Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μου χθες το πρωί πέρασα κολικό εντέρου. Πολύ πολύ επώδυνη κατάσταση . Ευτυχώς ήμουν τυχερή και κράτησε λίγο.Πονουσα πολύ κάτω αριστερά και πίσω στη μέση , δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω. Τρόμαξα πολύ ευτυχώς με καθησύχασε ο γιατρός πως συμβαίνει κάποιες φορές στην εγκυμοσύνη, μου είπε να πάρω buscopan plus αλλά ευτυχώς μέχρι να βρει ο άντρας μου εφημερεύον φαρμακείο ηρέμησε πολύ ο πονος. Τρέμω μη με ξαναπιάσει και φανταστείτε δεν έχω θέμα δυσκοιλιότητας κλπ. Σχετικά με τις δουλειές του σπιτιού τώρα που συνηλθα λίγο από το στομάχι άρχισα να τις ξανακάνω. Πρώτα τα πρωινά που Ήμουν καλά δούλευα και τ απογεύματα ήμουν χάλια. Βοηθούσε πολύ η μαμά μου και ο άντρας μου αλλά η αλήθεια είναι πως νευριαζα που δεν τα έκανα όπως ήθελα!

Περαστικά σου!!! Ελπίζουμε να μη σε ξαναπιάσει! Δεν έχω πάθει ποτέ μου αλλά έχω ακούσει πολλές τραυματικές εμπειρίες η αλήθεια είναι από εγκυούλες. Πόνος τρομερός κλπ. Πόσο σου κράτησε;;; Ώρες;; Τρως φρούτα και λαχανικά; Σου είπε ο γιατρός να προσέξεις κάτι συγκεκριμένο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μου χθες το πρωί πέρασα κολικό εντέρου. Πολύ πολύ επώδυνη κατάσταση . Ευτυχώς ήμουν τυχερή και κράτησε λίγο.Πονουσα πολύ κάτω αριστερά και πίσω στη μέση , δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω. Τρόμαξα πολύ ευτυχώς με καθησύχασε ο γιατρός πως συμβαίνει κάποιες φορές στην εγκυμοσύνη, μου είπε να πάρω buscopan plus αλλά ευτυχώς μέχρι να βρει ο άντρας μου εφημερεύον φαρμακείο ηρέμησε πολύ ο πονος. Τρέμω μη με ξαναπιάσει και φανταστείτε δεν έχω θέμα δυσκοιλιότητας κλπ. Σχετικά με τις δουλειές του σπιτιού τώρα που συνηλθα λίγο από το στομάχι άρχισα να τις ξανακάνω. Πρώτα τα πρωινά που Ήμουν καλά δούλευα και τ απογεύματα ήμουν χάλια. Βοηθούσε πολύ η μαμά μου και ο άντρας μου αλλά η αλήθεια είναι πως νευριαζα που δεν τα έκανα όπως ήθελα!

ωχ βρε κορίτσι περαστικά! πάλι καλά που κράτησε λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Περαστικά σου!!! Ελπίζουμε να μη σε ξαναπιάσει! Δεν έχω πάθει ποτέ μου αλλά έχω ακούσει πολλές τραυματικές εμπειρίες η αλήθεια είναι από εγκυούλες. Πόνος τρομερός κλπ. Πόσο σου κράτησε;;; Ώρες;; Τρως φρούτα και λαχανικά; Σου είπε ο γιατρός να προσέξεις κάτι συγκεκριμένο;;

Ευτυχώς μου κράτησε μόνο μία ώρα ο έντονος πόνος μετά είχα μόνο ενόχληση . Δεν το πήρα το buscopan. Μου είπε για λίγο να προσέξω τα όσπρια το μαρούλι το λάχανο και να φάω για λίγες μέρες ελαφριά και να πίνω πολύ νερο! Είμαι ήδη καλύτερα που και που Μ ενοχλεί λίγο . Μου είπε να αποφύγω και τη φασολάδα που είχα φάει την προηγούμενη μέρα. Φοβήθηκα πάρα πολύ μέχρι να μου επιβεβαιώσει ο γιατρός πως είναι το έντερο όπως φανταζομουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

ωχ βρε κορίτσι περαστικά! πάλι καλά που κράτησε λίγο!!

Σ' ευχαριστώ πολύ. Ανυπόφορος πόνος αλλά ευτυχώς πέρασε γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ. Ανυπόφορος πόνος αλλά ευτυχώς πέρασε γρήγορα.

η αλήθεια είναι ότι το έντερο με την εγκυμοσύνη τα παίζει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! Για τις δουλειές να είναι καλά τα αγόρια μας.. πρέπει να βοηθάνε. Εμένα κάνει ότι μπορεί, μόνο μαγείρεμα κ πιάτα κάνω εγώ, κ κανένα σίδερο, δίπλωμα κλπ. Ο,τι πιο ελαφρύ. 

Για τον τράχηλο περιμένω κι εγώ β επιπέδου για να ξαναμετρησουμε. Τελευταίο υπέρηχο τον είχε βρει 47 χιλιοστά κι είπε ότι είναι τελειος, δεδομένου του ότι έχω ακόμα πολύ χαμηλό πλακούντα. Όσο προχωράμε στην εγκυμοσύνη θα μικραίνει ο τράχηλος μου είπε αλλά δε θέλουμε να είναι κάτω από 25 χιλιοστά

Καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουμε τη β επιπέδου! Ανυπομονώ να δω τον μικρούλη μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Ευτυχώς μου κράτησε μόνο μία ώρα ο έντονος πόνος μετά είχα μόνο ενόχληση . Δεν το πήρα το buscopan. Μου είπε για λίγο να προσέξω τα όσπρια το μαρούλι το λάχανο και να φάω για λίγες μέρες ελαφριά και να πίνω πολύ νερο! Είμαι ήδη καλύτερα που και που Μ ενοχλεί λίγο . Μου είπε να αποφύγω και τη φασολάδα που είχα φάει την προηγούμενη μέρα. Φοβήθηκα πάρα πολύ μέχρι να μου επιβεβαιώσει ο γιατρός πως είναι το έντερο όπως φανταζομουν. 

Α μάλιστα! Σου είπε δλδ να αποφύγεις τις τροφές που μας πρήζουν. Να ξέρουμε κι εμείς τι να προσέχουμε. Λογικό να αγχωθείς. Ευτυχώς όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

@Angelmammy kala apotelesmata na exoume aurio!!! Steile nea otan teleiwseis!!! ❤️

Καλά μας αποτελέσματα!! Φυσικά θα στείλω. xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας! Μολις βγηκα απ τον γιατρο. Εφτασα 5 μηνων για να μας πει οτι ειναι 50-50 το φυλο. Απ την αυχενικη το ειχαμε για κοριτσι. Απο κει και περα δε μας βοηθησε η θεση του. Να κραταω λεει μικρο καλαθι για κοριτσι γιατι δεν μπορει να το πει με σιγουρια. Υπομονη ως τις 18/1 που πιστευω στη β επιπεδου θα μαθουμε.

Τουλαχιστον ειναι ολα καλα. Μεγαλωνει νορμαλ και ειναι λεει μεγαλουτσικο 370γρ.

Μου εγραψε και καμπυλη ζαχαρου, την οποια λεει να την κανω σε καμια βδομαδα.

@Angelmammyρωτησα για τον πονο στο ισχιο. Ειπε αν το νιωθω εντονα να ξεκουραζομαι. Ειναι κατι λεει που δυστυχως το εχουν πολλες στην εγκυμοσυνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Γειααα σας! Μολις βγηκα απ τον γιατρο. Εφτασα 5 μηνων για να μας πει οτι ειναι 50-50 το φυλο. Απ την αυχενικη το ειχαμε για κοριτσι. Απο κει και περα δε μας βοηθησε η θεση του. Να κραταω λεει μικρο καλαθι για κοριτσι γιατι δεν μπορει να το πει με σιγουρια. Υπομονη ως τις 18/1 που πιστευω στη β επιπεδου θα μαθουμε.

Τουλαχιστον ειναι ολα καλα. Μεγαλωνει νορμαλ και ειναι λεει μεγαλουτσικο 370γρ.

Μου εγραψε και καμπυλη ζαχαρου, την οποια λεει να την κανω σε καμια βδομαδα.

@Angelmammyρωτησα για τον πονο στο ισχιο. Ειπε αν το νιωθω εντονα να ξεκουραζομαι. Ειναι κατι λεει που δυστυχως το εχουν πολλες στην εγκυμοσυνη. 

δεν ξερεις πως σε καταλαβαινω για το φυλο του μωρου!!!!!ολα καλά μια χαρα το μωρακι σου! εγω θα παω την επόμενη Δευτέρα και δεν περνάνε οι μερες!!!!!!απο οσο εχω δει κοντα στα 400 με 500 γρ ειναι στη β επιπέδου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μου χθες το πρωί πέρασα κολικό εντέρου. Πολύ πολύ επώδυνη κατάσταση . Ευτυχώς ήμουν τυχερή και κράτησε λίγο.Πονουσα πολύ κάτω αριστερά και πίσω στη μέση , δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω. Τρόμαξα πολύ ευτυχώς με καθησύχασε ο γιατρός πως συμβαίνει κάποιες φορές στην εγκυμοσύνη, μου είπε να πάρω buscopan plus αλλά ευτυχώς μέχρι να βρει ο άντρας μου εφημερεύον φαρμακείο ηρέμησε πολύ ο πονος. Τρέμω μη με ξαναπιάσει και φανταστείτε δεν έχω θέμα δυσκοιλιότητας κλπ. Σχετικά με τις δουλειές του σπιτιού τώρα που συνηλθα λίγο από το στομάχι άρχισα να τις ξανακάνω. Πρώτα τα πρωινά που Ήμουν καλά δούλευα και τ απογεύματα ήμουν χάλια. Βοηθούσε πολύ η μαμά μου και ο άντρας μου αλλά η αλήθεια είναι πως νευριαζα που δεν τα έκανα όπως ήθελα!

περαστικα σου και μακαρι να μη σε ξανα πιασει!!χαχαχαχχα για τις δουλειές σε καταλαβαίνω και εγω το παθαίνω αυτο!!!μονο ο αντρας μου νομιζω οτι τα κανει καπως καλα!οποιος αλλος και να κανει κατι στο σπιτι παω απο πισω να διορθωνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariamagdalini είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! Για τις δουλειές να είναι καλά τα αγόρια μας.. πρέπει να βοηθάνε. Εμένα κάνει ότι μπορεί, μόνο μαγείρεμα κ πιάτα κάνω εγώ, κ κανένα σίδερο, δίπλωμα κλπ. Ο,τι πιο ελαφρύ. 

Για τον τράχηλο περιμένω κι εγώ β επιπέδου για να ξαναμετρησουμε. Τελευταίο υπέρηχο τον είχε βρει 47 χιλιοστά κι είπε ότι είναι τελειος, δεδομένου του ότι έχω ακόμα πολύ χαμηλό πλακούντα. Όσο προχωράμε στην εγκυμοσύνη θα μικραίνει ο τράχηλος μου είπε αλλά δε θέλουμε να είναι κάτω από 25 χιλιοστά

Καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουμε τη β επιπέδου! Ανυπομονώ να δω τον μικρούλη μου ❤️

μια χαρα!εμενα δεν μου εχει πει μεχρι τώρα τιποτα για τραχηλο και για τον πλακούντα μια φορά τον ρώτησα εγω και μου ειπε ολα καλα και μου το εδειξε..καταλαβα οτι ηταν προς τα πάνω ..και εγω περιμενω τη β επιπέδου σε 7 μερες!!!!αντε να περνάνε οι μερες να δουμε τα μωράκια μας και να ειναι ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Γειααα σας! Μολις βγηκα απ τον γιατρο. Εφτασα 5 μηνων για να μας πει οτι ειναι 50-50 το φυλο. Απ την αυχενικη το ειχαμε για κοριτσι. Απο κει και περα δε μας βοηθησε η θεση του. Να κραταω λεει μικρο καλαθι για κοριτσι γιατι δεν μπορει να το πει με σιγουρια. Υπομονη ως τις 18/1 που πιστευω στη β επιπεδου θα μαθουμε.

Τουλαχιστον ειναι ολα καλα. Μεγαλωνει νορμαλ και ειναι λεει μεγαλουτσικο 370γρ.

Μου εγραψε και καμπυλη ζαχαρου, την οποια λεει να την κανω σε καμια βδομαδα.

@Angelmammyρωτησα για τον πονο στο ισχιο. Ειπε αν το νιωθω εντονα να ξεκουραζομαι. Ειναι κατι λεει που δυστυχως το εχουν πολλες στην εγκυμοσυνη. 

Αλήθεια τώρα;;; Είδες που όταν είναι μικρούλικα δεν μπορούμε με σιγουριά να προσδιορίσουμε το φύλο. Και όπως έλεγε και η γιαγιά μου "το φύλο του παιδιού θα το ξέρεις σίγουρα μόλις το γεννήσεις"! Χαχαχα!! Λίγος καιρός έμεινε για τη β' επιπέδου. Εκεί λογικά θα σου πουν σίγουρα.

Σε μια εβδομάδα καμπύλη;;; Νωρίς νωρίς μου φαίνεται αλλά αφού σου το είπε ο γιατρός... Με το καλό σου εύχομαι! 

Σ' ευχαριστώ που με θυμήθηκες με το ισχίο. Υπομονή θα κάνουμε. Ελπίζω να μη μας πάει έτσι μέχρι τη γέννα. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Τι ωραία που ακούμε ευχάριστα νέα από τις β επιπέδου ..μπράβο...εύχομαι όλες να έχουμε καλά αποτελέσματα ..εγώ έχω τέλος του μην ραντεβού...όσες δεν ακούτε τα μωράκια μην αγχώνεστε σε λίγο δεν θα σταματάνε να στριφογυρίζουν...εγώ την νιώθω από την 14η εβδομάδα αλλά νομίζω παίζει ρόλο που είναι το δεύτερο μωράκι μου...τελευταία βέβαια από τις γιορτές κ μετά η παρουσία της είναι πολύ έντονη!!! Κουράστηκα λίγο παραπάνω κι αυτές τις μέρες με κόσμο τραπέζια κλπ...κι εμένα κορίτσια βοηθάει πολύ ο σύζυγος..και με το σπίτι και με την μεγάλη κόρη μου...όσο μπορείτε βάλτε τους ενεργά να ασχοληθούν και με το μωρό...ια έχετε κι εσείς λίγο χρόνο αλλά θα δείτε και το δέσιμο μεταξύ τους που είναι πολύ σημαντικό...ο δικός μου από 40 ημερών την κρατάει τα απογεύματα που δουλεύω την μεγάλη και κάνει τα πάντα μαζί της... @marakineos περαστικά! Εύχομαι να μην σε ξαναπιάσει...κολικό εντέρου δεν έχω πάθει αλλά κολικό χολής και νόμιζα θα πεθάνω...καλού κακού έλεγξε και τις τρεσαμινασες σου μήπως και επηρεάστηκε η χολή γιατί κι αυτό είναι σύνηθες στις εγκυμοσύνες...ελπίζω να μην είναι τίποτα και βασικά να.μην σε ξαναπιάσει....καμπύλη ζαχάρου εγώ δεν ξέρω πότε θα κάνω αλλά μόνο στην ιδέα τρέμω...ήταν τόσο αναγουλα η γλυκόζη που πίνεις που έχουν περάσει σχεδόν 4 χρόνια κι ακόμη το θυμάμαι κ φριττω... Σχετικά με το μαξιλάρι εγκυμοσύνης θηλασμού κι εγώ το είχα αγοράσει κορίτσια κ το χρησιμοποίησα αρκετά στην εγκυμοσύνη...και στο θηλασμό αλλά όχι κ τόσο πολύ ...με βόλευε καλύτερα το απλό μαξιλάρι ...επίσης όταν το μωρό αρχίζει να κάθεται μπορείτε να το βάζετε από πίσω σαν πεταλο ώστε να μην έχει κίνδυνο να πέσει κ να χτυπήσει ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που με προβληματίζει επίσης (θα μου πείτε νωρίς είναι ακόμη για τετοιους προβληματισμούς ) είναι το θέμα θηλασμού...η μεγάλη μου κόρη θήλασε 13 μήνες ..δυσκολευτηκα πολύ με το εξής θέμα δεν ήθελε με τίποτα να πιει από μπιμπερο..ενώ αντολουσα δικό μου γάλα αρνούνταν να το πιει...πέρασαν 3-4 μήνες μέχρι να το συνηθίσει κ ήταν μεγάλο πρόβλημα γιατί είχα ξεκινήσει δουλειά κ δεν έβρισκαν τρόπο να ταισουν το μωρό τις 4 ώρες που έλειπα...την προσπάθεια μου να της δώσω μπιμπερο τη ξεκίνησα στις 40 μέρες ..διότι διάβαζα ότι τόσο περίπου χρειάζεται να εδραιωθεί ο θηλασμός ...κι αναρωτιέμαι μήπως τώρα πρέπει να ξεκινήσω νωρίτερα? Κι αν αυτό επηρεάσει γενικά το θηλασμό? Όσες έχετε μεγαλύτερα παιδάκια τι πιστεύετε? Θα ρωτήσω και κάποια σύμβουλο θηλασμού μήπως βοηθήσει η εμπειρία της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω το θεμα του θηλασμού θα μας προβληματισει ολες!δεν ξερω ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι και επισης δεν ξερω αν ισχύει το οτι αν θηλαζει το μωρό δεν παιρνει μπιμπερό....εγω δει πολλα παιδακια απο φίλες μου που έπαιρναν και τα δυο....και εγω θελω πολυ να τα καταφερω να θηλασω αλλα δεν θελω να μην μπορω να βγω η να παω καπου επειδη δεν παιρνει μπιμπερό....θα δουμε στην πορεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @stasa199 όπως ακριβώς είπες για άλλες μανουλες είναι πιο εύκολο για άλλες όχι...σημασία έχει να έχουμε χαρούμενα μωράκια για να είμαστε κι εμείς καλά ανεξάρτητα από το αν θα θηλάσουν η οχι...δεν σου κρύβω ότι και οι θηλές μου πληγώθηκαν τις πρώτες μέρες και στον αποθηλασμο ζοριστηκα πολύ αλλά νομίζω όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα...κάθε αλλαγή είναι δύσκολη για τα μικρά μας...πχ η δικιά μου δεν πήρε πιπίλα...της έδινα κ αναγουλιαζε η ανήψια μου ζοριστηκε πολύ να την κόψει...για άλλα παιδάκια είναι πολύ πιο εύκολο....το κάθε μωράκι έχει δικές του συνήθειες...ας έρθουν γερά κ όλα θα τα βρούμε στην πορεία....απλά προσπαθώ να σκεφτώ τι θα ήταν πιο εύκολο για το μωρό ώστε να μην ζοριστει όταν ξεκινήσω δουλειά....κι επειδή αυτό θα γίνει κ πάλι νωρίς (όταν θα είναι σχεδόν 4.5 μηνών αυτή τη φορά πρώτα ο Θεός) λιγάκι προβληματίζομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μου χθες το πρωί πέρασα κολικό εντέρου. Πολύ πολύ επώδυνη κατάσταση . Ευτυχώς ήμουν τυχερή και κράτησε λίγο.Πονουσα πολύ κάτω αριστερά και πίσω στη μέση , δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω. Τρόμαξα πολύ ευτυχώς με καθησύχασε ο γιατρός πως συμβαίνει κάποιες φορές στην εγκυμοσύνη, μου είπε να πάρω buscopan plus αλλά ευτυχώς μέχρι να βρει ο άντρας μου εφημερεύον φαρμακείο ηρέμησε πολύ ο πονος. Τρέμω μη με ξαναπιάσει και φανταστείτε δεν έχω θέμα δυσκοιλιότητας κλπ. Σχετικά με τις δουλειές του σπιτιού τώρα που συνηλθα λίγο από το στομάχι άρχισα να τις ξανακάνω. Πρώτα τα πρωινά που Ήμουν καλά δούλευα και τ απογεύματα ήμουν χάλια. Βοηθούσε πολύ η μαμά μου και ο άντρας μου αλλά η αλήθεια είναι πως νευριαζα που δεν τα έκανα όπως ήθελα!

περαστικά σου κορίτσι μου!! ελπίζω να μην σου ξανατύχει και σε καμια μας βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! τι κανετε ??? κρυο εε??? περαστηκα σου κοριτσι μου ελπιζω να μην σε ξανα πιασει αυτος ο πονος και να ηρεμησει το εντερο γενικα οντως τα παιζει με την εγκυμοσυνη !!! εγω εχω τον πλακουντα πανω ψηλα ελεγε το χαρτι απο την αυχενικη που εκανα !! τωρα περιμενω 30 του μηνα παλι που θα παμε για β επιπεδου λογικα θα μου δωσει και μενα να κανω καμπυλη γιατι απο τοι διαβασα τωρα γινεται στον εκτο εκει καπου !! εγω κοριτσια ειπα οτι ναι θελω να θηλασω και θα το προαθησω συγουρα αλλα οκ δε θα πεσω και κατω με την εννοια οτι οκ οταν μεγαλωσει και πλεον θα εχει εδραιωθει αν χρειαστει να λειψω μπορει να δωσω λιγο ξενο!! εγω πιστευω οτι θα ερθει φυσικα η φυση ξερει οκ διαβαζω για την τεχνικη την σωστη τοποθετηση στο στηθος κτλ αλλα θα βγει κοριτσια μου!!!! 

και εγω με τις δουλειες του ζπιτιου οκ δε το αφηνω να βρωμαει αλλα νορμαλ προεχει η υγεια μας και των μωρων υγεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Κάναμε β επιπέδου!! Όλα πολύ καλά, Δόξα τω Θεώ!! Μια χαρά είναι, 100% κοριτσάκι και 620γρ. Μεγαλουτσικη μεγαλουτσικη και το στομαχάκι της γεμάτο. Τρώει καλά το μωρό μου. :-) Ποση ευτυχία νιώθω κάθε φορά που τη βλέπω να μεγαλώνει!!

@Valfrag περιμένουμε και τα δικά σου. 

Κορίτσια, εύχομαι και στα δικά σας!! Με το καλό σε όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα τι ωραια μεγαλωσε το μπουμπουκακι!!!!!!!!!!! τελεια κοριτσι μου κοριτσαρος τρωει καλα !!!!!!! μπραβο ωραια αντε και στ αυπολοιπα κοριτσια να παρουμε καλα νεα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!! Κάναμε β επιπέδου!! Όλα πολύ καλά, Δόξα τω Θεώ!! Μια χαρά είναι, 100% κοριτσάκι και 620γρ. Μεγαλουτσικη μεγαλουτσικη και το στομαχάκι της γεμάτο. Τρώει καλά το μωρό μου. :-) Ποση ευτυχία νιώθω κάθε φορά που τη βλέπω να μεγαλώνει!!

@Valfrag περιμένουμε και τα δικά σου. 

Κορίτσια, εύχομαι και στα δικά σας!! Με το καλό σε όλες μας. 

Και μενα ολα φυσιολογικα!!!επιβεβΑιωση φυσικα για αγορακι!!!! Και μοιαζει κ στον αντρα μου χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσι μου να ειναι καλα και σενα το αγορακι σου με ενα πονο να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!!!!!! αχ ανυπομονο για τις 30 που θα παω να δω και εγω τον γιο ποσο μεγαλωσε !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...