Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

Είπαμε με τον άντρα μου θα κάνουμε όμως τις επαφές μας κα κανονικά όσες μπορέσουμε τλχ γιατί έχουμε και τη προετοιμασία για το τραπέζι και θα είμαι πτώμα . οπότε θα δούμε πως θα πάει και τη δευτέρα αλλά και είναι κοντά η Κυριακή που θα πάω και στο γιατρό οπότε υπομονή θα κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Καλήσπερα. Πήγα σήμερα στο γιατρό 17η μέρα κύκλου κ είδε ότι το ωοθυλακιο είχε σπάσει πριν κάποιες ώρες απόρησε κ ο ίδιος γιατί την Τρίτη 13η μέρα ήταν μικρό. Ευτυχώς επήλθε επαφή χθες το βράδυ, μου συνέστησε κ σήμερα το βράδυ. Κ μου είπε να πάρω από αύριο utrogestan και filicin. Τι λέτε ο Νοέμβρης θα είναι ο μήνας μου;; 

Στο εύχομαι! !!!!!!!πότε ακριβώς ΔΕΝ περιμένεις περιοδο και θα μας πεις τα ευχάριστα? ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Στο εύχομαι! !!!!!!!πότε ακριβώς ΔΕΝ περιμένεις περιοδο και θα μας πεις τα ευχάριστα? ????

,σευχαριστώ μακάρι γιατί μετά από την επέμβαση έχω φοβηθεί. 17 Νοεμβρίου μυ ειπε αν δεν μου έχει έρθει περίοδος να κάνω τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

,σευχαριστώ μακάρι γιατί μετά από την επέμβαση έχω φοβηθεί. 17 Νοεμβρίου μυ ειπε αν δεν μου έχει έρθει περίοδος να κάνω τεστ. 

Ωραία! Περιμένουμε τα ευχαριστα νέα λοιπον!!!!!☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ σήμερα δεν ξύπνησα και πολύ καλά.... Νομίζω ότι θα αδιάθετησω.... 

Καλημερα!Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις;;;Εχεις συμπτωματα;;;Κι εγω ξυπνησα λιγο στραβα να σου πω...Με μια ημικρανία ....και κακη διαθεση..Δεν ειναι η μερα μου.Ας ελπισουμε να αλλαξει η διαθεση στην  πορεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

,σευχαριστώ μακάρι γιατί μετά από την επέμβαση έχω φοβηθεί. 17 Νοεμβρίου μυ ειπε αν δεν μου έχει έρθει περίοδος να κάνω τεστ. 

Καλα αποτελεσματα να εχεις και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!Αυτος ο μηνας φαινεται πολυ ελπιδοφόρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις;;;Εχεις συμπτωματα;;;Κι εγω ξυπνησα λιγο στραβα να σου πω...Με μια ημικρανία ....και κακη διαθεση..Δεν ειναι η μερα μου.Ας ελπισουμε να αλλαξει η διαθεση στην  πορεια...

Έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

Έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση.... 

ΩΩΩΩ!Ωραιο ακουγεται αυτο!Κανενα τεστακι;;;Η δεν περιμενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

ΩΩΩΩ!Ωραιο ακουγεται αυτο!Κανενα τεστακι;;;Η δεν περιμενεις;;

Επειδή είχα Βιοχημική.... Είπα να περιμένω να κλείσω και την 5η εβδομάδα και μετά να κάνω τεστ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

Επειδή είχα Βιοχημική.... Είπα να περιμένω να κλείσω και την 5η εβδομάδα και μετά να κάνω τεστ.... 

Αααα μαλιστα...Κι εγω ειχα βιοχημικη την Ανοιξη ,αλλα καθε μηνα τσεκαρω να δω τι εγινε..Μπραβο αν εχεις υπομονη να περιμενεις!Καλα αποτελεσματα σ ευχομαι και μακαρι να μας κανεις την αρχη του μηνα με ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αααα μαλιστα...Κι εγω ειχα βιοχημικη την Ανοιξη ,αλλα καθε μηνα τσεκαρω να δω τι εγινε..Μπραβο αν εχεις υπομονη να περιμενεις!Καλα αποτελεσματα σ ευχομαι και μακαρι να μας κανεις την αρχη του μηνα με ευχαριστα νεα!

Χωρίς να έχεις καθυστέρηση τσεκάρεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Χωρίς να έχεις καθυστέρηση τσεκάρεις? 

Αναλογως τι επαφες ειχα και ποτε...Αλλοτε οταν εχω καθυστερηση...Απλα ,επειδη κανω πολλες εξετασεις ,θελω να ξερω εξαρχης για να μην γινει καμμια στραβη....Αν γνωριζω θα προσεχω...φαρμακα και τα σχετικα.Οκ μπορει να ακουγεται λιγο σπαστικο αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως...Ειμαι μεσα σε ιωσεις και σε κρυώματα...καταλαβαινεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αναλογως τι επαφες ειχα και ποτε...Αλλοτε οταν εχω καθυστερηση...Απλα ,επειδη κανω πολλες εξετασεις ,θελω να ξερω εξαρχης για να μην γινει καμμια στραβη....Αν γνωριζω θα προσεχω...φαρμακα και τα σχετικα.Οκ μπορει να ακουγεται λιγο σπαστικο αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως

Μόνο ινοφερτ παίρνω και λέω αυτή την εβδομάδα να μην πάρω.... Γιατί δεν ξέρω αν πειράζει... Μετά από φάρμακα ούτε Depon δεν παίρνω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Μόνο ινοφερτ παίρνω και λέω αυτή την εβδομάδα να μην πάρω.... Γιατί δεν ξέρω αν πειράζει... Μετά από φάρμακα ούτε Depon δεν παίρνω.... 

Μπραβο! Μια χαρα!Τοτε περιμενε λιγακι ακομα!Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπραβο! Μια χαρα!Τοτε περιμενε λιγακι ακομα!Ολα καλα να πανε!

Ευχαριστώ.... Και το ελπίζω... Αν και δεν προσπαθούμε πολύ καιρό για να απελπίζομαι... Ούτε και με πήραν και τα χρόνια... Αλλά όσο να ναι ένα άγχος το χώ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Ευχαριστώ.... Και το ελπίζω... Αν και δεν προσπαθούμε πολύ καιρό για να απελπίζομαι... Ούτε και με πήραν και τα χρόνια... Αλλά όσο να ναι ένα άγχος το χώ.... 

όλα ακούγονται πολύ θετικά! εύχομαι να είναι το ίδιο κ τα αποτελέσματα σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

όλα ακούγονται πολύ θετικά! εύχομαι να είναι το ίδιο κ τα αποτελέσματα σου!! :)

Ευχαριστώ πολύ... Ελπίζω όλες μας αυτό το μήνα να έχουμε θετικά αποτελέσματα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Και μια όμορφη Κυριακή! 22η ημέρα σήμερα, σύμφωνα με το τεστ ωορρηξιας περιμένω σε 7-8 μέρες. Δεν νιώθω απολύτως τίποτα. Κάτι ενοχλήσεις που και που σαν να με περνά ηλεκτρικό ρεύμα στις ωοθήκες. Θερμοκρασία 36,9 το πρωί (χωρίς να ξέρω τι είχα τις προηγούμενες χιχιχι). Αυτά.... Καλά αποτελέσματα σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!! Και μια όμορφη Κυριακή! 22η ημέρα σήμερα, σύμφωνα με το τεστ ωορρηξιας περιμένω σε 7-8 μέρες. Δεν νιώθω απολύτως τίποτα. Κάτι ενοχλήσεις που και που σαν να με περνά ηλεκτρικό ρεύμα στις ωοθήκες. Θερμοκρασία 36,9 το πρωί (χωρίς να ξέρω τι είχα τις προηγούμενες χιχιχι). Αυτά.... Καλά αποτελέσματα σε όλες! 

Αα πολύ ωραία.. Αντε μπράβο. Να μα ςπεις τα ευχαριστα μακάρι.... Εγώ δεν μετρήθηκα σήμερα... Αλλά χθες κ σήμερα έχω παρά πολλά υγρά λευκά βέβαια... Κ πόνο στη μήτρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αα πολύ ωραία.. Αντε μπράβο. Να μα ςπεις τα ευχαριστα μακάρι.... Εγώ δεν μετρήθηκα σήμερα... Αλλά χθες κ σήμερα έχω παρά πολλά υγρά λευκά βέβαια... Κ πόνο στη μήτρα.... 

Και τα λευκά υγρά νομίζω είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Εγώ ούτε πριν την περίοδο τα έχω γενικά. Μόνο στη φάση της ωορρηξιας έχω υγρά. Άντε, την άλλη Κυριακή θα έχουμε τα πρώτα νέα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου κι εγώ περιεργα είμαι σήμερα και είμαι φουλ στο άγχος 

Εύχομαι κορίτσια μου να έρθει η εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερααα.. 13η μέρα σήμερα νομίζω μου βγήκε θετικό το τεστ.. θα σας στείλω φωτό όταν μπορέσω είμαι έξω.. είχα επαφη σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα !! Τον Σεπτέμβρη πήρα για κάποιο διάστημα τα primolut ( ύστερα από χορήγηση από τον γυναικολόγο μου) για μια περίπου εβδομάδα και έπειτα αδιαθέτησα κανονικά .. είχαμε κάποιες ελεύθερες επαφές από την τελευταία περίοδο αλλά όχι πολλές (3-4) .

τωρα πια έχω καθυστέρηση 9 μέρες ! Κάποιες μέρες νιώθω ένα απίστευτο φούσκωμα και μετά εξαφανίζεται !

καποιες μέρες πονάει κοιλιά και μέση και νιώθω ότι θα αδιαθετησω , όμως την επόμενη μέρα εξαφανίζονται όλα !

νιωθω κάποιες ανακατωσουρες μερικές φορές και ατονία αλλά περνάει γρήγορα..

επισης τις τελευταίες μέρες η διάθεση μου έχει σκαμπανεβάσματα ! Μια στα ύψη και την άλλη χάλια!

 

υπαρχει πιστεύετε περίπτωση εγκυμοσύνης ; Αρχικά πίστευα ότι τα χάπια έχουν προκαλέσει όλη αυτήν την καθυστέρηση απλά με μπερδεύουν τα υπόλοιπα συμπτώματα ..

Σας ευχαριστώ πολύ να έχετε μια όμορφη Κυριακή !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lovelyfairytale είπε:

Κορίτσια καλημέρα !! Τον Σεπτέμβρη πήρα για κάποιο διάστημα τα primolut ( ύστερα από χορήγηση από τον γυναικολόγο μου) για μια περίπου εβδομάδα και έπειτα αδιαθέτησα κανονικά .. είχαμε κάποιες ελεύθερες επαφές από την τελευταία περίοδο αλλά όχι πολλές (3-4) .

τωρα πια έχω καθυστέρηση 9 μέρες ! Κάποιες μέρες νιώθω ένα απίστευτο φούσκωμα και μετά εξαφανίζεται !

καποιες μέρες πονάει κοιλιά και μέση και νιώθω ότι θα αδιαθετησω , όμως την επόμενη μέρα εξαφανίζονται όλα !

νιωθω κάποιες ανακατωσουρες μερικές φορές και ατονία αλλά περνάει γρήγορα..

επισης τις τελευταίες μέρες η διάθεση μου έχει σκαμπανεβάσματα ! Μια στα ύψη και την άλλη χάλια!

 

υπαρχει πιστεύετε περίπτωση εγκυμοσύνης ; Αρχικά πίστευα ότι τα χάπια έχουν προκαλέσει όλη αυτήν την καθυστέρηση απλά με μπερδεύουν τα υπόλοιπα συμπτώματα ..

Σας ευχαριστώ πολύ να έχετε μια όμορφη Κυριακή !

 

Ένα τεστακι θα σου λύσει την απορία πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...