Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

Μπορεί να είναι λίγο νωρίς αλλά τα άγχη είναι πολλά και καλό είναι να τα βγάζουμε από μέσα μας ? να πάνε όλα όπως τα έχουμε ονειρευτεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς πως πάτε από συμπτώματα; Εγώ μπήκα σήμερα στην 6η εβδ. κ προς το παρόν έχω συχνοουρία , υπνηλία (εκεί που είμαι μέσα στην ενέργεια μπορεί την επόμενη ώρα να θέλω να κοιμηθώ ?)  σήμερα που περπάτησα αρκετά ένιωσα  κ λίγη ατονία μετά. Κι έχω κ ελάχιστες καούρες . Νομίζω αυτά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Κορίτσια εσείς πως πάτε από συμπτώματα; Εγώ μπήκα σήμερα στην 6η εβδ. κ προς το παρόν έχω συχνοουρία , υπνηλία (εκεί που είμαι μέσα στην ενέργεια μπορεί την επόμενη ώρα να θέλω να κοιμηθώ ?)  σήμερα που περπάτησα αρκετά ένιωσα  κ λίγη ατονία μετά. Κι έχω κ ελάχιστες καούρες . Νομίζω αυτά !

Γεια σας κοριτσια.. εσείς πως πάτε από συμπτώματα; Σημερα μπηκα και εγω στην 6 βδομαδα..αυριο εχω το ραντεβου με το γιατρο ελπιζω να πανε ολα καλα και να δουμε το μωρακι μας ισως και να το ακουσουμε..ειναι το δευτερο παιδακι μου και ανησυχω γιατι δεν εχω συμπτωματα, στη πρωτη ημουν χαλια.. τωρα εχω συχνοουρια, ειχα πονους στη μεση τωρα σταματησαν και λιγα πονακια χαμηλα σημερα ενιωθα λιγο χαλια λιγο με τις μυρωδιες δεν ειμαι σιγουρη??εσεις σε ποια βδομαδα ειστε; Ειδατε το μωρακι; Ακουσατε καρδουλα; Συμπτωματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!εμείς ακούσαμε καρδούλα την τρίτη!!!!τώρα είμαι 6+6 και θα πάω πάλι για έναν υπέρηχο στην 9η βδομάδα. Από συμπτώματα λίγο στομάχι και συνέχεια μια περίεργη γεύση στο στόμα....και στο στήθος μια πρήζεται μια ξεπρηζεται!επίσης κάποιες φορές έχω κράμπες στην κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα κορίτσια .!!! :) να έχουμε μια όμορφη μέρα και προσοχή στους δρόμους με αυτόν τον καιρό!!! 

Όλα θα πάνε καλά @Nana_? να σκέφτεσαι μόνο θετικά !!! Το ότι έχεις λίγα συμπτώματα δεν σημαίνει τίποτα η ξαδέλφη μου γέννησε πέρσι κ το μόνο που είχε σε οοοοολη την εγκυμοσύνη ήταν συχνοουρία , μερικές κράμπες στην αρχή και πρησμένο στήθος και όχι πάντα ! Κι εγώ ανυπομονώ για να ακούσουμε καρδούλα την άλλη βδομάδα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα  κοριτσια.. Εγω αυριο μπαινω στην 5η.... Ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας.... :) 5 του μηνα παω γοα καρδουλα... Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη αλλα δεν εχω συνειδητοποιησει τιποτα ακομα.... Πρωτη φορα μαμα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Καλημεραααα κορίτσια .!!! :) να έχουμε μια όμορφη μέρα και προσοχή στους δρόμους με αυτόν τον καιρό!!! 

Όλα θα πάνε καλά @Nana_? να σκέφτεσαι μόνο θετικά !!! Το ότι έχεις λίγα συμπτώματα δεν σημαίνει τίποτα η ξαδέλφη μου γέννησε πέρσι κ το μόνο που είχε σε οοοοολη την εγκυμοσύνη ήταν συχνοουρία , μερικές κράμπες στην αρχή και πρησμένο στήθος και όχι πάντα ! Κι εγώ ανυπομονώ για να ακούσουμε καρδούλα την άλλη βδομάδα ?

Σε ευχαριστω πολυ..θα σας πω νεα το απογευμα.Με το καλο ολες μας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελες μου, πηγαμε στο γιατρο 6 +1 σημερα ειδαμε το σακκο και μεσα το μωρακι ολα καλα ειδαμε την καρδουλα να κουνιετε αλλα δεν την ακουσαμε γιατι ειναι νωρις μας ειπε θα ξαναπαω σε μια βδομαδα να την ακουσουμε γιατι δεν αντεχω σε 10 μερες που με εβαλε...ειμαι πολυ χαρουμενη..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

καλημερααα  κοριτσια.. Εγω αυριο μπαινω στην 5η.... Ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας.... :) 5 του μηνα παω γοα καρδουλα... Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη αλλα δεν εχω συνειδητοποιησει τιποτα ακομα.... Πρωτη φορα μαμα... :)

Κι εμένα πρώτη μου φορά! Ανυπομονησία , άγχος , χαρά ... αλλά μόνο θετική σκέψη !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Κι εμένα πρώτη μου φορά! Ανυπομονησία , άγχος , χαρά ... αλλά μόνο θετική σκέψη !!! 

Ολα αυτα και εγω !!!! Αγωνια πολυ, θελω τοσο πολυ να ερθει αυτη η ωρα... Ανυπομονη απο παντα.... ?? Ποσο χρονων εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nana_? είπε:

Γεια σας κοπελες μου, πηγαμε στο γιατρο 6 +1 σημερα ειδαμε το σακκο και μεσα το μωρακι ολα καλα ειδαμε την καρδουλα να κουνιετε αλλα δεν την ακουσαμε γιατι ειναι νωρις μας ειπε θα ξαναπαω σε μια βδομαδα να την ακουσουμε γιατι δεν αντεχω σε 10 μερες που με εβαλε...ειμαι πολυ χαρουμενη..??

Μπράβο τέλεια νέα!!!!μόλις την ακούσετε κιόλας την καρδούλα εκεί να δεις συγκινηση!!!!!με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!!!! :D :D :D και εγω πολυ ενθουσιασμένη μιας σημερα καναμε υπερηχο για να επιβεβαιωσουμε καρδουλα!!! ειμαι 7εβδ + βασικα σε 2 μερες μπαινω στην 8η με 165 παλμους το σπορακι μου το γλυκό!!! ειμαι ενθουσιασμένη. Αν και πολύ νωρις αλλα χαρούμενη. Ανυπομονώ να το ξαναδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nana_? είπε:

Γεια σας κοπελες μου, πηγαμε στο γιατρο 6 +1 σημερα ειδαμε το σακκο και μεσα το μωρακι ολα καλα ειδαμε την καρδουλα να κουνιετε αλλα δεν την ακουσαμε γιατι ειναι νωρις μας ειπε θα ξαναπαω σε μια βδομαδα να την ακουσουμε γιατι δεν αντεχω σε 10 μερες που με εβαλε...ειμαι πολυ χαρουμενη..??

Νανα μου τα ιδια και εγω, φαντασου εμεις δεν ειχαμε δει ουτε καν εμβρυικα στοιχεια μεσα στον σακο, τοσο απογοητευμενη και μου λεγανε τα κοριτσια οτι ηταν νωρις και να μην ανχωνομαι, μετα ξαναπηγαμε και το ειδαμε και σημερα ακουσαμε και καρδουλα!!!! ολα καλα θα πανε!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κι απο μενα!!!! :D :D :D και εγω πολυ ενθουσιασμένη μιας σημερα καναμε υπερηχο για να επιβεβαιωσουμε καρδουλα!!! ειμαι 7εβδ + βασικα σε 2 μερες μπαινω στην 8η με 165 παλμους το σπορακι μου το γλυκό!!! ειμαι ενθουσιασμένη. Αν και πολύ νωρις αλλα χαρούμενη. Ανυπομονώ να το ξαναδώ.

Πότε έχεις πάλι ραντεβού???? Μέχρι να το νιώσουμε να κουνιέται θα θέλουμε να κάνουμε κάθε μέρα υπέρηχο!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ολα αυτα και εγω !!!! Αγωνια πολυ, θελω τοσο πολυ να ερθει αυτη η ωρα... Ανυπομονη απο παντα.... ?? Ποσο χρονων εισαι???

Είμαι 27 και σε έναν μήνα μπαίνω στα 28 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες !!! Πολύ χαίρομαι κορίτσια για τα ευχάριστα @Nana_? @neraidoula86 !!! @Ε.Γ.Α. Αυτό για τον υπέρηχο πόσο ισχύει χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Είμαι 27 και σε έναν μήνα μπαίνω στα 28 ?

Και εγω.. τον Μαρτη 28!!! Τυχερη η γενια μας ε.... χεχεε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!8 εβδομαδων+ εγω!!!Την Τριτη ακουσαμε καρδουλα και μου εφυγε ενα μεγαλο βαρος!!Τωρα περιμενω τον επομενο υπερηχο αλλα αργει..?!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!8 εβδομαδων+ εγω!!!Την Τριτη ακουσαμε καρδουλα και μου εφυγε ενα μεγαλο βαρος!!Τωρα περιμενω τον επομενο υπερηχο αλλα αργει..?!!!

καλησπέρα και καλωσήρθες :) με το καλό και σε εσενα να πάνε όλα υπέροχα !!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πότε έχεις πάλι ραντεβού???? Μέχρι να το νιώσουμε να κουνιέται θα θέλουμε να κάνουμε κάθε μέρα υπέρηχο!!!!????

Εγω μέχρι που σκεφτηκα να αγορασω ενα στηθοσκόπειο αυτο που εχουν οι γιατροι να ακουν την καρδια, ισχυει οτι μπορω να την ακουω με αυτο ή οχι!!! ειμαι τρελη αλλα καπου νομιζω το διαβασα!!! :P :P δεν ξερω ποτε εχω ξανα υπέρηχο, θα παω την Δευτερα να κανω εξεταση για τον θηρεοειδη μου, μιας και παιρνω χαπι και θα τον ρωτησω για τον υπερηχο. Εσυ πως εισαι?? 

@Suxumuxu καλως ηρθες και εγω στην 8η ειμαι.!!!! :) Ναι πραγματι δεν περνανε οι μερες....θελω να βλεπω πως μεγαλωνει, ξερεις.... <3 να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!

στις πριν 23 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Καλημέρα σε όλες !!! Πολύ χαίρομαι κορίτσια για τα ευχάριστα @Nana_? @neraidoula86 !!! @Ε.Γ.Α. Αυτό για τον υπέρηχο πόσο ισχύει χαχα!

<3 <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...