Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Λευκά νομίζω... Αλλά τώρα είδα και κάποια σαν να κολλάνε, σορρυ κιόλας. Που λένε ότι είναι ωορρηξια... Αλλά τώρα ωορρηξια? Εκτός κι αν ήταν τυχαίο γεγονός.. 

τι να σοθ πω κοριτσι μου σημαδι εγκυμσυνης λενε κιολας 

η απλα σημαδι πριν τη περιοδο η ωορρηξια

εγω με τα υγρα σε αυτο το κυκλο σηκωσα τα χερια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι πρωί πρωί τα είδα. Κ μετά το μεσημέρι που έκανα το τεστ ήταν καραθετικο... 

Ποια μερα του κυκλου σου ηταν το θετικο ωορρηξιας; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Κορίτσια εγω μαλλον δεν παω καλά. Μαλλον κρυωσα. Εβαλα πριν λιγο θερμομετρο κι εχω 37,5.

Εγώ πιστεύω είσαι έγκυος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η France είπε:

Πιστεύω είσαι έγκυος starr.?

Μακαρι... Αύριο θα πάω να πάρω ένα καλύτερο τεστακι μου φαίνεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Σημερα μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε αμέσως έντονη γραμμουλα?.Να σας πω συμπτώματα μήπως και βοηθήσω.Κυκλος γύρω στις 30 μέρες,ποτέ 28 ποτέ 29(έχω πολυκυστικες).Ευτυχως παρακολουθούσα την ωορρηξία με τεστ και είδα ότι έκανα νωριτερα,στις 12 Αυγούστου και με πόνεσε αρκετά ,και να μην είχα κάνει τεστ θα την καταλάβαινα.Το κύριο σύμπτωμα ήταν ότι για 4 συνεχωμενες μέρες πριν τη μέρα που ήταν να μου έρθει περίοδος είχα πόνους περιόδου και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα να δω αν είχα αίμα.Επισης που και που λίγη ανακατωσούρα,αλλά όχι σε φοβερό επίπεδο.Επισης εδώ και μια εβδομάδα πονάει το στήθος μου και (σορυ κιολας) έχω διάρροια και διάβασα ότι και αυτό είναι πρώιμο σύμπτωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι... Αύριο θα πάω να πάρω ένα καλύτερο τεστακι μου φαίνεται.. 

Αν το θες οπωσδηποτε να κάνεις αύριο καλυτερα κανε χοριακη. Αν θες τεστακι γνωμη μου να περιμενεις λίγες μέρες ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ πιστεύω είσαι έγκυος... 

Μακάρι αλλά ... τα συμπτωματα λενε οτι απλως ερχεται και παλι ενας ακομα κύκλος! Το στηθος εχει ξεκινήσει και πονάει αρκετά οπως συνεχίζονται και οι πονοι στη μεση. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Μακάρι αλλά ... τα συμπτωματα λενε οτι απλως ερχεται και παλι ενας ακομα κύκλος! Το στηθος εχει ξεκινήσει και πονάει αρκετά οπως συνεχίζονται και οι πονοι στη μεση. 

 

Εγώ τίποτα καθόλου πόνος.... Μόνο λίγο το πρωί προσ την μήτρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σημερα μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε αμέσως έντονη γραμμουλα?.Να σας πω συμπτώματα μήπως και βοηθήσω.Κυκλος γύρω στις 30 μέρες,ποτέ 28 ποτέ 29(έχω πολυκυστικες).Ευτυχως παρακολουθούσα την ωορρηξία με τεστ και είδα ότι έκανα νωριτερα,στις 12 Αυγούστου και με πόνεσε αρκετά ,και να μην είχα κάνει τεστ θα την καταλάβαινα.Το κύριο σύμπτωμα ήταν ότι για 4 συνεχωμενες μέρες πριν τη μέρα που ήταν να μου έρθει περίοδος είχα πόνους περιόδου και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα να δω αν είχα αίμα.Επισης που και που λίγη ανακατωσούρα,αλλά όχι σε φοβερό επίπεδο.Επισης εδώ και μια εβδομάδα πονάει το στήθος μου και (σορυ κιολας) έχω διάρροια και διάβασα ότι και αυτό είναι πρώιμο σύμπτωμα.

Και εγώ είχα έντονη ωορρηξια. Κ διάρροια λίγο... Απλά δεν ήθελα να το πω.... Λίγα υγρά... Και ανακατοσουρες... Το μεσημέρι έφαγα παγωτό κ μετά συνέχιζα φαγητό... Πόνος που και που. Αλλά όχι ο πόνος περιόδου.. 18 Αυγούστου έκανα ωορρηξια.. Σήμερα έκανες τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σημερα μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε αμέσως έντονη γραμμουλα?.Να σας πω συμπτώματα μήπως και βοηθήσω.Κυκλος γύρω στις 30 μέρες,ποτέ 28 ποτέ 29(έχω πολυκυστικες).Ευτυχως παρακολουθούσα την ωορρηξία με τεστ και είδα ότι έκανα νωριτερα,στις 12 Αυγούστου και με πόνεσε αρκετά ,και να μην είχα κάνει τεστ θα την καταλάβαινα.Το κύριο σύμπτωμα ήταν ότι για 4 συνεχωμενες μέρες πριν τη μέρα που ήταν να μου έρθει περίοδος είχα πόνους περιόδου και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα να δω αν είχα αίμα.Επισης που και που λίγη ανακατωσούρα,αλλά όχι σε φοβερό επίπεδο.Επισης εδώ και μια εβδομάδα πονάει το στήθος μου και (σορυ κιολας) έχω διάρροια και διάβασα ότι και αυτό είναι πρώιμο σύμπτωμα.

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σημερα μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε αμέσως έντονη γραμμουλα?.Να σας πω συμπτώματα μήπως και βοηθήσω.Κυκλος γύρω στις 30 μέρες,ποτέ 28 ποτέ 29(έχω πολυκυστικες).Ευτυχως παρακολουθούσα την ωορρηξία με τεστ και είδα ότι έκανα νωριτερα,στις 12 Αυγούστου και με πόνεσε αρκετά ,και να μην είχα κάνει τεστ θα την καταλάβαινα.Το κύριο σύμπτωμα ήταν ότι για 4 συνεχωμενες μέρες πριν τη μέρα που ήταν να μου έρθει περίοδος είχα πόνους περιόδου και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα να δω αν είχα αίμα.Επισης που και που λίγη ανακατωσούρα,αλλά όχι σε φοβερό επίπεδο.Επισης εδώ και μια εβδομάδα πονάει το στήθος μου και (σορυ κιολας) έχω διάρροια και διάβασα ότι και αυτό είναι πρώιμο σύμπτωμα.

Καταρχήν συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Είναι πολύ βοηθητικά αυτά που μας λες, ευχαριστούμε πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η France είπε:

Μπράβο Χριστινάκι!!! Με το καλό!

Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Και στα δικά μας κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε κορίτσι μου;

Ένα χρόνο προσπαθούμε και τους τελευταίους 3 μήνες με τεστακια ωορρηξιας!!! Δεν έχουμε κάνει εξετάσεις γτ ο γιατρός μου μου είπε να το αφήσουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο!!! Αύριο λέω να του τηλεφωνήσω για εξετάσεις!!! Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί πάρα πολύ!!! Ελπίζω όμως!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Και στα δικά μας κορίτσια!!! 

Μακάρι @sofiefin1982 μου! Το ευχομαι σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σημερα μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε αμέσως έντονη γραμμουλα?.Να σας πω συμπτώματα μήπως και βοηθήσω.Κυκλος γύρω στις 30 μέρες,ποτέ 28 ποτέ 29(έχω πολυκυστικες).Ευτυχως παρακολουθούσα την ωορρηξία με τεστ και είδα ότι έκανα νωριτερα,στις 12 Αυγούστου και με πόνεσε αρκετά ,και να μην είχα κάνει τεστ θα την καταλάβαινα.Το κύριο σύμπτωμα ήταν ότι για 4 συνεχωμενες μέρες πριν τη μέρα που ήταν να μου έρθει περίοδος είχα πόνους περιόδου και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα να δω αν είχα αίμα.Επισης που και που λίγη ανακατωσούρα,αλλά όχι σε φοβερό επίπεδο.Επισης εδώ και μια εβδομάδα πονάει το στήθος μου και (σορυ κιολας) έχω διάρροια και διάβασα ότι και αυτό είναι πρώιμο σύμπτωμα.

Μπράβο συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις το ζουζουνακι σου αγκαλιά... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Χμμμ κατάλαβα.. Εγώ ακόμη πουθενά περίοδος..... 

Μπράβο κοριτσάκι μου εύχομαι να σε ξεχάσει εσένα!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ένα χρόνο προσπαθούμε και τους τελευταίους 3 μήνες με τεστακια ωορρηξιας!!! Δεν έχουμε κάνει εξετάσεις γτ ο γιατρός μου μου είπε να το αφήσουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο!!! Αύριο λέω να του τηλεφωνήσω για εξετάσεις!!! Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί πάρα πολύ!!! Ελπίζω όμως!!!! 

βρε κοριτσι μου τρεις μηνες προσπαθεια και εχεις απογοητευτει; καθολου δεν πρεπει μεχρι και ενα χρονο λενε οι γιατροι κατω απο 35 χρονων και μεχρι τα σαρανατα 6 μηνες το γραφουν και τα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου εύχομαι να σε ξεχάσει εσένα!!!! ?

αν  δεν ερθει μεχρι αυριο το μεσημερι ειναι μαλλον σιγουρακι το πεμπε:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γελαω μαζι μου με αυτη τη περιοδο περασε τωρα η κοιλια και ποναει το στηθος αντε να περασει να ηρεμησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

βρε κοριτσι μου τρεις μηνες προσπαθεια και εχεις απογοητευτει; καθολου δεν πρεπει μεχρι και ενα χρονο λενε οι γιατροι κατω απο 35 χρονων και μεχρι τα σαρανατα 6 μηνες το γραφουν και τα τεστ

Δεν κατάλαβες μάλλον!!! Ένα χρόνο προσπαθούμε απλά τους τελευταίους 3 μήνες με τεστακια ωορρηξιας πιο συστηματικά!!! Χθες έκλεισα τα 36 κ έχω αγχωθεί πολύ!!! Δεν έχουμε συλλάβει ούτε μια φορά!!! Δεν ξέρω τι γίνεται... Έχω καταστεναχωρηθει... Νόμιζα όταν ξεκινήσαμε προσπάθειες ότι ήταν απλό αλλά τώρα πια βλέπω ότι δεν είναι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι πρωί πρωί τα είδα. Κ μετά το μεσημέρι που έκανα το τεστ ήταν καραθετικο... 

εχεις θέμα με πολυκυστικες ωοθήκες? Είχες ξανακάνει τεστ στη μέση του κύκλου σου και είχε ξαναβγει θετικο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...