Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Εγώ δν το ξεχνάω γιατί έχει φουσκώσει η κοιλίτσα μ! Μ φαίνεται απίστευτο κ εμένα! Ναι μ είπε 7 Ιανουαρίου! Εσένα???

Εγω εχω μονο ενα πρηξιμο σαν αυτον που εχω οταν περιμενω περιοδο!εμενα το ιντερνετ μου βγαζει 9 ιανουαριου.τελευταια περιοδος σου ηταν 2/4?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 412
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 14/5/2019 at 11:32 ΠΜ, ο/η Linaki.24 είπε:

Χχαχχαχαχχαχαχαχ σε νιώθω! Γιατί όμως θα πας πάλι αυτή την εβδομάδα???

Προχθές πήγα χωρίς ραντεβού λόγω των υγρών που είδα. Το προγραμματισμένο μας ραντεβού ήταν για αυτή την Παρασκευή. Οπότε μου είπε να πάω κανονικά στο ραντεβού μας όπως το είχαμε προγραμματίσει. Έκανα και καλλιέργεια κολπικού υγρού για να δούμε μήπως έχω κάποια φλεγμονή η μύκητα. Και θα πάρω τα αποτελέσματα την Παρασκευή. Καθώς επίσης, δεν ξέρω αν είμαι υπερβολική αλλά κάναμε και την εξέταση για την ινοκυστική νόσο που και αυτά τα αποτελέσματα θα τα πάρουμε την Παρασκευή... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Εγω εχω μονο ενα πρηξιμο σαν αυτον που εχω οταν περιμενω περιοδο!εμενα το ιντερνετ μου βγαζει 9 ιανουαριου.τελευταια περιοδος σου ηταν 2/4?

Ναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mayland είπε:

Προχθές πήγα χωρίς ραντεβού λόγω των υγρών που είδα. Το προγραμματισμένο μας ραντεβού ήταν για αυτή την Παρασκευή. Οπότε μου είπε να πάω κανονικά στο ραντεβού μας όπως το είχαμε προγραμματίσει. Έκανα και καλλιέργεια κολπικού υγρού για να δούμε μήπως έχω κάποια φλεγμονή η μύκητα. Και θα πάρω τα αποτελέσματα την Παρασκευή. Καθώς επίσης, δεν ξέρω αν είμαι υπερβολική αλλά κάναμε και την εξέταση για την ινοκυστική νόσο που και αυτά τα αποτελέσματα θα τα πάρουμε την Παρασκευή... 
 

Όχι βρε δν είσαι υπερβολική κ εγώ την έκανα αυτή την εξέταση! Κατάλαβα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας! Εγώ έκανα σήμερα στην δεύτερη χοριακή και περιμένω αποτέλεσματα... Πρώτη φορά μένω έγκυος και το ήθελα πααααρα πολύ... Αγχώνομαι όμως και δεν το χαίρομαι όσο νόμιζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Δνν το εχω συνηδητοποιησει ακομα!νομιζω οτι σε καποια αλλη συμβαινει!αφου πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος!δν ξερω αν συμβαινει και σε σας αυτο!!σου εδωσε ημερομηνιες τοκετου?

Μου συμβαίνει ακριβώς το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η smallthoughts είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας! Εγώ έκανα σήμερα στην δεύτερη χοριακή και περιμένω αποτέλεσματα... Πρώτη φορά μένω έγκυος και το ήθελα πααααρα πολύ... Αγχώνομαι όμως και δεν το χαίρομαι όσο νόμιζα.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρεουλα μας! Σου εύχομαι μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Με το καλο το μπεμπακι σου! Όλες αγχωνομαστε είναι φυσιολογικό θα δεις πως όσο περνάει ο καιρός κ το συνηδειτοποιησεις θα σ φυγει το πολυ αγχος! Ποσο ηταν η 1η σου χοριακη???? Και τη 2η ποτε την περιμένεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια.. @smallthoughts Καλώς ήρθες στην παρέα μας.. Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.. Πάντως για να ξέρεις, όλες αγχωνόμαστε.. Αυτό δεν θα τελειώσει ποτέ..  Να κοιτάξεις να χαλαρώσεις, όσο γίνεται ? και να το απολαύσεις όσο μπορείς.. @Linaki.24πηγα στο γιατρό χθες.. είναι όλα μια χαρά.. έχουμε 15 εκ ύψος.. Το είδαμε να κλωτσαει και να τρίβει τα ματάκια του, αλλά δεν το έχω ακούσει ακόμα καθολου.. Είναι λέει πολύ νωρίς γιατί είναι μικρουλι.. ? Μου είπε μόνο να κόψω το αλάτι και να προσέχω την διατροφή μου γιατί από το Papp-A φάνηκε η προδιάθεση προεκλαμψίας.. μου έδωσε και ένα salospir των 80 ημερησίως.. αλλά γενικά όλα καλά.. Εύχομαι και για σας τα καλύτερα.. 

Να σας κάνω μια ερώτηση; Γιατί κάνετε 2 χοριακες; Εγώ είχα κάνει μόνο μια..

@smallthoughts

@dimitra_6εγω να σου πω την αλήθεια πηγαίνω σε εξωτερικό γιατρό αλλά τώρα θα πάω να ανοίξω και την καρτέλα μου στο νοσοκομείο.. απλά έχω περισσότερη εμπιστοσύνη, δεν ξέρω γιατί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Προχθές πήγα χωρίς ραντεβού λόγω των υγρών που είδα. Το προγραμματισμένο μας ραντεβού ήταν για αυτή την Παρασκευή. Οπότε μου είπε να πάω κανονικά στο ραντεβού μας όπως το είχαμε προγραμματίσει. Έκανα και καλλιέργεια κολπικού υγρού για να δούμε μήπως έχω κάποια φλεγμονή η μύκητα. Και θα πάρω τα αποτελέσματα την Παρασκευή. Καθώς επίσης, δεν ξέρω αν είμαι υπερβολική αλλά κάναμε και την εξέταση για την ινοκυστική νόσο που και αυτά τα αποτελέσματα θα τα πάρουμε την Παρασκευή... 
 

Την εξέταση αυτή την είχα κάνει κι εγώ.. βέβαια στον προγεννητικό έλεγχο και δεν χρειάστηκε να την επαναλάβω μετά, αλλά μην ανησυχείς, απ' ότι ξέρω την κάνουν σχεδόν όλοι.. όσο για τα υγρά, έχω κι εγώ πάρα πολλά.. σαν νερό βέβαια! Μου είπε όμως ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!εγω εκανα 3 χοριακες...ισως ειναι αναλογα τον γιατρο.και εγω εχω πολλα υγρα και συσπασεις στην μητρα!εχω τοσο αγχος για σημερα που θα παω πρωτη φορα στον γιατρο!αγχος και φοβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η dimitra_6 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου!! Σκέφτομαι μήπως πάω κ σε εξωτερικό γιατρό, γιατί αυτός που πήγα ήταν στο νοσοκομείο.. 

Η γνωμη μου είναι οτι ειδικά τον πρώτο καιρό ( πρωτους 3-4 μηνες ) και ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη που δεν ξερουμε καλα-καλα τι μας συμβαινει,καλο ειναι να πηγαίνεις σε εξωτερικο γιατρό. Ο τρόπος που σε μεταχειριζονται ειναι διαφορετικος. Προχθές, λογω των υγρων που ειδα ημουν παρα πολυ φοβισμένη. Σχεδόν ετοιμη να βάλω τα κλάματα. Προσπάθησα να ειμαι ψύχραιμη... Μεχρι να ετοιμαστώ για τον κολπικο υπέρηχο με ανελαβε η μαία. Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο με καθησύχασε. Μου ελυσε οτι αποριες είχα, μου εδιωξε σχεδόν ολες τις ανασφαλειες και ανησυχιες που είχα απλα με μερικες κουβεντες. Εγω επειδη δεν εχω τα συνηθισμένα συμπτώματα ειμαι και στο σταδιο της εγκυμοσυνης που το εμβρυο δεν μου δινει ενα σημαδι κάτι...ξέρεις εδω είμαι, Ολη την ωρα αναρωτιεμαι αραγε κυλαει οπως πρεπει να κυλήσει? Και αν κατι δυσκολέψει πως θα το καταλάβω? Απο την Δευτέρα μεχρι και σήμερα ολα αυτα δεν τα σκεφτομαι οσο Πριν. Ειλικρινά, ειναι πολυ σημαντική και νομιζω διαφορετικη η στήριξη και η αντιμετωπιση ενος εξωτερικου γιατρου και μιας μαιας απο εκεινη των γιατρων του νοσοκομείου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Καλημερα!εγω εκανα 3 χοριακες...ισως ειναι αναλογα τον γιατρο.και εγω εχω πολλα υγρα και συσπασεις στην μητρα!εχω τοσο αγχος για σημερα που θα παω πρωτη φορα στον γιατρο!αγχος και φοβο!

Σε καταλαβαινω απόλυτα...και εγω εχω αγωνια και ειμαι ανυπόμονη να παω αύριο. Ειναι λογικο να εχεις αγχος απλα προσπαθησε να το διαχειριστείς οσο καλυτερα μπορείς!!!! Μάζεψε οτι απορια εχεις να ρωτήσεις τον γιατρο σου! Μην τον λυπηθεις!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Σε καταλαβαινω απόλυτα...και εγω εχω αγωνια και ειμαι ανυπόμονη να παω αύριο. Ειναι λογικο να εχεις αγχος απλα προσπαθησε να το διαχειριστείς οσο καλυτερα μπορείς!!!! Μάζεψε οτι απορια εχεις να ρωτήσεις τον γιατρο σου! Μην τον λυπηθεις!!!! ?

Θα συμφωνήσει απόλυτα.. το σημαντικότερο είναι η επικοινωνία με το γιατρό.. μην αφήσεις τίποτα που να μην διευκρινίσεις.. θα δεις ότι μετά θα είσαι πολύ πιο χαλαρή.. για πόσο δεν ξέρω βέβαια.. ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Η γνωμη μου είναι οτι ειδικά τον πρώτο καιρό ( πρωτους 3-4 μηνες ) και ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη που δεν ξερουμε καλα-καλα τι μας συμβαινει,καλο ειναι να πηγαίνεις σε εξωτερικο γιατρό. Ο τρόπος που σε μεταχειριζονται ειναι διαφορετικος. Προχθές, λογω των υγρων που ειδα ημουν παρα πολυ φοβισμένη. Σχεδόν ετοιμη να βάλω τα κλάματα. Προσπάθησα να ειμαι ψύχραιμη... Μεχρι να ετοιμαστώ για τον κολπικο υπέρηχο με ανελαβε η μαία. Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο με καθησύχασε. Μου ελυσε οτι αποριες είχα, μου εδιωξε σχεδόν ολες τις ανασφαλειες και ανησυχιες που είχα απλα με μερικες κουβεντες. Εγω επειδη δεν εχω τα συνηθισμένα συμπτώματα ειμαι και στο σταδιο της εγκυμοσυνης που το εμβρυο δεν μου δινει ενα σημαδι κάτι...ξέρεις εδω είμαι, Ολη την ωρα αναρωτιεμαι αραγε κυλαει οπως πρεπει να κυλήσει? Και αν κατι δυσκολέψει πως θα το καταλάβω? Απο την Δευτέρα μεχρι και σήμερα ολα αυτα δεν τα σκεφτομαι οσο Πριν. Ειλικρινά, ειναι πολυ σημαντική και νομιζω διαφορετικη η στήριξη και η αντιμετωπιση ενος εξωτερικου γιατρου και μιας μαιας απο εκεινη των γιατρων του νοσοκομείου. 

Κι εγω που διανύω την 14η εβδομάδα έχω ακριβώς τις ίδιες ανησυχίες.. Συνεχώς ρωτάω τον άντρα μου, βρε είναι εκεί μέσα όπως πρέπει να είναι η συμβαίνει κάτι; Μέχρι να αρχίσουμε να τα ακούμε θα υπάρχει αυτή η τεράστια ανασφάλεια...

Έχεις απόλυτο δίκιο για όσα είπες για τον εξωτερικό γιατρό.. Βέβαια κάποιες φορές εξαρτάται και το ποιος είναι ο γιατρός του νοσοκομείου.. Κάποιος που γνωρίζεις, κάποιος με πολύ καλή φήμη που να έχει αναλάβει και άλλες γνωστές σου;; Αλλά κατά κύριο λόγο νομίζω ότι οι περισσότερες προτιμούν τους εξωτερικούς ακριβώς για αυτή την παραπάνω προσοχή που δίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Καλημερα!εγω εκανα 3 χοριακες...ισως ειναι αναλογα τον γιατρο.και εγω εχω πολλα υγρα και συσπασεις στην μητρα!εχω τοσο αγχος για σημερα που θα παω πρωτη φορα στον γιατρο!αγχος και φοβο!

Κοριτσάκι μ πήγες γιατρουλη???? Τι έγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αda είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια.. @smallthoughts Καλώς ήρθες στην παρέα μας.. Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.. Πάντως για να ξέρεις, όλες αγχωνόμαστε.. Αυτό δεν θα τελειώσει ποτέ..  Να κοιτάξεις να χαλαρώσεις, όσο γίνεται ? και να το απολαύσεις όσο μπορείς.. @Linaki.24πηγα στο γιατρό χθες.. είναι όλα μια χαρά.. έχουμε 15 εκ ύψος.. Το είδαμε να κλωτσαει και να τρίβει τα ματάκια του, αλλά δεν το έχω ακούσει ακόμα καθολου.. Είναι λέει πολύ νωρίς γιατί είναι μικρουλι.. ? Μου είπε μόνο να κόψω το αλάτι και να προσέχω την διατροφή μου γιατί από το Papp-A φάνηκε η προδιάθεση προεκλαμψίας.. μου έδωσε και ένα salospir των 80 ημερησίως.. αλλά γενικά όλα καλά.. Εύχομαι και για σας τα καλύτερα.. 

Να σας κάνω μια ερώτηση; Γιατί κάνετε 2 χοριακες; Εγώ είχα κάνει μόνο μια..

@smallthoughts

@dimitra_6εγω να σου πω την αλήθεια πηγαίνω σε εξωτερικό γιατρό αλλά τώρα θα πάω να ανοίξω και την καρτέλα μου στο νοσοκομείο.. απλά έχω περισσότερη εμπιστοσύνη, δεν ξέρω γιατί..

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Πολυ χάρηκα!!!! Πώς νιώθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αda είπε:

Θα συμφωνήσει απόλυτα.. το σημαντικότερο είναι η επικοινωνία με το γιατρό.. μην αφήσεις τίποτα που να μην διευκρινίσεις.. θα δεις ότι μετά θα είσαι πολύ πιο χαλαρή.. για πόσο δεν ξέρω βέβαια.. ?? 

πες μας και εσύ που είσαι λίγο πιο "μεγάλη" στις εβδομάδες τι πρέπει να γνωρίζουμε να προσέχουμε? τι να διευκρινήσουμε με τον γιατρό μας... όποτε πάω κάνω κάνω ερωτήσεις και αφού φύγω λέω...Ωχ! Δεν ρώτησα και αυτό... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Κοριτσάκι μ πήγες γιατρουλη???? Τι έγινε???

Σημερα θα παω!εχω ανησυχησει γτ εημερα ταραχηκα πολυ στην δουλεια(ειμαι παιδαγωγος επομενως καταλαβαινεις και ειχα 2 φορες πονους περιοδου και πολλα υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα λοιπόν και από εμένα, μέρες τώρα παρακολουθω αυτά που λέτε αλλα σαν να μην πιστευα οτι μπορω να συμμετέχω και εγω σε αυτη την συζήτηση.. εύχομαι σε ολες μας τα καλύτερα μεσα απο την καρδιά μου!!! μόλις χθες πήγα στο γιατρό και είδαμε τον σάκο και το σπορακι να αναβοσβήνει.. ? θα ξαναπάμε σε 2 εβδομάδες να ακούσουμε καρδούλα ??? εγώ τελευταία περίοδο είχα 2/4 το ημερολόγιο λέει 6w2d εγώ λέω με αργη συληψη 5w4d και ο υπέρηχος είπε 5w0d. μπορώ να πω ότι συνδυαστικά οι πονοι μέσης και τα τσιμπηματακια χαμηλα με την αναμονή 2 εβδομάδων για να ακούσουμε καρδούλα και την λάθος ηλικια του υπέρηχου με έχουν αγχωσει! ελπίζω να μην σας ζαλισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίο θέμα κορίτσια,με το καλό τα μωράκια μας!εγώ σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη όλα καλά!Ακόμα είναι πολύ αρχή κ δεν το έχω πει σε κόσμο,ελπίζω κ προσεύχομαι το πρώτο μου μωράκι να έρθει στην αγκαλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Πολυ χάρηκα!!!! Πώς νιώθεις???

Είναι απίστευτο συναίσθημα βρε κορίτσια.. δεν μπορείς να το εξηγήσεις με λόγια.. εκείνη τη στιγμή που βλέπεις το μωρό και ακούς ότι όλα είναι καλά αισθάνεσαι σαν.........να πετάς, τόσο ανάλαφρη!! Αγχώθηκα πολύ με το θέμα της προεκλαμψίας.. πήρα τα αποτελέσματα την προηγούμενη Τετάρτη και μέχρι να πάω χθες στον γιατρό μου είχα σκεφτεί τα πάντα.. αλλά ευτυχώς όλα καλά.. Μιλήσαμε και μας εξήγησε με κάθε λεπτομέρεια οπότε χαλάρωσα αρκετά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Τι ωραίο θέμα κορίτσια,με το καλό τα μωράκια μας!εγώ σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη όλα καλά!Ακόμα είναι πολύ αρχή κ δεν το έχω πει σε κόσμο,ελπίζω κ προσεύχομαι το πρώτο μου μωράκι να έρθει στην αγκαλιά μου!

Με το καλό κορίτσι μου.. εύχομαι να πάνε όλα καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Σημερα θα παω!εχω ανησυχησει γτ εημερα ταραχηκα πολυ στην δουλεια(ειμαι παιδαγωγος επομενως καταλαβαινεις και ειχα 2 φορες πονους περιοδου και πολλα υγρα

Αχ σε νιώθω.. κι εγώ εκπαιδευτικός είμαι.. στην αρχή δεν μπορούσα να ελέγξω καθόλου τα νεύρα μου αλλά μετά αποφάσισα ότι το παιδάκι μου είναι πάνω απ' όλα.. είχα κι εγώ ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με σένα.. αφού θυμωνα και φώναζα είχα πολλά υγρά και πόνους.. τώρα βέβαια με 2 utrogestan ημερησίως και μια κρέμα κολπικά το βράδυ δεν νιώθω πλέον και πολλά πράγματα.. αλλά και πάλι το έχω πάρει πιο χαλαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Τι ωραίο θέμα κορίτσια,με το καλό τα μωράκια μας!εγώ σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη όλα καλά!Ακόμα είναι πολύ αρχή κ δεν το έχω πει σε κόσμο,ελπίζω κ προσεύχομαι το πρώτο μου μωράκι να έρθει στην αγκαλιά μου!

Με το καλο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...