Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας χρόνος κ τίποτα ακόμη


Recommended Posts

Μην απογοητευεσαι μωρέ έχε πίστη!!! Κι εγώ έτσι είμαι αλλά λέω που θα πάει θα έρθει κ σε εμάς το μπεμπακι!!! Πόσο χρονών είσαι? Εγώ 35 κ κάνω κι εγώ 1 χρόνο προσπάθειές!!! Θα έρθει που θα πάει μην αγχώνεσαι!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην απογοητευεσαι μωρέ έχε πίστη!!! Κι εγώ έτσι είμαι αλλά λέω που θα πάει θα έρθει κ σε εμάς το μπεμπακι!!! Πόσο χρονών είσαι? Εγώ 35 κ κάνω κι εγώ 1 χρόνο προσπάθειές!!! Θα έρθει που θα πάει μην αγχώνεσαι!!! ??

27 είμαι !! Ξέρω θα μου πεις είσαι 27 και κάνεις έτσι ? Αλλά το θέλω τόσο πολύ έχω βρεθεί σε πολύ άσχημη θέση έχω κλάψει έχω κλειστεί στον εαυτό μου τώρα ειμαι καλύτερα σε σχέση με άλλες φορές

Με βοήθησαν εδώ πολύ και τα κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες το θέλουμε πολύ κ όλες όσες δυσκολευομαστε έχουμε περάσει από την ίδια φάση με εσενα!!!Έχω κλάψει έχω ζηλέψει άλλα κορίτσια που έμειναν έγκυος αμέσως αλλά κατάλαβα ότι δεν κάνω τίποτα με το να αγχώνομαι κ να στεναχωριεμαι!!! Σκέψου ότι θα γίνει μαμά κ θα γίνεις!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σας ! Θελω και εγω λιγο την βοηθεια σας ! Θελω και εγω ενα μπεμπε κ εχω ξεκινησει την διαδικασια αλλα εδω και 3 μηνες τιποτα ..Ενταξει δν λεω οτι πολυς ο καιρος ..Το θεμα μ ειναι αλλο..Τους τελευταιους 2 μηνες ποναω πριν αδιαθετησω 2-3 μερες πολυ και οταν αδιαθετω δν εχω τοση μεγαλη ροη και η περιοδος μου κραταει 3 μερες και μετα καφε .. Πηγα ατον γιατρο μ πριν 2 μηνες και δν ειδε κατι στον υπερηχο.. Και καπου διαβασα εδω μεσα για ενδομητριωση κλπ ..και εχω σχεδον ολα τα συμπτωματα ..Επισης εχω και εναν υποθυροειδισμο με tsh στο 5 αλλα την ρυθμιζω να πεσει .. Υπαρχει περιπτωση να εχω ενδομητριωση και ο γιατρος μου να μην μπορει να το δει η να μην ηθελε να μου πει γιτι ειναι νωρις και με αγχωσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Όλες το θέλουμε πολύ κ όλες όσες δυσκολευομαστε έχουμε περάσει από την ίδια φάση με εσενα!!!Έχω κλάψει έχω ζηλέψει άλλα κορίτσια που έμειναν έγκυος αμέσως αλλά κατάλαβα ότι δεν κάνω τίποτα με το να αγχώνομαι κ να στεναχωριεμαι!!! Σκέψου ότι θα γίνει μαμά κ θα γίνεις!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά ??

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παναγιωτης Κος είπε:

Κοριτσια καλημερα σας ! Θελω και εγω λιγο την βοηθεια σας ! Θελω και εγω ενα μπεμπε κ εχω ξεκινησει την διαδικασια αλλα εδω και 3 μηνες τιποτα ..Ενταξει δν λεω οτι πολυς ο καιρος ..Το θεμα μ ειναι αλλο..Τους τελευταιους 2 μηνες ποναω πριν αδιαθετησω 2-3 μερες πολυ και οταν αδιαθετω δν εχω τοση μεγαλη ροη και η περιοδος μου κραταει 3 μερες και μετα καφε .. Πηγα ατον γιατρο μ πριν 2 μηνες και δν ειδε κατι στον υπερηχο.. Και καπου διαβασα εδω μεσα για ενδομητριωση κλπ ..και εχω σχεδον ολα τα συμπτωματα ..Επισης εχω και εναν υποθυροειδισμο με tsh στο 5 αλλα την ρυθμιζω να πεσει .. Υπαρχει περιπτωση να εχω ενδομητριωση και ο γιατρος μου να μην μπορει να το δει η να μην ηθελε να μου πει γιτι ειναι νωρις και με αγχωσει; 

δεν μπορω να εχω απαντηση για να σε βοηθησω και μακαρι να μπορουσα ! θεωρω πως θα πρεπει να εμπιστευτεις τον γιατρο σου και πως αν ηταν κατι οφειλε να σου το πει ! 2 μηνες τωρα θα σου ελεγε να σε παρακολουθησει ξανα δεν θα σε αφηνε ετσι ! ελπιζω να βρεις την ακρη αλλα αν εχεις αμφιβολια και δεν εχεις τοση μεγαλη εμπιστοσυνη στο γιατρο σου καλυτερα να επισκεπτεις και εναν αλλον γιατρο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @toof  τι να σου πω... εμένα ποτέ ο γιατρός δεν μου μίλησε για στάση και σύλληψη, όμως είναι πλήρως επιβεβαιωμένο ότι τα μωρά μας ήρθαν έτσι. 

@Παναγιωτης Κος προσοχή στην tsh. Έχω την υποψία ότι μπορεί να παίζει ρόλο για τη σύλληψη. Μέχρι να το καταλάβω ότι έχω υποθυρεοειδισμό, μωρό δεν ερχόταν, κι όταν ρύθμισα την tsh το μωράκι μας ήρθε αμέσως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...