Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα! Αισιως ειμαι στην 12η εβδομαδα και την πεμπτη εχω ραντεβου για την αυχενικη

αγχος φουλλλ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κουμπαρα σε γάμο;;; Αν ναι τοτε εγω ψηφίζω με χίλια φορεμα NIDODILEDA κρουαζε! Ειναι ολα τα λεφτα και φοριέται και γιορτές και το βάζεις και μετα ανετα. Ειχα παρει πέρυσι για τον γάμο του αδερφού μου και θα το βάλω και φέτος της γιορτές. Επίσης μπήκα ήδη φορέματα στη ZARA αν θες κατι πιο φθηνό και εχει κατι ωραία κοντα ομως σε τετράγωνη γραμμή που μπορούν να φορεθούν εύκολα με ενα χοντρό καλσον. Μπες και δες! Θα στειλω και φωτο για όσες ενδιαφέρονται για γιορτινό λουκ με πούλιες όπως η @Antouanetta 💃
    • Αυτό έχω απορια κ γω. Εμενα ο γυναικολόγος μου είπε να τρώω κ ότι μαλλον δν θα χω θέμα. Περιμένω να μιλήσω κ με την ενδικρινολογο. Πάντως εγώ από χθες τρώω ότι βρω χαχαχαχαχ😊😁
    • Συγνωμη που μπαινω στη συζητηση σας αλλα σας διαβαζω κατα καιρους..  Να χαιρεστε τα μωρακια σας, υγιη και τυχερα να ειναι στη ζωη τους!  Τα πατε τελεια μανουλες και ειστε πολυ δυνατες!  Τα φιλια μου σε ολες σας και στα μωρακια σας! 😘
    • Μπες στο Ίντερνετ, θα βρεις πολλά επίσημα! 😊😊😊
    • Καλημέρα!!! Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες τις μανουλες!! Όσο για τα ρούχα μη το συζητάτε... Εγώ θα γίνω κουμπάρα τον άλλο μήνα και υπάρχει μια απογοήτευση.... Δεν εχω ιδέα τι θα βάλω!! Τώρα που θα έρθω Ελλάδα θα ψάξω κάτι αλλά... Δύσκολα! 😁🌷😁🌷
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...