Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!!!Εγώ δεν έχω κατάστημα lidl κοντά μου αν και όσοι έχουν πάρει από εκεί πράγματα είναι πολύ ικανοποιημένοι!όσες μπορείτε να πάτε!!!!!έχω και εγώ πονάκια σαν περιόδου εδώ και μία βδομάδα αλλά ευτυχώς όταν παίρνω το μαγνήσιο περνάνε η είναι η ιδέα μου!!!!Τι ωραία οι κοπέλες που έχετε γιατρό να μας στείλετε τα νέα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Δυστυχως τα εγκυμοσύνης τα είχαν τσακίσει όλα! ήθελα κι εγω να πάρω εσώρουχα!

Εγώ για βρακάκια που ήθελα πήρα απο το κατάστημα tezenis  έχει βαμβακερα χωρίς λάστιχο και ραφές και με έχουν βολέψει πάρα πολύ!σουτιέν έχω προς το παρόν αλλά δεν θα βολεύουν στο θηλασμό Θα πρέπει να πάρω αλλά μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Εγώ για βρακάκια που ήθελα πήρα απο το κατάστημα tezenis  έχει βαμβακερα χωρίς λάστιχο και ραφές και με έχουν βολέψει πάρα πολύ!σουτιέν έχω προς το παρόν αλλά δεν θα βολεύουν στο θηλασμό Θα πρέπει να πάρω αλλά μετά!

 εμενα ευτυχως θηλασμου μου εδωσε η νυφη μου 2 και να σας πω την αληθεια τα φορω απο τωρα! ειναι σαν μπουστακια και ειναι πολυ βολικα! δεν μου κανει κατι αλλο, αυτα τα μπουστακια και 1 δικο μου σουτιεν πλυνε βαλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό όλες να δούμε τα μωράκια μας!!! Ούτε εγώ έχω κατάστημα lidl κοντά μου... 

@anni7 συμβαίνει να αισθανόμαστε κάποιες μέρες έτσι, αλλά όταν το είχα αναφέρει στο γιατρό μου είπε ότι δεν είναι κάτι. Οπότε κι εσύ μην ανησυχείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

 εμενα ευτυχως θηλασμου μου εδωσε η νυφη μου 2 και να σας πω την αληθεια τα φορω απο τωρα! ειναι σαν μπουστακια και ειναι πολυ βολικα! δεν μου κανει κατι αλλο, αυτα τα μπουστακια και 1 δικο μου σουτιεν πλυνε βαλε!

Εγώ είχα φτάσει να μου κάνει ένα δικό μου και πήρα 2 θηλασμού αλλά είναι με μπανελα και δεν είναι το ύφασμα το λεπτό έχει λίγο...δεν εχει ενίσχυσή  οπότε δεν ξέρω αν θα ανοίγει και ια κλείνει εύκολα...αν με βγάλει ο δρόμος κοντά σε lidl θα πάω να δω μήπως βρω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Εγώ είχα φτάσει να μου κάνει ένα δικό μου και πήρα 2 θηλασμού αλλά είναι με μπανελα και δεν είναι το ύφασμα το λεπτό έχει λίγο...δεν εχει ενίσχυσή  οπότε δεν ξέρω αν θα ανοίγει και ια κλείνει εύκολα...αν με βγάλει ο δρόμος κοντά σε lidl θα πάω να δω μήπως βρω τιποτα

Τίποτα δεν αφήσανε φίλη μου, τα σάρωσαν όλα! Πήγα και βρήκα μόνο ένα σετ που λόγω μεγάλης πλάτης που έχω δεν μου κούμπωνε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ χθες πήγα και πήρα 2 σουτιέν κανονικά γιατί μου στενεψαν αυτά που είχα κι ένα θηλασμού. Από κατάστημα με εσώρουχα βασικά το πήρα και νταξει δεν μπορώ να πω ότι με κάλυπτε εντελώς στο νούμερο αλλά επειδή έχω αρκετά μεγάλο στήθος αναγκάστηκα και πήρα αυτό γιατί είχα δοκιμάσει το πιο μεγάλο νούμερο στα kiddo και δεν ήταν καθόλου καλό. Ούτε σαν σουτιέν θηλασμού ούτε σα νούμερο. ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τίποτα δεν αφήσανε φίλη μου, τα σάρωσαν όλα! Πήγα και βρήκα μόνο ένα σετ που λόγω μεγάλης πλάτης που έχω δεν μου κούμπωνε! ?

Αναμενόμενο!που να το ξέραμε να πηγαίναμε Δευτέρα 8 η ώρα?μήπως ξανα φέρουν ρώτησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Αναμενόμενο!που να το ξέραμε να πηγαίναμε Δευτέρα 8 η ώρα?μήπως ξανα φέρουν ρώτησες?

Εγώ καταρχήν έπαθα σοκ που δεν βρήκα παρά μόνο 1! Τι να ρωτήσω, έτσι μπάχαλο που ήταν εκεί μέσα, πεταμένα αριστερά και δεξιά, σε διάφορα καλάθια, ποιος να ξέρει να μου πει; Μωρέ και σε αυτά μέσον θέλει, έχω μια ξαδέρφη που δουλέυει στα lidl και ξέρω ότι της ζητάνε κάποιοι συγγενείς να τους τα κρατήσει πριν βγουν στα καλάθια! Ε δεν θα φτάσουμε και εκεί για ένα σουτιέν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πλένω πιάτα και μιλάμε μετά νιώθω σαν να έτρεχα!πολύ κούραση και λαχάνιασμα!Και έχει αρχίσει πάλι να με ενοχλεί και η μέση Μου ενώ είχε σταματήσει για λιγάκι!Επίσης έχω παρατηρήσει ότι αναπνέω πολύ γρήγορα!εσείς πως είστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Βρε κορίτσια πλένω πιάτα και μιλάμε μετά νιώθω σαν να έτρεχα!πολύ κούραση και λαχάνιασμα!Και έχει αρχίσει πάλι να με ενοχλεί και η μέση Μου ενώ είχε σταματήσει για λιγάκι!Επίσης έχω παρατηρήσει ότι αναπνέω πολύ γρήγορα!εσείς πως είστε??

Μια από τα ίδια ! Κυρίως όταν πλένω τα πιάτα πιανομαι και πονά η μέση μου ! Και στο περπάτημα πάω όλο και πιο αργά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Μια από τα ίδια ! Κυρίως όταν πλένω τα πιάτα πιανομαι και πονά η μέση μου ! Και στο περπάτημα πάω όλο και πιο αργά!! 

Αυτό με τα πιάτα δεν το περίμενα τόσο δύσκολο!!!Αλλά νομίζω είναι η χειρότερη από όλες τις δουλειές!!!!Εγώ δεν περπατάω ιδιαίτερα αλλά και εγώ όταν τύχη στην αρχή πάω καλά και μετά κόβω!Επίσης με το περπάτημα νομίζω πως θέλω συνέχεια τουαλέτα και δεν μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όποια ενδιαφέρετε είδα στο Μασούτη προσφορά στις πάνες-35%!!Εγώ πήρα απο ένα site panesgiaolous λέγετε αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα!(δεν θυμάμαι αν το είχα ξανα πει απλά τώρα το θυμήθηκα με τη διαφήμιση!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γυρίσαμε από τον γιατρό ! 1200 kgr ο μπεμπακος ! Ηταν γυρισμένος με το κεφάλι κάτω και γυρνούσε γύρω γύρω το σώμα του οπότε δυστυχώς δεν καταφέραμε να δούμε το προσωπάκι του.

Μου είπε πως είναι κ λίγο τσιμπημενη η 2η τιμή της καμπύλης γιατί εξέταση έκανα με 50ml γλυκοζης και όχι με 75 ! Είπε να κάνω λίγη διατροφουλα τίποτα άλλο. Να κόψω τα πολλά γλυκά και όχι πολλά πολλά μακαρόνια πατάτες ψωμιά κλπ και θα επαναλάβουμε σε καμια 20αρια μέρες την καμπύλη ! 

Θυμιστε μου βρε κορίτσια ποια κάνει διατροφουλα λόγω τσιμπημενης τιμής . @Valfrag εσύ ? Έχει κολλήσει το μυαλό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδα που λεγατε για το lild και βρηκα το φυλλαδιο. Ομορφουλικα φαινονται τα βρεφικα και δεν τα ειχα σε υποληψη τα lidl. Θα την κανω αυριο τη βολτα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από τον γιατρό ! 1200 kgr ο μπεμπακος ! Ηταν γυρισμένος με το κεφάλι κάτω και γυρνούσε γύρω γύρω το σώμα του οπότε δυστυχώς δεν καταφέραμε να δούμε το προσωπάκι του.

Μου είπε πως είναι κ λίγο τσιμπημενη η 2η τιμή της καμπύλης γιατί εξέταση έκανα με 50ml γλυκοζης και όχι με 75 ! Είπε να κάνω λίγη διατροφουλα τίποτα άλλο. Να κόψω τα πολλά γλυκά και όχι πολλά πολλά μακαρόνια πατάτες ψωμιά κλπ και θα επαναλάβουμε σε καμια 20αρια μέρες την καμπύλη ! 

Θυμιστε μου βρε κορίτσια ποια κάνει διατροφουλα λόγω τσιμπημενης τιμής . @Valfrag εσύ ? Έχει κολλήσει το μυαλό μου.

Μπράβο μια χαρά ο μπέμπης σου!!!!!Όλα καλά θα πάνε!μην αγχώνεσαι με τη διατροφή πιστεύω αν προσέξεις αυτά που σου είπε θα είσαι εντάξει!Δεν θυμάμαι ποια κοπέλα πρόσεχε να βοηθήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos αχ μωρέ πολύ όμορφα!! Μεγάλωσε ο μπέμπης σας μπράβο! ?? Εντάξει και με την διατροφή θα προσέξεις λίγο και όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι! 

Ξεκινήσατε να παίρνετε από τώρα πάνες κορίτσια; Νόμιζα ότι αυτά τα παίρνουμε τελευταία στιγμή ? Εγώ πάντως χάρηκα πολύ, με πήραν απ το γιατρό και μου είπαν πως θα κάνουμε μάθημα τοκετού και θηλασμού με τη μαία του γιατρού δωρεάν στο ιατρείο!! Από ένα βέβαια απ ότι κατάλαβα αλλά παρόλα αυτά από κει που δε θα έκανα κανένα, είναι τέλειο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos μια χαρά ο μπεμπακος σου!!! Τώρα, με τη διατροφή μη σε αγχώνει. Θα κάνεις ο,τι σου πει ο γιατρός και θα είσαι σούπερ!!!

Κι εμείς γυρίσαμε από το γιατρό. Εξακολουθώ να πρέπει να προσέχω. Μου είπε πάλι να είμαι στο σπίτι και να κάνω τα πολύ βασικά... Ούτε σκούπισμα... Και θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα να μετράμε τον τράχηλο, ώστε εάν λεπτυνει πολύ να προετοιμαστούμε για τοκετό. Απογοητεύτηκα λίγο, αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη!!! Ο μπέμπης είναι μια χαρά!!! 1950gr!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

@marakineos μια χαρά ο μπεμπακος σου!!! Τώρα, με τη διατροφή μη σε αγχώνει. Θα κάνεις ο,τι σου πει ο γιατρός και θα είσαι σούπερ!!!

Κι εμείς γυρίσαμε από το γιατρό. Εξακολουθώ να πρέπει να προσέχω. Μου είπε πάλι να είμαι στο σπίτι και να κάνω τα πολύ βασικά... Ούτε σκούπισμα... Και θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα να μετράμε τον τράχηλο, ώστε εάν λεπτυνει πολύ να προετοιμαστούμε για τοκετό. Απογοητεύτηκα λίγο, αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη!!! Ο μπέμπης είναι μια χαρά!!! 1950gr!!! 

Τι καλά!! Μπράβο σας φτάνετε τα 2 κιλακια κι εσείς!! Σε ποια βδομάδα είσαι είπαμε; Όλα καλά θα πάνε μην το σκέφτεσαι καθόλου. Απλά θα πρέπει να είσαι πολύ προσεκτική με τις δουλειές, θα σε βοηθάνε κιόλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 κορίτσι μ λίγη υπομονή. Δ μας έμεινε πολύ. Αν κ πιστεύω μια χαρα θα τις πάρει τις βδομάδες ο μικρος. Αλλά πρόσεχε τα ρούχα σ π λένε.

@irened91πάνες παίρνουμε οπότε βρούμε σε προσφορά χαχαχ βέβαια όσο πιο κοντά στην πητ θα έχουμε κ καλύτερη πρόβλεψη για τα κιλά ρους. Εγώ πήρα πάντως ένα πακέτο νούμερο ένα κ ενα νούμερο δύο κ βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 είμαι 32 εβδομάδων και θέλουμε οπωσδήποτε να κλείσουμε τις 34, ώστε να έχουν αναπτυχθεί και οι πνεύμονες. Μου είπε μετά θα είναι πιο άνετη, αλλά μέχρι τότε να προσέχω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

@irened91 είμαι 32 εβδομάδων και θέλουμε οπωσδήποτε να κλείσουμε τις 34, ώστε να έχουν αναπτυχθεί και οι πνεύμονες. Μου είπε μετά θα είναι πιο άνετη, αλλά μέχρι τότε να προσέχω... 

Αα 2 βδομάδες έχουμε διαφορά περίπου!! Θα τις κλείσετε κι εσείς και όλες μας!! Πρώτα ο Θεός όλα καλά θα πάνε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

@irened91 είμαι 32 εβδομάδων και θέλουμε οπωσδήποτε να κλείσουμε τις 34, ώστε να έχουν αναπτυχθεί και οι πνεύμονες. Μου είπε μετά θα είναι πιο άνετη, αλλά μέχρι τότε να προσέχω... 

Σου τον μέτρησε κολπικα?πόσο έχει πάει?Και εμένα με κοιτάει γιατί από τη β επιπέδου ήταν λίγο πιο μικρός από όσο περίμενε..Όλα καλά θα πάνε να προσέχεις όσο μπορείς!

@irened91  τις βρήκα σε καλή τιμή και είπα να πάρω το νούμερο ένα είναι μέχρι 5 κιλά!   @Diwni εγώ πήρα 3 πακέτα νούμερο ένα και αν ξανα βρώ θα πάρω κάνα δυο ακόμα μετά θα κοιτάω για το νούμερο 2!!!

Εγώ βασικά έχω πάρει τα πάντα σχεδόν μόνο κουρτίνα δεν έχω βρει ακόμα αλλά είναι θέμα χρόνου και τα αφρόλουτρα και αυτά που θέλω να πάω φαρμακείο και τα πήρα τέλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από τον γιατρό ! 1200 kgr ο μπεμπακος ! Ηταν γυρισμένος με το κεφάλι κάτω και γυρνούσε γύρω γύρω το σώμα του οπότε δυστυχώς δεν καταφέραμε να δούμε το προσωπάκι του.

Μου είπε πως είναι κ λίγο τσιμπημενη η 2η τιμή της καμπύλης γιατί εξέταση έκανα με 50ml γλυκοζης και όχι με 75 ! Είπε να κάνω λίγη διατροφουλα τίποτα άλλο. Να κόψω τα πολλά γλυκά και όχι πολλά πολλά μακαρόνια πατάτες ψωμιά κλπ και θα επαναλάβουμε σε καμια 20αρια μέρες την καμπύλη ! 

Θυμιστε μου βρε κορίτσια ποια κάνει διατροφουλα λόγω τσιμπημενης τιμής . @Valfrag εσύ ? Έχει κολλήσει το μυαλό μου.

Ναι εγω κανω διατροφη!αν θες στειλε μ το mail σου να σου στειλω τη διατροφη που μου εχουν δωσει!!!εγω ειχα κανει τα 75ml και ηταν ελαχιστα ανεβασμενη η 2η και η 3η τιμη..αλλα με εστειλε σε εδοκρινολογο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου!!  Σας γράφω για να σας ενημερώσω πως χθες το απόγευμα πήγαμε και είδαμε το μικρακι μας!! Έχει μεγαλώσει!! Είναι όλα καλά δόξα τω Θεώ ❤️. Ο υπέρηχος με έβγαλε 8+2 χθες ποτέ κρατάμε αυτό σε αντίθεση με την τελευταία ημερομηνία περιόδου που με βγάζε 7+6. Οοολα καλά λοιπόν 🤗
    • Ποιο πολύ ξέρεις τι με ενόχλησε; Οταν με εραβε στην τελευταία μου καισαρική, μου ειχε πει πως μου εκανε ειδικό ράψιμο για να κανω κι αλλο αν θελήσω και χθες αρχισε τα "αποκλείεται να στο ειπα αυτο!!!!" Μεχρι πέρσι (και σε ολες τις γέννες μου) ηταναζι και ο μπαμπάς. Το ιατρείο ηταν του μπαμπά και τα τελευταία χρόνια ηρθε και ο γιος. Οπου μέχρι πρόσφατα χειρουργούσαν παρέα... Το μονο που μπορώ να σκεφτώ ειναι πως νιώθει ανασφάλεια χωρις τον μπαμπα του τωρα. Την αλλη Πέμπτη που θα παω, θα σε δει και ο μπαμπάς... Αν δω οτι και εκεινος τα μασαει, θα παω σε γιατρο που ειδικεύεται σε κυήσεις υψηλού κινδύνου. Εντωμεταξυ για ποση ωρα μου μιλουσε για την πιθανότητα να εχω διεισδυτικό πλακούντα, ενα σεναριο που μπορει να γινει και σε γυναίκες που εχουν μια καισαρική και εν πάση περιπτώσει, ενα σεναριο που μπορεί και να μη συμβεί. Για το παχος της μήτρας, στην αρχή μου ειπε πως δεν τον απασχολεί και πως απλα θα με παρακολουθεί πιο συχνα. Λιγο πριν φύγω, άρχισε και για το παχος και θα δουμε στην αυχενική αν θα φαίνονται οι συνδετικοί ιστοι. Ενα μπαχαλο. Εφυγα αποκαρδιωμενη. Οπως και να εχει εγω του ειπα πως δεν την σταματάω και εν ανάγκη θα ψαξω για πιο εμπειρο (αυτο δεν του το ειπα βεβαια). Ψυχοφθόρο... Ιδίως το να περιμένω απαντήσεις, ως την αυχενική. Νομίζω κι εσυ στο ιδιο καζάνι βράζεις;
    • Καλημέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Και εγώ έχω το ίδιο θεματάκι (ενδομητρίωση). Την Παρασκευή, μετά από έναν χρόνο προσπαθειών, πήγα στον γιατρό μου και είδαμε σάκο. Τώρα αναμένω να έρθει η Παρασκευή μήπως και καταφέρουμε να δούμε εμβρυικά στοιχεία και να καθησυχαστώ λίγο. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στα χέρια σου ένα γερό μωρό!!!!!
    • Τον είχα ρωτήσει την Παρασκευή που πήγα στο πρώτο μας ραντεβού και μου είπε να κάνω κανονικά το πρόγραμμα μου και να μην αγχώνομαι. Το μόνο που μου είπε είναι πολύ αντηλιακό και αλλαγή στο μαγιό, όπως είπες και εσύ.  Αγχώνομαι γιατί δεν έχω και συμπτώματα. Επίσης επειδή είδαμε μόνο σάκο προς το παρόν, σκέφτομαι διάφορα. Τώρα καταλαβαίνω τις εγκυούλες με τα άγχη τους!!!!
    • Βρε συ γυναίκες γεννάνε σε συνθήκες πολέμου και εσύ που πηγές και αραξες στην ξαπλώστρα το έβλαψες? Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι ο ήλιος αλλά για σένα για το δέρμα σου που τώρα θα είναι πιο ευαίσθητο και να είναι καθαρό το νερό και να αλλάζεις μαγιω. Βέβαια κάποιοι γιατροί απαγορεύουν τα μπάνια το πρώτο τρίμηνο άρα ίσως να ρωτήσεις και το γιατρό σου σχετικά.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...