Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωοληψια άγχος για το αποτέλεσμα


Sofi.mammy

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sofi.mammy είπε:

Καλή επιτυχία και σε σένα ολόψυχα και περιμένω νέα σου... εγώ 11 Σεπτεμβρίου χοριακη να δούμε... σημάδια τίποτα λίγο πρήξιμο στην κοιλιά και πολλά διαφανεί υγρά λίγα τσιμπήματα χαμηλά.... δεν ξέρω ότι είναι γραφτό θα γίνει... τα φιλιά μου και θετική ενέργεια 

Ένας χαρακτηριστικος πόνος είναι πολύ δυνατός που λίγο σε ακινητοποιεί. Εκεί είχα το μυαλό μου τότε που έκανα εξωσωματική κ δεν ήταν σα τα πονακια από την ωοληψια. Φέτος που έμεινα φυσιολογικά έγκυος είχα ακριβώς τον ίδιο πόνο κ μου έκανε τρομερή εντύπωση. Συμβαίνει δύο μέρες μετά την εμβρυομεταφορα... Κ φέτος μου έγινε πάλι δύο μέρες μετά την σύλληψη.. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους. Θετικές σκέψεις και χοριακες... Αντεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofi.mammy είπε:

Καλή επιτυχία και σε σένα ολόψυχα και περιμένω νέα σου... εγώ 11 Σεπτεμβρίου χοριακη να δούμε... σημάδια τίποτα λίγο πρήξιμο στην κοιλιά και πολλά διαφανεί υγρά λίγα τσιμπήματα χαμηλά.... δεν ξέρω ότι είναι γραφτό θα γίνει... τα φιλιά μου και θετική ενέργεια 

Και εγω 10 Σεπτεμβρίου τη χοριακη. Αντε καλη μας επιτυχία!!!εγω υγρα εχω απο τα ουτροτζεσταν, οχι κατι αλλο και τσιμπήματα αρκετα σήμερα χαμηλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σμρ το πρωί πηρα μια λαχταραα!!! Σηκωθηκα χωρίς μα έχω τπτ ούτε στήθος πρισμενο ούτε πονάκια ούτε τσιμπιματα τπτ ενώ μέχρι χθες είχα λιγο απο όλα κ λίγα καφε υγρα και λεω παει τελείωσαν όλα αλλα απο το μεσημέρι επέστρεψαν όλα κομπλέ!! Νιώθω τουλάχιστον κατι να γίνεται αυτο το τίποτα με τρόμαξε !!! Άντε μια μερα έμεινε κανω όση υπομονή μπορώ!! Σ,ρ λεω να παω κ για έναν καφε Γτ αυτη η κλεισούρα νμζ με εχει χαλάσει τόσες μέρες !! Εσεις πως πάτε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια σμρ το πρωί πηρα μια λαχταραα!!! Σηκωθηκα χωρίς μα έχω τπτ ούτε στήθος πρισμενο ούτε πονάκια ούτε τσιμπιματα τπτ ενώ μέχρι χθες είχα λιγο απο όλα κ λίγα καφε υγρα και λεω παει τελείωσαν όλα αλλα απο το μεσημέρι επέστρεψαν όλα κομπλέ!! Νιώθω τουλάχιστον κατι να γίνεται αυτο το τίποτα με τρόμαξε !!! Άντε μια μερα έμεινε κανω όση υπομονή μπορώ!! Σ,ρ λεω να παω κ για έναν καφε Γτ αυτη η κλεισούρα νμζ με εχει χαλάσει τόσες μέρες !! Εσεις πως πάτε;;;;

Γιατι μια μερα υπομονή τι εννοείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Αυριο παω για χοριακη !!!

Καλη επιτυχία!!!!?????θετικη σκέψη!!!!πωπω τι αγωνία!!!!Να μας στειλεις!!!Να σε ρωτησω κατι?Εχεις κανει καθολου δεκατα?εγω σημερα εχω 37,3 ειναι φυσιολογικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ροζ Τι ώρα μετρήθηκες; Πρέπει λέει μόλις ξυπνήσεις το πρωί! Κανονικά αν έχει περάσει η μέρα της περιόδου κ είσαι έγκυος έχεις λίγα δεκατακια το πρωί τώρα που το είπες κ μετρήθηκα έχω 36,8 αλλά έπρεπε πρωί κ δν το σκεφτηκαα :( κανονικά σμρ περίμενα περίοδο.. έχεις συμπτώματα αλλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

@Ροζ Τι ώρα μετρήθηκες; Πρέπει λέει μόλις ξυπνήσεις το πρωί! Κανονικά αν έχει περάσει η μέρα της περιόδου κ είσαι έγκυος έχεις λίγα δεκατακια το πρωί τώρα που το είπες κ μετρήθηκα έχω 36,8 αλλά έπρεπε πρωί κ δν το σκεφτηκαα :( κανονικά σμρ περίμενα περίοδο.. έχεις συμπτώματα αλλά;;

Οταν ήμουν έγκυος δν ένιωθα καλά κ νόμιζα είχα ίωση!!Το πρωί είχα 36,2 κ το μεσημέρι 37,4!!Σου εύχομαι με μια θετική χοριακούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Crystaleniaa είπε:

@Ροζ Τι ώρα μετρήθηκες; Πρέπει λέει μόλις ξυπνήσεις το πρωί! Κανονικά αν έχει περάσει η μέρα της περιόδου κ είσαι έγκυος έχεις λίγα δεκατακια το πρωί τώρα που το είπες κ μετρήθηκα έχω 36,8 αλλά έπρεπε πρωί κ δν το σκεφτηκαα :( κανονικά σμρ περίμενα περίοδο.. έχεις συμπτώματα αλλά;;

Μετρηθηκα γυρω στη μια και ειχα 37,3 και πριν καμια ωρα και ειχα 36,8 και σκεψου εχω κανονική θερμοκρασία κατω απο 36,6 αρα για εμενα και το 36,8 ειναι δεκατα. Επισης εχω τσιμπήματα χαμηλα, το βραδυ αϋπνίες, χτες σηκώθηκα 4 τα ξημερώματα κ δε μπορούσα να κοιμηθω σα να εχω ενα φτερουγισμα στην καρδια, δε μππρω να το εξηγήσω και κοιμήθηκα 8 παλι το πρωί. Αα εχω που κ που εξαψεις και σημερα που μετρηθηκα δεν το εκανα τυχαια ενιωθα τη θερμοκρασία κ φοβηθηκα για πυρετό. Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Οταν ήμουν έγκυος δν ένιωθα καλά κ νόμιζα είχα ίωση!!Το πρωί είχα 36,2 κ το μεσημέρι 37,4!!Σου εύχομαι με μια θετική χοριακούλα!!!

Μακάρι να ειναι και για εμας συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ροζ είπε:

Μακάρι να ειναι και για εμας συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτα!!!

Σας το εύχομαι κορίτσια!!Οντως απ τα συμπτώματα δν βγάζεις άκρη!!Αχχχ αυτή η αναμονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σας το εύχομαι κορίτσια!!Οντως απ τα συμπτώματα δν βγάζεις άκρη!!Αχχχ αυτή η αναμονή!!!

Δίκιο έχεις, αχ αυτή η αναμονή!!!Δεν υπάρχει!!!ευχαριστούμε πολυ!εσυ εισαι ηδη εγκυος απο οτι κατάλαβα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ροζ είπε:

Δίκιο έχεις, αχ αυτή η αναμονή!!!Δεν υπάρχει!!!ευχαριστούμε πολυ!εσυ εισαι ηδη εγκυος απο οτι κατάλαβα?

Παλινδρόμησε κ είμαι 1,5  χρόνο μετά στην προσπάθεια!!Πόσες φορές μου έτυχαν ίδια συμπτώματα δν φαντάζεσαι!!Μοιάζουν τα άτιμα!!Είχα πάει τότε για χοριακή με 3 μέρες καθυστέρηση!!Χαμπάρι δν είχα πάρει!!Αχχ κ πάλι σας εύχομαι με μια θετική χοριακούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Παλινδρόμησε κ είμαι 1,5  χρόνο μετά στην προσπάθεια!!Πόσες φορές μου έτυχαν ίδια συμπτώματα δν φαντάζεσαι!!Μοιάζουν τα άτιμα!!Είχα πάει τότε για χοριακή με 3 μέρες καθυστέρηση!!Χαμπάρι δν είχα πάρει!!Αχχ κ πάλι σας εύχομαι με μια θετική χοριακούλα!!!

Ευχαριστούμε πολύ και σε εσενα ότι καλύτερο εδω θα είμαστε να τα λέμε, να δίνουμε κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια δν κρατήθηκα την έκανα νωρίτερα!!!! 80,1!!! Είμαι έγκυος!!!!!!!!! 

Υπέροχα νέα μπραβο συγχαρητήριά!!! Ευ έα για μια τελειόμηνη  δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια δν κρατήθηκα την έκανα νωρίτερα!!!! 80,1!!! Είμαι έγκυος!!!!!!!!! 

Μπραβο συγχαρητήρια. Υπέροχο νέο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια δν κρατήθηκα την έκανα νωρίτερα!!!! 80,1!!! Είμαι έγκυος!!!!!!!!! 

Μπράβοοοοο κοπέλα μου συγχαρητήρια υπέροχα νέα χαίρομαι απίστευτα άντε γούρι μακάρι... εύχομαι μία τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!♥️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω σκάσει έφυγαν όλα τα συμπτώματα μόνο δέκατα έχω και λίγο οι θηλές πιο ευαίσθητες κατά τα άλλα ούτε τσιμπήματα ούτε πρήξιμο... αλλά δεν το βάζω κάτω είμαι προετοιμασμένη θα συνεχίσω αν δεν....

Το παιδί μου θα έχει αδελφάκι ο κόσμος να χαλάσει 

Αλλά αυτό που ρισκάρεις τα πάντα συναισθηματικά οικονομικά και παίζεις με την τύχη εάν θα πάει καλά και ποτε θα συμβεί δεν υποφέρετε αλλά αξίζει το αποτέλεσμα και τον σκοπό... 

Θεέ μου βοήθησέ όλα τα κορίτσια με τα σποράκια τους να ζήσουν αυτή την απίστευτη χαρά... τελικά αυτό με βοήθησε να εκτιμήσω ακόμα πιο πολύ το παιδί μου το δώρο Θεου6που έχω και επιδει έχω βιώσει και ξέρω πάλι θα έδινα τα πάντα για άλλο ένα και δεν λέω δε βαριέσαι... "και με ένα μάτι βλέπεις τον κόσμο" όπως λέει μια παροιμία!!!

Καλή μας νύχτα ότι ποθεί η καρδιά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια αδυνατω ακομα να το πιστέψω!!!! Ευχαρίστω τόσο πολυυυ!!! Μακαρι όλα να πάνε κ καλά μεθαύριο Θα επαναλάβω να δούμε αν διπλασιάζεται! Εύχομαι τάνκερ καλύτερα σε Ολες!!!!!! Γενικά είμαι γουρλου εύχομαι τόσο πολύ να σας φέρω γούρι σε οολες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες.καν ω και εγω την πρωτη μου εξωσωματικη λογω σοβαρης ολιγοασθενοσπερμιας του άντρα  μου.Αυριο θα γινεο η ωοληψια. Ρωτησα τον γιατρό μου ποτε θα γινει η εμβρυομεταφορα και μου είπε ας ελπίσουμε την Τρίτη 10/9.Απο τι εξαρτάται αυτο γνωριζει καμία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

Καλημερα σε ολες.καν ω και εγω την πρωτη μου εξωσωματικη λογω σοβαρης ολιγοασθενοσπερμιας του άντρα  μου.Αυριο θα γινεο η ωοληψια. Ρωτησα τον γιατρό μου ποτε θα γινει η εμβρυομεταφορα και μου είπε ας ελπίσουμε την Τρίτη 10/9.Απο τι εξαρτάται αυτο γνωριζει καμία???

Από την γονιμοποίηση των εμβρύων σου από πολλά. Αύριο ωοληψια... Πόσα ωαρια θ βγουν από τη κοιλίτσα σου.... Θα είναι ποιοτικά? Πόσα θ γονιμοποιηθουν? Θα προχωρήσουν? Πως θ εξελιχθεί η γονιμοποίηση.... Κ θ γίνει τέλος κ η εμβρυομεταφορα. 

Όλα καλά θ πάνε. Κάνε προσευχή. Είναι μια επίπονη ψυχικά δοκίμασια. Θ κάνεις ωαρια μην ανησυχείς. Θ γονιμοποιηθουν. Μετά θ εύχεσαι να γαντζωθουν. Αυτό θέλουμε. Κ ένα να είναι... Αυτό που θέλουμε είναι να γαντζωθει. Εύχομαι ηρεμία κ επιτυχία ρε κούκλα... 

Εγώ δυστυχώς σε αυτή την φάση χαθήκα με τον άντρα μου. Κ πέρσι μετά αφού έχουμε ένα αγοράκι. Πέρσι χωρίσαμε. Μακάρι να βγαίνουν δυνατοί όλοι οι άνθρωποι. 

Όλα καλά θ πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Από την γονιμοποίηση των εμβρύων σου από πολλά. Αύριο ωοληψια... Πόσα ωαρια θ βγουν από τη κοιλίτσα σου.... Θα είναι ποιοτικά? Πόσα θ γονιμοποιηθουν? Θα προχωρήσουν? Πως θ εξελιχθεί η γονιμοποίηση.... Κ θ γίνει τέλος κ η εμβρυομεταφορα. 

Όλα καλά θ πάνε. Κάνε προσευχή. Είναι μια επίπονη ψυχικά δοκίμασια. Θ κάνεις ωαρια μην ανησυχείς. Θ γονιμοποιηθουν. Μετά θ εύχεσαι να γαντζωθουν. Αυτό θέλουμε. Κ ένα να είναι... Αυτό που θέλουμε είναι να γαντζωθει. Εύχομαι ηρεμία κ επιτυχία ρε κούκλα... 

Εγώ δυστυχώς σε αυτή την φάση χαθήκα με τον άντρα μου. Κ πέρσι μετά αφού έχουμε ένα αγοράκι. Πέρσι χωρίσαμε. Μακάρι να βγαίνουν δυνατοί όλοι οι άνθρωποι. 

Όλα καλά θ πάνε 

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Από την γονιμοποίηση των εμβρύων σου από πολλά. Αύριο ωοληψια... Πόσα ωαρια θ βγουν από τη κοιλίτσα σου.... Θα είναι ποιοτικά? Πόσα θ γονιμοποιηθουν? Θα προχωρήσουν? Πως θ εξελιχθεί η γονιμοποίηση.... Κ θ γίνει τέλος κ η εμβρυομεταφορα. 

Όλα καλά θ πάνε. Κάνε προσευχή. Είναι μια επίπονη ψυχικά δοκίμασια. Θ κάνεις ωαρια μην ανησυχείς. Θ γονιμοποιηθουν. Μετά θ εύχεσαι να γαντζωθουν. Αυτό θέλουμε. Κ ένα να είναι... Αυτό που θέλουμε είναι να γαντζωθει. Εύχομαι ηρεμία κ επιτυχία ρε κούκλα... 

Εγώ δυστυχώς σε αυτή την φάση χαθήκα με τον άντρα μου. Κ πέρσι μετά αφού έχουμε ένα αγοράκι. Πέρσι χωρίσαμε. Μακάρι να βγαίνουν δυνατοί όλοι οι άνθρωποι. 

Όλα καλά θ πάνε 

Ευχομαι οτι καλυτερο σε σενα και στην οικογένεια σου ...εγω έχω 8 ωαρια...τωρα τι να πω...η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος δν λεει και πολλα για να μην με αγχώσει...Ποναει η ωοληψια???Επισης Γνωρίζεις αν μετα την εμβρυομεταφορα θα πρεπει να είμαι ξαπλωμένη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; έχω κι εγώ αρκετό καιρό να γράψω. είχα λίγο τα τρεχάματα μου με ενδοκρινολόγους και λοιπά αλλά προς το παρόν όλα καλά δόξα το θεό! Εμφάνισα και πάλι προδιάθεση για διαβήτη στην εγκυμοσύνη μου (όπως και στην πρώτη) αλλά αυτή τη φορά παρόλο που ακολουθώ δίαιτα για διαβήτη ήταν πιο δύσκολο να το ρυθμίσω (ειδικά το πρωινό της νηστείας). 'Ημουν ένα τσικ πριν μου ξεκινήσουν ινσουλίνη, γιατί το αμνιακό υγρό είναι στα ανώτατα φυσιολογικά και το μωρό έβγαινε μια εβδομάδα μεγαλύτερο! το παλέψαμε όμως λίγο με τη γυναικολόγο μου εφόσον δεν είχα ξεφύγει από τα φυσιολογικά όρια και καταφέραμε κάπως και το ισορροπήσαμε! έστρωσε το πρωινό ζάχαρο, το μωρό έχει πάει στις 2 μέρες μεγαλύτερο και το αμνιακό υγρό μένει σταθερό, δεν αυξάνεται. Επομένως τώρα το πάμε μέτρηση στη μέτρηση κι όσο παραμένω μέσα στα φυσιολογικά όρια με καλές τιμές ζαχάρου, γλιτώνω την ινσουλίνη! (καμπύλη εγώ δεν έκανα μιας και ήδη είχα θέμα και πρόσεχα) Ραντεβού με την γυναικολόγο μου έχω ξανά 30 του Απρίλη για να δούμε και πάλι πως πάμε και στις 20 ΜαΪου έχω το doppler. Τώρα έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν έχω προετοιμάσει τίποτα από το άγχος μου. Ψώνια τίποτα, μόνο ό,τι μου έχουν φέρει ως δωράκι και λέω σιγά σιγά να ξεκινήσω να κάνω ψώνια! Ό,τι χρειάζομαι δηλαδή γιατί τα πολύ βασικά τα έχω από την πρώτη εγκυμοσύνη (κούνιες, καρότσια και λοιπά) να ξεκινήσω να παίρνω φορμάκια, σεντονάκια, πάνες, απορρυπαντικά, σαμπουάν κλπ για να κάνω ένα μίνι στοκ, επίσης νομίζω θα χρειαστώ φωλιά κι ένα καλό μάρσιπο (αν έχετε κάτι να προτείνετε) και τέλος νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσω να φτιάχνω και τη βαλίτσα μου, μόνο που δεν θυμάμαι καθόλου τι είχα βάλει μέσα την πρώτη φορά  για πείτε ρε κορίτσια τι θα βάλετε εσείς να κάνουμε μια λίστα. Για το μωρό δεν θα χρειαστώ τίποτα μιας και μου τα παρέχει όλα το μαιευτήριο (μόνο το ρουχαλάκι που θα φύγουμε). Εσείς έχετε ξεκινήσει;
    • Καλησπέρα κορίτσια🫶🏻 Η εγκυμοσύνη μου πάει τελεια η μπεμπουλα μεγαλώνει πολυ γρήγορα όπως και η κοιλιτσα μου..έχω γίνει σαν ένα μικρό μπαλονάκι😂 Απο όταν μπήκα στον 5ο την ακούω πιο συχνά νιωθω οτι κινείται..καλά για τις κλοτσιές που μου ρίχνει δεν το συζητώ καν😂 Σήμερα είμαι 21+6 και Μ.Εβδομάδα θα πάω για την β’επιπέδου και έχω αγχωθεί λίγο😅Κοριτσιαα κάτι άσχετο μιας και λέμε διαφορα εδώ..Έχω ξεκινήσει δουλεια από τέλη Μαρτίου και θα μείνω έως και τον Ιούνιο (ολόκληρο)βάση νόμου..Έχω και παλιότερα ένσημα αλλα ήθελα την δουλεια και για να ξεφύγω λίγο εφόσον μπορω και ο γιατρός μου έδωσε το οκ αλλά και για το 9μηνο αργότερα..Τι επιδόματα ομως και τι δικαιούμαστε γενικα πριν και αφού γεννήσουμε;Έχω ακούσει διαφορα και έχω μπερδευτεί παρα πολυ και ενας λογιστής δεν έχει βρεθεί να με κατατοπίσει 😅  Ελπιζω να είστε όλες καλά περιμένω νέα και από εσάς🥹🥰
    • Καλημέρα κορίτσια..καλη επιτυχία σε ολες!! Ήρθα και εγω στο κλαμπ για άλλη μια φορά 
    • Είμαι σήμερα 30 εβδομάδων ακριβώς και το μωρό μ ζύγιζε την Παρασκευή 1.350 κανονικά μου είπε είναι σύμφωνα με την ηλικία της…
    • Παντα βγαίνει δεύτερη γραμμή γιατί έχουμε αυτή την ορμόνη λίγο πολύ στον οργανισμό μας..για να είναι θετικό πρέπει η γραμμή να είναι έντονη όσο η γραμμή ελέγχου ή και περισσότερο.. σου βάζω δυο εικόνες για παράδειγμα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...