Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

@vivika10  οι δευτερομανες ήταν κάποτε πρωτομανες που κάνανε λάθη και μάθανε. Σημασία έχει να τα διορθώσουμε τα λάθη μας και να διαδοθεί η γνώση που αποκομίσαμε. Βέβαια κάθε μάνα ξέρει πιο είναι το καλύτερο και πιο ταιριαστό για το παιδί της.

Εμείς με τον άντρα μου ζήτημα να έχουμε βγει στα 3 χρόνια 3-4 φορές βράδυ φυσικά χωρίς τον μικρό και να έχουμε φύγει για εκδρομές 2 φορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Ας σας πω κ γω τον πονο μου ? Σήμερα ο μικρος μου κοιμήθηκε μέχρι τις 8 και η μάνα η δόλια είναι ξύπνια από τις 5 γιατί έτσι την έχει συνηθίσει τον τελευταίο καιρό. Νευρίασα τόσο πολύ που κυκλοφορούσα σαν την τρελή μέσα το σπίτι χωρίς ύπνο. Με το ζόρι του έδωσα ελάχιστο γάλα στις 6. Εμένα με πήρε ο ύπνος γύρω στις 7.30 κ 8 ξυπνήσαμε. Φανταστικά πάλι!!! 

@MariannakiM Αγάπη εγώ τον μικρό τον έβαλα σε λεωφορείο από 5 ημερών. Γενικά είναι πολύ cool εδώ οι βρωμιαραιοι οι Άγγλοι. Οπότε δεν πιστεύω ότι είναι τραγικό να την πάρεις. Όπως είπαν κ τα κορίτσια μην αφήσεις να κολλήσουν τη μούρη τους στο μωρό Κ να το γεμίσουν σάλια. Βλέπω κάποιους που πέφτουν πάνω στα μωράκια σαν ύαινες, τα φιλανε παντού κ μου ρχεται να τους ξεμαλλιασω ακόμα κ αν δεν είναι δικό μου μωρό. ?? Επίσης από τη στιγμή που θηλαζεις παίρνει Κ από σένα αντισώματα. Το θέμα όλο είναι το κουράγιο σου κ οι αντοχές σου!! Ακόμα κ για το εξωτερικό.

Το τσιγάρο είναι ένα θέμα, αλλά όπου κ να πας στην Ελλάδα δεν θα το γλιτώσεις. Εμένα με ενοχλεί αρκετά η αλήθεια είναι. 

Αγαπώ ταξίδια!!! Κ γω περιμένω να βγάλει ο μικρός το διαβατηριο του (ελπίζω σε κανένα μήνα) και αρχικά να έρθουμε Ελλάδα!!!!

Το Πήλιο φανταστικό χειμώνα καλοκαίρι οπότε κ να πας. Πρώτη κ μοναδικη φορά που έκανα ελεύθερο ήταν στο Πήλιο στο Χορευτο. Φανταστικά τοπία!!

@vivika10 Εμένα γιατί χειροτερεύει αντί να στρώνει?? Ανάποδο πλάσμα!! Σε ποιον έμοιασε απορώ? Αλήθεια πως ταξιδεψες με το αεροπλάνο? Είχες πάρει καρεκλάκι του καροτσιού? Η πάνω σου? Σε άφησαν να περάσεις σκόνη κ νερό του μωρού? 

Είμαι κ γω μέσα για άλλη πλατφόρμα Εάν αποφασίσετε. ??

Τους λατρεύει στους Αγγλους,φαίνεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Πως περασατε το σκ; εμεις την καναμε την βολτουλα μας στην παραλια (θεσ/νικης). Πωπω απο τοτε που εκανα παιδι παμε πιο νωρις βολτες και εχω ανακαλύψει αλλο κόσμο μεστα παιδια και τα καροτσια, δεν βλεπεις ανθρωπο χωρις παιδι ή σκυλι. Που ηταν αυτοι τοσο καιρο; 2 η ωρα το μεσημερι που πηγαινα μαλλον σπιτια τους για νανι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eirini2 και εμείς βγήκαμε βόλτα με το καρότσι και το ποδηλατάκι του μεγάλου στην Κρήνη. Την ώρα που βγήκαμε εμείς δεν είχε πολύ κόσμο Αν και ο καιρός ήταν πολύ καλός. Την Κυριακή λόγω μύξας του μεγάλου Δεν βγήκαμε όλοι μαζί. Φοβάμαι ότι αυτό ήταν το τελευταίο καλό σαββατοκύριακο του φθινοπώρου Από άποψη καιρού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA ξεκίνησαν από τώρα οι μυξουλες ε; Περαστικά σας ελπίζω να μην τις κολλήσει και κανείς σας.

 

Ρε κοριτσια και κάτι άσχετο. Εσείς πως τα κοιμιζεται τα μωρα; πιάστηκε το χέρι μου να τον κουναω περα δωθε ολη μερα αλλα δεν μπορει αλλιως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

@KONSTANTIA ξεκίνησαν από τώρα οι μυξουλες ε; Περαστικά σας ελπίζω να μην τις κολλήσει και κανείς σας.

 

Ρε κοριτσια και κάτι άσχετο. Εσείς πως τα κοιμιζεται τα μωρα; πιάστηκε το χέρι μου να τον κουναω περα δωθε ολη μερα αλλα δεν μπορει αλλιως! 

Καλημέρα,εμένα κοιμάται μόνος του,τον βάζω στο κρεβάτι και κοιμαται εκτός αν έχει γκρίνια τον κουνάω λίγο στο καρότσι και μόλις τον πάρει ο ύπνος τον μεταφέρω στο κρεβάτι.αν τον έχω αγκαλια δεν πρόκειται να κοιμηθεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

@KONSTANTIA ξεκίνησαν από τώρα οι μυξουλες ε; Περαστικά σας ελπίζω να μην τις κολλήσει και κανείς σας.

 

Ρε κοριτσια και κάτι άσχετο. Εσείς πως τα κοιμιζεται τα μωρα; πιάστηκε το χέρι μου να τον κουναω περα δωθε ολη μερα αλλα δεν μπορει αλλιως! 

Άστα να πάνε! Εμένα κοιμάται μόνο με το βυζι στο στόμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

@KONSTANTIA ξεκίνησαν από τώρα οι μυξουλες ε; Περαστικά σας ελπίζω να μην τις κολλήσει και κανείς σας.

 

Ρε κοριτσια και κάτι άσχετο. Εσείς πως τα κοιμιζεται τα μωρα; πιάστηκε το χέρι μου να τον κουναω περα δωθε ολη μερα αλλα δεν μπορει αλλιως! 

Δυστυχώς τις κολλήσαμε όλοι, ακόμα και το μωρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

@KONSTANTIA ξεκίνησαν από τώρα οι μυξουλες ε; Περαστικά σας ελπίζω να μην τις κολλήσει και κανείς σας.

 

Ρε κοριτσια και κάτι άσχετο. Εσείς πως τα κοιμιζεται τα μωρα; πιάστηκε το χέρι μου να τον κουναω περα δωθε ολη μερα αλλα δεν μπορει αλλιως! 

Κορίτσι μου εμένα είναι ανάλογα τη διάθεση του. Μπορεί να κοιμηθεί πάνω που τον ταΐζω, όταν είναι κρεμασμένος στο μαρσιπο, όταν τον έχω αγκαλιά η έξω στη βόλτα στο καρότσι. Το μόνο πρόβλημα μου είναι ότι ποτέ δεν κοιμάται μόνος του. Πάντα με θέλει δίπλα του. Μόνο μια φορά κοιμήθηκε μόνος του στο ρηλαξ. Μια κ μοναδική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LondonBaby είπε:

Κορίτσι μου εμένα είναι ανάλογα τη διάθεση του. Μπορεί να κοιμηθεί πάνω που τον ταΐζω, όταν είναι κρεμασμένος στο μαρσιπο, όταν τον έχω αγκαλιά η έξω στη βόλτα στο καρότσι. Το μόνο πρόβλημα μου είναι ότι ποτέ δεν κοιμάται μόνος του. Πάντα με θέλει δίπλα του. Μόνο μια φορά κοιμήθηκε μόνος του στο ρηλαξ. Μια κ μοναδική.

Ακόμα χρειάζονται την μυρωδιά μας και τον χτύπο της καρδιάς μας για να νιώσουν ασφάλεια. Αυτό σιγά σιγά θα το αποβάλλουν, θα γίνουν πιο ανεξαρτητα και θα τα παρακαλάμε να έρθουν στην αγκαλιά μας. Το ζω με τον μεγάλο μου από τώρα και προσεχώς χειρότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ακόμα χρειάζονται την μυρωδιά μας και τον χτύπο της καρδιάς μας για να νιώσουν ασφάλεια. Αυτό σιγά σιγά θα το αποβάλλουν, θα γίνουν πιο ανεξαρτητα και θα τα παρακαλάμε να έρθουν στην αγκαλιά μας. Το ζω με τον μεγάλο μου από τώρα και προσεχώς χειρότερα!

Δεν έχεις άδικο!! Όταν θα μας πετάνε ένα δε μας χεζεις ρε μάνα!! Θα μας λείπουν αυτές οι στιγμουλες.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απλα επειδη μεστην μερα δυσκολευεται να κοιμηθει ακομα και αγκαλια καταληγω να εχω ενα μωρο μονιμα πανω μου και δεν προλαβαινω ουτε να φαω... Πιο πριν που κοιμοταν σιγουρα καμια ωριτσα αναμεσα στα γευματα του κατι γινοταν, τωραααα ακινητη στον καναπε μπας και ξεκουραστει λιγο... 

Εγω εχω τον baby bjorn mini μαρσιπο και ενω γενικοτερα δεν γκρινιαζει ευκολα ουτε δευτερολεπτο δεν εκατσε... Δεν ξερω μηπως τον βαζω λαθος... Για να μπορω τουλαχιστον να κουνηθω και λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Βρε δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απλα επειδη μεστην μερα δυσκολευεται να κοιμηθει ακομα και αγκαλια καταληγω να εχω ενα μωρο μονιμα πανω μου και δεν προλαβαινω ουτε να φαω... Πιο πριν που κοιμοταν σιγουρα καμια ωριτσα αναμεσα στα γευματα του κατι γινοταν, τωραααα ακινητη στον καναπε μπας και ξεκουραστει λιγο... 

Εγω εχω τον baby bjorn mini μαρσιπο και ενω γενικοτερα δεν γκρινιαζει ευκολα ουτε δευτερολεπτο δεν εκατσε... Δεν ξερω μηπως τον βαζω λαθος... Για να μπορω τουλαχιστον να κουνηθω και λιγο

Εμένα δεν μου έκατσε πότε σε μάρσιπο είχα τον αστεράκι slings  mei tai δεν καθόταν,αγόρασα και εγώ τον babybjorn one 160 ευρώ παρακαλώ τίποτα πάλι κατέληξα στο γεγονός ότι δεν του αρέσει το μάρσιπο και ότι έχασα τζάμπα 160 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Βρε δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απλα επειδη μεστην μερα δυσκολευεται να κοιμηθει ακομα και αγκαλια καταληγω να εχω ενα μωρο μονιμα πανω μου και δεν προλαβαινω ουτε να φαω... Πιο πριν που κοιμοταν σιγουρα καμια ωριτσα αναμεσα στα γευματα του κατι γινοταν, τωραααα ακινητη στον καναπε μπας και ξεκουραστει λιγο... 

Εγω εχω τον baby bjorn mini μαρσιπο και ενω γενικοτερα δεν γκρινιαζει ευκολα ουτε δευτερολεπτο δεν εκατσε... Δεν ξερω μηπως τον βαζω λαθος... Για να μπορω τουλαχιστον να κουνηθω και λιγο

Αν σε κάνει να νιώθεις λίγο καλύτερα κι εμείς έτσι ακριβώς είμαστε.... Αχχχ υπομονή! Πόσο είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

@KONSTANTIA ξεκίνησαν από τώρα οι μυξουλες ε; Περαστικά σας ελπίζω να μην τις κολλήσει και κανείς σας.

 

Ρε κοριτσια και κάτι άσχετο. Εσείς πως τα κοιμιζεται τα μωρα; πιάστηκε το χέρι μου να τον κουναω περα δωθε ολη μερα αλλα δεν μπορει 

Εγώ εδώ και ένα μήνα σχεδόν τη βάζω στο λίκνο της και κοιμάται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Εμένα δεν μου έκατσε πότε σε μάρσιπο είχα τον αστεράκι slings  mei tai δεν καθόταν,αγόρασα και εγώ τον babybjorn one 160 ευρώ παρακαλώ τίποτα πάλι κατέληξα στο γεγονός ότι δεν του αρέσει το μάρσιπο και ότι έχασα τζάμπα 160 ευρω

Βάλε αγγελία να τους πουλήσεις. Κρίμα είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως γίνονται σιγά σιγά πιο ανεξάρτητα, έχω ανοίξει το λίκνο στο πλάι και το έχω δίπλα στο κρεβάτι ώστε αν ξυπνήσει το βράδυ μην κάνω βόλτες (ευτυχώς δεν ξυπναει!) Και κάποιες στιγμές μπορεί να απλώσω το χέρι μου να της χαϊδέψω το χεράκι της και το διώχνει!!! Την ενοχλώ κιόλας καταλαβατε;;;;;;;;;;;;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Εμένα δεν μου έκατσε πότε σε μάρσιπο είχα τον αστεράκι slings  mei tai δεν καθόταν,αγόρασα και εγώ τον babybjorn one 160 ευρώ παρακαλώ τίποτα πάλι κατέληξα στο γεγονός ότι δεν του αρέσει το μάρσιπο και ότι έχασα τζάμπα 160 ευρω

Ναι ρε γαμωτο και εγω εχω σκαλες και ηλπιζα να καθεται να πηγαινουμε καμια βολτα γιατι με το καροτσι θα πρεπει να ανεβαίνω να τον αφηνω και να ξανακατεβαινω κτλ και φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Αν σε κάνει να νιώθεις λίγο καλύτερα κι εμείς έτσι ακριβώς είμαστε.... Αχχχ υπομονή! Πόσο είναι; 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Αν σε κάνει να νιώθεις λίγο καλύτερα κι εμείς έτσι ακριβώς είμαστε.... Αχχχ υπομονή! Πόσο είναι; 

Δυο μηνων τη Τεταρτη... Κοτζαμ μαντραχαλος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και   καλό μήνα σε όλες τις μανούλες...25 ημερών σήμερα εμείς..Τα πάμε πολύ καλά με τη μπεμπούλα είναι πολύ καλό παιδάκι μέχρι σήμερα !!???Ευτυχώς γιατί ειμαι εντελώς μόνη απ τη πρώτη μέρα Και ο άντρας μου αργεί πολυυυ ??..Και με το θηλασμο παρ' όλες τις δυσκολίες τα πάμε καλά.Μονο που έχω ξυπνήσει με καταρροη και ελαφρύ πονόλαιμο..περιττό να σας πω ότι τα έχω κάνει πάνω μου..Φοβάμαι μη κολλήσω το παιδί αν και η παιδίατρος με καθησύχασε επειδή θηλάζω ..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Καλημέρα και   καλό μήνα σε όλες τις μανούλες...25 ημερών σήμερα εμείς..Τα πάμε πολύ καλά με τη μπεμπούλα είναι πολύ καλό παιδάκι μέχρι σήμερα !!???Ευτυχώς γιατί ειμαι εντελώς μόνη απ τη πρώτη μέρα Και ο άντρας μου αργεί πολυυυ ??..Και με το θηλασμο παρ' όλες τις δυσκολίες τα πάμε καλά.Μονο που έχω ξυπνήσει με καταρροη και ελαφρύ πονόλαιμο..περιττό να σας πω ότι τα έχω κάνει πάνω μου..Φοβάμαι μη κολλήσω το παιδί αν και η παιδίατρος με καθησύχασε επειδή θηλάζω ..??

Αχ και εμενα ο αντρας μου με πηρε πανικοβλημενος απτην δουλεια οτι εχει βηχα  και συναχι. Τι θα γινει βρε κοριτσια; και ακομα εχει ζεστες... Εγω τον καθησυχασα οτι απλα δεν θα παρει αγκαλιταα το μωρο κανα 2 μερες και θα κοιμηθει σαλονι και οτι ειναι να γινει θα γινει. Και εγω πιο πολυ αυτο σκεφτηκα μην κολλησω εγω που εχω ολο ενα μωρο πανω μου. Ας ελπισουμε οτι θα κανει το θαυμα του ο θηλασμος! Γρηγορα περαστικα σου ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Καλημέρα και   καλό μήνα σε όλες τις μανούλες...25 ημερών σήμερα εμείς..Τα πάμε πολύ καλά με τη μπεμπούλα είναι πολύ καλό παιδάκι μέχρι σήμερα !!???Ευτυχώς γιατί ειμαι εντελώς μόνη απ τη πρώτη μέρα Και ο άντρας μου αργεί πολυυυ ??..Και με το θηλασμο παρ' όλες τις δυσκολίες τα πάμε καλά.Μονο που έχω ξυπνήσει με καταρροη και ελαφρύ πονόλαιμο..περιττό να σας πω ότι τα έχω κάνει πάνω μου..Φοβάμαι μη κολλήσω το παιδί αν και η παιδίατρος με καθησύχασε επειδή θηλάζω ..??

Καλημέρα!!! Καλό μήνα!!! Μπράβο το κορίτσι σου. Μακάρι να συνεχίσει έτσι. Ο δικός μου ενώ ξεκίνησε τέλεια, τώρα που κλείνουμε 3 μήνες έχει αφηνιασει.. Κ εγω είμαι όλη μέρα μόνη με έναν άντρα που λείπει 12 με 13 ώρες. Κουράγιο μας!! Όλος κόσμος άρρωστος ρε συ. Εμένα ήταν ο καλός μου έτσι 3 μέρες τώρα. Από χθες νιώθω κ γω χάλια. Λες κ έχω ξυράφια στο λαιμό μου. Κ τον μικρό δεν τον βλέπω καλά. Άσε που κάναμε κ ανήσυχο ύπνο σήμερα. Δεν έχω κλείσει ματι. 

Περαστικά μας!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

Αχ και εμενα ο αντρας μου με πηρε πανικοβλημενος απτην δουλεια οτι εχει βηχα  και συναχι. Τι θα γινει βρε κοριτσια; και ακομα εχει ζεστες... Εγω τον καθησυχασα οτι απλα δεν θα παρει αγκαλιταα το μωρο κανα 2 μερες και θα κοιμηθει σαλονι και οτι ειναι να γινει θα γινει. Και εγω πιο πολυ αυτο σκεφτηκα μην κολλησω εγω που εχω ολο ενα μωρο πανω μου. Ας ελπισουμε οτι θα κανει το θαυμα του ο θηλασμος! Γρηγορα περαστικα σου ευχομαι! 

Αν θηλάζεις και εσυ μην ανησυχεις!Απλά Όχι Φιλάκια και πολλές αγκαλίτσες απ το μπαμπά..Εγώ που πρέπει να τη θηλάσω φοράω μάσκα ..πως θα αντέξω χωρίς φιλιά δε ξέρω!!Περαστικά και  στον αντρουλη σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα!!! Καλό μήνα!!! Μπράβο το κορίτσι σου. Μακάρι να συνεχίσει έτσι. Ο δικός μου ενώ ξεκίνησε τέλεια, τώρα που κλείνουμε 3 μήνες έχει αφηνιασει.. Κ εγω είμαι όλη μέρα μόνη με έναν άντρα που λείπει 12 με 13 ώρες. Κουράγιο μας!! Όλος κόσμος άρρωστος ρε συ. Εμένα ήταν ο καλός μου έτσι 3 μέρες τώρα. Από χθες νιώθω κ γω χάλια. Λες κ έχω ξυράφια στο λαιμό μου. Κ τον μικρό δεν τον βλέπω καλά. Άσε που κάναμε κ ανήσυχο ύπνο σήμερα. Δεν έχω κλείσει ματι. 

Περαστικά μας!!!!??

Εδώ γύρω μας σκέψου κυκλοφορεί και γαστρεντερίτιδα!! ??ο μεγάλος μου φόβος!!Ο Θεός βοηθός!!Έτσι και εμένα ο άντρας μου ..πολλές ώρες ρε γαμωτο! Τώρα ακόμα καλά τη βγάζω απλά σκέφτομαι αυτή την αλλαγή που λες και εσυ για τον μπεμπουλη σου !! Να δω τι θα κανω ???Γιατι λογικα θα ερθει αυτη η αλλαγη!Και οσο για τον πονολαιμο συγκρατησου  οσο μπορεις στα Φιλάκια..ξέρω δύσκολο αλλά πρέπει.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Πως ειστε; εμεις καθε μερα και χειροτερα... Πανω που συνηλθε ο αντρας μου και πηγαμε και παιδιατρο και μας τα βρηκε ολα τελεια εγω ειμαι στα ορια μαστιτιδας... Εχει πετρωσει η εσωτερικη πλευρα και δεν λεει να ξεπρηστει με τιποτα ουτε με ζεστες κομπρεσες, αν με ακουμπησεις τσιριζω. Τωρα πηρα το γιατρο και μου εγραψε αντιβιωση και αντιφλεγμωνωδη. Εχει καμια κοπελα παρομοια εμπειρια να δωσει καμια συμβουλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...