αξίζει; Και ποτέ τα ξεκίνησες;; Εννοώ πχ 10η μέρα ;

Και εγω αυτα πηρα!! Θα τα ξεκινησω αυριο που θα ειμαι 12 η μερα αλλα εγω κανω μεγαλο κυκλο...εσυ τι κυκλο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Και εγω αυτα πηρα!! Θα τα ξεκινησω αυριο που θα ειμαι 12 η μερα αλλα εγω κανω μεγαλο κυκλο...εσυ τι κυκλο εχεις?

 

Δε ξέρω τι κύκλο να πω πως έχω τώρα. ? μπερδεύτηκα . Πάντα 27 ήξερα αλλά το τελευταίο καιρό άλλαξαν τα πράγματα 

E76879CA-5EFD-4B36-9AFD-0F36BBC29B02.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Βρήκα clear blue με 10 ανταλλακτικά. Αξίζει; Και ποτέ τα ξεκίνησες;; Εννοώ πχ 10η μέρα ;

Ναι αυτά περνώ και εγώ και αξίζει πίστεψε με! Λοιπόν εγώ κάνω κύκλο 30 ημερών οπότε ξεκινάω από 10 μέρα και κάνω τεστ! 15 με 16 ημέρα έχω οωρρηξια! Αν έχεις μικρότερο ξεκινά από 8 με 9 μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αγαπώ! Με αυτά έμεινα έγκυος στη μικρή μου! Ναι είναι ακριβά. Αλλά το αποτέλεσμα είναι ξεκάθαρο.. Δε βγάζω τα μάτια μου για να δω αν έγινε πιο σκούρα η γραμμη όπως σε άλλα τεστ.. Άσε που ψυχολογικά κ μονο που βλέπεις ητη τη φατσουλα να χαμόγελα παίρνεις λίγο τα πάνω σου χαχα! 

Καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

 

Δε ξέρω τι κύκλο να πω πως έχω τώρα. ? μπερδεύτηκα . Πάντα 27 ήξερα αλλά το τελευταίο καιρό άλλαξαν τα πράγματα 

E76879CA-5EFD-4B36-9AFD-0F36BBC29B02.png

Καλημερα!! Επειδη βλεπω οτι κανεις μικρους κυκλους ξεκινα απο την 8 η 9 πιστευω...μεσα στις οδηγιες σου εχει και παραδειγμα!

Αν αποφασισεις να τα παρεις να τα παραγγειλεις απο το ιντερνετ εχουν μιση τιμη!!

Καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα!! Επειδη βλεπω οτι κανεις μικρους κυκλους ξεκινα απο την 8 η 9 πιστευω...μεσα στις οδηγιες σου εχει και παραδειγμα!

Αν αποφασισεις να τα παρεις να τα παραγγειλεις απο το ιντερνετ εχουν μιση τιμη!!

Καλη επιτυχια

Έχεις κάποιο site να μου προτείνεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τα αγαπώ! Με αυτά έμεινα έγκυος στη μικρή μου! Ναι είναι ακριβά. Αλλά το αποτέλεσμα είναι ξεκάθαρο.. Δε βγάζω τα μάτια μου για να δω αν έγινε πιο σκούρα η γραμμη όπως σε άλλα τεστ.. Άσε που ψυχολογικά κ μονο που βλέπεις ητη τη φατσουλα να χαμόγελα παίρνεις λίγο τα πάνω σου χαχα! 

Καλή επιτυχία!!!!

Άντε να δούμε!! Γιατί τότε με τα πεχαμετρα που χα ξαναπάρει εγώ ότι ήθελα έβλεπα. Μη σου πω για τα τεστ εγκυμοσυνησ Τι έβλεπα.. παντού γραμμουλες ? Αυτά είναι πιο ξεκάθαρα και πιο αισιόδοξα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Έχεις κάποιο site να μου προτείνεις;; 

Μπες και πατα ψηφιακα τεστ ωορηξιας clearblue και δες απο το skroutz!!  εχει πολλα φαρμακεια δες ποιο σε βολεύει αν και δν εχει σημασία γτ και εγω πηρα και οταν ηρθαν ειδα οτι μου τα ειχαν στείλει από τον Βόλο!!!! αχαχαχαχαχ!!!!

πάντως ειναι πολύ ξεκάθαρα και εύκολα!!! μακάρι να μας χαμογελάσουν!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Άντε να δούμε!! Γιατί τότε με τα πεχαμετρα που χα ξαναπάρει εγώ ότι ήθελα έβλεπα. Μη σου πω για τα τεστ εγκυμοσυνησ Τι έβλεπα.. παντού γραμμουλες ? Αυτά είναι πιο ξεκάθαρα και πιο αισιόδοξα ? 

τί κάνεις κοριτσάκι μου? ο άντρας σου πώς είναι?

κ εγώ πήρα ψηφιακά αλλά δε τα χρησιμοποιήσα. προσπαθώ να επανέλθω ακόμα με τη περίοδο μετά την επέμβαση μ κάνει κόλπα...πφφφφ θέλω τόσο πολύ να σταθεροποιηθώ αλλά δεύτερος κύκλος κ ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις κάνει χειρουργειο και light είναι αυτά που σου κάνει τώρα..  Εγώ με το ίδιο χειρουργειο ακόμα ταλαιπωρούμε με τη σκ@@@ περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

τί κάνεις κοριτσάκι μου? ο άντρας σου πώς είναι?

κ εγώ πήρα ψηφιακά αλλά δε τα χρησιμοποιήσα. προσπαθώ να επανέλθω ακόμα με τη περίοδο μετά την επέμβαση μ κάνει κόλπα...πφφφφ θέλω τόσο πολύ να σταθεροποιηθώ αλλά δεύτερος κύκλος κ ακόμα...

Σταθερός κορίτσι μου.. δόξα το θεο..αύριο έχουμε πάλι 401.. αυτή η μυρωδιά του νοσοκομείου πλέον μου φέρνει ταχυκαρδία το πιστευεις; Νομίζω πως τα ξανά ζω όλα όταν μπαίνω εκεί μέσα.. 

σιδερενια κορίτσι μου.. δώσε λίγο χρόνο ακόμα στο σώμα σου και όλα θα πάνε καλά.. ❤️ Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

τί κάνεις κοριτσάκι μου? ο άντρας σου πώς είναι?

κ εγώ πήρα ψηφιακά αλλά δε τα χρησιμοποιήσα. προσπαθώ να επανέλθω ακόμα με τη περίοδο μετά την επέμβαση μ κάνει κόλπα...πφφφφ θέλω τόσο πολύ να σταθεροποιηθώ αλλά δεύτερος κύκλος κ ακόμα...

Ακόμα κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ακόμα κορίτσι;

μου κάνει κάνει κάτι περίεργα. κ τον προηγούμενο μήνα κ αυτόν βλέπω αίμα την 23η μέρα του κύκλου.. τον προηγούμενο μήνα καθάριζα μια μερά μετά ξανα έβλεπα μέχρι που αδιαθέτησα κανονικα στην 28η μερα...  αυτό το μήνα από την 23η μερα βλέπω αίμα κ δείγμα γενικότερα στο σκούπισμα.. δεν εχω ροή όμως... κ τώρα περιμένω να αδιαθετήσω κανονικά πάλι.. τί να πω μάλλον καθαρίζει ο οργανισμός μου κ προσπαθεί να επανέλθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

μου κάνει κάνει κάτι περίεργα. κ τον προηγούμενο μήνα κ αυτόν βλέπω αίμα την 23η μέρα του κύκλου.. τον προηγούμενο μήνα καθάριζα μια μερά μετά ξανα έβλεπα μέχρι που αδιαθέτησα κανονικα στην 28η μερα...  αυτό το μήνα από την 23η μερα βλέπω αίμα κ δείγμα γενικότερα στο σκούπισμα.. δεν εχω ροή όμως... κ τώρα περιμένω να αδιαθετήσω κανονικά πάλι.. τί να πω μάλλον καθαρίζει ο οργανισμός μου κ προσπαθεί να επανέλθει...

ο γιατρος τι σου είπε;;Ειναι φυσιολογικο;;Κανε λιγακι ακομα υπομονη! Σου ευχομαι συντομα να επανέλθεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

ο γιατρος τι σου είπε;;Ειναι φυσιολογικο;;Κανε λιγακι ακομα υπομονη! Σου ευχομαι συντομα να επανέλθεις!!!!

ο γιατρός τον προηγούμενο μήνα που τον ρώτησα μ πε ότι το θεωρεί φυσιολογικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ο γιατρός τον προηγούμενο μήνα που τον ρώτησα μ πε ότι το θεωρεί φυσιολογικό.. 

Τοτε υπομονη κοριτσι μου!Ταλαιπωρηθηκες μαλλον.Ολα καλα να πανε απο εδω και περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Να μαι πάλι. Δε το βάζω κάτω.. ? ερώτηση!! Ψηφιακό τεστ ωορηξιας . Έχει πάρει κάποια; Τη βοήθησε;; 

Καλησπέρα! Κι εγώ ψηφιακό της clearblue είχα πάρει. Με κύκλο 28 ημερών τα ξεκίνησα την 10η μέρα και την 11η έδειξε θετικό. Εγώ τα έκανα απόγευμα. Έτσι έμεινα έγκυος. Να τα πάρεις από το ίντερνετ, γιατί έχουν μισή τιμή. Αν θες κάτι με ρωτάς. Καλή επιτυχία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Κι εγώ ψηφιακό της clearblue είχα πάρει. Με κύκλο 28 ημερών τα ξεκίνησα την 10η μέρα και την 11η έδειξε θετικό. Εγώ τα έκανα απόγευμα. Έτσι έμεινα έγκυος. Να τα πάρεις από το ίντερνετ, γιατί έχουν μισή τιμή. Αν θες κάτι με ρωτάς. Καλή επιτυχία ;)

@Nikoleta...  αν μου επιτρέπεις πόσο καιρό τα χρησιμοποίησες? ένα κύκλο , δύο ή παραπάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

@Nikoleta...  αν μου επιτρέπεις πόσο καιρό τα χρησιμοποίησες? ένα κύκλο , δύο ή παραπάνω?

Μόνο 1 κύκλο. Οπότε χάλασα μόνο 2 τεστ. Τα άλλα 8 τα χάρισα σε κοντινό μου πρόσωπο. Ήρθα σε επαφή την μέρα που βγήκε θετικό το τεστ και την επόμενη. Ότι θες να με ρωτήσεις, δεν έχω πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Μόνο 1 κύκλο. Οπότε χάλασα μόνο 2 τεστ. Τα άλλα 8 τα χάρισα σε κοντινό μου πρόσωπο. Ήρθα σε επαφή την μέρα που βγήκε θετικό το τεστ και την επόμενη. Ότι θες να με ρωτήσεις, δεν έχω πρόβλημα.

ευχαριστώ... εγω τωρα τα ξεκίνησα για πρωτη φορα...ελπιζω να πιασουν...απλα τα κανω πρωι  πειραζει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

ευχαριστώ... εγω τωρα τα ξεκίνησα για πρωτη φορα...ελπιζω να πιασουν...απλα τα κανω πρωι  πειραζει?

 

Δε νομίζω να πειράζει. Στις οδηγίες γράφει κάτι γι' αυτό; Απλά θυμάμαι ότι δεν έπινα πολλά νερά και περίμενα περίπου 3 ώρες για να ουρήσω για να είναι υψηλή η συγκέντρωση της ορμόνης. Σου εύχομαι καλή επιτυχία και αν έχεις κάποια άλλη απορία και μπορώ να βοηθήσω μου λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέει να τα κάνουμε πρωί...εγώ βέβαια τα κάνω πρωί γιατί η δουλειά μου έχει άστατα ωράρια και μόνο το πρωί μπορώ την ίδια ώρα...και σκέφτηκα και όλο αυτό με το να μην πίνεις πολλά υγρά!! σε ευχαριστώ μακάρι να γίνει!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...