Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ποσες μερες εχετε πονακια οταν περιμενετε/εχετε ωορρηξια περιπου ??

Όπως είπε κ η @Starrr ανάλογα το κύκλο.. ποτέ δεν περιμένεις εσύ?? Ησυχία τελευταία ..όλες μαζί είμαστε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όπως είπε κ η @Starrr ανάλογα το κύκλο.. ποτέ δεν περιμένεις εσύ?? Ησυχία τελευταία ..όλες μαζί είμαστε ??

εγω ειμαι στις γονιμες τωρα αλλα την πατησα με τα τεστακια οωρρηξιας καθυστερησαν να μου ερθουν λογω καιρου κ ετσι χθες που ηθελα να κανω δεν ειχα, εκανα χαζομερα επρεπε να παω σε ενα φαρμακειο να παρω ενα, ειμαι με πονακια σα να περιμενω περιοδο απο χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εγω ειμαι στις γονιμες τωρα αλλα την πατησα με τα τεστακια οωρρηξιας καθυστερησαν να μου ερθουν λογω καιρου κ ετσι χθες που ηθελα να κανω δεν ειχα, εκανα χαζομερα επρεπε να παω σε ενα φαρμακειο να παρω ενα, ειμαι με πονακια σα να περιμενω περιοδο απο χθες.

Ε έχε επαφή σήμερα για καλό κ για κακό. Εγώ αυτό το κύκλο λέω να χω επαφές, όσο γίνεται βέβαια, στις χαμηλές θερμοκρασίες. Κ οταν μου πει ο γιατρός μετά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μερα κοριτσια!Τι κανετε;;Κι εμενα με εχουν πιασει πονακια αυτες τις ημερες...Δεν ξερω αν ειναι απο ωορρηξια η αν ειναι απο το κρυο...Δεν παρακολουθω πλεον την ωορρηξια με τεστ μια και δεν εβγαιναν σωστα σε εμενα..Προς το παρον το παμε οπου παει κ αν...Εφοσον την εξωσωματικη την αποκλεισαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη μερα κοριτσια!Τι κανετε;;Κι εμενα με εχουν πιασει πονακια αυτες τις ημερες...Δεν ξερω αν ειναι απο ωορρηξια η αν ειναι απο το κρυο...Δεν παρακολουθω πλεον την ωορρηξια με τεστ μια και δεν εβγαιναν σωστα σε εμενα..Προς το παρον το παμε οπου παει κ αν...Εφοσον την εξωσωματικη την αποκλεισαμε...

Εχε συχνές επαφές το ίδιο κάνει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη μερα κοριτσια!Τι κανετε;;Κι εμενα με εχουν πιασει πονακια αυτες τις ημερες...Δεν ξερω αν ειναι απο ωορρηξια η αν ειναι απο το κρυο...Δεν παρακολουθω πλεον την ωορρηξια με τεστ μια και δεν εβγαιναν σωστα σε εμενα..Προς το παρον το παμε οπου παει κ αν...Εφοσον την εξωσωματικη την αποκλεισαμε...

Δεν το συζητήσατε???δεν άλλαξε κάτι?? Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν το συζητήσατε???δεν άλλαξε κάτι?? Εσύ πως είσαι?

Καλημερα κοριτσι μου.Δεν το συζητησαμε παραπερα...Αυτο εχει γινει κ αλλες φορες.Νιωθω απιστευτα κουρασμενη να ξανα πω τα ιδια πραγματα..Χρειαζομαι λιγο χρονο να δω τι θα κανω ...Δεν μου ειναι ευκολο να τα τιναξω ολα στον αερα...Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όπως είπε κ η @Starrr ανάλογα το κύκλο.. ποτέ δεν περιμένεις εσύ?? Ησυχία τελευταία ..όλες μαζί είμαστε ??

Εγώ είμαι 24η μέρα σήμερα. Δεν ξέρω πότε περιμένω, μάλλον Σ/Κ. Νομίζω είμαστε μαζί στις μέρες. Αισθάνεσαι κάτι διαφορετικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Δεν το συζητησαμε παραπερα...Αυτο εχει γινει κ αλλες φορες.Νιωθω απιστευτα κουρασμενη να ξανα πω τα ιδια πραγματα..Χρειαζομαι λιγο χρονο να δω τι θα κανω ...Δεν μου ειναι ευκολο να τα τιναξω ολα στον αερα...Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω.. 

Κορίτσι πάρε το χρονο σου κ σκέψου με ηρεμία, μην καταπιέσεις τον εαυτό σου, να κανεις οτι θα ειναι καλυτερο για σενα, πρεπει βρε κοριτσια να κοιτάμε κ λίγο τα δικά μας θελω κ οχι μόνο να έχουμε ικανοποιημενους τους αλλους! Στα λεω για να τα ακουω κ εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εγώ είμαι 24η μέρα σήμερα. Δεν ξέρω πότε περιμένω, μάλλον Σ/Κ. Νομίζω είμαστε μαζί στις μέρες. Αισθάνεσαι κάτι διαφορετικό;

Κ εγώ είμαι 24η αλλά περιμενω από βδομάδα .. όχι δε νιώθω κάτι διαφορετικό.. τον προηγούμενο μήνα τέτοια μέρα είδα καφέ .. το στήθος μου πρίστηκε πάντως πονάω σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ είμαι 24η αλλά περιμενω από βδομάδα .. όχι δε νιώθω κάτι διαφορετικό.. τον προηγούμενο μήνα τέτοια μέρα είδα καφέ .. το στήθος μου πρίστηκε πάντως πονάω σήμερα. 

Κι εγώ δεν έχω δει καφέ ή ροζ μέχρι στιγμής, αλλά δεν λέει κάτι γιατί δεν ξέρω πότε περιμένω & μπορεί να εμφανιστούν ανά πάσα στιγμή. Είμαι 99% σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω (αφήνω 1% ελπίδας, έτσι για το καλό ?)

@Χρυσάφω καλή μου, σου εύχομαι πραγματικά να μείνεις έγκυος φυσιολογικά. Όμως, με όλη μου την αγάπη σε ρωτάω, ακόμη κι αν έρθει μωράκι, ο σύζυγος θα χαρεί όπως εσύ; Ή θα δημιουργηθούν μεγαλύτερα προβλήματα; Όπως και να'χει, σου εύχομαι το 2019 να έρθουν τα πράγματα όσο καλύτερα γίνεται για σένα! ❤ Εμείς είμαστε εδώ για να σε ακούσουμε, ακόμη κι αν δεν μας ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε έχε επαφή σήμερα για καλό κ για κακό. Εγώ αυτό το κύκλο λέω να χω επαφές, όσο γίνεται βέβαια, στις χαμηλές θερμοκρασίες. Κ οταν μου πει ο γιατρός μετά... 

εντομεταξύ μόλις μου ήρθαν τα τεστάκια... θα κάνω ενα να δώ τι παιζει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εντομεταξύ μόλις μου ήρθαν τα τεστάκια... θα κάνω ενα να δώ τι παιζει..!!

Πάνω στην ώρα. Ναι κάνε τα... Γιατί τα τεστακια δείχνουν 2 μέρες πριν. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πάνω στην ώρα. Ναι κάνε τα... Γιατί τα τεστακια δείχνουν 2 μέρες πριν. ?

Αχ θα τρελαθώ.. θετικό είναι... ε?

20190110_140721.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Αχ θα τρελαθώ.. θετικό είναι... ε?

20190110_140721.jpg

Ναι κορίτσι. Αύριο μεθαύριο θα χεις ωορρηξία. Σήμερα κ αύριο σίγουρα επαφή. Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ , καλη επιτυχια να εχουμε ολα τα κοριτσια! ειμαι περιεργη αν εκανα κ χθες αν θα ηταν πιο κοκκινο η πιο αχνο γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εγώ δεν έχω δει καφέ ή ροζ μέχρι στιγμής, αλλά δεν λέει κάτι γιατί δεν ξέρω πότε περιμένω & μπορεί να εμφανιστούν ανά πάσα στιγμή. Είμαι 99% σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω (αφήνω 1% ελπίδας, έτσι για το καλό ?)

@Χρυσάφω καλή μου, σου εύχομαι πραγματικά να μείνεις έγκυος φυσιολογικά. Όμως, με όλη μου την αγάπη σε ρωτάω, ακόμη κι αν έρθει μωράκι, ο σύζυγος θα χαρεί όπως εσύ; Ή θα δημιουργηθούν μεγαλύτερα προβλήματα; Όπως και να'χει, σου εύχομαι το 2019 να έρθουν τα πράγματα όσο καλύτερα γίνεται για σένα! ❤ Εμείς είμαστε εδώ για να σε ακούσουμε, ακόμη κι αν δεν μας ξέρεις.

Α υπάρχει περίπτωση δηλαδή να περιμένεις από βδομάδα?? Δεν κατάλαβες περίπου πότε έγινε ωορηξια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας διαβάζω αλλά δεν έχω πολύ όρεξη.... Χτες αδιαθετησα το πρωί της 28ης μέρας, αγγλίδα η περίοδος μου!!!!! Τουλάχιστον τους 2 τελευταιους μήνες σταθεροποιηθηκε η περίοδος μου άρα ο κύκλος μου ξανάγινε 27 ημερών.... Προσπάθειες δεν ξέρω πότε κ αν θέλω να κάνω.... 

Ελπίζω οποία περιμένει να έχει θετικά νέα!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλησπέρα σας διαβάζω αλλά δεν έχω πολύ όρεξη.... Χτες αδιαθετησα το πρωί της 28ης μέρας, αγγλίδα η περίοδος μου!!!!! Τουλάχιστον τους 2 τελευταιους μήνες σταθεροποιηθηκε η περίοδος μου άρα ο κύκλος μου ξανάγινε 27 ημερών.... Προσπάθειες δεν ξέρω πότε κ αν θέλω να κάνω.... 

Ελπίζω οποία περιμένει να έχει θετικά νέα!!!! ? 

κοριτσάκι μου, να μην απογοητεύεσαι.. (τα λέω για να τα ακούω) θα δεις οταν θα ξανα προσπαθήσεις.. χαλάρωσε  κ κάνε επαφούλες αν δεν έχεις όρεξη να ψάχνεσαι με θερμόμετρα τεστ κτλ. 

σ ευχαριστούμε για τις ευχές σου μακάρι... κ εγώ αυτό τον μήνα δεν είμαι κ πολύ αισιόδοξη αν κ έκανα καλές επαφές..αφού σκέφτομαι πότε θα παραγγείλω τα απαραίτητα για τον άλλο μηνα (filicine, pregnacare κτλ) θα μας έρθει κάποια στιγμή μη ξεχνάς το όνομα σου... HOPEEEEEE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κοριτσάκι μου, να μην απογοητεύεσαι.. (τα λέω για να τα ακούω) θα δεις οταν θα ξανα προσπαθήσεις.. χαλάρωσε  κ κάνε επαφούλες αν δεν έχεις όρεξη να ψάχνεσαι με θερμόμετρα τεστ κτλ. 

σ ευχαριστούμε για τις ευχές σου μακάρι... κ εγώ αυτό τον μήνα δεν είμαι κ πολύ αισιόδοξη αν κ έκανα καλές επαφές..αφού σκέφτομαι πότε θα παραγγείλω τα απαραίτητα για τον άλλο μηνα (filicine, pregnacare κτλ) θα μας έρθει κάποια στιγμή μη ξεχνάς το όνομα σου... HOPEEEEEE!!!!

Κι εγώ έτσι έλεγα και δεν θα κάνω και τα λοιπά .η αλήθεια χαλάρωσα ένα δύο μήνες και μετά που ξανά δοκιμάσαμε ήρθε. Ο επιμενων νικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εγώ έτσι έλεγα και δεν θα κάνω και τα λοιπά .η αλήθεια χαλάρωσα ένα δύο μήνες και μετά που ξανά δοκιμάσαμε ήρθε. Ο επιμενων νικά 

Θα έρθει για όλες μας είμαι σίγουρη.. εσύ τι κάνεις πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Αχ θα τρελαθώ.. θετικό είναι... ε?

20190110_140721.jpg

Ναι, είναι θετικό! Καλή επιτυχία!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Καλησπέρα σας διαβάζω αλλά δεν έχω πολύ όρεξη.... Χτες αδιαθετησα το πρωί της 28ης μέρας, αγγλίδα η περίοδος μου!!!!! Τουλάχιστον τους 2 τελευταιους μήνες σταθεροποιηθηκε η περίοδος μου άρα ο κύκλος μου ξανάγινε 27 ημερών.... Προσπάθειες δεν ξέρω πότε κ αν θέλω να κάνω.... 

Ελπίζω οποία περιμένει να έχει θετικά νέα!!!! ? 

Να σου πω να μη στεναχωριέσαι, ψέμα θα ήταν.. Σε νιώθω. Θυμάμαι ότι δεν είχες πολλές επαφές στις γόνιμες αυτό το μήνα, οπότε πες ότι το περίμενες, και φούλαρε στον επόμενο.

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Α υπάρχει περίπτωση δηλαδή να περιμένεις από βδομάδα?? Δεν κατάλαβες περίπου πότε έγινε ωορηξια?? 

Αυτό το μήνα δεν έκανα τεστ ωορρηξίας, ούτε προγραμμάτισα επαφές. Πόνο ωορρηξίας είχα την 11η μέρα, οπότε θεωρητικά αν έκανα τεστ ωορρηξίας, θα ήταν θετικό θεωρώ εκείνη τη μέρα. Άρα, θεωρητικά πάντα, δεν θα έχω κύκλο 28 ή 29 ημερών, αλλά 26 ή 27. Αλλά, ναι, το μαξ που περιμένω είναι την Τρίτη, δηλ 29αρης κύκλος. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

 

@Mellenaki εμείς πρέπει να είμαστε μαζί.ειμαι στη 14 μερα.εμενα σήμερα 3 Μέρα αναβοσβηνει το τεστ ωορρηξίας.τωρα περιμένω να κάνω άλλο ένα το απόγευμα.απο επαφές ευτυχώς πάμε καλά ???.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ναι, είναι θετικό! Καλή επιτυχία!!!

Να σου πω να μη στεναχωριέσαι, ψέμα θα ήταν.. Σε νιώθω. Θυμάμαι ότι δεν είχες πολλές επαφές στις γόνιμες αυτό το μήνα, οπότε πες ότι το περίμενες, και φούλαρε στον επόμενο.

Αυτό το μήνα δεν έκανα τεστ ωορρηξίας, ούτε προγραμμάτισα επαφές. Πόνο ωορρηξίας είχα την 11η μέρα, οπότε θεωρητικά αν έκανα τεστ ωορρηξίας, θα ήταν θετικό θεωρώ εκείνη τη μέρα. Άρα, θεωρητικά πάντα, δεν θα έχω κύκλο 28 ή 29 ημερών, αλλά 26 ή 27. Αλλά, ναι, το μαξ που περιμένω είναι την Τρίτη, δηλ 29αρης κύκλος. Εσύ;

Κ εγώ δεν χρησιμοποιησα τεστακια αυτό το μήνα.. εγώ ένιωσα τσίμπηματα την 14η ημέρα..είχα επαφες. Κ δεν περιμένω κανονικα την Τετάρτη.. βέβαια μπορει να καταλάβω κ νωρίτερα γιατί μπορεί να ξεκινήσουν τα καφέ μέρες πριν όπως Μ συνηθίζει.. τον προηγούμενο μήνα 24η είχα δει ελάχιστο δείγμα καφέ .. προς το παρόν είμαι καθαρή όμως.. θα δείξει έχω 6 μέρες μπροστά μ..χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Καλησπέρα σας διαβάζω αλλά δεν έχω πολύ όρεξη.... Χτες αδιαθετησα το πρωί της 28ης μέρας, αγγλίδα η περίοδος μου!!!!! Τουλάχιστον τους 2 τελευταιους μήνες σταθεροποιηθηκε η περίοδος μου άρα ο κύκλος μου ξανάγινε 27 ημερών.... Προσπάθειες δεν ξέρω πότε κ αν θέλω να κάνω.... 

Ελπίζω οποία περιμένει να έχει θετικά νέα!!!! ? 

Αχ κορίτσι μου,να δεις κι εγώ πόσους μηνες απογοητευτικά και στεναχωρήθηκα.....θα έρθει όμως ο τυχερός μηνας και τότε θα τα ξεχάσεις ολα και θα κλαις από χαρά!καλά....θα έχεις σίγουρα και άγχος αλλά οκ!!!!θα το καταπολεμήσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...