Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση ...


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου !!!!! Τελευταία περίοδο είχα 16-4-19 ... Έπρεπε ν αδιαθετησω στ 13-5 αλλά δεν .... Επειδή είχα συμπτώματα ( πόνος στ στήθος πρήξιμο ζαλάδες ) κ απ' την επιθυμία μου να γινω μαμά πήρα το self clear κ το έκανα με τα πρωινά ούρα στ 13-5 κ έδειξε αρνητικο ... Τώρα τ ν κάνω ? Να περιμένω ή να πάω γ χοριακη ? Φοβαμαι μηπως απογοητευτω πάλι ... Τν προηγούμενο μήνα έκανα απονεύρωση κ πήρα niflamol λέτε να επηρεάζει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσι μου ,καταρχήν σου ευχομαι να εισαι εγκυος αφου το θελεις τοσο πολύ .. το niflamol  συνηθως δεν επηρεάζει την περιοδο και την καθυστερηση της,σου μιλαω γιατι εχω σπουδασει φαρμακευτική ..και εγκυος να εισαι δεν θα σου δημιουργουσε καποιο πρόβλημα στην αρχη της εγκυμοσύνης..εγω θα σε συμβουλευα να περιμενεις δυο τρεις μερες ακομα ... μπορει να ναι πολύ αρχη και το τεστ να μην ανιχνευσε την ορμονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου ,καταρχήν σου ευχομαι να εισαι εγκυος αφου το θελεις τοσο πολύ .. το niflamol  συνηθως δεν επηρεάζει την περιοδο και την καθυστερηση της,σου μιλαω γιατι εχω σπουδασει φαρμακευτική ..και εγκυος να εισαι δεν θα σου δημιουργουσε καποιο πρόβλημα στην αρχη της εγκυμοσύνης..εγω θα σε συμβουλευα να περιμενεις δυο τρεις μερες ακομα ... μπορει να ναι πολύ αρχη και το τεστ να μην ανιχνευσε την ορμονη..

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου .... Θ περίμενουν λίγο ακόμα απλά από την χαρα μου ανυπομονωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Marakimpo Καλημέρα!! :) 

Δεν ξέρω γιατί αλλά διαβάζοντας το Post σου ένιωσα μια καλή αύρα. 

Σου εύχομαι ενα τεστ θετικότατο!!!!!!!!!!!!!

Να σε ρωτήσω, αφού έκανες πριν δύο μέρες, γιατί δεν κάνεις και σήμερα? ή κάνε ένα το απόγευμα αλλά χωρίς να έχεις πάει τουαλέτα για 3 ώρες (..νομίζω τόσο θέλει για την συγκέντρωση της ορμόνης)

Ενημέρωσέ μας για τα αποτελέσματα... ανυπομονώ :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JohannaMak είπε:

@Marakimpo Καλημέρα!! :) 

Δεν ξέρω γιατί αλλά διαβάζοντας το Post σου ένιωσα μια καλή αύρα. 

Σου εύχομαι ενα τεστ θετικότατο!!!!!!!!!!!!!

Να σε ρωτήσω, αφού έκανες πριν δύο μέρες, γιατί δεν κάνεις και σήμερα? ή κάνε ένα το απόγευμα αλλά χωρίς να έχεις πάει τουαλέτα για 3 ώρες (..νομίζω τόσο θέλει για την συγκέντρωση της ορμόνης)

Ενημέρωσέ μας για τα αποτελέσματα... ανυπομονώ :D 

 Σε ευχαριστώ πολύ !!!!!!! Μακάρι να είμαι!!!!!!!! Θ πάω αύριο πρωί πρωί για χοριακη !!!! Εννοείται θ ενημέρωσω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Άρα είσαι στη 2η μέρα καθυστέρησης! Βρε πήγαινε Κάνε μια χοριακη.... Εμένα κάτι μ λέει ότι είσαι εγκυος...

Μακάρι ν είμαι έγκυος .... Τ περίμενω πως κ πώς !!!!!! Αύριο πρωί πρωί θ πάω στ μικροβιολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Μακάρι ν είμαι έγκυος .... Τ περίμενω πως κ πώς !!!!!! Αύριο πρωί πρωί θ πάω στ μικροβιολο 

Να πας κ να μας πεις νέα σου! Όπως είπε κ μια κοπέλα από πάνω βγάζεις θετική αυτά!!!!!! Είμαι 90% σίγουρη πως είσαι!!!! Με το καλοοο κ μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Να πας κ να μας πεις νέα σου! Όπως είπε κ μια κοπέλα από πάνω βγάζεις θετική αυτά!!!!!! Είμαι 90% σίγουρη πως είσαι!!!! Με το καλοοο κ μην αγχώνεσαι!!!!

Ευχαριστώ πολύ ... Πραγματικά με κάνεις κ χαιρόμαι !!!!!!!!!! Μακάρι ν είμαι ..... Ανυπομονώ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Ευχαριστώ πολύ ... Πραγματικά με κάνεις κ χαιρόμαι !!!!!!!!!! Μακάρι ν είμαι ..... Ανυπομονώ !!!!!

Μην με ευχαριστείς βρε!!!!! Πήγαινε κ πες μας νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κορίτσια έκανα β χοριακη σήμερα κ είναι αρνητικό.. οπότε δεν είμαι έγκυος . Λογικά όπου να ναι θ έρθει κ η περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Δυστυχώς κορίτσια έκανα β χοριακη σήμερα κ είναι αρνητικό.. οπότε δεν είμαι έγκυος . Λογικά όπου να ναι θ έρθει κ η περίοδος 

Μην στεναχωριέσαι μάτια μου.... Τον άλλο μήνα θα είσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JohannaMak είπε:

κριμα.... ?

Πόσο δηλαδή σου βγήκε η χοριακή;

1 μονάδα ... Αλλά δεν έχω μπροστά μου το χαρτί το είπε ο μικροβιολογος στ άντρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Μην στεναχωριέσαι μάτια μου.... Τον άλλο μήνα θα είσαι....

Αχ τον αλλον μήνα ... Απλά πάντα μα πάντα είχα σταθερό κύκλο 22 ημερών πάντα ! Κ τώρα με αγχωνει η καθυστέρηση μήπως είναι κάτι σοβαρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JohannaMak είπε:

@Marakimpo κοίτα αν δεν έχεις αδιαθετήσει ακόμη υπάρχει ελπίδα... 

Θέλω πολύ να τ πιστέψω ... Αλλά με 1 μονάδα χοριακη πολύ δύσκολα ν είμαι ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...