Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Μακάρι! αποφάσισα να είμαι λίγο πιο χαλαρή αυτόν το μήνα! μετα τις γόνιμες δεν ξανακοιτάω το ημερολόγιο και το κυριότερο δεν θα ψάχνω συμπτώματα! είναι πολύ ψυχοφθόρο! και σε σένα εύχομαι τα ίδια ! το αιματάκι ήταν καλό σημάδι αφού δεν έχεις αδιαθετήσει ακόμη!

Και. Καλά κάνεις.... Κανονικά έτσι πρέπει... Ηρεμία κ όσο γίνεται πιο χαλαρές... Αλλααααα... ? Μακαρι να μην έρθει κ όντως το αιματάκι να ήταν καλό σημάδι... Μπορεί να ήταν ωορρηξια.. Τι να πω... Απλά μου έκανε εντύπωση γτ άλλες φορές είχα δει καφέ ή ροζ... Τέτοιο χρώμα ποτέ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!τελικα την Τρίτη αποφάσισα να κάνω και εγώ το τεστ το όποιο βγήκε αρνητικό και μέτα από λίγη ώρα αδιαθέτησα κιόλας!το θέμα τώρα είναι το εξής..ενώ έχω 6-7 μέρες περίοδο,αδιαθέτησα Τρίτη πρωί και τώρα δεν έχω κράτησε δηλαδή δυο μέρες..έχει συμβεί σε κάποια αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

πάρα πολύ ωραία! εγώ 2 μέρες τώρα παίρνω φολικό οξύ που είχα πάρει όταν νόμισα πως ήμουν έγκυος!κακό δεν κάνει οπότε οκ!

Κι εγω έπαιρνα τον περασμένο μήνα  φελισιν... Που με βοήθησε να χω ένα κανονικό κύκλο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ναι ναι ετσι το βρηκα. Το 15μερο μετα την ωορρηξια δλδ ειναι στανταρακι ε; δεν αλλαζει; Αν ειναι στανταρ τοτε στις 18 πρεπει να μου ερθει.

Ναι 15 ημέρες μετά την ωορρηξια.... Οπότε 18 θα μας έχεις νέα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Και. Καλά κάνεις.... Κανονικά έτσι πρέπει... Ηρεμία κ όσο γίνεται πιο χαλαρές... Αλλααααα... ? Μακαρι να μην έρθει κ όντως το αιματάκι να ήταν καλό σημάδι... Μπορεί να ήταν ωορρηξια.. Τι να πω... Απλά μου έκανε εντύπωση γτ άλλες φορές είχα δει καφέ ή ροζ... Τέτοιο χρώμα ποτέ... 

άντε μακάρι να μας πεις ευχάριστα! και άν όχι δεν πειράζει συνεχίζουμε δυναμικά!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

άντε μακάρι να μας πεις ευχάριστα! και άν όχι δεν πειράζει συνεχίζουμε δυναμικά!! ?

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου... Εύχομαι ολόψυχα κ σένα το ίδιο... Επομένως περιμένουμε... Μακάρι η Παναγίτσα να βάλει το χέρι της... ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου... Εύχομαι ολόψυχα κ σένα το ίδιο... Επομένως περιμένουμε... Μακάρι η Παναγίτσα να βάλει το χέρι της... ❤️❤️❤️???

Μακάρι! στη βραδινή μου προσευχή το ζητώ πάντα ελπίζω κάποια στιγμή να το ζήσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Μακάρι! στη βραδινή μου προσευχή το ζητώ πάντα ελπίζω κάποια στιγμή να το ζήσουμε!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Θετική σκέψη θέλει κ πίστη... Κ θα δεις... Πιστεύω σύντομα θα μας έχεις πολύ καλά νεα.... ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Θετική σκέψη θέλει κ πίστη... Κ θα δεις... Πιστεύω σύντομα θα μας έχεις πολύ καλά νεα.... ❤️❤️❤️❤️

επίσης! υπομονή και όλα θα γινουν, προσπαθούμε λίγο καιρό αλλά το θέλω πολύ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θέλετε να πούμε από που είμαστε;; να αλλάξουμε λίγο τκ την σκέψη μας;; εγώ είμαι από Χίο... Έχει έρθει καμιά κοπέλα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

επίσης! υπομονή και όλα θα γινουν, προσπαθούμε λίγο καιρό αλλά το θέλω πολύ????

Πόσο καιρό προσπαθείτε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Κορίτσια μου θέλετε να πούμε από που είμαστε;; να αλλάξουμε λίγο τκ την σκέψη μας;; εγώ είμαι από Χίο... Έχει έρθει καμιά κοπέλα;;; 

Εγώ από Κρήτη... Εγώ δνε έχω έρθει Χίο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Εγώ από Κρήτη... Εγώ δνε έχω έρθει Χίο... 

Ααα ωραία η Κρήτη... Ούτε εγώ έχω έρθει... Αλλά έχω συγγενείς εκεί... Είναι. Πολύ όμορφα από ότι έχω ακούσει κ έχω δει σε φώτο στο διαδίκτυο... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ααα ωραία η Κρήτη... Ούτε εγώ έχω έρθει... Αλλά έχω συγγενείς εκεί... Είναι. Πολύ όμορφα από ότι έχω ακούσει κ έχω δει σε φώτο στο διαδίκτυο... ??

Ναι ναι... Σίγουρα να κανονίσετε κάποια στιγμή για διακοπές.... Είναι πολύ ωραία..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

αυτός είναι ο 3ος κύκλος προσπαθειών! εσείς?

Ααα πολύ λίγο... Εμείς στο χρόνια περίπου... Αλλά είχε κιρσοκήλη κ κάναμε χειρουργείο πριν 2 μήνες ξ τι έχουμε πάρει πιο ζεστά... Πριν απλά ελεύθερα κ αν ερχόταν... Τώρα εντατικά.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι... Σίγουρα να κανονίσετε κάποια στιγμή για διακοπές.... Είναι πολύ ωραία..... 

Ναι το λέμε κάποια στιγμή... Να έρθετε κ εσείς για διακοπές οπότε μπορέσετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ααα πολύ λίγο... Εμείς στο χρόνια περίπου... Αλλά είχε κιρσοκήλη κ κάναμε χειρουργείο πριν 2 μήνες ξ τι έχουμε πάρει πιο ζεστά... Πριν απλά ελεύθερα κ αν ερχόταν... Τώρα εντατικά.. ?

κατάλαβα! είναι δύσκολο τελικά πρέπει να έχεις λίγο τύχη για να το πετύχεις νομίζω!κι εμείς τόσα χρόνια φυλαγόμασταν χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

κατάλαβα! είναι δύσκολο τελικά πρέπει να έχεις λίγο τύχη για να το πετύχεις νομίζω!κι εμείς τόσα χρόνια φυλαγόμασταν χαχα!!

Κι εγω σκεφτομαι οτι τοσα χρονια με τον αντρα μου τηρουσαμε ολα τα μετρα ασφαλειας για να μη μεινω εγκυος. Που να το ηξερα οτι θελει λιγο κοπο χαχα... θα ημασταν πιο χαλαροι τοσα χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι... Θέλει κόπο.. Να δούμε και αυτό τον μήνα.. Πόσο χαίρομαι κ ξεαγχωνομαι με εσάς που μιλάμε από δω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Κι εγω σκεφτομαι οτι τοσα χρονια με τον αντρα μου τηρουσαμε ολα τα μετρα ασφαλειας για να μη μεινω εγκυος. Που να το ηξερα οτι θελει λιγο κοπο χαχα... θα ημασταν πιο χαλαροι τοσα χρονια.

έλα ντε! είχα μια μικρή άγνοια είναι η αλήθεια! δεν είχα σκεφτέι ποτέ πότε είναι οι γόνιμες μέρες κλπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

κορίτσια εγώ είμαι κεντρικά από Εύβοια χαχα!

Όμορφη κ η Εύβοια... Είχα μια φίλη από κει... Χαχχαχ τελικά όλα τα μέρη έχουν την ομορφιά την δική τους... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Εχουμε πιασει τις ακρες της Ελλαδας! Ειδα Χιο, Κρητη! Εγώ ειμαι απο Ξανθη!!! 

Ξάνθη???!!! έχουμε έναν φίλο στρατιωτικό που είναι από Ξάνθη... Ωραία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...