Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ύπνος μωρού


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα Νέα μανούλα 23 ημερών έχω ένα μπεμπαρο !!!??? κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση εσάς οταν ήταν τόσο μικρό η όσες έχετε τοσο μικρουλακι σας κοιμαται ωρες τα ξυπνάτε εσείς??? Ξυπνάει μόνο για φαγητο και είναι ξύπνιο λίγες ώρες στην ημέρα???Είναι λογικό είναι επειδή είναι μικρούλη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Vaasula να σου ζήσει το μωράκι σου κ εγώ έχω ένα αντράκι τριών χρόνων αλλά οταν ήταν ημερών κοιμόταν αρκετές ώρες ξύπναγε έτρωγε κ ξανακοιμοταν βέβαια εμένα είχε κολοικους κ κάποιες φορές έκλαιγε για ώρες.Αλλα οταν δεν είχε κοιμόταν συνήθως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Vaasoula.g είπε:

Κορίτσια καλησπέρα Νέα μανούλα 23 ημερών έχω ένα μπεμπαρο !!!??? κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση εσάς οταν ήταν τόσο μικρό η όσες έχετε τοσο μικρουλακι σας κοιμαται ωρες τα ξυπνάτε εσείς??? Ξυπνάει μόνο για φαγητο και είναι ξύπνιο λίγες ώρες στην ημέρα???Είναι λογικό είναι επειδή είναι μικρούλη???

Καλησπέρα, να σου ζησει το μωρακι σου!! Κ εμένα όταν ηταν τόσο μικρουλης κοιμόταν ώρες, μέχρι 25 ημερών βέβαια, κ ξυπνουσε για να φαει..είναι μικρός ακόμα κ δεν έχει εγκλιματιστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου, να σου ζήσει ο παίδαρος! Ο ύπνος τρέφει τα μωρά και ο ήλιος τα μοσχάρια λέει ο σοφός λαός. Όταν πεινάει θα ξυπνήσει, ίσως γκρινιάξει και όταν νυστάζει θα κοιμάται. That's the way it is! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΕλεναΠ είπε:

Γειά σου Vaasula να σου ζήσει το μωράκι σου κ εγώ έχω ένα αντράκι τριών χρόνων αλλά οταν ήταν ημερών κοιμόταν αρκετές ώρες ξύπναγε έτρωγε κ ξανακοιμοταν βέβαια εμένα είχε κολοικους κ κάποιες φορές έκλαιγε για ώρες.Αλλα οταν δεν είχε κοιμόταν συνήθως.

Ευχαριστώ κορίτσι μου Μάι εσένα να σου ζήσει έτσι ακριβώς όταν έχουμε κολικούς καθόμαστε η όταν έχουμε όρεξη για παιχνίδι αλλά κάποιες άλλες φορές μετά από το φαγητό αμέσως να κοιμηθεί μέχρι το επόμενο γεύμα του!!!ουφ το κάνανε και αλλά μωράκια είπα μήπως είμαστε εμείς !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφφφ τρελό άγχος χαχαχαχ ωραία μαμά αλλά όλα ειμαι πρωτόγνωρα όταν είχε κολικούς δεν κοιμόταν τόσο και μετά άλλαξε και μια είναι έτσι και μια ξανα κλαίει και λέω τι γίνεται τώρα!!!αλλά εντάξει είναι αυτό που μου λέει και η παιδίατρος η κάθε μέρα είναι διαφορετική ουφ.....!!!! Τρεληηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστο να κοιμηθει μανα μου!!!!!!!αμα πεινασει θα ξυπνησει!!κοιτα να ξεκουραστεις,εχεις μελλον ακομα.... 18 μηνων η δικια μας το βραδυ θα ξυπνησουμε στανταρ για ενα μπουκαλι γαλα!!!παρηγορησου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2019 at 8:24 ΜΜ, ο/η Vaasoula.g είπε:

Κορίτσια καλησπέρα Νέα μανούλα 23 ημερών έχω ένα μπεμπαρο !!!??? κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση εσάς οταν ήταν τόσο μικρό η όσες έχετε τοσο μικρουλακι σας κοιμαται ωρες τα ξυπνάτε εσείς??? Ξυπνάει μόνο για φαγητο και είναι ξύπνιο λίγες ώρες στην ημέρα???Είναι λογικό είναι επειδή είναι μικρούλη???

Να σου ζησει..!!παντα γερο κι ευτυχισμενο να το καμαρωνετε! 

Εμεις ειμαστε 18 ημερων και στο αλλο ακρο απο αυτοπου περιγραφεις. Δεν κοιμαται κι εχει μονιμως γκρινια κ κλαμα. 

Καθε μωρο ειναι διαφορετικο. 

Μονο να το ξυπνας για να τρωεο καλα κι απο κει κ περα αστο νσ ξεκουραζεται με τον υπνο. Μην ανησυχεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καληησπερα κοριτσια εχω ενα μπεμπακο 3 μηνων και εδω και μερικες μερες εχει αρχισει να κοιμάται πολλες ωρες...θα κοιμηθεί κατα τις 10 κ μιση και θα ξυπνησει 8 πολλες ωρες δεν κοιμάταιγια τοσο μικρουλης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καληησπερα κοριτσια εχω ενα μπεμπακο 3 μηνων και εδω και μερικες μερες εχει αρχισει να κοιμάται πολλες ωρες...θα κοιμηθεί κατα τις 10 κ μιση και θα ξυπνησει 8 πολλες ωρες δεν κοιμάταιγια τοσο μικρουλης????

Για να κοιμάται φίλη μου σημαίνει ότι τον χρειάζεται τον ύπνο. Αν είναι ήρεμος, γιατί προβληματίζεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Για να κοιμάται φίλη μου σημαίνει ότι τον χρειάζεται τον ύπνο. Αν είναι ήρεμος, γιατί προβληματίζεσαι;

Επειδη χανει αρκετα γευματα βαβαια απο βαρος ειμαστε παρα πολυ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Επειδη χανει αρκετα γευματα βαβαια απο βαρος ειμαστε παρα πολυ καλα!!!

Μετά τις 40 ημέρες, και εφόσον δεν είναι πρόωρο και είναι οκ με το βάρος του δεν χρειάζεται να τρώει τη νύχτα. Εμένα κοιμόταν όλη νύχτα από 2 μηνών ακριβώς. Ποτέ δεν την ξύπνησα για να φάει. Το μωρό ξέρει πότε θέλει να φαει. Μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...