Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόωρα σημάδια εγκυμοσύνης;


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα, 

Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα τα φώτα σας!! Καταρχάς καλό μήνα να έχουμε ❤ 

Με τον σύζυγο μου κάνουμε προσπάθειες για παιδάκι εδώ και 6 μήνες. Έχω κύκλο 28 μέρες συν πλην 2 μερες. Είχα επαφές με στην 7η και 12η μέρα και στην 13τη που μάλλον είχα ωορηξία κάτι περίεργο μου συνέβει. Ενώ καταλαμβαίνω πότε έχω οωρηξία λόγο πόνου και υγρών αυτή την φορά είχα για πρώτη φορά λίγες κηλίδες αίμα στο χαρτί και πολύ πιο έντονους πόνους. Μετά απο αυτό άρχισαν οι αναγούλες που έχω σχεδόν μέρα παρα μέρα με κάποιες φορές να κάνω εμετο, είμαι πολύ φουσκωμένη, έχω τραβήγματα κάτω χαμηλά και συνεχώς έχω μια ενόχλιση στο στομάχι. Περίοδο περιμένω σε 3-4 μέρες . Το αίμα πήπως είναι ωορηξίας; έχω μπερδευτεί πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, 

Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα τα φώτα σας!! Καταρχάς καλό μήνα να έχουμε ❤ 

Με τον σύζυγο μου κάνουμε προσπάθειες για παιδάκι εδώ και 6 μήνες. Έχω κύκλο 28 μέρες συν πλην 2 μερες. Είχα επαφές με στην 7η και 12η μέρα και στην 13τη που μάλλον είχα ωορηξία κάτι περίεργο μου συνέβει. Ενώ καταλαμβαίνω πότε έχω οωρηξία λόγο πόνου και υγρών αυτή την φορά είχα για πρώτη φορά λίγες κηλίδες αίμα στο χαρτί και πολύ πιο έντονους πόνους. Μετά απο αυτό άρχισαν οι αναγούλες που έχω σχεδόν μέρα παρα μέρα με κάποιες φορές να κάνω εμετο, είμαι πολύ φουσκωμένη, έχω τραβήγματα κάτω χαμηλά και συνεχώς έχω μια ενόχλιση στο στομάχι. Περίοδο περιμένω σε 3-4 μέρες . Το αίμα πήπως είναι ωορηξίας; έχω μπερδευτεί πολύ?

Καλημέρα και καλό μήνα!!! το αίμα μπορεί να είναι εμφύτευσης!!!Τα συμπτώματα ΄΄δείχνουν'' εγκυμοσύνη και στην ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!!! το αίμα μπορεί να είναι εμφύτευσης!!!Τα συμπτώματα ΄΄δείχνουν'' εγκυμοσύνη και στην ευχομαι!!!

Κύνθια μου δεν είναι νωρίς όμως να είναι εμφύτευση; αχχ μακάρι να είναι εγκυμοσύνη το θέλουμε τόσο πολύ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, 

Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα τα φώτα σας!! Καταρχάς καλό μήνα να έχουμε ❤ 

Με τον σύζυγο μου κάνουμε προσπάθειες για παιδάκι εδώ και 6 μήνες. Έχω κύκλο 28 μέρες συν πλην 2 μερες. Είχα επαφές με στην 7η και 12η μέρα και στην 13τη που μάλλον είχα ωορηξία κάτι περίεργο μου συνέβει. Ενώ καταλαμβαίνω πότε έχω οωρηξία λόγο πόνου και υγρών αυτή την φορά είχα για πρώτη φορά λίγες κηλίδες αίμα στο χαρτί και πολύ πιο έντονους πόνους. Μετά απο αυτό άρχισαν οι αναγούλες που έχω σχεδόν μέρα παρα μέρα με κάποιες φορές να κάνω εμετο, είμαι πολύ φουσκωμένη, έχω τραβήγματα κάτω χαμηλά και συνεχώς έχω μια ενόχλιση στο στομάχι. Περίοδο περιμένω σε 3-4 μέρες . Το αίμα πήπως είναι ωορηξίας; έχω μπερδευτεί πολύ?

Σου ε΄'υχομαι να είσαι εγκυούλα!!Εγω 2 φορές το χρόνο βλέπω σταγονιτσές ροζ απο ωορρηξία!!Πολύ πιθανον να ήταν απ αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σου ε΄'υχομαι να είσαι εγκυούλα!!Εγω 2 φορές το χρόνο βλέπω σταγονιτσές ροζ απο ωορρηξία!!Πολύ πιθανον να ήταν απ αυτό!!

Το σκεύτηκα ότι ίσως είναι απο ωορρηξία, αλλά ποτέ δεν είχα στο παρελθόν κάτι παρόμοιο.! Τι να πω δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Καλησπέρα έχω κάπως μπερδευτεί το αίμα πότε το είδες;

Το αίμα το είδα την 13η μέρα. Κάποιες κηλίδες μόνο για πρώτη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Το αίμα το είδα την 13η μέρα. Κάποιες κηλίδες μόνο για πρώτη φορά 

 Κατα τη γνωμη μου νομίζω πως είναι νωρίς για εμφύτευση,πιθανόν να είναι από την ωορρηξία,εγω κάποιους μήνες παρουσιάζω κάποιες σταγόνες αίμα στην ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κύνθια μου δεν είναι νωρίς όμως να είναι εμφύτευση; αχχ μακάρι να είναι εγκυμοσύνη το θέλουμε τόσο πολύ! ❤

Αν το ειδες την 13 μερα μπορει να ειναι ωορηξιας τοτε!! Σου ευχομαι παντωςνα εισαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας !! Θα περιμένω λίγες μερούλες και θα δούμε 

Ποτε δν περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, 

Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα τα φώτα σας!! Καταρχάς καλό μήνα να έχουμε ❤ 

Με τον σύζυγο μου κάνουμε προσπάθειες για παιδάκι εδώ και 6 μήνες. Έχω κύκλο 28 μέρες συν πλην 2 μερες. Είχα επαφές με στην 7η και 12η μέρα και στην 13τη που μάλλον είχα ωορηξία κάτι περίεργο μου συνέβει. Ενώ καταλαμβαίνω πότε έχω οωρηξία λόγο πόνου και υγρών αυτή την φορά είχα για πρώτη φορά λίγες κηλίδες αίμα στο χαρτί και πολύ πιο έντονους πόνους. Μετά απο αυτό άρχισαν οι αναγούλες που έχω σχεδόν μέρα παρα μέρα με κάποιες φορές να κάνω εμετο, είμαι πολύ φουσκωμένη, έχω τραβήγματα κάτω χαμηλά και συνεχώς έχω μια ενόχλιση στο στομάχι. Περίοδο περιμένω σε 3-4 μέρες . Το αίμα πήπως είναι ωορηξίας; έχω μπερδευτεί πολύ?

Καλησπέρα και καλό μήνα!

Αν είχες αίμα την 13η μέρα που μπορεί να ήταν η ωορρηξία τότε μάλλον ήταν αίμα ωορρηξίας. Γιατί η εμφύτευση του εμβρύου γίνεται κάποιες μέρες μετά την σύλληψη και τότε μπορεί να δεις λίγο αίμα.

Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να είσαι έγκυος! Περίμενε λίγο να δεις αν θα σου έρθει περίοδος και αν όχι κάνεις ένα τεστ ή χοριακή. Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ποτε δν περιμενεις?

Μέχρι Κυριακή το πολύ πρέπει να "μην" μου έρθει. Λογικά Σάββατο.. εντομεταξή το στήθος μου έχει παραφουσκώσει και πονάει πιο πολύ απο κάθε φορά. Όλα τα νιώθω πολύ πιο έντονα δεν ξέρω τι γίνεται!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα!

Αν είχες αίμα την 13η μέρα που μπορεί να ήταν η ωορρηξία τότε μάλλον ήταν αίμα ωορρηξίας. Γιατί η εμφύτευση του εμβρύου γίνεται κάποιες μέρες μετά την σύλληψη και τότε μπορεί να δεις λίγο αίμα.

Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να είσαι έγκυος! Περίμενε λίγο να δεις αν θα σου έρθει περίοδος και αν όχι κάνεις ένα τεστ ή χοριακή. Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!!!! ??

Απο το στόμα σας και στου Θεού το αυτί πραγματικά! Χέρομαι που σας βρήκα και μοιράζομαι μαζί σας την αγωνία μου! Σας ευχαριστώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Απο το στόμα σας και στου Θεού το αυτί πραγματικά! Χέρομαι που σας βρήκα και μοιράζομαι μαζί σας την αγωνία μου! Σας ευχαριστώ ❤

Μακάρι! Ότι σε απασχολεί να μας στέλνεις! ❤

Έχει και ένα θέμα εδώ στο site για κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι αν θες παρέα και συμπαράσταση

Το παρακάτω είναι νομίζω:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Μακάρι! Ότι σε απασχολεί να μας στέλνεις! ❤

Έχει και ένα θέμα εδώ στο site για κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι αν θες παρέα και συμπαράσταση

Το παρακάτω είναι νομίζω:

 

Ελα στο Ζησε Μάη μου να δείς σποράκια ειμαστε αρκετες?ευχομαι να μειωθούμε ομως!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Ελα στο Ζησε Μάη μου να δείς σποράκια ειμαστε αρκετες?ευχομαι να μειωθούμε ομως!!!?

Σ' ευχαριστώ πολύ, αλλά είμαι ήδη έγκυος. Έχει τύχει να μπω να βοηθήσω καμιά κοπέλα μόνο με τα τεστ ωορρηξίας που έκανα κι εγώ ή για κάποιο άλλο θέμα που να ξέρω.

Σου εύχομαι κι εσύ σύντομα να είσαι με φουσκωμένη κοιλίτσα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ, αλλά είμαι ήδη έγκυος. Έχει τύχει να μπω να βοηθήσω καμιά κοπέλα μόνο με τα τεστ ωορρηξίας που έκανα κι εγώ ή για κάποιο άλλο θέμα που να ξέρω.

Σου εύχομαι κι εσύ σύντομα να είσαι με φουσκωμένη κοιλίτσα! ?

Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο σε σένα και το νινί σου! Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την ευχη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο σε σένα και το νινί σου! Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την ευχη????

Σ' ευχαριστώ πολύ! Στο εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου σε σένα και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν ❤??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...