Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Πχ εγώ είχα χαμηλότερη θερμοκρασία 35,8.κ τώρα είναι 36.2... Βέβαια άλλους μήνες είχα άλλες τιμές... Αλλά μόνο αυτό τον μήνα την πήρα σωστά. Γιατί τον προηγούμενο μήνα έπαιρνα θερμοκρασία από μασχάλη. Και όχι από στόμα... Υπολόγισα πως 22η ημέρα έκανα ωορρηξια... Αν κ χαμηλότερη είχα κ την 16 ημέρα.. Υγρά κ πόνο είχα κ τις 2 φορές. Οπότε η κάτι δεν πήγε καλά.... Η έκανα 2 φορές. Δνε ξέρω θα δείξει όταν θα μου ρθει περίοδος.... 

Πως είσαι κοριτσάκι μου?Δύο φορες ωορρηξία τον ίδιο μήνα κάνουμε διαφορά με 24 ώρες!!Δηλ θα γίνει 16 κ 17 μέρα!!!Δν θα αέχει πολλές μέρες διαφορά μεταξύ τους!!Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου γτ μια φορά είχα υγρά ωορρηξίας 2 φορές τον ίδιο μήνα αλλά με διαφορά ημερών!!Ετσι προκύπτουν κ τα δίδυμα αν γονιμοποιήθουν κ τα 2 ωαριάκια!!!Εκτός αν διχοτομηθεί το ωάριο  όπου πάλι εκεί έχουμε τα πανομοιότυπα διδυμάκια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

όχι ???!!!αλλά ξέρω γενικά ότι η θερμοκρασία μου ειναι 36.6 από άσχετες φορές που μετριέμαι.και τον προηγούμενο μήνα που μετρήθηκα πάλι έτσι μια φορά 36.6 είχα. 

Πρωινή ώρα κ από το στόμα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πως είσαι κοριτσάκι μου?Δύο φορες ωορρηξία τον ίδιο μήνα κάνουμε διαφορά με 24 ώρες!!Δηλ θα γίνει 16 κ 17 μέρα!!!Δν θα αέχει πολλές μέρες διαφορά μεταξύ τους!!Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου γτ μια φορά είχα υγρά ωορρηξίας 2 φορές τον ίδιο μήνα αλλά με διαφορά ημερών!!Ετσι προκύπτουν κ τα δίδυμα αν γονιμοποιήθουν κ τα 2 ωαριάκια!!!Εκτός αν διχοτομηθεί το ωάριο  όπου πάλι εκεί έχουμε τα πανομοιότυπα διδυμάκια!! 

Λίγο η μέση μου πονάει. Κ είχα κ ενόχληση στο στήθος... Υγρά ελαστικά ωορρηξιας είχα κοντά στη 16η ημέρα. Απλά μετά μπερδεύτηκα γιατί κ 22η ημέρα είχα πάλι χαμηλή θερμοκρασία. Γι αυτό δεν ξέρω πότε έχω ωορρηξια. Από επαφές είμαι πολύ καλ θεωρώ. 8-10-11-13-15-16-19-20-22.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πρωινή ώρα αλλά από μασχαλη

Έτσι έκανα κ γω τούσ περασμένου μηνεσ κ δεν έβγαλα άκρη. Από το στόμα είναι το σωστό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Λίγο η μέση μου πονάει. Κ είχα κ ενόχληση στο στήθος... Υγρά ελαστικά ωορρηξιας είχα κοντά στη 16η ημέρα. Απλά μετά μπερδεύτηκα γιατί κ 22η ημέρα είχα πάλι χαμηλή θερμοκρασία. Γι αυτό δεν ξέρω πότε έχω ωορρηξια. Από επαφές είμαι πολύ καλ θεωρώ. 8-10-11-13-15-16-19-20-22.....

Ωωωω πολύ καλές επαφές!!Καλή τύχη εύχομαι!!Ασε εγώ έπαθα μεγάλη νίλα αυτό τον μήνα!!Είχα υγρά κ πονάκια απο 13-17 μέρα του κύκλου!!Κ τελικά έκανα ωορρηξία 30 μέρα του κύκλου!!Οπου πάλι είχα υγρά αλλά νόμιζα τυχαίο!!Κ ευτύχως που είχα κλεισμένο ραντεβού με τον γιατρό κ το είδε αλλιώς θα έτρεχα για χοριακές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Ωωωω πολύ καλές επαφές!!Καλή τύχη εύχομαι!!Ασε εγώ έπαθα μεγάλη νίλα αυτό τον μήνα!!Είχα υγρά κ πονάκια απο 13-17 μέρα του κύκλου!!Κ τελικά έκανα ωορρηξία 30 μέρα του κύκλου!!Οπου πάλι είχα υγρά αλλά νόμιζα τυχαίο!!Κ ευτύχως που είχα κλεισμένο ραντεβού με τον γιατρό κ το είδε αλλιώς θα έτρεχα για χοριακές!!

Ωχ καταλαβα... Ναι περιμένω και βλέπουμε... ? Μακαρι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπερα. Πήγα σήμερα στο γιατρό 17η μέρα κύκλου κ είδε ότι το ωοθυλακιο είχε σπάσει πριν κάποιες ώρες απόρησε κ ο ίδιος γιατί την Τρίτη 13η μέρα ήταν μικρό. Ευτυχώς επήλθε επαφή χθες το βράδυ, μου συνέστησε κ σήμερα το βράδυ. Κ μου είπε να πάρω από αύριο utrogestan και filicin. Τι λέτε ο Νοέμβρης θα είναι ο μήνας μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια. .σκεφτόμουν κατι..εγώ βρήκα θετικό τεστ ωορρηξιας  την 17 η μέρα του κύκλου ,από χτες 21 μέρα και σήμερα 22η έχω πονακια χαμηλά. ..υπάρχει περίπτωση να  είναι τώρα η ωορρηξια? ?? Τόσες μέρες μετά το τεστακι? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πάλι είδα λίγο.αιμα στην επαφή αυτή τη φορά ελάχιστο βασικά αναμειγμένο με το σπέρμα παίζει να είναι από τον άντρα μου ; Η απλά κάποιος τραυματισμός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Βρε κοριτσια. .σκεφτόμουν κατι..εγώ βρήκα θετικό τεστ ωορρηξιας  την 17 η μέρα του κύκλου ,από χτες 21 μέρα και σήμερα 22η έχω πονακια χαμηλά. ..υπάρχει περίπτωση να  είναι τώρα η ωορρηξια? ?? Τόσες μέρες μετά το τεστακι? ??

Μέχρι 32 ωρεσμετα λένε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου πάλι είδα λίγο.αιμα στην επαφή αυτή τη φορά ελάχιστο βασικά αναμειγμένο με το σπέρμα παίζει να είναι από τον άντρα μου ; Η απλά κάποιος τραυματισμός;

Ίσως τραυματισμός... Δες αν ξανά έχεις... Βάλε σερβιετακι αν;είναι για να το δεις καλύτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ίσως τραυματισμός... Δες αν ξανά έχεις... Βάλε σερβιετακι αν;είναι για να το δεις καλύτερα.. 

Δεν έχω αίμα ούτε υγρά μόνο πάνω στο χαρτί.πφ έχω αγχωθει ότι έχω κάτι πολύ σοβαρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Άστα και εγώ το έπαθα πριν μια εβδομάδα και τελικά ήταν από μένα.

Ήταν μετά τη περίοδο η στο άσχετο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου πάλι είδα λίγο.αιμα στην επαφή αυτή τη φορά ελάχιστο βασικά αναμειγμένο με το σπέρμα παίζει να είναι από τον άντρα μου ; Η απλά κάποιος τραυματισμός;

Καλέ μην αγχώνεσαι το πιο σίγουρο είναι κανένας μικροτραυματισμος το έχω πάθει αρκετές φορες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Καλέ μην αγχώνεσαι το πιο σίγουρο είναι κανένας μικροτραυματισμος το έχω πάθει αρκετές φορες....

Ναι αλλά πώς ήταν;

Εγώ άρχισα και αγχώνομαι μήπως είναι κανένας καρκίνος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι αλλά πώς ήταν;

Εγώ άρχισα και αγχώνομαι μήπως είναι κανένας καρκίνος 

Παναγία μου τι λες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Ναι αλλά πώς ήταν;

Εγώ άρχισα και αγχώνομαι μήπως είναι κανένας καρκίνος 

Κοπέλα μου μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. . Είχα ρώτησε γυναικολογο κ μου είχε πει δεν είναι τίποτα το δέρμα εκεί εινα πολύ λεπτό και ευκολα μπορεί να τραυματιστεί. . Ειδικά όταν δεν έχει συμβεί τόσες πολλές φορές δεν τίθεται λόγος να το σκέφτεσαι καν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κοπέλα μου μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. . Είχα ρώτησε γυναικολογο κ μου είχε πει δεν είναι τίποτα το δέρμα εκεί εινα πολύ λεπτό και ευκολα μπορεί να τραυματιστεί. . Ειδικά όταν δεν έχει συμβεί τόσες πολλές φορές δεν τίθεται λόγος να το σκέφτεσαι καν. 

Δεν ξέρω πάντως δεν έχει χρόνο που έκανα το τεστ και θα κάνω και τώρα τη Κυριακή από την άλλη σκέφτομαι και το νοσοκομείο αν δεν είχα το μικρό να κοιμάται θα πήγαινα

Είμαι λίγο ήρεμη επειδή έχω κάνει το εμβόλιο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Δεν ξέρω πάντως δεν έχει χρόνο που έκανα το τεστ και θα κάνω και τώρα τη Κυριακή από την άλλη σκέφτομαι και το νοσοκομείο αν δεν είχα το μικρό να κοιμάται θα πήγαινα

Είμαι λίγο ήρεμη επειδή έχω κάνει το εμβόλιο

 

Καλά το έμβολιο είναι για 2 τύπους καρκίνου. Αλλά μην το σκέφτεσαι καν δεν είναι τίποτα. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Δεν ξέρω πάντως δεν έχει χρόνο που έκανα το τεστ και θα κάνω και τώρα τη Κυριακή από την άλλη σκέφτομαι και το νοσοκομείο αν δεν είχα το μικρό να κοιμάται θα πήγαινα

Είμαι λίγο ήρεμη επειδή έχω κάνει το εμβόλιο

 

Καλέ τι νοσοκομείο? ? Τόσο πολύ αίμα ειδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλά το έμβολιο είναι για 2 τύπους καρκίνου. Αλλά μην το σκέφτεσαι καν δεν είναι τίποτα. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου.... ?

Ευχαριστώ κοπέλα μου 

Προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά ήταν η δεύτερη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλέ τι νοσοκομείο? ? Τόσο πολύ αίμα ειδες???

Όχι αντιθέτως λίγο στο χαρτί είδα μια δυο φορές αλλά επειδή ήταν η δεύτερη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Όχι αντιθέτως λίγο στο χαρτί είδα μια δυο φορές αλλά επειδή ήταν η δεύτερη φορά 

Τίποτα απολύτως δεν ειναι!!!!μην το ξανά σκεφτείς! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...