Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυμοσύνης


Άντρεα

Recommended Posts

στις On 22/1/2019 at 6:10 ΜΜ, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Στην πρώτη μου πονούσε μόνο από την αρχή αλλά πρήστηκε νομίζω μετά την 6-7 εβδομάδα. Στην δεύτερη που δεν ολοκληρώθηκε τελικά δεν πονούσε ούτε πρήστηκε καθόλου. Τώρα εάν είμαι δεν έχω καμμιά ενόχληση. Αλλά αυτό διαφέρει από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη ακόμα και στην ίδια γυναικα. Οπότε μην κολλάς σε αυτό, κυρίως σε καθυστέρηση αλλά και σε πονακια χαμηλά θεωρώ εγω. 

Ισμήνη πως είσαι; τελικά έκανες τεστάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2019 at 4:52 ΜΜ, ο/η Άντρεα είπε:

Μόνο και μόνο από το άγχος που έχω δεν θα δω! Καλύτερα να πάρω το αρνητικό και να μου φύγει το άγχος! Το πρισμένο στήθος είναι σημαντικό στοιχείο εγκυμοσύνη; δεν έχω καθόλου πρισμένο στήθος...

Αχ κορίτσι μου δεν πρόλαβα γιατί μου ήρθε ..δεν είχα ποτέ καθυστέρηση και τώρα σε αυτήν την περίοδο έκανα κύκλο 32 ημερών..θα ξαναπάω να παρακολουθήσω την ωορρηξία μου στο γιατρό μου όμως..εσύ? Περιμένεις ακόμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Αχ κορίτσι μου δεν πρόλαβα γιατί μου ήρθε ..δεν είχα ποτέ καθυστέρηση και τώρα σε αυτήν την περίοδο έκανα κύκλο 32 ημερών..θα ξαναπάω να παρακολουθήσω την ωορρηξία μου στο γιατρό μου όμως..εσύ? Περιμένεις ακόμα? 

Αχχ καλή μου λυπάμαι.. Βουρ για τον επόμενο μήνα! Εγώ μόλις είδα καφέ υγρά.. Ή έρχεται η περίοδος πιο νωρίς, ή κάποιο σποράκι φυτεύτηκε! Θα κάνω αύριο πρωί τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ καλή μου λυπάμαι.. Βουρ για τον επόμενο μήνα! Εγώ μόλις είδα καφέ υγρά.. Ή έρχεται η περίοδος πιο νωρίς, ή κάποιο σποράκι φυτεύτηκε! Θα κάνω αύριο πρωί τεστ..

Να με ενημερωσεις!πόσο κουράγιο παίρνω με τέτοιες ειδήσεις! Εμείς κάνα 3 μηνο να προσπαθούμε πιο σωστά να το πω αλλά γενικά από το Σεπτέμβριο και τίποτα..με έχει πάρει από κάτω. Να σε ρωτήσω στις γόνιμες προσπαθείς κάθε μέρα η' μέρα παρά μέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Να με ενημερωσεις!πόσο κουράγιο παίρνω με τέτοιες ειδήσεις! Εμείς κάνα 3 μηνο να προσπαθούμε πιο σωστά να το πω αλλά γενικά από το Σεπτέμβριο και τίποτα..με έχει πάρει από κάτω. Να σε ρωτήσω στις γόνιμες προσπαθείς κάθε μέρα η' μέρα παρά μέρα?

Έκανα το τεστακι και ειναι αρνητικο.. αναμενωμενο! Πάμε στον επομενο μήνα.. προσπαθούμε μερα παρα μέρα, ειναι καλύτερα μας ειπε ο γιατρός..

Εμεις 1,5 χρονο χωρίς καθόλου προφύλαξη και ελεύθερες επαφές και τους τελευτέους 7 μήνες πιο στοχευμένα στις γονιμες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Διάβασα όλα τα μηνύματα σας.. και εμείς αυτό το μήνα ξεκινήσαμε προσπάθειες.. ο πρώτος μας!! Είχαμε 2 επαφές 19η και 20η μερα του κύκλου.. θεωρώ οτι είμαστε ακριβώς στα όρια για τις γόνιμες.. Περιμένω  περίοδο στις 5/2. Το μόνο που νιώθω είναι πρησμένο στήθος το οποίο όμως το έχω και όταν περιμένω να αδιαθετίσω.. Περιμένω να περάσουν οι μέρες για να δούμε αν έχουμε σποράκι!! Ο δε σύζυγος είναι σίγουρος.. ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...