Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Και εγω περιμενω εκεί 15 16 οωρηξια το προηγούμενο Σάββατο..  Άντε να δούμε μέρες τώρα το στήθος τούμπανο και πονακια λες και θα αδιαθετησω.. 

Το στήθος δεν είναι πρισμένο απλά με πονάει περίεργα. Ειδικά όταν φοράω σουτιεν. Κυρίως στο πλάι όταν το ακουμπώ.. τι να σου πω μπορει να είναι φυσιολογικα όλα αυτά κ να αδιαθέτησω. Θα δείξει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Το στήθος δεν είναι πρισμένο απλά με πονάει περίεργα. Ειδικά όταν φοράω σουτιεν. Κυρίως στο πλάι όταν το ακουμπώ.. τι να σου πω μπορει να είναι φυσιολογικα όλα αυτά κ να αδιαθέτησω. Θα δείξει..

 

Lactaki εμείς ήμαστε από το ιδιο μέρος μακαρι να έχουμε και μαζί ευχαριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Να ελπίζεις!!!

Αχ! Πόσο σευχαριστώωωωω... Μου δίνεις κουράγιο γιατί έτοιμη να απογοητευτω είμαι. Λέω στον εαυτό μου της φαντασίας σου είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Αχ! Πόσο σευχαριστώωωωω... Μου δίνεις κουράγιο γιατί έτοιμη να απογοητευτω είμαι. Λέω στον εαυτό μου της φαντασίας σου είναι. 

Το ψευδώνυμό σου είναι Hope!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα συγχαρητηρια @earrp !!! Αντε να φευγουμε απο αυτο το γκρουπακι... να ελαττωνομαστε!!! Μπραβο σου με το καλο!!! Η δευτερη ποια ειναι;;; Γιατι διαβαζω και για δευτερη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Πολλα συγχαρητηρια @earrp !!! Αντε να φευγουμε απο αυτο το γκρουπακι... να ελαττωνομαστε!!! Μπραβο σου με το καλο!!! Η δευτερη ποια ειναι;;; Γιατι διαβαζω και για δευτερη εγκυμοσυνη!!

Αυτή είναι η δεύτερη επιβεβαιωμεη. Κ περιμένουμε κ την @Katerina1993... Η πρώτη ήταν μια κοπέλα στις αρχές του Νοεμβρίου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Αυτή είναι η δεύτερη επιβεβαιωμεη. Κ περιμένουμε κ την @Katerina1993... Η πρώτη ήταν μια κοπέλα στις αρχές του Νοεμβρίου... 

Και εγω σε 10 μέρες περιμενω έκανα προσπάθεια αυτή τη φορά.. Άντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Lactaki εμείς ήμαστε από το ιδιο μέρος μακαρι να έχουμε και μαζί ευχαριστα..

Χαχα ναι νησάκι.. μάκαρι να φουσκώσουμε μαζί κ κανονίσουμε κ δίκλινο στο Βοστανειο χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναιιι πλάκα θα έχει μακαρι ρε γαμωτο .. απελπισία με πιάνει ώρες ώρες. Πόσο καιρό προσπάθεια??

6 μήνες αλλα οι 4 απλα ελεύθερα χωρίς να κοιτώ μέρες.. ο πέμπτος έκανα την ημέρα του θετικού μόνο επαφή (λάθος) όχι κ την επόμενη δε μπορέσαμε.. κ αυτό το μήνα πιστεύω ότι τα έκανα σωστά . Ημέρα θετικού κ 2 επόμενες μέρες επαφή.. θα δείξει... πιστεύω είναι ο πρώτος μήνας που πιάσαμε τις μέρες . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Είχες μείνει ποτέ έγκυος?? Εγώ είχα μείνει πριν δύο χρόνια αλλά δυστηχως δεν προχώρησε.. 

Αχ λυπάμαι.. όχι ποτέ δε Μ έτυχε άλλωστε είναι λίγο το διάστημα που κάνουμε ελευθερα.. μην απογοητεύσε αφού έμεινες θα ξαναμεινεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η thalaki είπε:

όχι ότι καταλαβαίνω τα πάντα χάχα σε ευχαριστώ πολύ όπως και να χει. το άγχος ήταν σημαντικό μάλλον. κ εγώ ξεκίνησα πολύ χαλαρά αυτό το μήνα... αλλά όσο πλησιάζουν οι μέρες έχω αγχωθεί πάρα πολύ δυστυχώς 

Καλά ναι και εγώ έτσι ήμουν άσε για αυτό έκανα νωρίτερα τεστ στην 28 ημέρα! Υπομονή λίγο έμεινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Congratulations!!! Με το καλό!!!! Τυχερός ο Νοέμβρης;

Σε ευχαριστώ πολύ!? Είσαι  γουρλού μιας και ανοιξες το θέμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Πολλα συγχαρητηρια @earrp !!! Αντε να φευγουμε απο αυτο το γκρουπακι... να ελαττωνομαστε!!! Μπραβο σου με το καλο!!! Η δευτερη ποια ειναι;;; Γιατι διαβαζω και για δευτερη εγκυμοσυνη!!

Σε ευχαριστώ πολύ? μακάρι να είμαστε όλες μαζί στο θέμα καλοκαιρινές μανούλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ...30η μέρα σήμερα και έκανα τεστ και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. ..είμαι πάρα πολυ απογοητευμενη ...δεν μπορώ να δεχτώ ότι πάλι δεν πιάσαμε μωράκι ...είμαι πολύ στεναχωρεμενη. Ελπιζω η περίοδος μέχρι αύριο πιστεύω να κατεβει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια ...30η μέρα σήμερα και έκανα τεστ και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. ..είμαι πάρα πολυ απογοητευμενη ...δεν μπορώ να δεχτώ ότι πάλι δεν πιάσαμε μωράκι ...είμαι πολύ στεναχωρεμενη. Ελπιζω η περίοδος μέχρι αύριο πιστεύω να κατεβει..

Καλημερα!Μην στενοχωριεσαι κοπελα μου.Αν δεν εινι αυτος ο μηνας ,θα ειναι ο επομενος.Προσπαθεις καιρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μην στενοχωριεσαι κοπελα μου.Αν δεν εινι αυτος ο μηνας ,θα ειναι ο επομενος.Προσπαθεις καιρο;;

Από τον Αύγουστο δεν είναι πολύς ο καιρός αλλά η απογοήτευση μεγαλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Από τον Αύγουστο δεν είναι πολύς ο καιρός αλλά η απογοήτευση μεγαλη!

Καταρχην εισαι σιγουρη οτι εκανες στην ωρα του το τεστακι;;Μηπως το εκανες νωρις;;

Μην απογοητευεσαι οποιο κι αν ειναι το αποτελεσμα αλλα να παιρνεις δυναμη για πιο συντονισμενες προσπαθειες την επομενη φορα.Χρειαζεται υπομονη και επιμονη και οχι αγχος..Θα ερθει την καταλληλη στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...