Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσι ! ναι εμενα με επηρεάζει πολύ !! κ απο οτι καταλαβαινω όλες μας ! ειμαστε λιγο κακοκεφες σήμερα....? δεν βλέπω κίνησηηηη

εγω 28η μέρα σημερα πονάει κοιλιά κ στηθος πολύ, μέχρι αυριο θα εχει έρθει, ψυχολογια στα τάρταραααα,

τουλάχιστον να αλλαξει λιγο ο καιρος βρε κοριτσια να μας αλλαξει κ τη διαθεση !

Καλησπέρα!Δεν εχεις αδικο για την πανσέληνο...Κι εμένα η διάθεση δεν ηταν και στα καλύτερα χτες...Σήμερα είναι άλλη μέρα!Αντε να ανεβαίνουμε σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αν σου πω ότι δεν τον ρώτησα... μου είπε απλώς ότι ωριμάζει. Είναι και νωρίς βέβαια για μένα, 9η μέρα σήμερα. Πάντως έτσι όπως το είδα, πρέπει να είναι γύρω στα 12 χιλ. (Μίλησε η πείρα ?). Ενδομήτριο μια χαρά, όλα καλά. Ήμουν τόσο αγχωμένη μήπως δει τίποτα περίεργο, που του έδωσα λάθος διεύθυνση ?

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια με θετικό ωορρηξιας χθες βράδυ, αργά το έκανα κι ήταν πολύ έντονο, επαφές σήμερα και αύριο είναι οκ φαντάζομαι εεε? 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια με θετικό ωορρηξιας χθες βράδυ, αργά το έκανα κι ήταν πολύ έντονο, επαφές σήμερα και αύριο είναι οκ φαντάζομαι εεε? 

Ναι σήμερα και αύριο!!! Μέχρι το ώρα μπορούμε να κάνουμε τεστ ωορρηξίας;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Ναι σήμερα και αύριο!!! Μέχρι το ώρα μπορούμε να κάνουμε τεστ ωορρηξίας;;;; 

Αναγράφει ως καλύτερες ώρες 10.00-20.00 νομίζω.. Εγώ το έκανα πιο αργά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Ναι σήμερα και αύριο!!! Μέχρι το ώρα μπορούμε να κάνουμε τεστ ωορρηξίας;;;; 

Θα κάνεις τεστ ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια μου ήρθε περίοδος.... Πάει και αυτός ο μήνας....?

Δεν πειράζει!!!δυναμικά για τον επόμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν πειράζει!!!δυναμικά για τον επόμενο!!!

Σκέφτομαι μήπως πάω στον γυναικολόγο να παρακολουθησω την ωορρηξία με υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Πολύ βροχή σήμερα... Εγώ βρίσκομαι στην 9η μέρα .. παρήγγειλα λιπαντικό να δοκιμάσω το actisperm πρώτη φορά.. έγραψα να κάνω αναλυσεις αίματος κ 4 Φλεβάρη που θα είμαι στην 21η μέρα θα κάνω την προγεστερόνη.. οι υπόλοιπες εξετάσεις όπως Μ είπε ο γιατρός είναι μια χαρά.. κ ο δείκτης της προλακτίνης που ήταν λίγο ανεβασμένος Μ ειπε είναι οκ να μην ανησυχώ...τεστ Παπ κάνω καθε χρόνο κ έκανα τον Σεπτέμβρη. Λέω να μη ξανά κάνω.. αυτά προς το παρόν από εξετάσεις.. λέω παράλληλα με τις προσπάθειες να κάνουμε να δούμε τι γίνεται.. εγώ δεν έχω παρακολουθήσει με υπέρηχο ..ζοριζομαι με τη δουλειά αν θέλει πολλες επισκέψεις..ο γιατρός μου είναι σε δημόσιο οπότε δεν μπορεί απογεύματα .. θα συνεχίσω κ βλέπουμε.. σκέφτομαι επίσης κοντά στις γόνιμες να κάνω κ μια σαλπιγγογραφια αργότερα.. χαχα.. έχω πάρει φόρα πρωί πρωί..περιμένω το καφεδάκι μου για αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πολύ βροχή σήμερα... Εγώ βρίσκομαι στην 9η μέρα .. παρήγγειλα λιπαντικό να δοκιμάσω το actisperm πρώτη φορά.. έγραψα να κάνω αναλυσεις αίματος κ 4 Φλεβάρη που θα είμαι στην 21η μέρα θα κάνω την προγεστερόνη.. οι υπόλοιπες εξετάσεις όπως Μ είπε ο γιατρός είναι μια χαρά.. κ ο δείκτης της προλακτίνης που ήταν λίγο ανεβασμένος Μ ειπε είναι οκ να μην ανησυχώ...τεστ Παπ κάνω καθε χρόνο κ έκανα τον Σεπτέμβρη. Λέω να μη ξανά κάνω.. αυτά προς το παρόν από εξετάσεις.. λέω παράλληλα με τις προσπάθειες να κάνουμε να δούμε τι γίνεται.. εγώ δεν έχω παρακολουθήσει με υπέρηχο ..ζοριζομαι με τη δουλειά αν θέλει πολλες επισκέψεις..ο γιατρός μου είναι σε δημόσιο οπότε δεν μπορεί απογεύματα .. θα συνεχίσω κ βλέπουμε.. σκέφτομαι επίσης κοντά στις γόνιμες να κάνω κ μια σαλπιγγογραφια αργότερα.. χαχα.. έχω πάρει φόρα πρωί πρωί..περιμένω το καφεδάκι μου για αυτό...

Καλημερα!Μολις εφτιαξα καφεδακι και μπηκα να σας δω..Μια χαρα σε βρισκω απο εξετασεις.Ολα καλα να πανε!Ομορφη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!!!! ? Και εγώ είχα υγρά ωορρηξίας χτες σημερα  15η μέρα λογικά η ωορρηξία η είναι εδώ η έχει επέλθει.... Οι προσπάθειες έγιναν... 

Εδώ βρέχει... Ετοιμάζω τον μικρουλη να φύγει για σχολείο κ μετά θα πάω για καφέ!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια μου ήρθε περίοδος.... Πάει και αυτός ο μήνας....?

δεν πειραζει κοπελα μου θα ερθει το πεμπε το επομενο θεμα τυχης ειναι καποια στιγμη θα κατσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Σκέφτομαι μήπως πάω στον γυναικολόγο να παρακολουθησω την ωορρηξία με υπέρηχο.

Καλημερα!Δεν ειναι άσχημη ιδεα!Να δεις που βρισκεσαι.Κι εγω αυτο θα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα και από εμένα!!!!! ? Και εγώ είχα υγρά ωορρηξίας χτες σημερα  15η μέρα λογικά η ωορρηξία η είναι εδώ η έχει επέλθει.... Οι προσπάθειες έγιναν... 

Εδώ βρέχει... Ετοιμάζω τον μικρουλη να φύγει για σχολείο κ μετά θα πάω για καφέ!!! ? 

Μια χαρα σε βρίσκω!Εδω εχει συννεφια και μάλλον το παει για βροχη..Πολυ μελαγχολικός καιρός..Και δεν θέλω και πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και απο μενα εμας ακομη δεν βρεχει τσακωνεται ο ηλιος με τα συννεφα

σημερα με ξυπνησε ο μικρουλης η ωρα 630 μπουκωσε η μυτουλα και ηθελε μαμα το εχω παρει αποφαση δδεν προκειται να κοιμηθω ποτε εγω , ε ρε τι εχει να γινει και με το δευτερο

περιμενω να παω κυπρο να ξεκουραστω:)

καλες επιτυχιες σε ολους σας

πινω καφεδακι κι εγω θα κανω τη γυμναστικη μου και πρεπει να αρχισω δουλειες:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια και εγώ έχω σήμερα γιατρό. Θα σας ενημερώσω. Χθες βράδυ είχα κ τα πρώτα υγρά ωορρηξιας..!!!. ????

Περιμένουμε νέα σου! Άντε, κοντοζυγωνει!! 

Ήθελα να σε ρωτήσω επίσης, ενώ βρήκα με τα τεστ πότε περίπου θα έχω ωορρηξία, η θερμοκρασία ένα δέκατο μόνο έπεσε... Σημαίνει κάτι? Την ημέρα της ωορρηξιας πέφτει ή την προηγούμενη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Πω πω πολλά νέα διαβάζω σήμερα!

@Starrr περιμένουμε τα νέα σου! 

@Γιάννα 36 η θερμοκρασία πέφτει πριν την ωορρηξία, αλλά το πότε ακριβώς δεν ξέρω. Πάντως με θετικό τεστ και πεσμένη θερμοκρασία, ελπίζω ήδη να έχεις αρχίσει να δίνεις πόνο και τις επόμενες δύο μέρες. Καλή επιτυχία!

@Ε.Γ.Α. διάβασα τα νέα σου, ακούσατε καρδούλα; Μπράβο κοριτσάκι μου, με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Πω πω πολλά νέα διαβάζω σήμερα!

@Starrr περιμένουμε τα νέα σου! 

@Γιάννα 36 η θερμοκρασία πέφτει πριν την ωορρηξία, αλλά το πότε ακριβώς δεν ξέρω. Πάντως με θετικό τεστ και πεσμένη θερμοκρασία, ελπίζω ήδη να έχεις αρχίσει να δίνεις πόνο και τις επόμενες δύο μέρες. Καλή επιτυχία!

Χαχαχα κλαίω ???προχθές ήταν το τεστ. Χθες έδωσα πόνο που λες. Σήμερα βράδυ. Κι ό,τι πρόλαβα πρόλαβα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Πω πω πολλά νέα διαβάζω σήμερα!

@Starrr περιμένουμε τα νέα σου! 

@Γιάννα 36 η θερμοκρασία πέφτει πριν την ωορρηξία, αλλά το πότε ακριβώς δεν ξέρω. Πάντως με θετικό τεστ και πεσμένη θερμοκρασία, ελπίζω ήδη να έχεις αρχίσει να δίνεις πόνο και τις επόμενες δύο μέρες. Καλή επιτυχία!

@Ε.Γ.Α. διάβασα τα νέα σου, ακούσατε καρδούλα; Μπράβο κοριτσάκι μου, με το καλό το μωράκι σου!

Αχ ναι ακούσαμε μια δυνατή καρδούλα!!!!!εύχομαι σύντομα να ακουστούν πολλές καρδούλες εδώ!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αχ ναι ακούσαμε μια δυνατή καρδούλα!!!!!εύχομαι σύντομα να ακουστούν πολλές καρδούλες εδώ!!!!!❤️❤️

Συγχαρητήρια!! Τι καλά!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Περιμένουμε νέα σου! Άντε, κοντοζυγωνει!! 

Ήθελα να σε ρωτήσω επίσης, ενώ βρήκα με τα τεστ πότε περίπου θα έχω ωορρηξία, η θερμοκρασία ένα δέκατο μόνο έπεσε... Σημαίνει κάτι? Την ημέρα της ωορρηξιας πέφτει ή την προηγούμενη? 

Την ημέρα της ωορρηξιας πέφτει και μετά ανεβαίνει αλλά με 3 δέκατα παραπάνω..... Τώρα τι να σου πω. Μήπως δεν έγινε όταν. Υπολογίζεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χαχαχα κλαίω ???προχθές ήταν το τεστ. Χθες έδωσα πόνο που λες. Σήμερα βράδυ. Κι ό,τι πρόλαβα πρόλαβα ???

Νομίζω μια χαρά το πρόλαβες.... Προσπαθήστε και σημερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...