Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό!!! Εύχομαι κ άλλες πολλές ανακοινώσεις τέτοιες μέσα στο μήνα!!! 

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα όσες το επιθυμείτε να δείτε κι εσεις ενα θετικό τεστ.Κι εγω εχω περασει πολλα..2 παλινδρομες κ πολλες προσπάθειες.Ευτυχως εχω την κόρη μου και ελπιζω να κρατήσω σύντομα και το δεύτερο παιδάκι μου πρώτα ο θεός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και σε εμένα σήμερα....άντε ξεκινάμε γερά ?????

Μαζί πάμε εμείς λενακι!!!αντε καλές προσπάθειες! !!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ωωω τέλεια.... Αντε βουρρρ.... 

Σε τι βάση είσαι σταρ? Βλέπω που λέτε για τις θερμοκρασίες. Δεν το έχω ψάξει ποτέ αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η RnMl είπε:

ΚΑΛησπερα κοριτσια τι κανετε;Εκανα τεστ σημερα κ ειναι θετικό.Τριτη εχω ραντεβού με τον γυναικολόγο.Ελπιζω αυτο τον μηνα να ακούμε για νέες εγκυμοσύνες συνεχεια!!!!

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!!!

Μακάρι κ για εμάς που περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω @Starrr πότε ακριβώς. Πάντως τέταρτη μέρα περιόδου είχα 36.1 κ τη Δευτέρα δηλαδή τέσσερις ημέρες πριν είχα 36,5 που ήταν η υψηλότερη του κύκλου μέχρι στιγμής. Από την Τρίτη κ μετά 36,3 σταθερά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η France είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!!!

Μακάρι κ για εμάς που περιμένουμε!!!

ΤΟ ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου.Συντομα θα γίνει το θαύματακι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RnMl είπε:

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα όσες το επιθυμείτε να δείτε κι εσεις ενα θετικό τεστ.Κι εγω εχω περασει πολλα..2 παλινδρομες κ πολλες προσπάθειες.Ευτυχως εχω την κόρη μου και ελπιζω να κρατήσω σύντομα και το δεύτερο παιδάκι μου πρώτα ο θεός!!!

Συγχαρητήρια!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Συγχαρητήρια!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!! 

Σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μαζί πάμε εμείς λενακι!!!αντε καλές προσπάθειες! !!!

Σε τι βάση είσαι σταρ? Βλέπω που λέτε για τις θερμοκρασίες. Δεν το έχω ψάξει ποτέ αυτό! 

Είμαι στην 12η ημέρα... Ακόμη να ρθει η ωορρηξια. Αν κ έχω κάτι πονακια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όταν είχες 36,3 και την επόμενη είχες 36,8 πάει να πει τότε ήταν το 24ωρο της ωορρηξιας. 

Rnml  σιγχαριτιρια ατε ολα να παμε καλα!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Είμαι στην 12η ημέρα... Ακόμη να ρθει η ωορρηξια. Αν κ έχω κάτι πονακια... 

Λογικα σε λίγες μέρες θα εχεις ωορηξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η RnMl είπε:

ΚΑΛησπερα κοριτσια τι κανετε;Εκανα τεστ σημερα κ ειναι θετικό.Τριτη εχω ραντεβού με τον γυναικολόγο.Ελπιζω αυτο τον μηνα να ακούμε για νέες εγκυμοσύνες συνεχεια!!!!

Ωωω τι υπέροχα νέα... Μπράβο κοριτσαρα μου... Σου εύχομαι με το. Καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2018 at 5:16 ΜΜ, ο/η RnMl είπε:

Οταν τους πεις οτι θέλεις την τίμια ζώνη σε ρωτάνε διεύθυνση κ στη στέλνουν 

Κοριτσι τους  έστειλα... Μου απάντησαν κ μου μου ζήτησαν διεύθυνση... Τώρα περιμένω... Σε ευχαριστώ πολύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η earrp είπε:

Για να έχεις τέτοια πονακια σίγουρα θα έρχετε η ωορρηξία  οποτε θα δείξει αύριο θετικό λογικά η την Κυριακή που  θα είναι 14 μέρα του κύκλου! Έχεις υγρά σαν το ασπράδι του αυγού;

 

Όχι ακόμη δεν έχω υγρά τέτοια... Βέβαια μπορεί να μπερδεύομαι γιατί έχω κ επαφές οπότε έχω μετά υγρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Rnml  σιγχαριτιρια ατε ολα να παμε καλα!!!! ?

Starr διλαδη ιταν ι ωοριξεια μου εκι ριν  ψιλοσει...? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Starr διλαδη ιταν ι ωοριξεια μου εκι ριν  ψιλοσει...? 

Προφανώς. Αν ειχεσ βέβαια κ πόνο κ τα κατάλληλα υγρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Starr Νε ειχα υγρα και ειχα κ τι. Δευτερα υγρα.. K σενα πρεπει. Να. Εχιεις ωοριξεια αμα. Εχεις κ πονακια.. 

Τα τεστ ωορρηξιας είναι αρνητικό μέχρι στιγμής.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Starr m εγω ποτε δεν καταλαβα τα τεστ απλα να εχεισ επαφες οσο πιο πολες κ. Σιγα. Σιγα.. Αμα καμεις τα τςεστ ανγχονεσε παραπανω κ αργι ι ωοριξεια ισος καμις πιο αργα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Κοριτσι τους  έστειλα... Μου απάντησαν κ μου μου ζήτησαν διεύθυνση... Τώρα περιμένω... Σε ευχαριστώ πολύ ??

Θα δεις ολα θα πάνε καλα.Εγω πιστεύω πολυ κ οταν πήρα κ την ζωνη ημουν σίγουρη οτι θα μείνω έγκυος κ όντως έμεινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλό Σ-κ. Ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας. θεωρώ ότι είτε σας έχει συμβεί ή τέλος πάντων θα καταλάβατε.. γέννησε η γυναίκα του ξαδέλφου του άντρα μου κ θα πάμε σήμερα στο μαιευτήριο . Πφ ποσο ΔΕΝ θελω να πάμε ... θα αρχίσουν πάλι όσοι είναι εκεί άντε και στα δικά σας και τι περιμένετε κλπ κλπ. Λες και τα μωρά τα κανεις παραγγελία κι έρχονται !!! Ελπίζω να κρατηθώ κ να μην βρίσω κανέναν ? εντωμεταξύ εννοείται δεν έχουμε πει σε κανέναν ότι προσπαθούμε είναι καθαρά προσωπικό . Γιατί μετά θα σχίσουν «μήπως έχετε κανένα πρόβλημα κ ψαχτείτε» κ τέτοια ...  για παιδάκι ξεκινήσαμε μετά τον 1 χρόνο γάμου . Αλλά who cares τι λένε οι άλλοι . είμαστε καλά και υγιείς κ οποτε θέλει ο Θεός θα γίνει ... ουφ τα είπα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό Σ-κ. Ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας. θεωρώ ότι είτε σας έχει συμβεί ή τέλος πάντων θα καταλάβατε.. γέννησε η γυναίκα του ξαδέλφου του άντρα μου κ θα πάμε σήμερα στο μαιευτήριο . Πφ ποσο ΔΕΝ θελω να πάμε ... θα αρχίσουν πάλι όσοι είναι εκεί άντε και στα δικά σας και τι περιμένετε κλπ κλπ. Λες και τα μωρά τα κανεις παραγγελία κι έρχονται !!! Ελπίζω να κρατηθώ κ να μην βρίσω κανέναν ? εντωμεταξύ εννοείται δεν έχουμε πει σε κανέναν ότι προσπαθούμε είναι καθαρά προσωπικό . Γιατί μετά θα σχίσουν «μήπως έχετε κανένα πρόβλημα κ ψαχτείτε» κ τέτοια ...  για παιδάκι ξεκινήσαμε μετά τον 1 χρόνο γάμου . Αλλά who cares τι λένε οι άλλοι . είμαστε καλά και υγιείς κ οποτε θέλει ο Θεός θα γίνει ... ουφ τα είπα :) 

Εννοειται οτι σε καταλαβαίνουμε ολες οι γυναίκες. Ο κόσμος πάντα θα ασχολείται. Πρεπει να μαθουμε να μη μας νοιαζει και να απανταμε με ευγενεια αλλα να μπαινει ο αλλος στη θεση του. Εγω ειμαι 2 χρονια παντρεμενη και μολις ξεκινησαμε τις προσπαθειες. Δε θελαμε πιο πριν. Και φυσικα δεν ενημερωνουμε κι εμεις κανεναν. Ουτε γονεις. Φαντασου λοιπον τι ακουω... επισης λιγο καιρο μετα τον γαμο παρατηρουσα οτι καποιοι γνωστοι στον δρομο κατεβαζαν το βλεμμα στην κοιλια μου να παρατηρησουν αν αρχισε να φουσκωνει. Δεν ειναι αγένεια; Είμαι αποφασισμενη παντως οτι αν απο εδώ και περα με ενοχλησει καποιος με αυτο που θα πει... θα του απαντησω καταλλήλως. Δεν αφορά κανεναν ... οπως εσυ πχ δεν τους ρωτας: γιατι δεν παντρευεσαι; γιατι δε βρισκεις δουλεια; λεμε τωρα... παραδειγματα εφερα... ειναι αγενεις αυτες οι ερωτησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Starr m εγω ποτε δεν καταλαβα τα τεστ απλα να εχεισ επαφες οσο πιο πολες κ. Σιγα. Σιγα.. Αμα καμεις τα τςεστ ανγχονεσε παραπανω κ αργι ι ωοριξεια ισος καμις πιο αργα.. 

Τα τεστ τα χω πιο πολύ για να ξέρω πότε περιμένω περίοδο. Δεν με αγχώνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Εννοειτε οτι σε καταλαβαίνουμε ολες οι γυναίκες. Ο κόσμος πάντα θα ασχολείται. Πρεπει να μαθουμε να μη μας νοιαζει και να απανταμε με ευγενεια αλλα να μπαινει ο αλλος στη θεση του. Εγω ειμαι 2 χρονια παντρεμενη και μολις ξεκινησαμε τις προσπαθειες. Δε θελαμε πιο πριν. Και φυσικα δεν ενημερωνουμε κι εμεις κανεναν. Ουτε γονεις. Φαντασου λοιπον τι ακουω... επισης λιγο καιρο μετα τον γαμο παρατηρουσα οτι καποιοι γνωστοι στον δρομο κατεβαζαν το βλεμμα στην κοιλια μου να παρατηρησουν αν αρχισε να φουσκωνει. Δεν ειναι αγένεια; Είμαι αποφασισμενη παντως οτι αν απο εδώ και περα με ενοχλησει καποιος με αυτο που θα πει... θα του απαντησω καταλλήλως. Δεν αφορά κανεναν ... οπως εσυ πχ δεν τους ρωτας: γιατι δεν παντρευεσαι; γιατι δε βρισκεις δουλεια; λεμε τωρα... παραδειγματα εφερα... ειναι αγενεις αυτες οι ερωτησεις...

Αυτό με το χαμήλωμα του βλέμματος στην κοιλιά ή να πάρεις μια ημέρα άδεια λόγω κρυωλογηματος κ να ακούς μετά τα σενάρια όντως είναι άκομψα.

Πάντα όμως ο κόσμος θα είναι έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Εννοειτε οτι σε καταλαβαίνουμε ολες οι γυναίκες. Ο κόσμος πάντα θα ασχολείται. Πρεπει να μαθουμε να μη μας νοιαζει και να απανταμε με ευγενεια αλλα να μπαινει ο αλλος στη θεση του. Εγω ειμαι 2 χρονια παντρεμενη και μολις ξεκινησαμε τις προσπαθειες. Δε θελαμε πιο πριν. Και φυσικα δεν ενημερωνουμε κι εμεις κανεναν. Ουτε γονεις. Φαντασου λοιπον τι ακουω... επισης λιγο καιρο μετα τον γαμο παρατηρουσα οτι καποιοι γνωστοι στον δρομο κατεβαζαν το βλεμμα στην κοιλια μου να παρατηρησουν αν αρχισε να φουσκωνει. Δεν ειναι αγένεια; Είμαι αποφασισμενη παντως οτι αν απο εδώ και περα με ενοχλησει καποιος με αυτο που θα πει... θα του απαντησω καταλλήλως. Δεν αφορά κανεναν ... οπως εσυ πχ δεν τους ρωτας: γιατι δεν παντρευεσαι; γιατι δε βρισκεις δουλεια; λεμε τωρα... παραδειγματα εφερα... ειναι αγενεις αυτες οι ερωτησεις...

Φανταστείτε εγώ κορίτσια που έχω πάρει και 3-4 κιλακια από τον γάμο και μετά!  Λόγω φαγητού βέβαια γιατί έως και τον γάμο πιεζομουν για να είμαι αδύνατη. Εδώ μου έχουν πει ' Σαν να πήρες τα 2-3 κιλακια έχουμε τίποτα??  ' ειλικρινά είναι πολύ ενοχλητικό!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.
    • Και καλά κάνεις και περτατάς!! Βγήκα κι εγώ τώρα λίγο στον ήλιο, έχει τέλεια μέρα και μου έφτιαξε πολύ η διάθεση!! Ο καλύτερος καιρός είναι για μένα τώρα, στους καύσωνες υποφέρω! Και ευτυχώς έφυγε και αυτή η απαίσια σκόνη, το σπίτι ακόμη το καθαρίζουμε λίγο λίγο, τι κακό ήταν κι αυτό!
    • Είχα διαβάσει ότι όλα τα γλυκαντικά ανεβάζουν το γλυκαιμικο δείκτη, αλλά δε θυμάμαι αν μου το είχε πει και ο διαβητολογος αυτό..θα τον ρωτήσω για τη στέβια!! Με βοηθάει και το δροσερό γάλα.. κορίτσια πίνω 3 ποτήρια τη μέρα γάλα λες και είμαι μωρό κι εγώ 😄
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας.Οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα νιώθω ότι έχω κάπου να μιλήσω και με καταλαβαίνετε στον απόλυτο βαθμό.Μακαρι όλα να πάνε καλά.♥️
    • Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!!  @marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞 Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...