Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ναι εννοείται θα τα καταφερετε και θα γεμίσει η κοιλίτσα σύντομα!!!!!!

Μακάρι είμαι πολυ χαλαρή είπα ότι γίνει δεν θα κάτσω να σκάσω? η χοριακη σου είναι πολύ καλη χωρίς καθυστέρηση μπράβο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 40 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Μακάρι είμαι πολυ χαλαρή είπα ότι γίνει δεν θα κάτσω να σκάσω? η χοριακη σου είναι πολύ καλη χωρίς καθυστέρηση μπράβο?? 

Μπράβο έτσι χαλαρή να είσαι και όλα θα γίνουν!τη Δευτέρα πάω για την επομενη χοριακη να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ένα χρόνο μετά τη δεύτερη βιοχημική τα καταφέραμε ξανά αλλά όχι με συστηματικές προσπάθειες.απλα αυτό το μήνα είχαμε παραπάνω επαφές και ήμασταν και πιο άνετοι λόγω διακοπών!

Ωραία μια χαρά! Χωρίς άγχος λοιπόν το πετύχατε! Εμείς είμαστε στον 4ο μήνα αλλά κ εμείς μέχρι στιγμης δεν έχουμε κάνει ιδιαιτερα στοχευμενες προσπάθειες λόγω συνθηκών! Ελπίζω να βρούμε τους ρυθμούς μας σύντομα κ όλα να πάρουν το δρόμο τους. Τι ηλικία εχεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Ωραία μια χαρά! Χωρίς άγχος λοιπόν το πετύχατε! Εμείς είμαστε στον 4ο μήνα αλλά κ εμείς μέχρι στιγμης δεν έχουμε κάνει ιδιαιτερα στοχευμενες προσπάθειες λόγω συνθηκών! Ελπίζω να βρούμε τους ρυθμούς μας σύντομα κ όλα να πάρουν το δρόμο τους. Τι ηλικία εχεις? 

Καλημέρα!36 είμαι και τώρα κοιτάω να επικοινωνήσω με κάποιον γυναικολόγο να μου πει αν πρέπει να πάρω κάτι επιπλέον η αν απλά περιμένω!έχεις άλλα παιδάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.το πήρα απόφαση πάω για χοριακη με το μικρό μαζί αλλά σήμερα νομίζω βολεύει ο καιρός 

Σύμφωνα με την εφαρμογή είμαι και 5 εβδομάδες και 6 ημέρες δηλαδή αύριο έξι εβδομάδες ελπιζω όλα να πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

@Χρυσάφω μου, το ενδεχόμενο της υιοθεσίας το σκέφτηκες καθόλου; Αν το σκέφτεσαι θετικά και θα το ήθελες κάνε του μια νύξη. Εύχομαι πραγματικά να λυθεί αυτό το πρόβλημα το συντομότερο και με τον καλύτερο τρόπο και να μη φτάσετε στα άκρα. 

Kαλημέρα κοπέλα μου!Το ενδεχόμενο της υιοθεσίας μου εχει περασει απο το μυαλό.Δεν εχω αναφέρει τίποτα ως τωρα ,γιατι έλπιζα οτι θα τα καταφέρουμε με εξωσωματική...Οταν ηρεμήσω μπορεί να του κάνω νύξη ,αλλα ειμαι σχεδόν βεβαιη οτι η ιδια θα είναι η απάντηση.Εφόσον δεν θέλει παιδι δικό μας λόγω ηλικίας ,θα θέλει άλλο;;Πραγματικά έχω παγώσει και έχω χάσει κάθε διάθεση για οτιδήποτε...Είχα κάτι να περιμένω και να ελπίζω και τώρα νιώθω οτι δεν έχω τίποτα...Το έχω πάρει πολύ βαριά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Kαλημέρα κοπέλα μου!Το ενδεχόμενο της υιοθεσίας μου εχει περασει απο το μυαλό.Δεν εχω αναφέρει τίποτα ως τωρα ,γιατι έλπιζα οτι θα τα καταφέρουμε με εξωσωματική...Οταν ηρεμήσω μπορεί να του κάνω νύξη ,αλλα ειμαι σχεδόν βεβαιη οτι η ιδια θα είναι η απάντηση.Εφόσον δεν θέλει παιδι δικό μας λόγω ηλικίας ,θα θέλει άλλο;;Πραγματικά έχω παγώσει και έχω χάσει κάθε διάθεση για οτιδήποτε...Είχα κάτι να περιμένω και να ελπίζω και τώρα νιώθω οτι δεν έχω τίποτα...Το έχω πάρει πολύ βαριά ...

Κι ενώ σε βλέπει έτσι δεν κάνει τίποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσι μήπως ένα ταρακουνημα τον ξυπνήσει?? Μήπως πρέπει να καταλάβει ότι μπορείς να φθασεις στα άκρα? Εννοώ το ενδεχόμενο ενος χωρισμού που ανέφερες κ εσύ.. ίσως να μη το εχει καν στο μυαλό του να σ' έχει δεδομενη κ μόλις του το αναφέρεις να ταρακουνήθει κ να το δει αλλιώς..

Καλημέρα κορίτσι μου.Οπως τα λες.Ενα ταρακούνημα μπορεί να κάνει την δουλειά του..Προφανώς δεν εχει καταλάβει ποσο πολύ θέλω ένα παιδί ,γιατί ποτέ ως τώρα δεν τον πίεσα...Είμαι την άποψης οτι τίποτα δεν γίνεται με το ζόρι και σέβομαι την γνώμη του άλλου.Εδώ όμως τα πράγματα αλλάζουν...Μπορεί και να μην χρειαστεί καν να τον πιέσω ,μιας και η ψυχολογία μου φωνάζει ...Αν με βλέπει έτσι δεν θα του αρέσει καθόλου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι ενώ σε βλέπει έτσι δεν κάνει τίποτα;

Τιποτα κορίτσι μου...Νομίζει οτι είναι απο το πένθος της μητέρας μου...Πενθώ για δύο τώρα.Εκείνος τα είπε ,τα ξεκαθάρισε και συνεχίζει κανονικότατα την ζωή του.Φοβάται τις ευθύνες.Τι να λέμε τώρα;;Είμαι απίστευτα κουρασμένη ψυχολογικά για να διεκδικήσω κατι αυτή τη στιγμή. Οπως και μου είναι σχεδόν αδιάφορη η έκβαση της σχέσης μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι ενώ σε βλέπει έτσι δεν κάνει τίποτα;

Καλημέρα @Χρυσάφωμου!!! Πόσο χρονών είστε κ σου λέει ότι είστε μεγάλοι? Εμένα πέρυσι συνάδελφος μου έκανε παιδάκι 52 αυτός κ 49 η γυναίκα του!!!! Γτ το κάνει αυτό? Έχετε κάνει προσπάθεια εξωσωματικής κ απέτυχε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα @Χρυσάφωμου!!! Πόσο χρονών είστε κ σου λέει ότι είστε μεγάλοι? Εμένα πέρυσι συνάδελφος μου έκανε παιδάκι 52 αυτός κ 49 η γυναίκα του!!!! Γτ το κάνει αυτό? Έχετε κάνει προσπάθεια εξωσωματικής κ απέτυχε? 

42 εγω και 43 εκεινος..Κάναμε μια προσπαθεια και απετυχε. Βασικα δεν προχωρήσαμε πέρα απο τις ενέσεις και την διέγερση. Ωαρια γιοκ.Είπαμε να πάμε με φυσικούς κύκλους.Τωρα και ενα μιση χρόνο μουρμουρίζω .Και όλο προφάσεις.Δεν φταίει εκείνος.Εγώ φταίω που δεν τα βρόντηξα όλα να πάω παρακάτω.Αλλά έλπιζα...Τώρα είμαι σε παραίτηση ...Ας γίνει οτι θέλει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια καλημέρα.το πήρα απόφαση πάω για χοριακη με το μικρό μαζί αλλά σήμερα νομίζω βολεύει ο καιρός 

Σύμφωνα με την εφαρμογή είμαι και 5 εβδομάδες και 6 ημέρες δηλαδή αύριο έξι εβδομάδες ελπιζω όλα να πάνε καλά

Κοπέλα μου έχασα επεισόδια !Είσαι έγκυος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

@Ε.Γ.Α. ξεκίνα φυλλικό, σίγουρα θα στο πει και ο γυναικολόγος, αλλά να μη χάνεις χρόνο.

@egw άντε μπράβο κορίτσι, περιμένουμε αποτελέσματα!

@Χρυσάφω κατ' αρχάς ο σύζυγος είναι δεκτικός στο θέμα της υοθεσίας; Οι άνδρες νομίζουν ότι όλα γίνονται αρκεί να το πεις ή να το σκεφτείς. Δεύτερον, εννοείται ότι είστε πολύ νέοι ακόμη. Όσον αφορά την εξωσωματική, εφόσον τελικα την κάνεις, έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο των δανεικών; Επειδή η πρώτη απέτυχε λόγω απουσίας ωαρίων. Για να μη χάνεις χρόνο. Σου εύχομαι κορίτσι μου μέσα στο 2019 να είσαι εγκυούλα!!! Στο λέω με όλη μου την καρδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

@Ε.Γ.Α. ξεκίνα φυλλικό, σίγουρα θα στο πει και ο γυναικολόγος, αλλά να μη χάνεις χρόνο.

@egw άντε μπράβο κορίτσι, περιμένουμε αποτελέσματα!

@Χρυσάφω κατ' αρχάς ο σύζυγος είναι δεκτικός στο θέμα της υοθεσίας; Οι άνδρες νομίζουν ότι όλα γίνονται αρκεί να το πεις ή να το σκεφτείς. Δεύτερον, εννοείται ότι είστε πολύ νέοι ακόμη. Όσον αφορά την εξωσωματική, εφόσον τελικα την κάνεις, έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο των δανεικών; Επειδή η πρώτη απέτυχε λόγω απουσίας ωαρίων. Για να μη χάνεις χρόνο. Σου εύχομαι κορίτσι μου μέσα στο 2019 να είσαι εγκυούλα!!! Στο λέω με όλη μου την καρδιά.

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου που πάντα με σκέφτεσαι. Εχω συζητησει το θέμα των δανεικών και είμαι έτοιμη γ αυτο.Ουτε κι αυτη η ιδέα του αρέσει πια-ενώ την αρχή το δέχτηκε...Μην τα ψάχνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Η @egw και η @Ε.Γ.Α. !!!

Μπράβο κοπέλες μου!!!!Τελειόμηνες και υπέροχες εγκυμοσύνες να έχετε!Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

@Ε.Γ.Α. ξεκίνα φυλλικό, σίγουρα θα στο πει και ο γυναικολόγος, αλλά να μη χάνεις χρόνο.

@egw άντε μπράβο κορίτσι, περιμένουμε αποτελέσματα!

@Χρυσάφω κατ' αρχάς ο σύζυγος είναι δεκτικός στο θέμα της υοθεσίας; Οι άνδρες νομίζουν ότι όλα γίνονται αρκεί να το πεις ή να το σκεφτείς. Δεύτερον, εννοείται ότι είστε πολύ νέοι ακόμη. Όσον αφορά την εξωσωματική, εφόσον τελικα την κάνεις, έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο των δανεικών; Επειδή η πρώτη απέτυχε λόγω απουσίας ωαρίων. Για να μη χάνεις χρόνο. Σου εύχομαι κορίτσι μου μέσα στο 2019 να είσαι εγκυούλα!!! Στο λέω με όλη μου την καρδιά.

Καλημέρα!!!παίρνω φιλικό μαζί με σιδηρο!είναι ενσωματωμένο δηλαδή!περιμένω τηλ από το γιατρό μέσα στη μέρα να μιλήσουμε!έκανα μια έρευνα και κάπου κατέληξα.θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια καλημέρα.το πήρα απόφαση πάω για χοριακη με το μικρό μαζί αλλά σήμερα νομίζω βολεύει ο καιρός 

Σύμφωνα με την εφαρμογή είμαι και 5 εβδομάδες και 6 ημέρες δηλαδή αύριο έξι εβδομάδες ελπιζω όλα να πάνε καλά

Περιμένουμε το τεράστιο αποτέλεσμα!!!!!!

@Χρυσάφω σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου που πάντα με σκέφτεσαι. Εχω συζητησει το θέμα των δανεικών και είμαι έτοιμη γ αυτο.Ουτε κι αυτη η ιδέα του αρέσει πια-ενώ την αρχή το δέχτηκε...Μην τα ψάχνεις...

Πραγματικά εύχομαι να τον μεταπείσεις και αν πάτε με δανεικά, επειδή διαβάζω πολύ τα φόρουμς, έχετε τεράστιες πιθανότητες επιτυχίας!!! Είναι τόσο κρίμα να χάσετε την ευκαιρία... Εύχομαι και με δικό σου ωαριάκι εννοείται αλλά σημασία έχει ένα γερό παιδάκι πάνω απ' όλα! Μακάρι μακάρι να αλλάξει γνώμη κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πραγματικά εύχομαι να τον μεταπείσεις και αν πάτε με δανεικά, επειδή διαβάζω πολύ τα φόρουμς, έχετε τεράστιες πιθανότητες επιτυχίας!!! Είναι τόσο κρίμα να χάσετε την ευκαιρία... Εύχομαι και με δικό σου ωαριάκι εννοείται αλλά σημασία έχει ένα γερό παιδάκι πάνω απ' όλα! Μακάρι μακάρι να αλλάξει γνώμη κοριτσάκι μου.

Μακάρι κοπέλα μου ...μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδή έμαθα κάτι πολύ δυσάρεστο για μια γυναίκα που δεν μπόρεσε να κάνει παιδιά λόγω καρκίνου, και υιοθέτησε μια κουκλίτσα, 

Υγεία κορίτσια Υγεία Υγεία Υγεία

και θα έρθουν και τα μωρά. 

Πόσο μικρό μου φαίνεται το "πρόβλημα" της σύλληψης, μπροστά σε αυτό το πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τιποτα κορίτσι μου...Νομίζει οτι είναι απο το πένθος της μητέρας μου...Πενθώ για δύο τώρα.Εκείνος τα είπε ,τα ξεκαθάρισε και συνεχίζει κανονικότατα την ζωή του.Φοβάται τις ευθύνες.Τι να λέμε τώρα;;Είμαι απίστευτα κουρασμένη ψυχολογικά για να διεκδικήσω κατι αυτή τη στιγμή. Οπως και μου είναι σχεδόν αδιάφορη η έκβαση της σχέσης μας...

Λογικό και να σου πω κάτι αν θεωρεί ότι τώρα είσαστε μεγάλοι γιατί δεν έκανε κάτι πιο νωρίς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Λογικό και να σου πω κάτι αν θεωρεί ότι τώρα είσαστε μεγάλοι γιατί δεν έκανε κάτι πιο νωρίς;

3 χρόνια είμαστε μαζί και απο την αρχή προσπαθούσα...Εκείνος χαλαρααα...Τώρα είμαστε μεγάλοι...άκρη δεν βγάζεις..

Καλή επιτυχία στη χοριακή σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Πήρα το αρνητικό μου αποτέλεσμα, που δεν ήταν κι έκπληξη, και περιμένω από Δευτέρα την περίοδο..... 

@egw καλά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοπέλα μου έχασα επεισόδια !Είσαι έγκυος;;ν

Ναι κοπέλα μου έτσι ενδείξε την περασμένη βδομάδα το τεστ 

Τώρα έκανα τη χοριακη θα πάρω τηλέφωνο το απόγευμα μη ξανά κατεβαίνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...