Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα.οχι δεν άντεξα.δεν είχα κ όρεξη να πω την αλήθεια.πεμπτη απόγευμα είδα το θετικό κ το βράδυ ήρθαμε σε επαφή.την επόμενη μέρα το πρωί ήταν αρνητικό κ μετά δουλεύαμε κ γω σχολασα στις 7.30  κ έτσι το αφήσαμε.γενικα πρέπει να πω αυτό το καθημερινό κ το κάνω επειδή πρέπει δε μου αρέσε....αλλά δυστυχώς δεν γίνονται όλα όπως τα θέλουμε....τώρα πλέον μέτραμε αντίστροφα.... περιμένω 24-25 τ μήνα κ 30 έχω τα γενέθλια μου ?

Πως σε καταλαβαίνω... αυτή η κούρααη μας τσακίζει. Εντάξει, δεν πειράζει, είσαι καλυμμένη πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πως σε καταλαβαίνω... αυτή η κούρααη μας τσακίζει. Εντάξει, δεν πειράζει, είσαι καλυμμένη πιστεύω.

Σε ευχαριστώ πολύ.καλη επιτυχία σε όλες μας.... είναι ο δεύτερος κύκλος με τα τεστ... είπαμε θα το δω κ Φεβρουαρίο κ ίσως πάω στη γιατρό να το συζητήσουμε... πέρσι που προσπαθουσαμε χωρίς τεστ χωρίς του σε 5 μήνες προσπάθεια ς έμεινα.μετα την εγκυμοσύνη τον Αύγουστο αυτή είναι η δεύτερη φορά που προσπαθούμε στοχευμενα.ευχομαι να μην έχει ξεχάσει τόσο γρήγορα το σώμα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσι πως είσαι;πότε κανονικά περιμένεις να έρθει;

Καλημέρα.. είμαι καλύτερα σήμερα δε πονάω. Χθες υπέφερα για καμιά ώρα μέχρι που κοιμήθηκα.. δεν μπορούσα να καταλάβω αν πονάει στο στήθος μου η η κοιλιά μου.. τώρα είμαι καλά.. εγώ περιμένω Τριτη η Τεταρτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Φυσιολογικά είναι τα ελαφριά πονάκια. Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις τώρα; Όσο για τα ροζ, αποκλείεται να είναι εμφύτευση, είναι προεόρτια. Σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα ούτε σταγόνα αίμα, ακόμη και στην παλίνδρομη.

Τώρα είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης.και περιμένω απλά!τι άλλο μπορώ να κάνω εξάλλου???εκανα και άλλο ένα τεστακι ούρων έτσι να δω τι γίνεται και είναι πιο σκούρο και από τη γραμμή ένδειξης ότι δουλεύει καλά το τεστ.οποτε πιστεύω καλά να είναι τα πράγματα!

Πάντως να σου πω ότι εγώ σε κάθε εγκυμοσύνη είχα αλλά συμπτώματα.στην πρώτη μου είχα πολλούς πόνους χαμηλά και τα καφέ ήρθαν μετά την καθυστέρηση.στη δεύτερη είχα μια βδομάδα καφέ υγρά από τη μετά που περίμενα περίοδο και επειδή μετά σταμάτησαν ξαφνικά τότε κατάλαβα ότι είμαι έγκυος.στην πρώτη βιοχημική μου δεν είχα τίποτα.κανενα σύμπτωμα και την πρώτη μέρα καθυστέρησης είχα και αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης.στη δεύτερη βιοχημική είχα καφέ υγρά μια βδομάδα πριν την καθυστέρηση και τώρα είχα κάτι ροζ στο σκούπισμα μόνο μια μέρα όταν είχα κάνει και την πρώτη χοριακη 6 μέρες πριν την καθυστέρηση.θελω να πω ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τώρα είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης.και περιμένω απλά!τι άλλο μπορώ να κάνω εξάλλου???εκανα και άλλο ένα τεστακι ούρων έτσι να δω τι γίνεται και είναι πιο σκούρο και από τη γραμμή ένδειξης ότι δουλεύει καλά το τεστ.οποτε πιστεύω καλά να είναι τα πράγματα!

Πάντως να σου πω ότι εγώ σε κάθε εγκυμοσύνη είχα αλλά συμπτώματα.στην πρώτη μου είχα πολλούς πόνους χαμηλά και τα καφέ ήρθαν μετά την καθυστέρηση.στη δεύτερη είχα μια βδομάδα καφέ υγρά από τη μετά που περίμενα περίοδο και επειδή μετά σταμάτησαν ξαφνικά τότε κατάλαβα ότι είμαι έγκυος.στην πρώτη βιοχημική μου δεν είχα τίποτα.κανενα σύμπτωμα και την πρώτη μέρα καθυστέρησης είχα και αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης.στη δεύτερη βιοχημική είχα καφέ υγρά μια βδομάδα πριν την καθυστέρηση και τώρα είχα κάτι ροζ στο σκούπισμα μόνο μια μέρα όταν είχα κάνει και την πρώτη χοριακη 6 μέρες πριν την καθυστέρηση.θελω να πω ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται!!!

Καλημέρα κορίτσι μου.... θετική σκέψη κ να προσεύχεσαι όλα θα πάνε καλά..πότε έκανες χοριακη κ είδες ότι είσαι έγκυος? νόμιζα ότι είχες κλείσει τον πρώτο μήνα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.... θετική σκέψη κ να προσεύχεσαι όλα θα πάνε καλά..πότε έκανες χοριακη κ είδες ότι είσαι έγκυος? νόμιζα ότι είχες κλείσει τον πρώτο μήνα ...

Εγώ την πρώτη χοριακη την έκανα 6 μέρες πριν την καθυστέρηση και τη δεύτερη μια μέρα πριν τη καθυστέρηση.ακομα δεν έχω πάει για τον πρώτο υπέρηχο!πρέπει να ειμαι στην πέμπτη βδομάδα τώρα!συνέχεια προσεύχομαι!εσύ σε τι φάση είσαι τώρα??πότε περιμένεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ την πρώτη χοριακη την έκανα 6 μέρες πριν την καθυστέρηση και τη δεύτερη μια μέρα πριν τη καθυστέρηση.ακομα δεν έχω πάει για τον πρώτο υπέρηχο!πρέπει να ειμαι στην πέμπτη βδομάδα τώρα!συνέχεια προσεύχομαι!εσύ σε τι φάση είσαι τώρα??πότε περιμένεις??

Εμείς αυτη την βδομάδα ήρθαμε από Δευτέρα μέχρι Πέμπτη κάθε μέρα σε επαφή... Πέμπτη απόγευμα είχα το θετικό τεστ...άρα σε 14 μερουλες δεν περίμενω.....προσευχομαι κ γω μέσα μου....κ έχει ο θεουλης.σε ρώτησα για τη χοριακη κ μετά όταν ξαναδιαβασα το μνμ σου είδα ότι την έκανες 6 μέρες πριν τη καθυστερήση.ειχες κάνει κ τεστακι? υπάρχουν τεστ που δείχνουν 9 μέρες μετά την ωορρηξία ας πούμε αλλά δε ξέρω αν ισχύει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

???? Αλήθεια??? Αυτά είναι.. Εγώ μάλλον θα χρειαστεί να πάω παραπάνω από 2 φορές.... Αύριο είναι 11η αλλά θεωρώ θα είναι πολύ νωρίς.... Δεν νομίζω να δούμε κάποια να ξεχωρίζει από τώρα.... Γιατί συνήθως κάνω μεγάλους κύκλους. Τώρα βέβαια ήταν οκ οι ορμόνες. Οπότε αυτό το μήνα μπορεί να χω μικρότερο κύκλο. Αλλά κ εγώ θεωρώ θα πρέπει να με ξανά δει κ 17η..... Οπότε 17η θα μου πει σε πόσες μέρες θα γίνει η ωορρηξία. Εσένα πόσα χρήματα σου έπαιρνε? 

Μου έπαιρνε 20 ευρώ. Βέβαια τον Νοέμβρη είχα πάει 2 φορές μου πηρε 20 ευρώ την 1η φορά μόνο. Τον Οκτώβρη μου πήρε κ τις 2 φορές από 20 ευρώ... Τωρα δεν ξανάπαω ήταν ψυχθοφορο τελικά για μένα, ενώ στην αρχή ανακουφιστηκα μετά που δεν τα κατάφερνα..... Απογοητευτηκα.... Ελπίζω να είσαι τυχερή!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Εμείς αυτη την βδομάδα ήρθαμε από Δευτέρα μέχρι Πέμπτη κάθε μέρα σε επαφή... Πέμπτη απόγευμα είχα το θετικό τεστ...άρα σε 14 μερουλες δεν περίμενω.....προσευχομαι κ γω μέσα μου....κ έχει ο θεουλης.σε ρώτησα για τη χοριακη κ μετά όταν ξαναδιαβασα το μνμ σου είδα ότι την έκανες 6 μέρες πριν τη καθυστερήση.ειχες κάνει κ τεστακι? υπάρχουν τεστ που δείχνουν 9 μέρες μετά την ωορρηξία ας πούμε αλλά δε ξέρω αν ισχύει

Εύχομαι σε 14 μέρες να μην έρθει και να έχει γίνει το θαυματακι!!!!

Είχα κάνει πρώτα ένα τεστακι ούρων τα απλά στικάκια της hometest και είχε βγει αχνό θετικό.την ίδια μέρα η χοριακη ήταν 71. Η επόμενη χοριακη μου 4 μέρες μετά ήταν 369.τωρα απλά περιμένω το ραντεβού μου!αλλά επειδή δεν κρατιεμαι έκανα κι άλλο ένα τεστ ούρων που είναι καραμπινατο θετικό!μετά τις βιοχημικές έχει καει η γούνα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εύχομαι σε 14 μέρες να μην έρθει και να έχει γίνει το θαυματακι!!!!

Είχα κάνει πρώτα ένα τεστακι ούρων τα απλά στικάκια της hometest και είχε βγει αχνό θετικό.την ίδια μέρα η χοριακη ήταν 71. Η επόμενη χοριακη μου 4 μέρες μετά ήταν 369.τωρα απλά περιμένω το ραντεβού μου!αλλά επειδή δεν κρατιεμαι έκανα κι άλλο ένα τεστ ούρων που είναι καραμπινατο θετικό!μετά τις βιοχημικές έχει καει η γούνα μου!!!

Καταλαβαίνω.αλλα κ οι αρνητικές σκέψεις δε βοηθάνε.....αυτή την φορά θα πάνε ολα καλά κ στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου....το είχες καταλάβει ότι είσαι έγκυος τόσο νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καταλαβαίνω.αλλα κ οι αρνητικές σκέψεις δε βοηθάνε.....αυτή την φορά θα πάνε ολα καλά κ στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου....το είχες καταλάβει ότι είσαι έγκυος τόσο νωρίς?

Όχι δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο η διαφορετικό συμπτωμα.καθε μηνα τα έκανα έτσι νωρίς γιατί μου είχε πει η μαία ότι όσο νωρίτερα το καταλάβω και όσο πιο νωρίς πάρω το σαλοσπιρ τόσο μεγαλώνουν τα ποσοστά της επιτυχίας!οι αρνητικές σκέψεις καθόλου δε βοηθάνε άλλα έρχονται οι ατιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. οπότε εσύ σε όλες τις εγκυμοσύνες είχες καφέ υγρά είτε πριν είτε μετά την καθυστέρηση, οπότε ήσουν ψυλλιασμένη. Εμένα από το καλοκαίρι, τα ροζ-καφέ υγρά δεν προμηνύουν τίποτε περισσότερο από περίοδο, γιατί εμένα αυξάνονται πάντα μέχρι που γίνονται κόκκινο αίμα κανονική ροή. Ήδη έγιναν καφέ και περισσότερα, και συνδυάζονται πάντα από σουβλιές κάτω χαμηλά και πονοκέφαλο. Ό'τι έχω δηλαδή και τώρα. Πάντως, αν μου κατέβουν σήμερα, δεν πετύχαμε πάλι ωορρηξία.

Κορίτσια, μου τη βάρεσε και παράγγειλα τις βιταμίνες pregnacare his & her conception ηλεκτρονικά, να τις δοκιμάσουμε για ένα μήνα, όχι ότι γίνονται θαύματα, αλλά μήπως ανέβει λίγο η ψυχολογία. Αν και στην περίπτωσή μου, χρειάζομαι αμνησιαζόλ, για να μη σκέφτομαι καθόλου την εγκυμοσύνη. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Ε.Γ.Α. οπότε εσύ σε όλες τις εγκυμοσύνες είχες καφέ υγρά είτε πριν είτε μετά την καθυστέρηση, οπότε ήσουν ψυλλιασμένη. Εμένα από το καλοκαίρι, τα ροζ-καφέ υγρά δεν προμηνύουν τίποτε περισσότερο από περίοδο, γιατί εμένα αυξάνονται πάντα μέχρι που γίνονται κόκκινο αίμα κανονική ροή. Ήδη έγιναν καφέ και περισσότερα, και συνδυάζονται πάντα από σουβλιές κάτω χαμηλά και πονοκέφαλο. Ό'τι έχω δηλαδή και τώρα. Πάντως, αν μου κατέβουν σήμερα, δεν πετύχαμε πάλι ωορρηξία.

Κορίτσια, μου τη βάρεσε και παράγγειλα τις βιταμίνες pregnacare his & her conception ηλεκτρονικά, να τις δοκιμάσουμε για ένα μήνα, όχι ότι γίνονται θαύματα, αλλά μήπως ανέβει λίγο η ψυχολογία. Αν και στην περίπτωσή μου, χρειάζομαι αμνησιαζόλ, για να μη σκέφτομαι καθόλου την εγκυμοσύνη. ?

Αυτό το αμνησιαζολ αν το βρεις στείλε μου κι εμένα λίγο που παρόλο που ήμουν ήρεμη και άνετη στις επαφές του προηγούμενου μήνα τώρα η αγωνία μου έχει χτυπήσει κόκκινο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

@Lenaki1890 κ εμένα ο κύκλος μου σταθεροποιηθηκε στις 27 μέρες άρα η ωορρηξία θα είναι πιο μπροστά, υπολογίζω 13η. Πρέπει να ξεκινήσω από 10η μέρα;;; κ 11η 12η 13η κάθε μέρα;;; 

Γεια σου κορίτσι μου, έμενε ο γιατρός τουλάχιστον έτσι μου είπε, να κάνω κάθε μέρα μέχρι να τελειώσει η ωορρηξία μου. Δεν ξέρω τι προτείνουν άλλοι γιατροί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια... ? Γύρισα από τον γυναικολόγο. Θα με ξανά δει το άλλο Σάββατο 18η ημέρα. Σήμερα δεν ε φάνηκε τίποτα... Ελπίζουμε να δούμε τότε κ να μου πει σε πόσες μέρες θα έχω. Κ θα με ξανά δει κ οταν θεωρούμε ότι έγινε ωορρηξία για να δούμε ότι έγινε ωχρό... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα το σπερμοδιάγραμμα για την Παρασκευή. Πότε θα βγουν άραγε τα αποτελέσματα; Δευτέρα ή αργούν περισσότερο; Θα πάρουμε και τις βιταμίνες μας, θα επιδιώξουμε επαφές μέρα παρά μέρα, και τι άλλο θα χρειαστούμε; Μπόλικη τύχη!!! 

Κορίτσια που παίρνετε βιταμίνες, έχετε δει αλλαγή στα υγρά σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έκλεισα το σπερμοδιάγραμμα για την Παρασκευή. Πότε θα βγουν άραγε τα αποτελέσματα; Δευτέρα ή αργούν περισσότερο; Θα πάρουμε και τις βιταμίνες μας, θα επιδιώξουμε επαφές μέρα παρά μέρα, και τι άλλο θα χρειαστούμε; Μπόλικη τύχη!!! 

Κορίτσια που παίρνετε βιταμίνες, έχετε δει αλλαγή στα υγρά σας;

Εγώ ναι μεγάλη αλλαγή. Αυτό τον κύκλο είχα πάρα πολλά υγρά. Κ ήταν η πρώτη φορά που είδα υγρά ωορρηξιας. Δεν είχα ξανά δει. Ήταν ο 3ος μήνας που τα παίρνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι. Για να δούμε. Γιατί σκέφτομαι ότι τόσους μήνες θα είχε γίνει κάτι, αν όλα ήταν καλά. Μετά σκέφτομαι πόσες κοπέλες μένουν έγκυες μετά από 1,5 ή 2 χρόνια, και απλώς σκέφτομαι ότι μένω έγκυος απλά όχι τόσο σύντομα όσο άλλες, και όχι πάντα με επιτυχία... τι να κάνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια... 4 μερες ακομα για μενα... :) Το στηθος τιποτα... καμια επαφη ? Καταρροη εχω και φτερνισματα ολη την ωρα.. @egw εσυ δεν ησουν κρυωμενη???? οταν περιμενες ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλέ πόσα γράψατε;! Για να δούμε, θα τα θυμηθώ όλα;

@lactaki μου, νομίζω ότι κάτι κατάφερες αυτό το μήνα!!! Περιμένουμε νέα σου! Μήπως να έκανες ένα τεστάκι; ?

@Kat-Cat  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά τσιγκουνεύομαι απίστευτα να δώσω τόσα λεφτά για μια εξέταση. Οπότε βρήκα μια ωραιότατη προσφορά στη Βιοϊατρική με 25 € . ? Μια ιδέα θέλουμε να πάρουμε, εάν έχει αλλάξει κάτι από το 2016 που είχε ξανακάνει (πάλι στη Βιοϊατρική). Πόσο έξω να πέσουν πια; 

@ΜαριαΧ ελπίζω να είχες επαφή χθες! Αν διαβάσεις τις οδηγίες χρήσης των τεστ ωορρηξίας, λένε ότι μόλις δείξει θετικό, η ωορρηξία γίνεται εντός 24-48 ωρών. Κι εγώ άργησα να το καταλάβω και σταματούσα τις επαφές τη μέρα του θετικού τεστ, αλλά δεν είναι σωστό αυτό. Εννοείται ότι αν το σπέρμα είναι σούπερ και η δική σου περιοχή εκεί κάτω επίσης σούπερ, το σπέρμα φτάνει και 5 μέρες ζωής!

@egw καλέ μην κουράζεσαι! Έλα Παναγία μου...! (Χαχα, κι εγώ τα ίδια έκανα, ποια μιλάει!).

@Ε.Γ.Α. πώς πάνε οι εγκυμοσύνες σας κορίτσια;

Στα δικά μου νέα, είναι ότι δεν έχω νέα. Χθες είδα λίγο ροζ, σήμερα λίγο μπεζ, δεν νομίζω να μου έρθουν σήμερα, εκτός εάν έρθουν το απόγευμα. Μάλλον αύριο, κύκλος 26 ημερών. Και η πλάκα ποια είναι; Ότι την 12η μέρα του κύκλου, είχαμε (κατά τύχη γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας) 2 επαφές!!! Ειρωνία;;; Γι'αυτό έχω μπει σε σκέψεις μήπως υπάρχει κάποιο μικρό προβληματάκι. Θα δώσω περιθώριο έως τον Μάιο και μετά θα πάω σε γιατρό. 

και ομως ειναι τραγικες οι διαφορες. Ο αντρας μου εκανε σπερμο σε βιοιατρικη τυπου του εβγαλε 60% φυσιολογικες μορφες  και 80% κινητικοτητα και φυσιολογικες μορφες στον λυμπεροπουλο 4% και κινητικοτητα 36%. Ειναι χαοτικες οι διαφορες. Μπορει να στο επιβεβαιωσει και ενας ουρολογος αυτο. Φυσικα κανε το όπου νομιζεις αλλά στο λεω απο πειρα για να μην πετάξεις εστω τα 25 σου ευρω. Ρωτα στο Λητω ποσο το εχουν ή στο ελενα στο ανδρολογικο τους. Εχουν καλο τμημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μακάρι. Για να δούμε. Γιατί σκέφτομαι ότι τόσους μήνες θα είχε γίνει κάτι, αν όλα ήταν καλά. Μετά σκέφτομαι πόσες κοπέλες μένουν έγκυες μετά από 1,5 ή 2 χρόνια, και απλώς σκέφτομαι ότι μένω έγκυος απλά όχι τόσο σύντομα όσο άλλες, και όχι πάντα με επιτυχία... τι να κάνουμε!

μην ανησυχεις γιαυτο. Καποιες μενουν με τη μια καποιες μετα απο καιρο χωρις να υπαρχει ιδιαιτερο προβλημα. Αντικειμενικα ειναι θεμα πιθανοτητων πολλες φορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και ομως ειναι τραγικες οι διαφορες. Ο αντρας μου εκανε σπερμο σε βιοιατρικη τυπου του εβγαλε 60% φυσιολογικες μορφες  και 80% κινητικοτητα και φυσιολογικες μορφες στον λυμπεροπουλο 4% και κινητικοτητα 36%. Ειναι χαοτικες οι διαφορες. Μπορει να στο επιβεβαιωσει και ενας ουρολογος αυτο. Φυσικα κανε το όπου νομιζεις αλλά στο λεω απο πειρα για να μην πετάξεις εστω τα 25 σου ευρω. Ρωτα στο Λητω ποσο το εχουν ή στο ελενα στο ανδρολογικο τους. Εχουν καλο τμημα.

Είναι όντως τεράστια η διαφορά. Με πόσες μέρες απόσταση έκανε τα δύο σπερμοδιαγράμματα ο άντρας σου; Γιατί είναι λογικό να υπάρχουν διαφορές ακόμη και στο ίδιο σπέρμα, αλλά τόσο μεγάλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

Γεια σας κοριτσια... 4 μερες ακομα για μενα... :) Το στηθος τιποτα... καμια επαφη ? Καταρροη εχω και φτερνισματα ολη την ωρα.. @egw εσυ δεν ησουν κρυωμενη???? οταν περιμενες ?

 

Ναι και είχα και κάτι αναγουλες που δεν ξέρω αν ήταν της αρρώστιας η όχι.μπολικη μυξα και βήχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Ε.Γ.Α. οπότε εσύ σε όλες τις εγκυμοσύνες είχες καφέ υγρά είτε πριν είτε μετά την καθυστέρηση, οπότε ήσουν ψυλλιασμένη. Εμένα από το καλοκαίρι, τα ροζ-καφέ υγρά δεν προμηνύουν τίποτε περισσότερο από περίοδο, γιατί εμένα αυξάνονται πάντα μέχρι που γίνονται κόκκινο αίμα κανονική ροή. Ήδη έγιναν καφέ και περισσότερα, και συνδυάζονται πάντα από σουβλιές κάτω χαμηλά και πονοκέφαλο. Ό'τι έχω δηλαδή και τώρα. Πάντως, αν μου κατέβουν σήμερα, δεν πετύχαμε πάλι ωορρηξία.

Κορίτσια, μου τη βάρεσε και παράγγειλα τις βιταμίνες pregnacare his & her conception ηλεκτρονικά, να τις δοκιμάσουμε για ένα μήνα, όχι ότι γίνονται θαύματα, αλλά μήπως ανέβει λίγο η ψυχολογία. Αν και στην περίπτωσή μου, χρειάζομαι αμνησιαζόλ, για να μη σκέφτομαι καθόλου την εγκυμοσύνη. ?

Κι εμένα σήμερα μού ήρθαν οι βιταμίνες, τις ίδιες παρήγγειλα! Φουλ στη βιταμίνη καλέ όλες στο εξής ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εμένα σήμερα μού ήρθαν οι βιταμίνες, τις ίδιες παρήγγειλα! Φουλ στη βιταμίνη καλέ όλες στο εξής ???

Και εγώ σήμερα ξεκίνησα το 4ο κουτάκι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...