Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά!!!


Σταυρι

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου απέχω πολυωκσιρο αλλά σας παρακολουθώ εχτες γυρισα από Αθήνα που είχα πάει στο γυναικολόγο για έλεγχο. Με βρήκε σουπερ και μου είπε ότι όλα είναι άγχος δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ανακούφιση νιωθώ γι αυτό από χρέη που γύρισα έχω μόνιμα ένα χαζό χαμόγελο στα χειλει μου συνέχεια αλλά νιώθω ευτυχία για το αποτέλεσμα είναι ήσυχη πια ότι ειμαι καλα και δεν έχω κάτι Δόξα Το Θεο .. εύχομαι σε όλες μας να ημαστε γερές και ήρεμες  και θα έρθει και το μωράκι!!!

????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι! Να πάνε όλα καλά σ εύχομαι ηρεμισε χαλάρωσε! Κ όλα θα γίνουν! Έτσι είπα και εγώ με ένα χαμόγελο χαζό να κυκλοφορώ ήταν ο 'στόχος' του νέου έτους!Έχω βέβαια τα θέματα και μου! Αλλά ειπα αυτή τη φορά να μην με ρίξουν! Να είναι όλος ο κόσμος καλά υγεία πάνω από όλα!!! Εύχομαι να έρθουν τα θαύματακια σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου απέχω πολυωκσιρο αλλά σας παρακολουθώ εχτες γυρισα από Αθήνα που είχα πάει στο γυναικολόγο για έλεγχο. Με βρήκε σουπερ και μου είπε ότι όλα είναι άγχος δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ανακούφιση νιωθώ γι αυτό από χρέη που γύρισα έχω μόνιμα ένα χαζό χαμόγελο στα χειλει μου συνέχεια αλλά νιώθω ευτυχία για το αποτέλεσμα είναι ήσυχη πια ότι ειμαι καλα και δεν έχω κάτι Δόξα Το Θεο .. εύχομαι σε όλες μας να ημαστε γερές και ήρεμες  και θα έρθει και το μωράκι!!!

????

 

Μπράβο κοριτσάκι Μ καλά έκανες .. τώρα που ξέρεις πως είναι  όλα καλά θα χαλαρώσεις  κ θα ερθει...

κ γώ αυτό έλεγα πριν με την @Γιάννα 36 κ @Starrr.. εδώ θα τις κάνω στο νησί. Αύριο θα πάει ο άντρας μου για αναλύσεις αίματος. Κ εγώ λέω να πάω να μου γράψουν να κάνω ορμονολογικες.. λογικά αύριο θα έχει κατέβει κανονικά οπότε την 3η μέρα θα πάω.. τεστ Παπ είμαι οκ έχω κάνει.. ελπίζω να μπορώ σ αυτόν τον κύκλο να κάνω τις ορμονολογικες μη Μ πει δε γίνεται να γραφτούν τώρα φοβάμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο κοριτσάκι Μ καλά έκανες .. τώρα που ξέρεις πως είναι  όλα καλά θα χαλαρώσεις  κ θα ερθει...

κ γώ αυτό έλεγα πριν με την @Γιάννα 36 κ @Starrr.. εδώ θα τις κάνω στο νησί. Αύριο θα πάει ο άντρας μου για αναλύσεις αίματος. Κ εγώ λέω να πάω να μου γράψουν να κάνω ορμονολογικες.. λογικά αύριο θα έχει κατέβει κανονικά οπότε την 3η μέρα θα πάω.. τεστ Παπ είμαι οκ έχω κάνει.. ελπίζω να μπορώ σ αυτόν τον κύκλο να κάνω τις ορμονολογικες μη Μ πει δε γίνεται να γραφτούν τώρα φοβάμαι.. 

Ο γιατρός σου είπε για ορμονολογικες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ο γιατρός σου είπε για ορμονολογικες??

Κανείς δεν Μ είπε ..εγώ είπα να κάνω από μόνη Μ να Μ φύγει η ιδέα.. να κάνω κάτι τέλος πάντων δε μπορώ κάθε μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κανείς δεν Μ είπε ..εγώ είπα να κάνω από μόνη Μ να Μ φύγει η ιδέα.. να κάνω κάτι τέλος πάντων δε μπορώ κάθε μήνα... 

Γνώμη μου είναι να το συζητήσεις με το Μαχαιρά δεν έχεις προβλημα παιδι μου άγχος ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Γνώμη μου είναι να το συζητήσεις με το Μαχαιρά δεν έχεις προβλημα παιδι μου άγχος ειναι

Ο Μαχαίρας Μ λέει να περιμένω 1 χρόνο.. ούτε κανννν χαχααα.. εντάξει δε θα τα κάνω όλα.. είπα να κάνουμε αναλύσεις κ ορμονολογικες.. τεστ Παπ έχω κάνει ..μέχρι εκεί κ προσπαθούμε πάλι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...